Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

MONDIAL DESTEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 CS Scarver
    Alıntı puma007 adlı üyeden alıntı
    mondial destek köstek oldu gitti
    bu çin mallarına güvenmeyin arkadaşlar ben de alacaktım mondial ama artık vazgeçtim
    alın babalar gibi honda yamaha uğraşmayın çileyle dertle..hırsıza para vereceğime zengine veririm daha iyi
    Arkadaşlar anlık kanılara varmayın. Ben bunun gerçek Mondial destek hattı olduğuna inanmıyorum. Ciddi bir firmanın yöneticisi "arkadaşım şuraya bak buraya bak, senli benli konuşmaz" unutmayın. Ciddiye almak gerekirse Mondialin gerçek sitesi altında olmalı destek hattı. Bu kadar kendine güvendiğini belirten bir firmaysa belkide kendi siteleri altında cesurca forum açan ilk firma olurlar ki ben Mondiali sadece Uğur soğutma var diye arkasında aldım.

Bu arada sevgili puma007 insanları zan altında bırakacak hırsız arsız tabirleri kullanmak bence haksızlık. Adam malını bu fiyata getiriyor satıyor ve arkasında da durmaya çalışıyor. Hırsız arsız yakıştırmaları bence ağır. Marka tercihi konusunda herkezin kendi iradesi var insanlara itham etmeyelim.
    Sevgiler
    Saygı göster, saygı gör. Seviyesizlerden hep uzak dur!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar ben ıkı gunluk motorcuyum mondıal 150 kn aldım ama vırajlarda arka lastık kayma yapıyor halbukı geniş yapmışlar sorun bendemı yoksa motordamı fazla hızlı gıtmıyorum arkadasım uzerınde kaygan bı madde bulundugunu soyluyo ılerıde gecermiş ne derece dogrudur ??

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus

Merhaba

Merhaba herkese öncelikle ben yeni kjatıldım motorsiklet dünyasına. İlk olarak bir arkadasımdan 2.el 3200 km de MONDIAL 125MT aldım. Bunun bakımları yada nasıl bir motor oldugu konusunda bir bilgim yok. Kiştapçığıda kayıp oldugundan aldıgım gibi biniyorum. Detaylı bir bilgi yada bir PDF dosyası falan internet üzerinde varsa link verirseniz sevinirim. AYrıca 125MT aceba nasıl bir motor daha önce kullananlardan olumlu yada olumsuz bir bilgi alabilirsem sevinirim.

Çok teşekkürler.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    Merhaba herkese öncelikle ben yeni kjatıldım motorsiklet dünyasına. İlk olarak bir arkadasımdan 2.el 3200 km de MONDIAL 125MT aldım. Bunun bakımları yada nasıl bir motor oldugu konusunda bir bilgim yok. Kiştapçığıda kayıp oldugundan aldıgım gibi biniyorum. Detaylı bir bilgi yada bir PDF dosyası falan internet üzerinde varsa link verirseniz sevinirim. AYrıca 125MT aceba nasıl bir motor daha önce kullananlardan olumlu yada olumsuz bir bilgi alabilirsem sevinirim.

Çok teşekkürler.
    hayırlı olsun motorun.
    3200km deki motor rodajını tamamlamıştır. önceki sahibi periyodik bakımlarını yaptırdıysa 4000km ye kadar bakım yok. 4000km de servise götür sadece.
    onun dışında 125mt performansı biraz düşük ama scooter için yeterli. yakıtı 151rs lere göre biraz daha düşük. scooterlarda dikkat etmek gereken en önemli şeylerden birisi kalkışta son gaz kalkmamaktır. motoru zorlarsanız kalkışta, aktarma sisteminde sorun çıkıyor. mesela pakolar ve kayış zarar görüyor.
    ayrıca scooterlardaki özellikle 125mt deki küçük lastikler virajlarda güvenli değil. virajlara yavaş girersen risk almazsın. özellikle şehir içinde kullanmak için yeterli limitlere sahip bi motor.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    işte modial farkıyla motorsiklet şikayetleri neden daha kaliteli motorlar yapamıyoruz.....

R.E.D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151 RS
    merhaba ben mondıalın 151 rs sinden aldım motorum su an 230 km de.
    motorumun arka lastiginin otaraftan bilya sesi tarzında bir ses geliyor.servisi telefonla aradıgımda bana frenden gelir dediler bide motor cok iyi cok memnunum fakat montaj hataları cok vardı motoru ilk aldıgımda ve kendim düzeltmek zorunda kaldım mesela benim on lastıgımı dıreksiyonuma baglayan vida gevsekti.on farları örten kapak tam oturtulmamıstı.birde sizden sunu rica edecegim bu motorum sag ve sol aynalarının sadece gri plastik olan parcaları satılıyormu ve nekadar?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık uzun zamandır işlevsel değil açan arkadaş açtığına pişman olmuş olcakki artık şikayetlere cevap vermiyor ...başlık bu yüzden kilitlenmiştir ..

motoru ile sorun yaşayan varsa bana olayı açıkça anlatan iletişim bilgilerini içeren bir pm atsın mail yoluyla yardım almaya çalışalım...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler