Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.İnşaallah istediğin motora hızlıca kavuşursun.Bir birimizi tanımıyoruz fakat aldığın günden beri senin motora yaptıklarını takip etmiştim.Alanlar şanslıymış.
    tesekkurler.
    astsubay 1 arkadasa verdım.karacı kendısı ve 1km otemde oturuyor.cok sanslıyım.motorumdan uzak kalmayacagım

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turbo takmadan sattın ya başka bişey demiyorum abi Daha nos vardı
    ya cok arastırdım o haltı :D tek sılındır oldugu ıcın ugrasan eden pek yok. 600luk ınsallah :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya cok arastırdım o haltı :D tek sılındır oldugu ıcın ugrasan eden pek yok. 600luk ınsallah :D
    1000 lik kesmedi galiba sana anca hayabusa yeter abi
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    pani / 3colore
    inmio kardesımız 19dese yarın alcam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-23-binde-kazasiz-boyasiz-orjinal-two-brothers-eksoz-100348477/detay/

---------- Post added at 19:23 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

1000 lik kesmedi galiba sana anca hayabusa yeter abi
    150-200bg 1000lıktense
    turbo ve 150-200bg 600cc yu tercıh ederım canem kı oyle de olacak ınsallah. cok daha fazla yapan var 4sılındır. + hazır kıt var. 250cc kımse ugrasmıo tayvandan baska.orada 600cc ve ustu vergıler cok fazla oldugu ıcın adamlar 250cc lıklerı turboluyorlar hep

inmio kardesımız 19dese yarın alcam
    http://www.sahibinden.com/100348477
    150-200bg 1000lıktense
    turbo ve 150-200bg 600cc yu tercıh ederım canem kı oyle de olacak ınsallah. cok daha fazla yapan var 4sılındır. + hazır kıt var. 250cc kımse ugrasmıo tayvandan baska.orada 600cc ve ustu vergıler cok fazla oldugu ıcın adamlar 250cc lıklerı turboluyorlar hep
    Off makine doluymuş gerçekten ve çok temiz Topluyalım bizim grubu basalım 19 a verirmisin diye

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    tesekkurler kardesım :

motorun hayırlı olsun

ben sehpa kullanıyorum. 75tl ye burak21 den aldım.unıversal.her motorda kullanabılrsın.normalde pınlı ama ıstersen doner tıpte aksesuar verıorlar.saseye oturuyor ve cızmeden kaldırıyorsun.foto koyayım daha kolay olsun
    teşekkür ederim hocam resimlerdeki şaseden kaldırıyor sanırım çizilme olayı yoksa iyi. çünkü çizilmesi değilde daha sonra yağmur çamurdan pas yapabilir. Burak21 forumdanmı acaba?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Yukarıdaki linkteki zx-6 yı gözüm tuttu.Kilometresi de fena değil boyasız kazasız motor.Piyasısı nedir bilmiyorum barış sen araştırmışsındır fakat,temiz araba olsun,temiz motor olsun kafana yattıysa,içine siniyorsa her zaman 1000 lira fazla olsun temiz olsun.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim hocam resimlerdeki şaseden kaldırıyor sanırım çizilme olayı yoksa iyi. çünkü çizilmesi değilde daha sonra yağmur çamurdan pas yapabilir. Burak21 forumdanmı acaba?
    foruma uye mı bılmıyorum ama burak21 ızmır'DE motor malzemelerı satan bır fırma
    senın sehır kısmında d100 yazıo bu yuzden al-alma yorum yapamadım :D

Off makine doluymuş gerçekten ve çok temiz Topluyalım bizim grubu basalım 19 a verirmisin diye
    toplanın cete

Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki linkteki zx-6 yı gözüm tuttu.Kilometresi de fena değil boyasız kazasız motor.Piyasısı nedir bilmiyorum barış sen araştırmışsındır fakat,temiz araba olsun,temiz motor olsun kafana yattıysa,içine siniyorsa her zaman 1000 lira fazla olsun temiz olsun.
    valla 20 cıvarına temız bısey alacagım ıste boya - temız takıntım var ve dolu yani "tam" benlık. olursa olur ınsallah. ama gıdıpte kasımdan berı 20500e satılmayan motora o fıyatı vermem en kotu 19.750 cıvarı vs bakalım hayırlısı.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    İstanbul-kocaeli arası gidip geliyoruz hocam ondan d100 izmir ters yani kargo falan yaparlar mı bilmem ama fiyat iyiymiş. istanbul da satan bulursam alırız artık. resimlerde motor şaseden kalkıyor değilmi hocam yakından fotosu varmı acaba?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Abi herkes arasın 17 -18 teklif versin, "piyasa gitgide düşüyor ne bu böyle " der, verir belki 19 a
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi herkes arasın 17 -18 teklif versin, "piyasa gitgide düşüyor ne bu böyle " der, verir belki 19 a
    sakın ha öyle birşey yapmayın çok ilgi var sanar fiyatta gram düşmez(tecrübeyle sabit).Pazarda araba beğendik ama adam Nuh diyor peygamber demiyor 5 kişi yarımşar 1er saat arayla gittik.Adamın iyice kendine güveni geldi ilk yaptığı ufakr indirimleri bile yapmadı.Ama adama yazık oldu ,arabasını satamadığıyla kaldı:D:D:D
    wolrath bunu beğendi.

toplanın cete
    Tam kötü zamanı abi satılmaması çok normal ki hele hele 600 lük canavardan bahsediyoruz kimsenin yüreği kaldırmaz kış aylarında
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın ha öyle birşey yapmayın çok ilgi var sanar fiyatta gram düşmez(tecrübeyle sabit).Pazarda araba beğendik ama adam Nuh diyor peygamber demiyor 5 kişi yarımşar 1er saat arayla gittik.Adamın iyice kendine güveni geldi ilk yaptığı ufakr indirimleri bile yapmadı.
    Abi takılıyorum, zaten dalga dümenle alınan motosikletten bi şkilde hayır gelmez, çıkar o biyerden
    wolrath bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    pani / 3colore

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul-kocaeli arası gidip geliyoruz hocam ondan d100 izmir ters yani kargo falan yaparlar mı bilmem ama fiyat iyiymiş. istanbul da satan bulursam alırız artık. resimlerde motor şaseden kalkıyor değilmi hocam yakından fotosu varmı acaba?

20-30 lıra kargo parası vermeye gerek yok.

yakın foto yok maalesef :( ama dırek 2 yandakı saseye oturuyor.kaldıraclar doner tıpte ve vıdayla sabıtlenıyor. bızım cbrlarda pın yerı olmadıgı ıcın boyle bır cozum bulmuslar.

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

pef.aradım bugun satılmıs

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-kawasaki-zx6r-beyaz-hatasiz-m3-sifir-ayarinda-lastikler-114095204/detay#

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vites geci$leri arasinda debriaji biraz uzun tuttugunuzda, motor hiz miz dinlemeden istop ettiği söyleniyor..hiç karşılaştınız mı böyle bir sorunla

Motosikleti
    pani / 3colore
    1-2 defa basıma geldı stop etme olayı 100 ıle gıderken,ama debrıyaj uzun tuttugum ıcın mı hatırlamıyorum sahsen.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece trafikte felan gazla oynayarak aralardan gecıp oynarsam pıt edip istop ediyor oda boguluyor motor.

Vites geçerken niye debriyaja uzun basıyorsunuz ki onu anlamadım kalktıktan sonra debriyaja ufak dokunmanız yeter sonuna kadar sıkarsanız zaten sarsıntılı geçiş olur.

Vitesi 2'den 1'e indirirken, ani atılmasın diye debriyajı yavaşça bırakmak gerekirse nadiren stop ediyor. 30'un üstü hızlarda hiç başıma gelmedi. Geçenlerde aynı gün iki kere başıma geldi gerçi, yağmurlu diye temkinli sürdüğümden belki, 23 bin kmde de toplam 4-5 kere olmuştur.

Motosikleti
    Honda NC S
    İlginç bi durum Neden kaynaklanıyor peki, servis ne diyor bu işe veya Honda' ya mail falan geçtinizmi? 100km ile stop etse ben paniklerim mesela abi.

Dünyanın her yerinde "Best starter bike" deniliyor. Bence yeni başlayan herkes tırsar böyle bişeyden yanlışmıyım

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesi 2'den 1'e indirirken, ani atılmasın diye debriyajı yavaşça bırakmak gerekirse nadiren stop ediyor. 30'un üstü hızlarda hiç başıma gelmedi. Geçenlerde aynı gün iki kere başıma geldi gerçi, yağmurlu diye temkinli sürdüğümden belki, 23 bin kmde de toplam 4-5 kere olmuştur.
    Sen devri ayarlayamamışındır çok temkinli olunca benimde başıma geliyor ;( Sorun olsa öyle 3-5 bekmaz Evhama gerek yok ;)
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    pani / 3colore
    İlginç bi durum Neden kaynaklanıyor peki, servis ne diyor bu işe veya Honda' ya mail falan geçtinizmi? 100km ile stop etse ben paniklerim mesela abi.

Dünyanın her yerinde "Best starter bike" deniliyor. Bence yeni başlayan herkes tırsar böyle bişeyden yanlışmıyım
    belırlı bı suratte olacagı ıcın makıne tekrar start edıyor zaten kendını.kıtlenıp kalmıyor yanı merak etme.ama ılkınde ben de heyecanlanmıstım hehe

bu arada 25000km de 4*5 defa demıs arkadas.cok buyuk bı sorun degıl bence buyutecek kadar.ki hepımız starter oldugumuz ıcın aynı seyden bıle bahsetmıyor olabılırız farkına varmadan
    Pain ve ferdinandd bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler