Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Numune yapcaz ki gerisi gelsin bebem
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kamata86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer fz6
    Meraba arkadaşlar dün gece park halindeki motoruma, araba park etmeye çalışırken motoruma çarptı ve sol tarafa devrildi. Motorun kafa grenajı ve sol aynası kırıldı. Tutanak tuttuk yalnız ben fotoğraf çekmedim sigorta için bu sorun olurmu. Birde bu parçaların orjinallerini nereden temin edebilirim? Şimdiden teşekkürler. .

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı kamata86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaşlar dün gece park halindeki motoruma, araba park etmeye çalışırken motoruma çarptı ve sol tarafa devrildi. Motorun kafa grenajı ve sol aynası kırıldı. Tutanak tuttuk yalnız ben fotoğraf çekmedim sigorta için bu sorun olurmu. Birde bu parçaların orjinallerini nereden temin edebilirim? Şimdiden teşekkürler. .
    sorun olur. ödemezler bence
    moralini bozmak için yazmıyorum, herşey tam olduğunda bile mazeret uydurmaya yer arıyorlar çünkü.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    fazer fz6
    Hadi yaw moral zaten 0 dı :( fotoğrafı sürücüyü çağırıp,canlandırma yapıp o an olmuş gibi çeksek olur mu ki?

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    fotolar şartı birde plakanın çıkması zorunluk ya tekrar aracı bulursunuz yanyana getirip çekersiniz yada masrafı tek taraflı siz ödersiniz sigorta kesinlikle karşılamaz ozgurakman arkadaşın dediği bahane arıyorlar araç kazasında yaşadım çünkü

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Evet Ankara tayfası, döşeme için yarın saat kaçta ve nerede buluşuyoruz?

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Merhaba abilerim, bilirsiniz meşhur grenajlı fazerimizi satınca artık gerçek grenajlı bir motor alma vaktidir dedik ve SUZUKİ GSX 600F KATANA K7 motorumuzu aldık Fazer paylaşım alanı ama eski bir fazerci olarak bir kerede suzuki paylaşımı yapalım Muhtemelen fazerden sonra nasıl geldi diye sorular olacak bir kaç özelliğinden bahsedeyim alet 80 beygir, takico frenler, ayarlanabilir ön arla amörtisörler, karbiratörlü motor ama sanılan kadar çok yakmıyor.. Fazerden sonra rahatsız etmedi.30 kuruş gibi birşey yakıyor sanırım. 28-27 de olabilir. Motorun ivmelenmesi fazeri aratmıyor. 200e kadar çok iyi, 200 den sonra ibrenin yine ilerlediğini görüyorsunuz ama çok canlı değil. Oturuş pozisyonu fazerden biraz daha yatık bir pozisyon. Arkada oturan çok rahat. Genel olarak çok memnunum. Fazla kafa ütülemeyeyim. Buyrun birkaç fotoğraf (1.80 65 kilo insanım gsx in üzerinde küçük kaldım Boşuna hayabusa yavrusu demiyorlar

cihan54 ve CEM. bunu beğendiler.

Motosikleti
    fazer fz6
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar şartı birde plakanın çıkması zorunluk ya tekrar aracı bulursunuz yanyana getirip çekersiniz yada masrafı tek taraflı siz ödersiniz sigorta kesinlikle karşılamaz ozgurakman arkadaşın dediği bahane arıyorlar araç kazasında yaşadım çünkü
    Bilgi için teşekkürler. Aracın sahibi ile görüştüm yarın fotoğraflarını çekicez.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seleciler yarın sabah hallediyoz mu şu işi..

sabahtan sitelere sünger almak için gitmeyi düşünüyorum..sonra moruğun yanına geçicem, gelecek var mı?
    erro sabah akcda gıtmeyı dusunuyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Ankara tayfası, döşeme için yarın saat kaçta ve nerede buluşuyoruz?
    yarın ne yapıyoruz neye karar verdınız ?

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erro sabah akcda gıtmeyı dusunuyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

yarın ne yapıyoruz neye karar verdınız ?
    dostum, bana herşey uyar. Siz ne zaman müsait olursanız istediğiniz saatte, istediğiniz yerde buluşuruz.

Motosikleti
    erro hopppp nerdesin banada uyar yarın buluışalım bır an once baslayalım bır an once bıtırelım. sonrada hep beraber bırseyler yaparız en azından.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Fazercı dostlarım sizlere küçük bir işim düştü Sorum şu 2006 model 28.000 kmde full orj.FZ1 FAZER 18.500 gibi bir rakam edermi?

Kafama takılan şu fazer 800 yle arasında rakam farkı kalmıyor 2011 2012 fazer 8 arasında 3-4bin gibi rakam kalıyor.

Fz1 fazer bu rakamları edermi model yılı ile aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazercı dostlarım sizlere küçük bir işim düştü Sorum şu 2006 model 28.000 kmde full orj.FZ1 FAZER 18.500 gibi bir rakam edermi?

Kafama takılan şu fazer 800 yle arasında rakam farkı kalmıyor 2011 2012 fazer 8 arasında 3-4bin gibi rakam kalıyor.

Fz1 fazer bu rakamları edermi model yılı ile aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.
    2006 modelin 28000 de olması düşündürücü. Az daha bekle, sıfır MT-07 alırsın o paraya.
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Anlaşılan yarın buluşamayacağız ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

Bizim tayfa ilk günden yalan oldu sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

seçkin abi sabah telefonlaşır buluşuruz. sende örnek fotoğraflar varmı ( baskı halinde )

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan yarın buluşamayacağız ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

Bizim tayfa ilk günden yalan oldu sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

seçkin abi sabah telefonlaşır buluşuruz. sende örnek fotoğraflar varmı ( baskı halinde )
    Evet fotoğraf ve logoyu print ettim. Yanımda getiririm.

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet fotoğraf ve logoyu print ettim. Yanımda getiririm.
    tamam abı. yarın ılk ıs olarak ne yapıyoruz ? ona gore bellı bır yerden baslayalım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:13 ----------

Arkadaşlar koltuk için saat 13:30'da yiba çarşısında buluşuyoruz bilgilerinize.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben koltuğun kasığı ağrıtan kısımlarını traşlatıp oturma kısmını da alttan 30-35 delik açarak yumuşattım...sonra kendi kılıfını yeniden taktırdım..fotoları ekleri en kısa zamanda...görünüş itibariyle bi değişiklik yok selede...deneme şansım çok olmadı..tam performansını uzun yoılda görecez...

bu arada selenin içindeki sünger sünger değil..poliüretan ve bi kaç malzemenin karışımından oluşan süngerimsi birşey...süngerle yapılacak bir modifikasyon ilerde çökme, pot yapma gibi problemlere yol açabilir gibi...

daha önceki sayfalardaki linkte verilenlerin işi biraz uzun...seçkin ve eren onlardan yaptırıyorlar sanırım

arkadaşlar bu motor hakkında ne düşünüyorsunuz çanta ve çanta demiride var, ederi ne sizce bu motorun?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-servis-bakimli-2008-fazer-153136196/detay

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben koltuğun kasığı ağrıtan kısımlarını traşlatıp oturma kısmını da alttan 30-35 delik açarak yumuşattım...sonra kendi kılıfını yeniden taktırdım..fotoları ekleri en kısa zamanda...görünüş itibariyle bi değişiklik yok selede...deneme şansım çok olmadı..tam performansını uzun yoılda görecez...

bu arada selenin içindeki sünger sünger değil..poliüretan ve bi kaç malzemenin karışımından oluşan süngerimsi birşey...süngerle yapılacak bir modifikasyon ilerde çökme, pot yapma gibi problemlere yol açabilir gibi...

daha önceki sayfalardaki linkte verilenlerin işi biraz uzun...seçkin ve eren onlardan yaptırıyorlar sanırım
    bızde gıttık 3mm kalınlıgında dokme sunger bulursanız super oldu dedı . sıtelere dokme sunger almaya gıttık ama nerdeyse heryerı dolanmamıza ragmen bulamadık. tam gerı doncez bır yere daha soralım dedık ve orda varmıs. fıyatına 60 tl dedı. morugu aradık bulduk kac mm alalım dedım 5 veya en kotu sartta 3mm alın dedı 1 - 2- mm olmaz dedı. yalnız motoru getırmeyın koltuk 3-4 gun burda kalcak ancak yaparım dıyınce vazgecdık

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı Tyranttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motor hakkında ne düşünüyorsunuz çanta ve çanta demiride var, ederi ne sizce bu motorun?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-servis-bakimli-2008-fazer-153136196/detay
    motosıkletın sahıbı hekım dıye bır cocuk baya muhabbetımız olmustu :D ama bence cok fazla. canta ve demırını bana satacakdı bır ara ama ben vazgecdım.

Ederi ne sizce motorun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler