Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Benim sadece Sakarya'da tanıdığım 5 tane 8'ci var ama onlar da nete pek takılmıyo.. Sadece biri işte dün mü ne süpriz yaptı yazdı buraya, 'Kayasus'
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Geçen hafta babamın bağa, bahçeye gittiği motoru garajdan çaldılar, garak kapısı zincir-asma kilit, motor zincir-asma kilit ve bunları açıyorlar motoru götürüp, motorun kilidini tekrar kilitleyip motoru çalıyorlar. Polis vs. üzerine su içtik. Böyle olunca benim motorda 10m uzakta apartmanda durunca sıkıntı bastı, iyi bir marka alarmlı disk kilidi getirdim. Tavsiye ederim, motoru kesip biçip, garanti kapsamından çıkarıp alarm takmaktansa daha portatif bir çözüm oldu!

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sadece Sakarya'da tanıdığım 5 tane 8'ci var ama onlar da nete pek takılmıyo.. Sadece biri işte dün mü ne süpriz yaptı yazdı buraya, 'Kayasus'
    benim tanıştığım izzet mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta babamın bağa, bahçeye gittiği motoru garajdan çaldılar, garak kapısı zincir-asma kilit, motor zincir-asma kilit ve bunları açıyorlar motoru götürüp, motorun kilidini tekrar kilitleyip motoru çalıyorlar. Polis vs. üzerine su içtik. Böyle olunca benim motorda 10m uzakta apartmanda durunca sıkıntı bastı, iyi bir marka alarmlı disk kilidi getirdim. Tavsiye ederim, motoru kesip biçip, garanti kapsamından çıkarıp alarm takmaktansa daha portatif bir çözüm oldu!
    Allah korusun, sırf motor için ilerde küçük bir depo dükkan almak istiyorum. Daha da ilerleyen yaşlarımda müstakil bir ev hayalindeyim

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Ben de hep tırsmışımdır şu konudan yaa..

Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tanıştığım izzet mi?
    İzzet abi nete takılmayanlardan.. Buraya arada bir takılan Davut hocam, diğerlerinden biri
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    2 hafta oldu marş yapmıyalı aküyü bitircez bu gidişle

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de son 3 haftadır sadece perşembe akşamları çarşıya gidip geldim o kadar. Vakit bulamıyorum yav
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Bizim buralarda da çok şükür 1 haftadır yağış var. Yaza kurtlarımızı dökeriz inşallah.

Acaba kaç hafta marş yapmadığında akü biter.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bizimkinde öyle kolay biteceğini sanmıyorum..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Bende yeniliğine güveniyorum ama bir yere kadardır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sonuçta abartmıyorsun sen de 3 hafta çok abartı bir rakam değil. Orjinal akünün de Yuasa olduğunu düşünürsek.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Evet bende öyle tahmin ediyorum. ilk çalışma anı TOKAİ çakmak gibi geliyor bana, çok kısa marş yapıyor. O çok hoşuma gidiyor.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fazer candır..

Dün akşam VFR1200F'i inceledim bi oturdum çalıştırdım ettim de.. Fazer 8'le onun arasında kalmıştım. Yav biz iyi tercih yapmışız yaa.. Honda'dan böyle bir motor beklemezdim şahsen. Tamam iyi hoş, güzel motor, 172hp güçlü motor falan. Ama... Aması çok..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Bence honda tasarım konusunda çok zayıf. İtalyan kardeşlerimize şu işi danışsınlar
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    mr 250 destro
    bende hondanın sesını begenmedım vede oturus pozısyonu rahatsız

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Aynen oturuş pozisyonu çok eğik.. Bir touring motor için fazla rahatsız bi açı..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Fazerin gözünü seveyim. Ben sadece bir vites göstergesi olmasını isterdim. 6. viteste iken bir kaç defa 7'yi yoklamadım değil. Aslında zor bir iş de değil niye yapılmıyor anlamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Cihan alacak listesi bittiğinde birde şu vites göstergesi işini de araştıralım ha ne dersin?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Olabilir ama elektronik aksam olduğundan benim garantiden çıkartma muhabbetine dönebilir yine..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Evet garanti meselesini etkileyebilir. Ama servise taktırırsan etkilemeyedebilir

Arkadaş burda güzelce anlatmış aslında GIPRO Vites Göstergesi "Vites göstergesini temin ettiğim ve tüm bu işlermleri yapan ŞAMPİYON MOTOR'a çok teşekkür ederim . demiş.

http://www.motordelisi.com/forum/mot...6-montaji.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Bu paraya değer mi? düşünmek lazım

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6868904/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Ebayda da çeşit çeşit fiyatlar var

http://www.ebay.com/itm/GENERAL-PURP...bf3aee&vxp=mtr

Fiyatlar 4 dolar ile 190 dolar arasında değişiyor.
    Millet tutturabildiğine satıyor.

http://www.akdenizmotosiklet.net/for...p?topic=5749.0

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yuh fiyata bak.. Naaptın beyaaa

Bugün yağışlı havada koşturup durdum, 200km yaptım. Ne yaptım? Sabah ilk iş olarak alt sakalları boyaya verdim. Sonra Düzceye geçip gelmiş olan beyaz grenajlarımı taktırdım. Sonra ordan dönüp Pamukovaya gitim. Egsozumu taktırdım. Geldim ve turşu gibiyim. Islak zemin yağmurlu hava + karanlık birleşince zor oluyor yav..

Bu arada üstadım, bu nedir yaaahu.. Egsoz çok bağırıyo, ben bu kadar yüksek desibel beklemiyodum ses kalitesi çok iyi, kalın çıkıyo ve incelmiyip kulağı tırmalamıyo, ama desibeli baya yüksek..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Beğenmene sevindim. Yoshi abi boru değil ki Adamlar biliyor bu işi Sanki senin 6, daha çok bağırıyor gibiydi. 8'de tork olduğu için alt

devirleri daha dolu, seside bu nedenle yüksek ve bozmadan çıkarıyor. Dediğim yeri nasıl yaptınız? Montajı basit oldu mu

Hani fotolar, bekliyoruz bir ara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)