Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Ooooo kadro tam yine bu sabahta Valla Ducati ile 4 ayda 4bin km yaptım, bunu aldım havalar sağolsun 2 ayda 300km ancak gidebildim. Havalar biraz kurusun, yaz gelsin km patlatıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooooo kadro tam yine bu sabahta Valla Ducati ile 4 ayda 4bin km yaptım, bunu aldım havalar sağolsun 2 ayda 300km ancak gidebildim. Havalar biraz kurusun, yaz gelsin km patlatıcam
    Akşamları çaya beklerim
    Ben de çok farklı değilim.. Fazer 6'yı aldım 1,5 yıl kullandım 20 bin km yaptım.. Fazer 8'i aldım iki haftada 950 km yaptım..Motorla işe de gelsem ne olacak Allah bilir
    "CaRPe DieM"

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    En az km yapan benim herhalde. İşler sıkı, ev çocuk derken haliyle motora az zaman kalıyor. Ama bununla bol km yapmak istiyorum ya bakalım artık.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fazer'ın hakkını ver hakkını
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Arkadaşlar sizce FZ8 varken neden MT-09 tercih edilsin? Bunu anlamış değilim, para aynı görüntü bence daha kötü, makine desen 4 silindire yakın ses veriyor diyolar. Eeee zaten 4 silindirlisi var aynı paraya?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer'ın hakkını ver hakkını
    Eeee cihan sen bir evlen ben seni o zaman görücem

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizce FZ8 varken neden MT-09 tercih edilsin? Bunu anlamış değilim, para aynı görüntü bence daha kötü, makine desen 4 silindire yakın ses veriyor diyolar. Eeee zaten 4 silindirlisi var aynı paraya?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Eeee cihan sen bir evlen ben seni o zaman görücem
    Öyle bi sorunum olmıycak çok şükür. Aklımı peynir ekmekle yemedim niye evleneyim

Diğer konuya gelirsek. Valla Fazer 8'i beğenmeyen bi dünya adam var. Yorumu da şöyle:"Bunun şu kafasını çıkarıcan, yan kulak grenajlarını çıkarıcan. Sadece farı kalacak. Off çok güzel olur."

Velhasıl, MT-09 da bu yorumu yapanlar için üretilmiş bir motor. Ve bazı yönlerden (Özellikle nakedçılar için) Fazer'dan üstün bir motor..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Banada Fazer'ın ön kafa kocaman geliyor. Her tarzın bir alıcısı var, birisi çıplak diğeri daha sport touring'e yakın...Birisi şehiriçi daha eğlenceli diğeri uzun yolda daha rahat vs vs. Birde şu durum var, mt09 daha güçlü ve tork dağılımı daha iyi zaten adı üstünde Master Tork, fz8 kadar hızlı değil ama ivmelenmesi daha iyi hafif ve pratik...Üstüne sürüş modları ve standart ABS'yi de koyunca MT 09 farklı sınıfta olmasına rağmen seçenekler arasına giriyor. Naked, supermotor, maxi scooter hepsini kullandım super sport hariç! Hepsinin ayrı tadı ve özelliği var!
    Şöyle bir örnekte verilebilir XT660 X ve R versiyonu var, herşeyi aynı jant ve lastikler haricinde. X supermoto, R Endure,Cross arası birşey(o ağırlıkta cross olmaz o ayrı) ama her ikisinin ayrı alıcısı var!

Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada Fazer'ın ön kafa kocaman geliyor. Her tarzın bir alıcısı var, birisi çıplak diğeri daha sport touring'e yakın...Birisi şehiriçi daha eğlenceli diğeri uzun yolda daha rahat vs vs. Birde şu durum var, mt09 daha güçlü ve tork dağılımı daha iyi zaten adı üstünde Master Tork, fz8 kadar hızlı değil ama ivmelenmesi daha iyi hafif ve pratik...Üstüne sürüş modları ve standart ABS'yi de koyunca MT 09 farklı sınıfta olmasına rağmen seçenekler arasına giriyor. Naked, supermotor, maxi scooter hepsini kullandım super sport hariç! Hepsinin ayrı tadı ve özelliği var!
    Ben FZ8 ile kıyaslıyorum, ikisi de çıplak. Maceracılar diyorsunuz yani bana çok geçerli nedenler gelmedi açıkçası

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben FZ8 ile kıyaslıyorum, ikisi de çıplak. Maceracılar diyorsunuz yani bana çok geçerli nedenler gelmedi açıkçası
    Naked olarak Mt-09 daha üstün bir motor ama.. Hem beygir hem tork olarak zaten yüksek.. Mod seçenekleri var, daha hafif. vs. vs. gidiyor..
    "CaRPe DieM"

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    selamlar,
    motorumu satıyorum arkadaşlar, ilgilenenler aşağıdaki adresten ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tertemiz-servis-bakimli-aksesuarli-fz8n-153480558/detay

teşekkürler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    motorumu satıyorum arkadaşlar, ilgilenenler aşağıdaki adresten ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tertemiz-servis-bakimli-aksesuarli-fz8n-153480558/detay

teşekkürler.
    Güzel ekstra yapmışsın motoruna, hayırlı satışlar olsun. Neden satıyorsun?
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Güzel ekstra yapmışsın motoruna, hayırlı satışlar olsun. Neden satıyorsun?
    Galiba MT-09 alacak

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Naayıırrr.. Raceblue alacak o.. Sıfır km.. Abs bulamasa da düzünü alacak
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Naayıırrr.. Raceblue alacak o.. Sıfır km.. Abs bulamasa da düzünü alacak
    İnşallah..
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ehe

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=725
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Bu grafiğe bakılırsa Honda polislere dağıttığı motorları da işin içine eklemiş, bizim burada trafik polislerine cbf 1000 ve Nc 700'ler geldi,sıfır! Fazer 8 satmıştır, çünkü ben Kasım gibi sıfırını arıyordum piyasada kalmamıştı. Burada bence en büyük başarıyı Ducati elde etmiş, servisi pek olmayan, yedek parça stoğu bulunmayan bir marka, rezil bir dağıtıcı ve bu satış, bence başarıdır!

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bana bu grafikler tutarsız gibi geldi. Hepsinde Honda lehine oynama var gibi duruyor. Bazı markaları de itin mötüne sokmuşlar gibi duruyor. Suzuki-Kawa ikilisi bütün grafiklerde yerle bir edilmiş. Küçük segmentte Hyosung alınmamış. Scooter'da leblebi gibi satan xmax alınmamış vs. vs.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Zaten tüm markaları kapsamıyor, bilmem nereye üye olan markalar içindeki satış grafiğiymiş! Bu arada İstnabul resmen x-max cenneti olmuş,bizim buralarda da var ama o kadar değil.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Her yerde var yaa burda da çok var.. Xmax'ın satış rakamları çok iyi bence..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    X-max Ekim kasım ayında hiç bir bayinin elinde yoktu, deli satıldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

uleee en son ben yazmışım şimdi gene ben yazıyorum bu sekizciler nerde takılıyor arkadaş. Koca topikte üç kişi at oynatıyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)