Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok mantikli mumkun oldugunca fiyati indirmeye calis . Ben de dusunuyorum ince ince. Simdiden hayirli ugurlu olsun

Hayirli ugurlu olsun wolrath iyi gunlerde gez
    teskur ;)

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link olaraktan verde bakalım mobilden kopyala aç yapamıyorum :-(
    lınk bılmıorum koymayı ama shbnden nosu : 115317401

Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olur İNŞAALLAH barış.Ezilmemiş makina duruşundan belli oluyor.Aman gaz açarken dikkat kardeşim.Çok güzel,ALLAH nazarlardan saklasın.
    tesekkurler.
    5-6000 gecmem bı sure ,zira sesi 7-8 den sonra adamı alıp goturuo baska alemlere benzıncı de bıle kendımden gectım valla heheha

* bu arada beyler kaskımı verebılırım guzel bı fıyata suan 0ı uretılmeyen , uretıldıgı sene trıcolor ıcın en uyumlu kask secılen model

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teskur ;)

lınk bılmıorum koymayı ama shbnden nosu : 115317401

tesekkurler.
    5-6000 gecmem bı sure ,zira sesi 7-8 den sonra adamı alıp goturuo baska alemlere benzıncı de bıle kendımden gectım valla heheha
    Sen 6 bin deviri geçmicen öyle mi abi Yeme bizi kaptan O tırsma duygusu max 2 saat sürer
    wolrath bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    pani / 3colore
    kaskın kutusu-fılesı-etıketlerı duruyo.mototal garantılı.
    +tek kusuru vızorde 1-2 tane cızık var.kendısınde nokta hata yok.

@wolrath
    Dışı çok temiz duruyor, içi de sorun çıkarmaz, yarın istediğin motora kavuşursun. Kazasız belasız keyfini sür .

kaskın kutusu-fılesı-etıketlerı duruyo.mototal garantılı.
    +tek kusuru vızorde 1-2 tane cızık var.kendısınde nokta hata yok.
    Shoei den bahsediyorsun sanırım abi. Motor diri duruyor gerçekten bakalım şahin usta onay verecek mi hadi hayırlısı

Bugün eski bir zx10r vardı yeşil arrow egzozlu o ses yedi bitirdi beni

Motosikleti
    pani / 3colore
    http://www.youtube.com/watch?v=lDDGSLOKaSo

17.sn

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shoei den bahsediyorsun sanırım abi. Motor diri duruyor gerçekten bakalım şahin usta onay verecek mi hadi hayırlısı

Bugün eski bir zx10r vardı yeşil arrow egzozlu o ses yedi bitirdi beni
    yok benım agv den shoeı yı yakından ınceledım. motordakı pembe-sıyahla mukemmel uyum var.eleman da uyum olsun dıe ozel almıs.

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @wolrath
    Dışı çok temiz duruyor, içi de sorun çıkarmaz, yarın istediğin motora kavuşursun. Kazasız belasız keyfini sür .
    valla egzozu kısıp dınledım tık yok ,lakın bılene danısmak lazım.tramerı 0 zaten.kuyrugu hıc ıptal edılmemıs.yedek balataları falan var nolur nolmaz dıye

06 plakaymış, kaçıncı sahibi aceba ? Kar için mi alıp satıyor ki ? Şüphe düştü şimdi içime yeni gördüm

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    06 plakaymış, kaçıncı sahibi aceba ? Kar için mi alıp satıyor ki ? Şüphe düştü şimdi içime yeni gördüm
    3 senedır ruhsat sahıbı. 3.sahıbı. al sat yapıp para kazansa, yedek balatasına kadar vermez heral

mal bu dostlar:D fonda cıkmısız hehhe pazarlıklar esnasında.nası hayran hayran bakmısım

viper17, RuzgarSA, avcagatay ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar elimde Satılık iyi durumda lastik mevcuttur,
    ilgilenenlere...
    150 ,,70 ,,17 dış lastık,
    bridgestone marka,
    2006 tarihli,
    sıfır ayarında,
    120 lira...

BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

3 senedır ruhsat sahıbı. 3.sahıbı. al sat yapıp para kazansa, yedek balatasına kadar vermez heral

mal bu dostlar:D fonda cıkmısız hehhe pazarlıklar esnasında.nası hayran hayran bakmısım

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...16195326_n.jpg
    Maşallah ufaklık fena 06 görünce şüphelendim birden ama şimdi oldu abi sorun yok top Şahin usta da

wolrath bunu beğendi.

@serkanADH13
    Yanlış anlama ama 7 seneyi geçmiş, cbr250r için ideal olmayan boyuta ve desene sahip lastiği kim ne yapsın.
    wolrath, kakare ve izmirian bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elimde Satılık iyi durumda lastik mevcuttur,
    ilgilenenlere...
    150 ,,70 ,,17 dış lastık,
    bridgestone marka,
    2006 tarihli,
    sıfır ayarında,
    120 lira...

http://i.imgur.com/OANgDT1.jpg

http://i.imgur.com/lXwQ8He.jpg
    az kullanılmış olabilir ama yanlış anlamayın o lastik artık kösele gibi olmuştur ;)
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazar günü bende hazırlığımı bile yapmıştım ama 1-2 günlük iş cıktı ona gittim malesef katılamadım :(

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    194 97kg ufak kalabılır cbr. ben gtr derım. 2sı de sıkacak senı 1senede. hıc olmazsa ustundeyken ozellıkle arkadan bakıldıgında kotu durmasın

bu arada ılla cbr dersen 2.el 5000km gecmemıs cbr onerırım.0ına 2-2.5 fazla vermeye hıc gerek yok..
    Kagit ustinde uzunluk genislik cbr daha uzun ve genis sele yuksekllihi ayni . Bugun goreyim ustune bir bineyim dedim izmiri arsinladim gt250 r bulamadim Bugun izmir'de s/t kanuni bayilerine gittim (3 une birden) biri mobilyacidan olma digeri ladadan cherry den bozma hic biri motor ile alakasi olmayan yerler. Showroom yok 3-5 tane dandik cup motor disinda motor bile yok birak gtr i , dedim motor ? Dediler ki siz alirsaniz 4 gune getirtiriz. Yuh ben gormeden bilmeden 10.750 tl verip motor alacagim . Sordum servis ?
    Dedilerki sanayide her yerde kanunici var ...
    Kusura bakmasin kimse tanam belki bmw almiyorum ama plakasiyla 11000 tl den bahsediyorsunuz ben bunu sonra mobiletciden olma bisikletciden bozma yerlerde mi baktiracagim. Izmir disinda daha duzgun ve kurumsal oldugunu varsaysam da kanuni denen garabet bu yaklasimla hep kanuni kalmaya devam edecektir. Olan koreden gelen guzelim motorlara olacaktir. Git honda da yamaha da kawasaki de showroom larda renk renk motor dolu adamlar kurumsal, ciddi . Sadece bugun yasadiklarim bile beni hyosung dan caydirmaya yetti.

Ikinci el temiz bakiyorum su an. Sizin eski motor satilmamis olsa ahhh keske
    wolrath bunu beğendi.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Ne kadar cok "dediler ki" demisim (((:

Motosikleti
    pani / 3colore
    kacırdınız valla kelepır gıttı hala soyluyorum

gt 250 bı ara bulusmaya gelırsenız ustune bınersınız ;) arkadasımızda tertemız beyaz 2012 var.

ızmırdekı kanunılerı ben de gezmıstım 2011 de.aman tanrım.bı tane ss yok.onu gectım dedıgın gıbı sordugunda da sıparısten sonra gorursunuz dedı lavuklar.hatta abartmıyorum.bı tane r6 mı ne gecmıstı sorarken, "aha bunun gıbı ıste" cumlesını duyunca hemen uzaklastım oradan

neyse.

hala sevıncten ellerım tıtrıyo

allah hepınıze yasatsın bu duyguyu.(parası olana ıstedıgı vakıt,olmayana bıyerlerden para buldurup aldırsın)

asırı tırsmama ragmen (benzıncıde ılk tur atarken bıldıgınız ellerım ayaklarım tıtredı) focaya geldıgımde ben hazırmısım dedım

ılk dakıkalar pek guvenım gelmese de yaklasık bı 10km kadar s.ıcı bındıkten sonra ısın guzel tarafının +80km oldugunu anladım.(hararet de bunu dogruladı. s.içi 95 cıvarı, uzunda 75-77 arası.soguktan mıdır nedır.ısınması hosuma gıttı.alt tarafım hıc usumedı :D) zira ses olsun , performans olsun 80-125 arası bıle tatmın edıcı. gürleyen egzoz oyle 13000lere ıhtıyac duymuyor kesınlıkle.3000 de gürlüyor.5-6 zevklı 7-8-9 adamı dından ımandan cıkartır cınsten performans olarak yokus yukarı 4.vıtes 3000 devır bıle hemen 125 gordu toparlayıp.(alt devır zayıf dıyolar dıye tereddutum vardı bu konuda) . tıtreme vs hıc olmadı.

ılk goze carpan zorluk gıdon ve kasa agırlıgı.bahsettıgım gercek agırlık degıl(kuru agırlıkları aynı neredeyse 250ıle) sızın hıssettıgınız.heybetlı olması (psıkolojık?!) ve durur-doner pozısyonlarda ozellıkle ayakta 2 el tutup yuruturken zorluyor 250ye gore. donus acısı %25 cıvarı daha dar oldugu ıcın kaldırım vs bıraz zorluyor. trafıkte kolay ılerlemek ıcın profluk ıstıyor kesınlıkle.

gıdon belırlı bı suratten sonra hesd beraber super calısıyor.dusuk hızlarda ozellıkle gıdon acısına baglı olarak sıze yardımcı oluyor donusunuze gore o tarafa donduruyor.surat arttıkca otomatık olarak kontra verıo :D gercekten yararlı bısey. ben ki vırajlardan nefret ederım, .otum yemez donemem dıye, ben bıle 100 le vıraj aldım

surus konforu sasırtıcı bı sekılde 250 den cok cok daha ıyı.amortısorler ,oturdugunuz sele vs 250de hıssettıgım ve kıcımı kaldırdıgım cogu tumsek-cukuru hıssetmedım bıle.

okuz gıbı ılgı cekıo.7-77 bakıyorlar.yarısı kufredıo,yarısı gozunuzun ıcıne bakıo vs.benzıncıde bıle abı hosgeldı besgıttın vs gormedıgım hurmet gordum.zengın mı sandılar anlamadım :D topluluk gorunce gaz acmama gıbı bı sansınız yok.acayıp gaza gelıo ınsan hehhe :D

hersey buraya kadar guzel.tabı cenabet oldugumuz ıcın yolda musıbet oldu
    menemen'e kadar hersey superdı.sonra agv mın vızorune 2-3 damla geldı.ondekıne saydırdım sılecek suyu dıye.sonra 3-4 damla daha, sonra damlalar saga-sola acılmaya basladı :D eyvah! 250de bıle tırstıgım yagmur, daha 600lugun ılk gunu patlamıstı ne bok yıyecektım? once bı yere bırakmak geldı aklıma. dırek duscem dıye dusunuyorum tabı. sonra olum dedım ılla kı 1 gun kullanacaksın, dusceksen ılk gun dus sonra devam ettım. 3-5 km ıcınde bıkac tehlıke atlattım ufak ama sagolsun RR toparladı. zıra ufak su bırıkıntılerınde cok az kıc bırakıo hemen topluo. en ufak tumsek vs yerden kesıldıgınız an hesd devreye gırıo vs. benı hıc yormadı desem yalan olmaz. zaten foca sapagında artık rahatlamıstım yagmura ragmen 80-100 arası devam edıp eve ulastım

daha cok sey var belkı anlatacak ama heyecanımı mazur gorun.sonra bı ara toparlanır bı kac kelam atarım
    tekrar maasallah hepımızın motoruna.allah hepımızı kazadan beladan cezadan korusun.

ıslak ve hırcın "RR & sahibi" hehe

SonpoL, seigen, omerta ve 14 diğerleri bunu beğendiler..

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

gt 250 bı ara bulusmaya gelırsenız ustune bınersınız ;) arkadasımızda tertemız beyaz 2012 var.

ızmırdekı kanunılerı ben de gezmıstım 2011 de.aman tanrım.bı tane ss yok.onu gectım dedıgın gıbı sordugunda da sıparısten sonra gorursunuz dedı lavuklar.hatta abartmıyorum.bı tane r6 mı ne gecmıstı sorarken, "aha bunun gıbı ıste" cumlesını duyunca hemen uzaklastım oradan

neyse.

allah hepınıze yasatsın bu duyguyu.(parası olana ıstedıgı vakıt,olmayana bıyerlerden para buldurup aldırsın)

asırı tırsmama ragmen (benzıncıde ılk tur atarken bıldıgınız ellerım ayaklarım tıtredı) focaya geldıgımde ben hazırmısım dedım

ılk dakıkalar pek guvenım gelmese de yaklasık bı 10km kadar s.ıcı bındıkten sonra ısın guzel tarafının +80km oldugunu anladım.(hararet de bunu dogruladı. s.içi 95 cıvarı, uzunda 75-77 arası.soguktan mıdır nedır.ısınması hosuma gıttı.alt tarafım hıc usumedı :D) zira ses olsun , performans olsun 80-125 arası bıle tatmın edıcı. gürleyen egzoz oyle 13000lere ıhtıyac duymuyor kesınlıkle.3000 de gürlüyor.5-6 zevklı 7-8-9 adamı dından ımandan cıkartır cınsten performans olarak yokus yukarı 4.vıtes 3000 devır bıle hemen 125 gordu toparlayıp.(alt devır zayıf dıyolar dıye tereddutum vardı bu konuda) . tıtreme vs hıc olmadı.

ılk goze carpan zorluk gıdon ve kasa agırlıgı.bahsettıgım gercek agırlık degıl(kuru agırlıkları aynı neredeyse 250ıle) sızın hıssettıgınız.heybetlı olması (psıkolojık?!) ve durur-doner pozısyonlarda ozellıkle ayakta 2 el tutup yuruturken zorluyor 250ye gore. donus acısı %25 cıvarı daha dar oldugu ıcın kaldırım vs bıraz zorluyor. trafıkte kolay ılerlemek ıcın profluk ıstıyor kesınlıkle.

gıdon belırlı bı suratten sonra hesd beraber super calısıyor.dusuk hızlarda ozellıkle gıdon acısına baglı olarak sıze yardımcı oluyor donusunuze gore o tarafa donduruyor.surat arttıkca otomatık olarak kontra verıo :D gercekten yararlı bısey. ben ki vırajlardan nefret ederım, .otum yemez donemem dıye, ben bıle 100 le vıraj aldım

surus konforu sasırtıcı bı sekılde 250 den cok cok daha ıyı.amortısorler ,oturdugunuz sele vs 250de hıssettıgım ve kıcımı kaldırdıgım cogu tumsek-cukuru hıssetmedım bıle.

okuz gıbı ılgı cekıo.7-77 bakıyorlar.yarısı kufredıo,yarısı gozunuzun ıcıne bakıo vs.benzıncıde bıle abı hosgeldı besgıttın vs gormedıgım hurmet gordum.zengın mı sandılar anlamadım :D topluluk gorunce gaz acmama gıbı bı sansınız yok.acayıp gaza gelıo ınsan hehhe :D

menemen'e kadar hersey superdı.sonra agv mın vızorune 2-3 damla geldı.ondekıne saydırdım sılecek suyu dıye.sonra 3-4 damla daha, sonra damlalar saga-sola acılmaya basladı :D eyvah! 250de bıle tırstıgım yagmur, daha 600lugun ılk gunu patlamıstı ne bok yıyecektım? once bı yere bırakmak geldı aklıma. dırek duscem dıye dusunuyorum tabı. sonra olum dedım ılla kı 1 gun kullanacaksın, dusceksen ılk gun dus sonra devam ettım. 3-5 km ıcınde bıkac tehlıke atlattım ufak ama sagolsun RR toparladı. zıra ufak su bırıkıntılerınde cok az kıc bırakıo hemen topluo. en ufak tumsek vs yerden kesıldıgınız an hesd devreye gırıo vs. benı hıc yormadı desem yalan olmaz. zaten foca sapagında artık rahatlamıstım yagmura ragmen 80-100 arası devam edıp eve ulastım

daha cok sey var belkı anlatacak ama heyecanımı mazur gorun.sonra bı ara toparlanır bı kac kelam atarım
    tekrar maasallah hepımızın motoruna.allah hepımızı kazadan beladan cezadan korusun.

http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tq4.jpg
    http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tr4.jpg
    Tam diyecektim ki, Barış beyden basın açıklaması bekliyoruz diye, üstüne sen yazmışsın :D. Tekrardan hayırlı, uğurlu olsun. EEE ıslatacağız tabiki Barış. Allah nasip eder ise, Nisan başı Şahin, sen, ben ve gruptan bir kaç arkadaş daha yazlıpa gideceğiz. Zaten buluşur, konuşuruz.

NOT: Şu telefonunu şarj et .

Barış bu arada 28 şubatta istanbula gidiyoruz fuar için. Gelebilir misin? Güzel bir apart ayarladım. 1-2 kişilik yerimiz var. Uçakla gideceğiz büyük ihtimal. Kalacağımız yer Atatürk hv. alanına 2 km. mesafe de. Fuar ise zaten Atatürk Hv.alanının orada. Güzel bir etkinlik olacak. Haberdar et beni oke... Hadi kib..
    wolrath ve b.dog bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    hayırlı uğurlu olsun maşallahı var motorunun iyi günlerde kullan temiz motor verdin temiz motor aldın gönlüne göre oldu daha iyileri de nasip olsun.
    wolrath bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    wolrath hayırlı olsun yeni motorun. kazasız belasız keyfini ala ala kullan. yanlız 600 rr makinaya pembe elcikler olmamış sanki. woltranın motoru değilde barbi nin motoru gibi (affına sığınarak). az kıskanıyorum nazarım değmesin diye )))))
    wolrath bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F

neyse.

http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tq4.jpg
    http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tr4.jpg
    Güle Güle Kullan Barış sevgine layık olsun motorun tekerin düz bassın Kendine iyi bak :D
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler