Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Onu da çok denedim. Zaten benim alt sakalı da öyle buldum Adana'dan adam S2 satıyodu, bayii. Dedim alt sakalını bana satar mısın. Bende bir tane daha var, bunu sökmeme gerek yok, onu vereyim dedi. Olur dedim. 200'e aldım. 100 lira da kargosuydu, soyulması, boyası astarıydı, 300'e geldi bana.. oğluma herşeyin en iyisi be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu da çok denedim. Zaten benim alt sakalı da öyle buldum Adana'dan adam S2 satıyodu, bayii. Dedim alt sakalını bana satar mısın. Bende bir tane daha var, bunu sökmeme gerek yok, onu vereyim dedi. Olur dedim. 200'e aldım. 100 lira da kargosuydu, soyulması, boyası astarıydı, 300'e geldi bana.. oğluma herşeyin en iyisi be
    ozaman abi aldıgın alt sakalda başka renkti yada rengi solmuşmuydu çok güzel boyatmışşsın çünkü birebir rengine uymuş..

bi alt sakal 500tl çok yahu acaba yamaha bu kadar pahalımı satıyor yoksa bayilermi bu kadar kar koyuyor.

yurt dışı fiyatını merak ettim şimdi.

Alt sakal her fazera şart bence hem yararıda var

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet aldığımda gri renkteydi.. Rengini tutturmak için saolsun boya firmam baya ter döktü, sanırım 2 saat falan renk seçimi ve solüsyonu ayarlamak sürmüştü

Yurt dışında çok aradım da bulamamıştım. Motoliz satıyo şu an sadece..
    CEM. bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    merhaba, koltuk beni çok rahatsız ediyor fazer'cılar. acaba koltuğu bi revize mi etsem yoksa gidonu yükseltsem bi miktar kurtarır mı?
    sert ve kaygan geliyor koltuk. araya sünger ekletsem iyileşecek sanki, bir de direksiyonu aşağıdaymış gibi geliyor.

acaba direksiyonu yükseltme aparatı ile mi yükseltsem, yoksa daha yüksek bir gidon mu taksam? ne diyorsunuz bu işe. bir de sele konusundaki yorumlarınız nelerdir? motorum 2005 model. (boy 185, kilo 75 -şimdilik. muhtemelen 6 ay sonra 85 falan olur-)

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    6 ayda 10 kilo. maşallah

Birincisi, Türkiyede yok ama Almanya'dan getirtebileceğin bi silikon sele pedi var. Fazer'lara tam oluyor. serçe parmağından daha ince ve inanılmaz konfor sağlıyor. fiyatı kargo dahil 150 tl civarına geliyor. Gidon için de, yeni gidon alma, motorun karakterini değiştirirsin, garipseyebilirsin. Gidon yükseltme yaptır. Metal sanayiinde çalışan arkadaşın varsa göster onu örnek bir parça, senin gidona uygun ölçüde bir yükseltme yapsın. Eli yatkın biri ise, açılı yaptır, gidon biraz da kendine yaklaşsın

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bende bir fazerda jel koltuk görmüştüm öyle birşeydi sanırsam oda özel olarak getirttirmiş koltuk totonun şeklini alıyormuş

cihan abi alt grenaj araştırmalarım başladı bakalım bulurum umarım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İnşallah bulursun. Ben de motoru elimde daha tutsam sıradaki 3 projemden biri yan grenajlardı. Onları da bulmak zor.. temennim bulmandır

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Çok uğraştırdı ama dün el birliği ile egsozun montajını bitirdik.Tek söylenecek şey ben bu motora aşık oldum..
    Cem kardeşim egsoz 1.200 lere falan mal oldu.İkinci el olarak aldım.

cihan54 ve CEM. bunu beğendiler.

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Cihan er 6 f icin vermis oldugun degerli bilgilerin icin cok saol. Benim icin artci cok onemli . Aslinda fazeri tercih ederken sehir icin fazla kullanmam dusuncesiyle haraket etmistim , nasilsa bitanede skutir vemcut sehir icinde onu kullanirim diye dusunuyordum ama fazer dururken insanin skutira binesi gelmiyor, haaliylede fazerle sehirici yapiyorum bulundugum sehir fazere dar geliyor . belkide er 6 f'i kullanmadigim icin meraktan sanirim gonlum ona doru kayicakmis gibi oluyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Nasipse bi aksilik cikmazsa tabi havalarda musait olursa k. Bayraminda Bulgaristan' dogru gazlamayi dusunuyorum . Normalde Turkiye' deki 15 bin liralik fazer Bul
    garistan'daki fiyati 8- 9 bin tl den satiliyor , sifir yrdek parcalari Tr den daha pahali yalniz cikma parca fiyatinin uygun olabilecegini dusunuyorum gidinnce gorucez insallah oledir benim fazer de koruma demiri haric aksesuarim yok sirf motor temiz diye almistim .2 el eksoz , alt sakal yada motor koruma alt granajlarini , canta ve demirlerini oradan almayi dusunuyorum .

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uğraştırdı ama dün el birliği ile egsozun montajını bitirdik.Tek söylenecek şey ben bu motora aşık oldum..
    Cem kardeşim egsoz 1.200 lere falan mal oldu.İkinci el olarak aldım.

http://imageshack.com/scaled/800x600/545/2r24.jpg
    fiyat gerçekten çok iyi öylede yakışmışki

sesini tahmin edebiliyorum inletiyor

öyle bir ses veriyorki arkadaşlar rolantideyken arkadaşınızla muhabbet etmeniz zorlaşıyor.

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorumu satmaya karar verdim. Ayrıca Cihan ve Erhan da motorlarını satıyorlar. Onların sahibinden.comda ilanları mevcut. Temiz motor dersen bu motorlara bakabilirsin. Diğerlerini bilemem. Ayrıca senin ninja hakkında birşeyler yazarsan takas düşünebiliriz.
    eğer ilanlarınızın nomaralarını atabilirseniz incelemek isterim..
    İYİ GELİŞMİŞ REFLEKSLER ŞANSTAN DAHA HIZLIDIR ;)

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer ilanlarınızın nomaralarını atabilirseniz incelemek isterim..

İlan No 136939636
    "CaRPe DieM"

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Arkadaşlar merhaba..
    izlediniz mi bilmem ama.. bu behlül takma isimli Kıvanç Tatlıtuğ, ters yönden gelip motorcuyla çarpışmamış mı.ben mi yanlış görüyorum yoksa..?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Forumda konusunu açtılar. Ters yönden gelip kuryeciyle kafa kafaya çarpışıyo. Harley kütük gibi olduğu yerde kalıyo haliyle kuryecinin sıkıduru dağılıyo..

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    ilan no : (#137473695)
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    http://www.ebay.com/itm/Yamaha-FZR-YZF-600-R6-R6S-R1-Turn-Signals-Mirrors-new-/330770918972 Bu Aynalardan NErden Bulabilirim.

Selamlar arkadaşlar.Bende 5-6 ay önce 2005 model fazer aldım.bazı sorularım var benimde cevabını bulamadığım.birincisi yedek anahtarı kopyalatıcam istanbulda otomobilanahtari die bir firma var kargoyla göner yapalım dediler.Sizce bir sorun olurmu daha önce bu siteden yaptıran varmı? ikinci olarak two brothers egzoslarım var bunları biraz daha içeri sokmak istiyorum boğazdan 3-4 cm kessem sorun olurmu ?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bence egsozlarınla hiç oynama. Heleki orjinal performans egsozsa.. Hele ki Twobro ise

Anahtar konusunda ise aklıma hemen şu takılıyor. Gönderin yapalım derken, yaparlar da, kodlamasını da yapıyolarmıymış...
    mkaptan bunu beğendi.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Merhaba. Fazerda Arka Frene Basinca Basamakta Bi Titreme hissediyorum neden oluyor olabilir o ?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Fazerda Arka Frene Basinca Basamakta Bi Titreme hissediyorum neden oluyor olabilir o ?
    Şahsen bilgim yok ama fikir yürütmekte fayda var. Arka lastik balanssız olabilir. Fren diskinde çarpıklık olabilir. Bir de Fren hidroliğinde sıkıntı olabilir mi acaba bak ben de merak ettim şimdi..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler