Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aldım gayet guzel ve kullanşlı ama sorun komple kafayı sokmezsenız tam yerlerıne oturtamazsınız ve ozamanda camla kafa arasında ayrık kalır.
    artık onun içinde yardımlarınızı alırım abi
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09

şöyle olaydı.

bogusbill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok mu 2012 ya da 2013 3 renk bir cıbır satan?
    samet10 bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle olaydı.
    2013 siyah jant egzoz v.s olan kasaların sadece siyah renginde depo ile yan grenaj ara bağlantı parçası da motorun rengine boyalıydı tüm gördüklerimde,

bunu niye böyle çıplak plastik bırakmışlar acaba
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 siyah jant egzoz v.s olan kasaların sadece siyah renginde depo ile yan grenaj ara bağlantı parçası da motorun rengine boyalıydı tüm gördüklerimde,

bunu niye böyle çıplak plastik bırakmışlar acaba
    valla anlamadım da hocam bu senin dediğinin aynısı farklı bişey yok, bendekide 2013 aynısı işte. farklı renk yok. heryer siyah.

valla anlamadım da hocam bu senin dediğinin aynısı farklı bişey yok, bendekide 2013 aynısı işte. farklı renk yok. heryer siyah.
    abi yanlış anlamadıysam orayı sökmek mi istiyorsun

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    plakalık iptali çok zor birşey değil
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    Honda NC S
    Benim yolda gördüklerim hep şöyle

Hatta her gördüğümde diğer renkler niye üvey evlat, onları niye boyamıyorlar diye içten içe selam gönderirdim Honda' ya

Siyah&Beyaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Benim yolda gördüklerim hep şöyle

Hatta her gördüğümde diğer renkler niye üvey evlat, onları niye boyamıyorlar diye içten içe selam gönderirdim Honda' ya

http://i.hizliresim.com/KdYkdQ.jpg

http://i.hizliresim.com/wbNJXn.jpg

http://i.hizliresim.com/eXOL1O.jpg
    valla hocam acaip dikkatlisin, desene ordaki mat plastik renginde diye :D bakıyorum bakıyorum bulamıyorum evet ilginç ama bunuda netten buldum farklı bir ülkeye özel üretimdir belki..

Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yanlış anlamadıysam orayı sökmek mi istiyorsun
    tam sökmek değilde hocam orasını sanki o tarz yapsalarmış daha şekil olurmuş yada bizim yapma imkanımız varmı bilmiyornm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Bu sabah depoyu Shell' de ağzına kadar fulledim, taştı bekledim tekrar fulledim, artık almayana kadar fulledim. tam 61,14 kr. verdim. tripi sıfırladım.

Ataşehire işe gittim akşam aynı pompaya geldim yine, tam 67,5 km yol yapmışım, ben düz 65 diyorum
    tekrar taşana kadar aynı şekilde fulledim. tam 10 liralık benzin aldı..

hesabı siz yapın.
    657li ve papazkemal bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Bu sabah depoyu Shell' de ağzına kadar fulledim, taştı bekledim tekrar fulledim, artık almayana kadar fulledim. tam 61,14 kr. verdim. tripi sıfırladım.

Ataşehire işe gittim akşam aynı pompaya geldim yine, tam 67,5 km yol yapmışım, ben düz 65 diyorum
    tekrar taşana kadar aynı şekilde fulledim. tam 10 liralık benzin aldı..

hesabı siz yapın.
    65 km'de 2 lt tüketiyorsa 130 km'de 4 lt tüketir. 32,5 km'de 1 lt tüketimi olur. Yani 100 km'de 3.0-3,3 gibi bir değer çıkar. Buda çok çok iyi bir değer
    forza46, 657li, fearlesboyy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    65 km'de 2 lt tüketiyorsa 130 km'de 4 lt tüketir. 32,5 km'de 1 lt tüketimi olur. Yani 100 km'de 3.0-3,3 gibi bir değer çıkar. Buda çok çok iyi bir değer
    mana mantıklı gelmedi, yarın sabah gidip tekrar doldurucam, tekrar denicem :D
    fearlesboyy bunu beğendi.

ANKOV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geçen ankara istanbul yapıyım dedim. ankaradan çıkarken depoyu fulledim. Yer yer dip gaz giderken tam 280km olduğunda benzin göstergesindeki tek çizgi yanıp sönmeye başladı. Bi hesaplama yapmak istiyorum bu yanıp sönme başladığında kaç lt daha benzin kalıyor depoda?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ANKOV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen ankara istanbul yapıyım dedim. ankaradan çıkarken depoyu fulledim. Yer yer dip gaz giderken tam 280km olduğunda benzin göstergesindeki tek çizgi yanıp sönmeye başladı. Bi hesaplama yapmak istiyorum bu yanıp sönme başladığında kaç lt daha benzin kalıyor depoda?
    valla kaç litre kaldı bilmiyorum ama 55 km daha yol gittim, sonra benzin aldım yanıp sönmeye başladıktan sonra, daha ne kadar giderdi bilmiyorum. kitapçıkta yazar sanırım.

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Arkadaşlar merhaba...Ben de sizler gibi yakıt tüketimini hesaplayacağım zamanları iple çekiyorum İlk önce hangi motoru alabileceğime bir karar verebilsem... İlk defa kullananın Honda cbr 250 almasını öneriyor musunuz?
    agrasiwe bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    baslangıc motorum cbr 250 idi.hıc sıkıntı yaratmadı vıteslı motor tecrubem olmamasına ragmen. kesınlıkle onerırım ;)
    Pasali1921 ve agrasiwe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba...Ben de sizler gibi yakıt tüketimini hesaplayacağım zamanları iple çekiyorum İlk önce hangi motoru alabileceğime bir karar verebilsem... İlk defa kullananın Honda cbr 250 almasını öneriyor musunuz?
    Önermem,

Başlangıç için çok güçlü

1.70 boy altında isen ayakların yere değmez,

168 kg ağırlığı dengede tutmak zor, sağa sola dururken bile yatırırsın ( kesin!)

İlla ki başlangıç motosikletide olsa güzel olsun diyorsan Duke 125 veya 200 gibi bişeyler bakınabilirsin.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Önermem,

Başlangıç için çok güçlü

1.70 boy altında isen ayakların yere değmez,

168 kg ağırlığı dengede tutmak zor, sağa sola dururken bile yatırırsın ( kesin!)

İlla ki başlangıç motosikletide olsa güzel olsun diyorsan Duke 125 veya 200 gibi bişeyler bakınabilirsin.
    Ferdinand ne yaptın sen cbr125-ybr vs başka bir motor desen anlarımda, Duke125-200'ün parça fiyatlarından haberin yok galiba. Sağa sola devireceğini söyleyen sensin ve tavsiye ettiğin motor parçaları en pahalı olan motor Ayrıca Duke200 kullandınız mı bilmiyorum ama cbr'dan daha seri bir motosiklet. Ben o motorla 1. viteste debriyaj kullanmadan gidonu çekere tekere geliyordum. Yanlış anlamayın beni amacım sizi küçük düşürmek değil ama kullanmadığınız marka modeller hakkında öneri ve tavsiyede bulunarak bence hata yapıyorsunuz. Ktm çok güzel 200/250cc sınıfında en agresif ve en kaliteli motordur kendisi. En ince ayrıntısına kadar kalite olur kumanda paneli bile alttan aydınlatmalı siz düşünün Tavsiyeniz güzel ama bir acemi için özellikle bir bayan için tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Umarım sizi eleştirdiğim için tepki göstermezsiniz bana.

Didem hanım benim tavsiyem cbr125-ybr125 gibi motorlarla başlamanızdır. Mümkünse ybr125 gibi grenajsız olan bir motosikletle başlayın ki, olur da Allah korusun motoru düşürdüğünüzü var sayalım maddi olarak canınızı yakmaz. Hee ama ille de şekil şemal de olsun derseniz tavsiyem cbr125'tir. Yan yatırsanız motoru 100 lira bir grenajı sinyal grenajdan pahalı yalnız 120 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.
    wolrath bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık onun içinde yardımlarınızı alırım abi
    ne demek forum neden var yardımlasmak ıcın sana komple takarken kı resımlerı atarım....caner ıstersen sana sökülmüş resim atayım aslında gayette şık duruyor biz arkadaşınkini söktük motorada 160 lık arka lastık taktık arkadan bambaşka motor oldu : ))

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Ilk motor tecrubem cbr250. Korkulacak bir yani yok. Ama oncesinde iyi bir egitim sart. Tabii bir bayan icin 160 kilo agir gelir mi ona test edip siz karar verin.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    bence abartıyorsunuz, motor ne kadar ağır olursa olsun, sonuçta biz taşımıyruz ağırlığı, 250 ile rahatlıkla başlar, bir kaç denemeden sonra zaten öğrenir mantık motora taşıtıcaksın, hepsinde aynı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler