Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fotoğraflarda da sol manetin yamulduğu belli oluyodu. Motoru sola düşürmüş..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Anıl "İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar" güzelmiş

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    arkadaşlar merhaba bende geçen hafta cbr 250 mi sattım şimdi öğrendim 2014 ler 27950tl ve nisan ortasında satışa başlayacakmış kapora verip aranıza katılmayı düşünüyorum

Motosikleti
    Honda1000RR
    bekleriz kardeşim Abs'li modeli mi 27950.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Fazer 800 bir çok yönden sürücüsünü tatmin edecek özelliğe sahip bir motor. Mükemmel sürücü konforu ve tork egrisi var. Benim görüşüm 800 piyasaya yeni nüfüz ediyor. Bu sene iyi bir satış rakamı yakalayacak diyorum.

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Evet abs li model 27950 beklediğimden az bir zam geldi ama fuardan sonra alırım düşüncesiyle motorumu sattım şimdi nisan ortasına kadar motorsuzum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Birde arkadaşlar geçtiğimiz yaz 2013 model cbf 1000 ile (depo 20lt) istanbul bursa - bursa istanbul arası ortalama 90 - 110 km hızlarda bir depo ile 480 km yol yaptım aynı durum fazer 8 için nasıldır veya ölçen var mı bir depo kaç km yapıyor ? Teşekkürler

KobRa91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle kışa girerken bir daha ki sezona kadar elinde tutacağına canlı para 1 - 1,5 lira aşağıya alınabiliyor. Adam zaten sezonunda binmiş zevkini almış veriyor. Tabi o yılın motoru olmak şartıyla.

Fuar sonrası millet 2014 alsın sezon sonunda 2-3 bin aşağı alırsın. Şimdi sezona yaklaştıkça satışlar hızlı, fiyatlar yüksek olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

İllaki alıp pişman olan aile baskısı beceremeyen,sıkışan,oluyor bir şekilde satışa çıkarıyor.

Bekleyebilir misin? tabi o ayrı. Ben şahsen bekleyemem para batar illa alırım dayanamam
    Beklemek mantıklı tabi ( ayrıca kendi motorumu da satmadım henüz ) ancak bekle bekle derken bir seneyi geçtim ben karar değiştirmekten dolayı bir de insanlar pazarlık payını abartmadan fiyat yazsalar daha kolay olacak ikinci el alması. 0 a yakın fiyat yazanlar oluyo, bu defa onu alacağıma 0 neden almıyorum gibi çelişki başlıyo insanda

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anıl "İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar" güzelmiş
    Ben esasında İtalyancıyım, şimdiye kadar tek yabancı marka Yamaha kullandım, gerisi Aprilia,Piaggio,Gilera,Derbi,Ducati'ydi...İtalyanl ar gerçekten estetik harikasıdır, baktığında adama vay be dedirtir,ayrıntı da dizayna önem verir. Motor üzerinde hep marka parça kullanırlar. kalite vardır ama işçilikte İtalyan kafası hep aynıdır, birşeyler eksik olur,gevşek kalır,koyu ver gitsin derler, buna rağmen benim için İtalyan başkadır. Otomobilde de öyle Alfa Romeo'dan şaşman,şuan 230HP cik bir Alfam var mesela, onunla haftasonu bir tur dönsem bana yetiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende geçen hafta cbr 250 mi sattım şimdi öğrendim 2014 ler 27950tl ve nisan ortasında satışa başlayacakmış kapora verip aranıza katılmayı düşünüyorum
    Demek oluyor ki düz versiyon 26 olacak!
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abs li model 27950 beklediğimden az bir zam geldi ama fuardan sonra alırım düşüncesiyle motorumu sattım şimdi nisan ortasına kadar motorsuzum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Birde arkadaşlar geçtiğimiz yaz 2013 model cbf 1000 ile (depo 20lt) istanbul bursa - bursa istanbul arası ortalama 90 - 110 km hızlarda bir depo ile 480 km yol yaptım aynı durum fazer 8 için nasıldır veya ölçen var mı bir depo kaç km yapıyor ? Teşekkürler
    Ben uzun yolda 235 km'de 13lt benzin yaktım. Bunun 40km otoban, tabi biraz gazladığımız yerlerde oldu. Ortalama 6-6,5 arası yapıyor. Bu da 800cc bir motor için normal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

Alıntı KobRa91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklemek mantıklı tabi ( ayrıca kendi motorumu da satmadım henüz ) ancak bekle bekle derken bir seneyi geçtim ben karar değiştirmekten dolayı bir de insanlar pazarlık payını abartmadan fiyat yazsalar daha kolay olacak ikinci el alması. 0 a yakın fiyat yazanlar oluyo, bu defa onu alacağıma 0 neden almıyorum gibi çelişki başlıyo insanda
    Internette yazılana bakma ben buna bir çok kez şahit oldum. Sonuçta bizde aynı şeyi yapıyoruz. İnsanların içinde var pazarlık işini abartmak. Ortada buluşma rakamına yakın bir rakam söyle sizden biriside aranızı bulayım beni kırmayın desin ver elini tamam işte Ben bir çok kez alışverişi böyle yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben esasında İtalyancıyım, şimdiye kadar tek yabancı marka Yamaha kullandım, gerisi Aprilia,Piaggio,Gilera,Derbi,Ducati'ydi...İtalyanl ar gerçekten estetik harikasıdır, baktığında adama vay be dedirtir,ayrıntı da dizayna önem verir. Motor üzerinde hep marka parça kullanırlar. kalite vardır ama işçilikte İtalyan kafası hep aynıdır, birşeyler eksik olur,gevşek kalır,koyu ver gitsin derler, buna rağmen benim için İtalyan başkadır. Otomobilde de öyle Alfa Romeo'dan şaşman,şuan 230HP cik bir Alfam var mesela, onunla haftasonu bir tur dönsem bana yetiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Demek oluyor ki düz versiyon 26 olacak!
    Evet italyanları bende seviyorum,daha önce 2001 bravam vardı çok memnundum.

Senin alfa'da 230hp'lik küçük bir canavar mış Ondan bizim mehmet bir ara alfa sayıklayıp duruyorduDötü deymiş demek ki

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sıradakiiii

MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Cihan sen bizi batırcan abi

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Mehmet Off-Road'cu oldu artık, eskiden ona Alfa alacaktıkta istediği rakama düzgün bulamadık! Dötü deymedi ama ona çok Alfa anahtarı yaptırdım,hala daha bir tane yapacak, bekliyorum
    Tüketim olarak uzun yolda sakin kullanımda 100-110 km/h'de 5 litre yakıyorum,bazen 4.5'a da iniyorum ama hızda düşüyor tabi! Ekmek-köfte orantısı var diyelim...
    İnternet fiyatları yanıltıcı, ben motorumu satarken 500TL indirim yaptım, Fazer'ı alırken adam 23 istiyordu,21'e aldım. Buldun mu yapışacaksın,beklemeyeceksin!
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    napim listemdeki iki ürün kaldı biri Puig Light Smoke WindScreen... Diğeri de Monokapak zaten
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Evet camın tam siyah değilde biraz açık olması çok güzel olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

aynen bende 23 istiyordu 21,5 aldım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    3 çeşidi var. Bu en açığı.

En koyusu var tam siyah. Bi açığı var koyu füme. Bi de bu var Light Smoke diye geçiyo. Koyu füme ile arasında kaldım. Sonun da mantıklı olanın açık renk olanın olduğunu düşündüm..
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    ebayda 250tl civarında

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet farkettim. Ebay'den almayı düşünüyorum ben de.. Almanya'dan.. Fuarı atlatayım ve şu aldığım şeyleri tamamen bi taktırayım da.. Sonra onu sipariş ederim kısmetse..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Cihan bey kardeşim sizlerden sipariş vermeden önce bana da haber vermenizi rica ediyorum

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırdır. İki tane mi sipariş etcez..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    evet öyle düşündüm kargo masrafı daha az olmaz mı?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Free Shipping
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)