Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dumenist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    allahını seven bana egzos önersin! (ucuz olsun ama öğrenciyim :D )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dumenist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger (On karakter)
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    CBR 250
    nerdesin bilmiyorum fakat istanbuldaysan hc taktrma polis göz actrmıo bızımkını bırak 600luklere bıle göz actrmıo ha yok ılla taktırıcam dıosan ben arastrmasını yaptm zaten egzozlarn hepsi silp on yanı sadece tup akrep istosan 1500 civarı tiger falan alırım dıosan 450 500 genelde bunları kullanıolar ayrıyetten yaptıranda var daha ucuza olur ama ne kadar dayanır bılınmez ayrıca ogrencıymıssın benım gıbı fazla yakıtıda hesaba kat ole degıstr sonucta tek sılındr makına fazla bı beklentın olmasın

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış hemşeri miyiz yoksa ?
    memleket konya ama 10defa gıtmemısımdır babam & annem vs hepsı konyalı

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger (On karakter)
    600lukte de 250lıkte de cok memnundum.
    malzeme kalıtesı bence ıyı fıyatına gore.

sakın 300lıraya yoshı almayın. made ın sıvas egzozları kaptırıyolar mıllete.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr250
    arkadaşlar cbr 250 2013 model yakın çevremde gördüm alana sordum sipariş veriyorsun 2 günde geliyor dedi bayiden.öyle nisan da falan geldiği yok hepsi oyalamaca.2012 kasalarını tüketmek için. yalan dolan

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Barış kardeş güle güle kullan çok güzel motor
    wolrath bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wolrath

2. foto süper güle güle kullan.... Fazla aragaz verme, stoppie wheelie yapma
    wolrath bunu beğendi.

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Barış hayırlı olsun,kazasız belasız..
    Orjinal egzostla bile muhteşem bir sesi var.Bence düşündüğün ihtimaller içerisinden en güzelini almışsın..
    Ben çok supersport sevmememe rağmen,benim bile aklımı çekiyor RR..
    Tekrar herkese kazasız,sorunsuz sürüşler.Herkesin gönlündeki motosiklete sahip olması dileğiyle..
    wolrath bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memleket konya ama 10defa gıtmemısımdır babam & annem vs hepsı konyalı

bende konyaliyim neresinden?
    wolrath bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bilmediğim için soruyorum..neden r6 değil?

R6 estetik olarak emsallerinden çok güzel duruyo..özellikle uzunlamasına koyulan yan grenaj resmen çok değişik bi hava veriyo...teknik açıdan cbr tercih edilebilir belki ama birbirlerine çok fark atacaklarını düşünmediğim için r6 ön planda olabilirdi benim için eğer bu tarz devam etseydim...
    wolrath bunu beğendi.

Alıntı gogo yubari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 250 2013 model yakın çevremde gördüm alana sordum sipariş veriyorsun 2 günde geliyor dedi bayiden.öyle nisan da falan geldiği yok hepsi oyalamaca.2012 kasalarını tüketmek için. yalan dolan

mrb gogo yubari cok sasırdım bende 2013 almayı bekleyenlerdenim
    barodi bunu beğendi.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    hadi gezmeye

daha cok foto ıcın:

http://www.facebook.com/media/set/?s...otif¬if_t=like

ısteyen arkadaslık felan teklıf etsn

bu arada debrıyaj-alternator ıcın karbon kapak sıparısı verdım.
    gumus renk on-arka hıdrolık kutularını ve sıbop kapaklarını aksam verecegım.
    soner'ım yardımcı olursa, ebaydan da mono kapak-led sınyal vs alacagız

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...23548044_n.jpg
    http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...83590418_n.jpg
    Arka teker sanki inik mi biraz?
    2 kişi binince havayı ayarlamak gerekebilir
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr250
    Alıntı elektronık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb gogo yubari cok sasırdım bende 2013 almayı bekleyenlerdenim

merhaba

ben aralıkta, ocakta hep aradım sordum, mart şubat sonu dediler şimdi de nisan diyorlar... 9.500 lere düşürüyorlar 2012 modellerini şu an.nedeni basit stokları tüketmek.ve 2013 leri yeni fiyat artışı ile piyasaya sürmek. honda nın resmi sitesinde şu an fiyat 9900 de .neden yeni getirdiği 2013 modeli de bu fiyata satsın ki. honda sanırım kademe kademe fiyat artışı yapıyor. geçen sene de mart sonuna doğru yaptı sanırım.tahminimce nisana doğru 10.250 olur en az.. evet ben almak istiyorum ama bir arkadaş 9650 tl ye almış önceki sayfalarda söylenmiş 601.syf da sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

şöyle 9600 civarı bi fiyat belirtseler veya uygun kredi yada peşin fiyatına taksit gibi bir kampanya yapsalarda yarın çıksak gitsek alsak

merhaba

ben aralıkta, ocakta hep aradım sordum, mart şubat sonu dediler şimdi de nisan diyorlar... 9.500 lere düşürüyorlar 2012 modellerini şu an.nedeni basit stokları tüketmek.ve 2013 leri yeni fiyat artışı ile piyasaya sürmek. honda nın resmi sitesinde şu an fiyat 9900 de .neden yeni getirdiği 2013 modeli de bu fiyata satsın ki. honda sanırım kademe kademe fiyat artışı yapıyor. geçen sene de mart sonuna doğru yaptı sanırım.tahminimce nisana doğru 10.250 olur en az.. evet ben almak istiyorum ama bir arkadaş 9650 tl ye almış önceki sayfalarda söylenmiş 601.syf da sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

şöyle 9600 civarı bi fiyat belirtseler veya uygun kredi yada peşin fiyatına taksit gibi bir kampanya yapsalarda yarın çıksak gitsek alsak

aynen bende aralıkta ocakta aradım banada aynı seyleri soylediler 2012 cbr 250r için 9250tl ye anes motordan fiyat aldım sana katılıyorum fakat 2013ü alan arkadasa ulasabılırmısın nereden aldıysa bizde nakit hemen alalım

Motosikleti
    cbr250
    Alıntı elektronık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende aralıkta ocakta aradım banada aynı seyleri soylediler 2012 cbr 250r için 9250tl ye anes motordan fiyat aldım sana katılıyorum fakat 2013ü alan arkadasa ulasabılırmısın nereden aldıysa bizde nakit hemen alalım
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86226-honda-cbr-250r-2011-model-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-601.html

şu sayfada mücahit_89 isimli arkadaş arkadaşının aldıgını söylemiş foto da var.mesaj attım henüz bir cevap gelmedi.ulaşamadım

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    merhaba

Sesimizi duysunlar (:

Motosikleti
    Arkadaşlar yanlış bilgilendirme olmasın kesin demiyorum ama bende bildiklerimi ve gözlemlerimi söylüyorum.Ben bizzat honda izmir Yükselişe gittim fiyat için.9700 tl dediler kredi kartına taksitli fiyat olarak eğer nakit ödersem 9500 olur dediler.Laf döndü dolaştı 2012 2013 model olayına.Sordum bende ve 2013 lerin mart dendiğini ama nisan mayısa sarkabilceğini söylediler.fark ne dedm.şuan satılanlar 2013 model 2012 kasa o zaman gelenler 2013 model 2013 kasa olcak dediler.Bi tane paket halinde kenarda duran sıfır siyah cbr 250 gördüm bak dedi o şekilde artık falan dedi egzos kısmı siyahtı komple.ama yanlış hatırlamıyorsam jantlar 2013 deki gibi siyah değildi. yani 2013 model 2012 kasa dediğinde geçiş kademesnde egzosu siyaha boyamışlar fakat jantlar kalmış 2013 dede tamamen siyah yapcaklar.benm anladığım bu hatırladığım kadarıyla anlattım umarım doğru hatırlıyorumdur.

