Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cunku teknık ekıbı yetersız yada baska bır fıkrım o rengı koydugunda fıyatta guncelleme ( zam ) yapıcaklar 1 nısan bsy kalmadı gecen senede aynı olayı cbr 125te yasadım sıraya yazıldım beyazı alıcaktımda 1 nısan cat 500tl fıyat degıstı bende cb125 almıstım sınırlenıp bu sefer ısımı sansa bırakmadan aldım tek problem 2012 motor aldım :([COLOR="Silver"]
    2013 yılının mart ayında almışsın motoru, satarken adam ona bakar hocam fazla kafaya takıyosun.
    2015 yazsa ruhsatta daha mı rahat uyuyacaksın, yapma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar bugün sigortasını yaptırdım. Fiyat bilgisi belki lazım olur arkadaşlara.
    Axa sigorta : 229TL

Motosikleti
    cbr 250r
    şuan gemideyim pek kıpırdayamıyorum bendede tri-colour cbr 250r sırf aldığınız renk için değiştirirdim motoru çok hoşuma gitti 2011 bile yazsa alırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

yalnız honda turkiyede baştan sağma iş yapıyorr. ingilterede ki honda sitesinde yeni olan modeller taa kaç ay önceden yayınladılar.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 yılının mart ayında almışsın motoru, satarken adam ona bakar hocam fazla kafaya takıyosun.
    2015 yazsa ruhsatta daha mı rahat uyuyacaksın, yapma
    Aslında kafaya takmıyorum sadece 2012 aldım dıye 500tl uygun olabılır dı :D heheheh

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Alıntı silent_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan gemideyim pek kıpırdayamıyorum bendede tri-colour cbr 250r sırf aldığınız renk için değiştirirdim motoru çok hoşuma gitti 2011 bile yazsa alırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

yalnız honda turkiyede baştan sağma iş yapıyorr. ingilterede ki honda sitesinde yeni olan modeller taa kaç ay önceden yayınladılar.
    aslında hondanın sucu yok yıllardır bu sekılde yuruyordu faturaya bakmaksızın 2012 agustostan sonra 2013 yazılıyordu ama ısler degıstı uretım yılına gore sube yazıyor artık eee 2013 montajı olan motor bırakında nısan mayıs anca bıze gelsın
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

motorun 2012 olması oldukça garip. motor şimdiden bir yıllık oldu. her ne kadar 2013 de çıksada ikinci elde ruhsatta 2013 yazan daha çabuk satar 2012 ye göre.
    elektronık bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler tricolorların ruhsatında renk olarak ne yazıyor Ruhsata, motosikletin üzerindeki en hakim renk işlenir diye biliyorum ama Bu durumda beyaz yazıyor olması lazım, hakikaten öyle mi ?

İşin aslı, bunu komple bembeyaz yapmak ruhsat falan uğraşmadan yasal olarak mümkün mü onu merak ediyorum
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Muhalefetimiz gelmis.Yalnız kanun degisti bilgisi olmayanlara duyurulur.artık eskisi gbi eylül ekim ayından sonra yeni yılın modeliyle araba motor vs satılamayacak.yani arabalardada gecerli aynı durum.suanda gidip 2012 model sıfır araclari daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.eskidende aynıydı 2012 model satıyorlardı ama ruhsatta 2013 diye geciyordu.simdi artık üretim tarihi neyse ruhsatta yazılacak olan o oluyor.01.01.2013 den itibaren uretilenler 2013 diye gecicek.Türkiye de fabrikası olupta burda üretilenler hemen 2013 satışına baslayabiliryorlar.ama Türkiye de fabrikası olmayanlarda belli sureler sonunda getiriyorlar Türkiye ye.zaman farkı o yuzden mecburen oluyor.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tricolorların ruhsatında renk olarak ne yazıyor Ruhsata, motosikletin üzerindeki en yoğun renk işlenir diye biliyorum ama Bu durumda beyaz yazıyor olması lazım, hakikaten öyle mi ?

İşin aslı, bunu komple bembeyaz yapmak ruhsat falan uğraşmadan yasal olarak mümkün mü onu merak ediyorum
    Benimkinde kırmızı-beyaz yazıyor. %95 beyaz

Düz beyaz çok çiğ durmasın hocam???

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkinde kırmızı-beyaz yazıyor. %95 beyaz

Düz beyaz çok çiğ durmasın hocam???
    Ruhsatların %95 inde beyaz olarak mı geçiyor demek istedin Bi ön çamurlukta var kırmızı boya oysaki, mavi/lacivert falan gibi bişey bile daha mantıklıymış

Ben beyazın gayet şık duracağını düşünüyorum, birazda zevk meselesi tabi Beyazın tonuyla oynanabilse muazzam olurda bu sefer muayene problemi çıkabiliyor :/
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    tuc bunu beğendi.

Beyler tricolorların ruhsatında renk olarak ne yazıyor Ruhsata, motosikletin üzerindeki en hakim renk işlenir diye biliyorum ama Bu durumda beyaz yazıyor olması lazım, hakikaten öyle mi ?

Bende sadece Beyaz yazıyor . Dediğini yapmak mümkün olmalı.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    bunlarda 2 gündür bekleyen anca atabildiğim fotoğraflar
    güzelcene sildim temizledim keratayı

tuc ve ömer2 bunu beğendiler.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    herkese iyi günler,

yağ yağ filtresi değişimi yapacağım da hangi ürünleri kullanıyorsunuz acaba ve fiyatları nedir?

şimdiden teşekkürler

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam saol izmir yukselis hondadan aldim

9500 e pesin aldim
    Öncelikle size bir şey sormak istiyorum.Bende izmir'de yaşıyorum.Babam cbr 250 r almak istiyor.Yükselişte kim ile görüşüp 9500 tl ye aldınız ? bugün veya yarın bizde almayı düşünüyoruzda
    Sür gari

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Ruhsatların %95 inde beyaz olarak mı geçiyor demek istedin Bi ön çamurlukta var kırmızı boya oysaki, mavi/lacivert falan gibi bişey bile daha mantıklıymış

Ben beyazın gayet şık duracağını düşünüyorum, birazda zevk meselesi tabi Beyazın tonuyla oynanabilse muazzam olurda bu sefer muayene problemi çıkabiliyor :/
    Evet şimdi okuyunca bana da öylelymiş gibi geldi. Demek istediğim; motor bembeyaz, ufacık kırmızı ve ufacık mavi var ama ruhsatta kırmızı-beyaz geçiyor

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bugün itibariyle bende Cbr 250 R alarak aranıza katıldım
    siyah renk 2012 7500 km de
    resimlerini daha çekemedim
    m1t0 bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle size bir şey sormak istiyorum.Bende izmir'de yaşıyorum.Babam cbr 250 r almak istiyor.Yükselişte kim ile görüşüp 9500 tl ye aldınız ? bugün veya yarın bizde almayı düşünüyoruzda
    Hocam gittik oraya cbr 125 r almak icin bakarken bakarken 250 ye kaydi aklim

125 lige 6400 250 lilige 9500 fiyar verdi

Pesin aldim ama ben

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibariyle bende Cbr 250 R alarak aranıza katıldım
    siyah renk 2012 7500 km de
    resimlerini daha çekemedim
    Hayırlı olsun, tek ben kaldım herhalde
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar. Hafta sonu yağışlı olduğu için kendimi garaja kapattım ve karbon kaplama yapmaya karar verdim. Hem vakit geçirdim hem motorla uğraştım valla terapi gibi geldi. Buyrun resimlere geçelim bakalım beğenicekmisiniz?

Önce grenajları çıkarttım evde sildim güzelce

Sonra yan kapakları kapladım

Sonra iç taraftaki plastikleri deponun yantarafını kapladım

Sonra motora montajı

KeaSH-07, m1t0, ormankebabi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4544717/detay/
    bunu aldım eski sahibi her an ilanı kaldırabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tek ben kaldım herhalde
    teşekkür ederim
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler