Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasar kaydi oldugu icin eledim bide mesafeden dolayi =/
    2006 model bi motorda yada 2004 2005 2006 diyelim hasar kaydı olmaması ihtimali düşük. çok düşük.

Ha zormu onu sildirmek hiçte degil yeni plaka çıkartırsın olur biter.

Motorun hasar kaydının olup olmaması çok önemli degil bence ( büyük aşırı kazalar hariç ) ufak tefek yan yatmalar durdugu yerde düşmeler olması gayet normal. Mesafeyi dert etmeniz gerçekten şaşırtıcı.

İstanbuldaki motorların çogu patlak yogun trafik aşırı gazcı ve biliçsiz çok sürücü var.

Kitlenin az oldugu bölgelerde ya komple biliçnsizlik var yada birbirleriyle destekleştigi için motorcular komple bilinçlenme var.

Ben İzmir mt temsilcisi oldugum için sırf bi arkadaşın scooterını izmir- istanbul arası götürecegim eger ıspartadan fazerla istanbula gitmek için çekiniyorsan ne diyim hocam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaslar sahibindende bakirkoyde olan motora baktim bugun sahibiyle bulustuk tertemiz motor benim icime sindi ama fiyati biraz yuksek gbi siz ne dusunuyorsunuz. Devil egzoz canta canta demiri var

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model bi motorda yada 2004 2005 2006 diyelim hasar kaydı olmaması ihtimali düşük. çok düşük.

Ha zormu onu sildirmek hiçte degil yeni plaka çıkartırsın olur biter.

Motorun hasar kaydının olup olmaması çok önemli degil bence ( büyük aşırı kazalar hariç ) ufak tefek yan yatmalar durdugu yerde düşmeler olması gayet normal. Mesafeyi dert etmeniz gerçekten şaşırtıcı.

İstanbuldaki motorların çogu patlak yogun trafik aşırı gazcı ve biliçsiz çok sürücü var.

Kitlenin az oldugu bölgelerde ya komple biliçnsizlik var yada birbirleriyle destekleştigi için motorcular komple bilinçlenme var.

Ben İzmir mt temsilcisi oldugum için sırf bi arkadaşın scooterını izmir- istanbul arası götürecegim eger ıspartadan fazerla istanbula gitmek için çekiniyorsan ne diyim hocam
    Hasar kaydi plakayi degistirince silinme ihtimali diye bisey yok şase sorgusu yaptiginda yine dökülür bilgileri o yuzden ben bunu alip bi omur kullanmicam nihayetinde bnde saticim satarken zorlanmak istemiyorum.surtmesi dusmesi benim icinde sıkıntı degil sonucta motor kisminda sikinti olmasin beni yolda birakmasin.uzak mesafe işimden dolayi sıkıntı izin alamiyorum yani gidip motor bakip alip gelicek kadar vaktim yok ondan. Once yakin cevreye bakiyorum.[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Tercih sizin tercihiniz ben fikir verme açısından söyledim. Tabiki fotolardan dediginizi yapamazsınız şase sorgulamak falan ama motorun yanına gidip şase nosunu alıp dediginizi yapabilirsiniz.

İstanbul gibi bir yerde hiç düşmemiş ellenmemiş Bir fazer bulmak 12bin Tl için oldukça zor olucaktır. Bulunur fakat uzun bir süre pusuya yatmanız gerekebilir.

Biz elimizden geldigince yardımcı olmaya çalışırız siz mutlaka ilanı buraya linkleyin

Banada fikir verin arkadaşlar

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Tercih sizin tercihiniz ben fikir verme açısından söyledim. Tabiki fotolardan dediginizi yapamazsınız şase sorgulamak falan ama motorun yanına gidip şase nosunu alıp dediginizi yapabilirsiniz.

İstanbul gibi bir yerde hiç düşmemiş ellenmemiş Bir fazer bulmak 12bin Tl için oldukça zor olucaktır. Bulunur fakat uzun bir süre pusuya yatmanız gerekebilir.
    Nabalim yaticaz biraz pusuya :D dusmemis falan aradigim yok yani ama benim yapi meselesi hasar kaydini gormicem yani gordugum anda soguyorum oyle seyden.cunkj normal oldugu yerde düşen motoru ben hasar kaydina sokturmam yani cok buyuk bisey olmadikca.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı Tyranttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada fikir verin arkadaşlar
    Bence baktigin motor fiyati fazla o fiyatlara ciktiktan sonra model olarak daha yüksek bisey bulma ihtimalin daha yüksek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-iddaliyim-sahibindenin-en-ucuzu-ve-bakimli-motoru-bu-154973821/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-istanbul-ici-temiz-fz6-fazer-152569314/detay

Bu motorlar hakkinda ne dersiniz bilen inceleyen var mi icimizde ?
    CEM. bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    whatsaptan fotoları gönderirsen süper olur. topcase'de var bi cenabetlik bir türlü olmuyor
    yaptım dostum yaptım onuda yaptım oldu valla =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Dolanırken gözüme takıldı. Önerebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...49049912/detay

Fotolaradan gördügüm kadarıyla..
    cem hatırlıyormusun top case ve demırı buldum demıstım 250tl ye ıste buldugum buydu =) 250ye kendısıyle anlastık sonra yalan oldu canta demırı :D kendımız yapacaz dıye almaktan vazgecdım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

cem bak lınkte bızım cantalardan var. fıyatına bak dostum :D

https://www.motoavm.com/ProductDetai...irmizi/312/759

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

http://www.spordunyasi.com/urun/kapp...ype=Reviews#pt

bunuda almayı dusunuyorum. 91 tl den basladım en uygun burda buldum bıraz daha detaylı arastırma yapacam. sadece gorsel olsun dıye bunu gonderdım ıstersen bır bak.
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ne para yahu 700 tl .. tabi fiyatta şişirmede var döviz ve kurdan dolayı.

Ayrıca kırmızı gri eklemeler güzel olmuş. Sırt destegide açıkcası pahalı yaptırmak daha cazip sankii.

Motosikleti
    Ne para yahu 700 tl .. tabi fiyatta şişirmede var döviz ve kurdan dolayı.

Ayrıca kırmızı gri eklemeler güzel olmuş. Sırt destegide açıkcası pahalı yaptırmak daha cazip sankii.
    yaptırcanda yaptırmak ıcın elınde ornek olması lazım yoksa 1e1 ölçüde çok zor

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    örnek kolay yahu izmir mt'de var birkaç kişide görmüştüm. Ben takozları halledeyimde gerisi mühim degil şuan için

Motosikleti
    işte fzr ye çanta demiri montajı . . .

en son ıslemde stop lambasının fısını takmayı unuttugum ıcın arka stop lambam yanmıyor :D
    CEM. ve fabrisio bunu beğendiler.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    örnek kolay yahu izmir mt'de var birkaç kişide görmüştüm. Ben takozları halledeyimde gerisi mühim degil şuan için
    koruma takozları için cihan54 ü bekleyin derim
    sanırım çok yakında fazer6 için takoz üretimine başlayacak

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Teşekkürler öklid..

Kim ne takozu istiyo bakim. 1 ay daha sabredin ben 6'nın takozlarına da giriyorum. 8'in takozları için üretimi başlattım zaten. Az kaldı canlar
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Yap şu takozları
    adamın canını sıkma

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    1 ay mı sen zaten o takozlardan yapmamışmıydın

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    1 tane yaptım numune. Kendi motoruma taktım. Ama takdir edersin ki o takozların yapımı da bi maliyet. Ve ben bu ay yerin dibindeyim maddi açıdan..
    canYOLDAS bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    arkadaşlar ön ve arka olmak üzere fren balata setlerini değişecem hangi marka daha iyi bilgisi olan ?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Brembo iyidir..
    canYOLDAS bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brembo iyidir..
    tskler ( fiyatıda iyimiş 30 euro 100 tl yakın )

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön ve arka olmak üzere fren balata setlerini değişecem hangi marka daha iyi bilgisi olan ?
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brembo iyidir..
    kaliper brembo olmadıktan sonra balata brembo olmuş çok farketmez...en ideali EBC HH sinter olan...arka için brenta da yeter diyorlar..benim de sipariş geçmem lazım ama iki farklı satıcının resimlerinde farklı gibi duruyor...

alacaklar şuraya bi link atsın da ben de sipariş geçeyim...adamakıllı araştıramıyorum valla..EBC iyidir EBC al..hooş en iyisinin orjinali olduğu söyleniyor ama brembodan daha maliyetli oluyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler