Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Evet müthiş yorgunluk oluyor. Gecen senede biz geldik,bir günde 1000km üzeri yol adamı epey kastırıyor. Bide merak ettiğim bir şey de yok. Aldık alacağımızı

Aslında Pantolon istiyorum da bakalım ne zaman denk gelirse artık. Nasıl buldun şu meşhur MT serilerini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Motorları inceleyecek kadar gezmedim ya, yoldan dolaştım. Sadece dikkatimi çeken bi motor oldu "Agusta Rivale 800" diye bi sanat eseri. Onun tasarımına baktım. Bir çok marka standını görmedim bile
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    2014 Z1000 de fena duruyor

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet onu fotolarından gördüğüm kadarıyla ben de çok beğendim. Bize göre olmasa da, adamlar yırtıcılığa boyut katmış resmen..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Tasarım konusunda epey iyi bir model.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fuara sen de gelseydin de görüşseydik.. Hatta gelirken astral'i de alsaydın falan
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Çok yorucu oluyor, aslında buradan belediye sponsorluğunda ücretsiz otobüs kaldırdılar ama açıkçası dötüm yemedi diyelim

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Otobüsle rahat olurdu. Değişiklik olsun diye gelseydin keşke
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Bu sene hiç niyetlenme dik seneye nasipseyaza datçaya bileniyoruz iyice. Bu hafta sonu hava iyi olursa bir foça yaparız artık

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Ahmet biz foça,kuşadası süreklı yapıyoruz, beraber bir organizasyon yaparız birara! Ben dün fuardaydım, biz başka bir grup ile otobüs tuttuk,haşat oldum siyebilirim, esasında uygun fiyata uçak vardı ama arkadaş ortamı işte bu şekilde oldu! Fuar kalabalık ama içerik olarak zayıftı bana göre ekipman desen yoktu,olanlar zaten bilinen fiyatlardı! Markalar eksikti, Harley,Kawasaki yoktu...Çinliler basmıştı heryeri! Biz esasında arkadaşıma MT07'yi bakmak için gitmiştik,canlı canlı gördük ve buraya döndüğümüzde bugün arkadaşım satın almış,Manisa bayisinden! 5 tane Mart ayında geliyordu, 2 tanesini şimdiden satmışlar. Bu sene MT07 bu fiyatla iyi satacak, çünkü orta segmentte rakamlar 20'den başlıyor,21-22-23-26 geziyor. Parasına göre güzel bir motor yapmışlar. Bu sene Yamaha'nın yılı olacak, çünkü diğer markalarda ya fiyat iyi,motor zayıf, ya motor güzel fiyat uçuk!

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Söylediklerine tamamıyla katılıyorum. Hem fuarın zayıflığı hem Yamahanın üstünlüğü.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Bu arada ebay'den aldığım radyatör korumam geldi, Almanya'dan kargo dahil 140TL'ye mal oldu,işçilik ve malzeme çok iyi...Düşünen varsa ebay'den alsın,orjinali gereksiz para ya da beklesin biz üretime geçicez

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun Ben de yakında arkadaşa yaptırcam radyatör koruma. Şu an elinde iş var, nc700 ve versys için yapıyo. Onları tamamladığında Fazer 8'e çalışacak..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet biz foça,kuşadası süreklı yapıyoruz, beraber bir organizasyon yaparız birara! Ben dün fuardaydım, biz başka bir grup ile otobüs tuttuk,haşat oldum siyebilirim, esasında uygun fiyata uçak vardı ama arkadaş ortamı işte bu şekilde oldu! Fuar kalabalık ama içerik olarak zayıftı bana göre ekipman desen yoktu,olanlar zaten bilinen fiyatlardı! Markalar eksikti, Harley,Kawasaki yoktu...Çinliler basmıştı heryeri! Biz esasında arkadaşıma MT07'yi bakmak için gitmiştik,canlı canlı gördük ve buraya döndüğümüzde bugün arkadaşım satın almış,Manisa bayisinden! 5 tane Mart ayında geliyordu, 2 tanesini şimdiden satmışlar. Bu sene MT07 bu fiyatla iyi satacak, çünkü orta segmentte rakamlar 20'den başlıyor,21-22-23-26 geziyor. Parasına göre güzel bir motor yapmışlar. Bu sene Yamaha'nın yılı olacak, çünkü diğer markalarda ya fiyat iyi,motor zayıf, ya motor güzel fiyat uçuk!
    Olur anıl biz bekir(FAZER600)uyarız. Bu hafta sonu hava iyi olursa foça yada şirince yapalım diyoruz hanımlarla, size de uyarsa buyrun gelin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

Radyatör koruması motoru çok dolu güzel gösteriyor. Benim üzerinde geldi Allahtan yırttık ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

radyatör korumanın resmi var mı? Merak ettim yada link?

Motosikleti
    Bu hafta yaş benim için...Bunu aldım http://www.ebay.com/itm/310871110732?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p398 4.m1423.l2649

Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta yaş benim için...Bunu aldım http://www.ebay.com/itm/310871110732?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p398 4.m1423.l2649
    Gerçekten yaş bu iş. Çünkü hava yağmurlu Hayırlı olsun taktığında üzerinde görelim bakalım, ıslatalım onu

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Foto istiyoruz
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    yol güzergahı nasıl cihan,anıl arkadaşlarada söyle hep beraber gidelim

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bodrumdan Datça'ya denizden geçiş çok pahalı diyolar. Karadan geze geze gitsek ya
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Tamam olur. Baktık fiyat uygun benzinle kıyaslarız yorgunlukta varsa o zaman bineriz. Dönüşte akyaka azmak çayına girelim. Bu sefer kesin yüzmek istiyorum ordaMüthiş bir yer kayıkla gezdiriyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)