Herşey dahil olarak alanlar acaba kaça kadar düşürebldi?
    2 Teker bir başka !

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka teker sanki inik mi biraz?
    2 kişi binince havayı ayarlamak gerekebilir
    aynen ınık buyuk ıhtımal
    yarın cıkabılırsem ayarlıcam.yagmur olursa pazar ınsallah

***36-36 36-42 mış.yarın bu degerlerı kontrol edeyım şase uzerınden.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmediğim için soruyorum..neden r6 değil?

R6 estetik olarak emsallerinden çok güzel duruyo..özellikle uzunlamasına koyulan yan grenaj resmen çok değişik bi hava veriyo...teknik açıdan cbr tercih edilebilir belki ama birbirlerine çok fark atacaklarını düşünmediğim için r6 ön planda olabilirdi benim için eğer bu tarz devam etseydim...
    yıne soruyorum;
    ustune hıc oturdunmu?
    hıc tur attın mı?

oturus pozısyonu-surus dınamıgı cok farklı RR ıle.hıc gerek yok bence.gugıllarsan bu konu hakkında benı anlarsın he hastaları da RR sevmez. safkan yarıs motoru olarak r6 denılıyor, ama ne gerek var

Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende konyaliyim neresinden?
    annemler ereglı
    babamlar beysehır
    ben bıldıgın kasımpasalıyım :D

Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış hayırlı olsun,kazasız belasız..
    Orjinal egzostla bile muhteşem bir sesi var.Bence düşündüğün ihtimaller içerisinden en güzelini almışsın..
    Ben çok supersport sevmememe rağmen,benim bile aklımı çekiyor RR..
    Tekrar herkese kazasız,sorunsuz sürüşler.Herkesin gönlündeki motosiklete sahip olması dileğiyle..
    valla surusu cok daha rahat bence sadece oturus pozısyonu olarak degerlendırmıyorum ben. benı yormasından bahsedıyorum
    ınsalllah hepınız bır an once hayalınızdekı motora sahıp olursunuz

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolrath

2. foto süper güle güle kullan.... Fazla aragaz verme, stoppie wheelie yapma
    :D stoppıe-wheelıe bılmıyorum da aragaz ... hmmm ... aragazsız olmaz panpa

saka bı yana gaz vermeden vıtes dusurme vs zararlıymıs zaten

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış kardeş güle güle kullan çok güzel motor
    tesekkurler

Motosikleti
    annemler ereglı
    babamlar beysehır
    ben bıldıgın kasımpasalıyım :D
    bende beyşehirli sayılırım doğum beyşehir gözükğyor zatende sadece yazları gidiyorum konyaya nasipse motoru alayım yazın motorla gitme gibi bi hayalim var
    wolrath bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    beyler ben simdi siz honda cbr 250 r kullanıcıları olarak bir kaç sorum olucak.
    ben 1 senedir scooter kullanıyorum. 4000 km yaptım. honda güvenli sürüş 1i bitirdim sertifikayı aldım ehliyet zatenvardı.
    yaş 35 boy 1.80 kilo 92 aklımda cbr 250 r var fuarı bekliyorum ya 2013 alacam yada 2012 sıfır alıcam .;derken noktalı virgül bi parantez açıyorum burda;
    honda cbr 250 r si olan bi arkadas dediki bu motorlar çok güçlü çok tehlikeli ve hızlı 180 basıyor felan dedi sen daha önce vitesli tecrubende yok dedi cbf 150 al onla basla dedi cbr 250 r güçlü motor parçaları karenajlarıda çok pahalı 400 tlden başlıyo dedi. sizce cbf mi cbr 250m alim he? cbr alirsam 3 sene kullanıcam cbf yi alıp sonra tekrar sıfırdan para vermek zarar etmekte istemiyorum açıkcası
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler