Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr ına sis farı çakmaklık gibi ilaveler takan arkadaşlar varmı uzun yol yaptığım ve grup sürüşleri yaptığım için ihtyaç duyuyorum fakat herkes enjeksiyon aksamına akü voltajını düşürüp zarar verebilir diyor mesela en azından 1-2 w lık led farlardan alınıp birde çakar modülü yaparak aküden yeni hat çekilerek çakar ve f1 stop olarak kulanılsa genede bir zararı olurmuki???
    Ben sadece çakmaklık takmıştım, direk kontaktan bağlantı yaptım 5 bin km kadar kullandım hiç sorun çıkmadı aküyle yada çakmaklıkla ilgili şuan motor gene tanıdık bi arkadaşımda oda sorunsuz kullanıyor direk kontaktan bağlantı yapmanı tavsiye ederim. Telefon yada navigasyon için çok ideal uzun yolda yok pil bitti korkusu yok

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link gönderebilir misiniz?
    http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Waterproof-Charger-USB-Outlet-Charging-Stand-for-MP3-Phone-GPS-E0Xc-/310716570861?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=it em4858269ced

kullandığım bu model, kendisinden usb olan modelleri de gelmiş şimdi, onu tercih edin.
    metci bunu beğendi.
    Bir gün + Bir gün daha..

hititarslanı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum.Defalarca sorulmuştur ama yardımcı olursanız sevinirim.2 aya kadar motor alacağım.CBR 125 ile mi yoksa CBR 250 ile mi başlamalıyım. Çok farklı şeyler olduğunu biliyorum ama 15 yıldır otomobil kullanıyorum,trafiği biliyorum yani.CBR 250 ile başlamak sıkıntı olur mu. Teşekkürler.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt fiyatlarından aşırı derecede rahatsız olan, şehir içi gezemiyorum pek diyen adam için Fazer 600 den sonra yarı yarıya yakıt ve bakım maliyeti mantık evliliği mahiyetinde olur

Ama ninja 650 ile cbr 250 sadece performans olarak düşünülürse 500 beygir ferariden inip 200 beygir golf GTi adama zevk verimi olayı bu, vermez tabi...

72 beygir - 27 beygir torkta da beygirde de 3 katı fark var
    66 tork - 23 tork
    600f i her bırakıp ekonomi yapıp cbr250r alıcam dediğimde cbr250r a binmemle birlikte etrafımı bi hüzün kaplıyor böle mutsuzlaşıyorum aradığımı hiç bulamıyorum acaba alıp sabretsem alışırmıyım
    ömer2 bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Uzun süredir, yada uzun kilometre yaptıysan 600f'len hiç sanmıyorum alışacağını......250r'ın top speed'i 600f'in 2'nci vitesi kadar....
    The Power of The Dreams.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı hititarslanı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum.Defalarca sorulmuştur ama yardımcı olursanız sevinirim.2 aya kadar motor alacağım.CBR 125 ile mi yoksa CBR 250 ile mi başlamalıyım. Çok farklı şeyler olduğunu biliyorum ama 15 yıldır otomobil kullanıyorum,trafiği biliyorum yani.CBR 250 ile başlamak sıkıntı olur mu. Teşekkürler.
    Düşünmeden 250 R al . 125den 2 ay sonra sıkılırsın. bende öle oldu. tork istiyor insan.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300r'ın tasarımı çok hoşuma gitti, zaten kafa dışında pek değişiklik yok gibi görünüşünde ama Honda ne kadar altta tutarsa tutsun kol gibi ÖTV süzgecinden geçince bu motorda mantıklı olmaktan çıkar...

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaşlar bizim vbr 250 r nin far ampulunun markası nedir 35 w midir
    birde önereceginiz ampul varmıdır

Motosikleti
    Honda cbr 250
    Arkadaşlar bugün motorumu yakın bir arkadaşa verdim kullanmasi için. Ama arkadas ufak bi olay geçirmiş motorun alt kismini sert bisekilde vurmuş. Ayakliktaki elektrik akimini kesen parca hasar görmüş motor bosta calisiyor vitese atinca otomatik sönüyor parça işlevini yitirmis motoru yurutemedim bu yüzden disarda birakmak zorunda kaldim.Sanırım motor surekli ayakligin açık olduğunu algılıyor. Servis pazartesi açılıyor. Ne yapmaliyim onerisi olan varsa yardimci olabilir mi? Herkese güvenli surusler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Ve de bu olaya çok sıkıldı canım 2000 kmdir kusursuz bisekilde kullanıyordum. Bu kadar şanssızlık olamaz sanırım

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    sensörün yerinden çıkmış olma ihtimali var ucunda tırnak var ayak kapandıgı zaman tırnagı itip devre dışı bırakır eyer bozulmuşsa kaplosunun soketini çıkartın normal çalışması lazım ayak müşürünüde serviste baktırır yada deyiştirirsiniz benim bildigim bu yanlışım varsa bilen düzeltsin

Motosikleti
    Honda cbr 250
    Çok teşekkürler abicim. Kendim nasil soketi çıkarabilirim baya baktim ama bulamadim soketi. Bir parçayı falan sokmek lazim sanırım

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    kitapçıkta 12v 60/55w yazıor ama
    farklı ampul kullanan varmı

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı thermik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler abicim. Kendim nasil soketi çıkarabilirim baya baktim ama bulamadim soketi. Bir parçayı falan sokmek lazim sanırım
    ayak acıkken çalışıyorsa acaba müşür yerinden mi çıkmış ayaklıgın kapanma yerinde kaplo girişi olan parca onu bi konturol edin olmazsa söküp bi bakın

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f i her bırakıp ekonomi yapıp cbr250r alıcam dediğimde cbr250r a binmemle birlikte etrafımı bi hüzün kaplıyor böle mutsuzlaşıyorum aradığımı hiç bulamıyorum acaba alıp sabretsem alışırmıyım
    Bence alışamazsın alper.Fakat yakıt bakmından mutlu edeceğine eminim çünkü 250 r ' yi 5000 km kullandım.Az yakıyor doğru.
    Fakat 600'ün lastikleri tamamen ısınmış halini bir hayal et şu an, otobandanda sağda duruyorsun.Kalkış yaparak 1. 2. ve 3. vitesleri bitirinceye kadar gaz açıyorsun.Şimdi karar senin.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Yok abi artik bisey sorulmuyi bu topictede bu stedede.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi artik bisey sorulmuyi bu topictede bu stedede.
    Yoktur belki

Motosikleti
    Honda cbr 250
    Arkadaşlar şu ayaklik müsürünü nasıl iptal edebilirim net bi aciklama yapar mısınız? Resimli anlatim da olabilir. Nasil bir parçadır bu ve tam olarak yeri neresidir yardimci olursaniz cok sevinirim

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    ARKADAŞLAR SİZE HONDA AİLEMİ TANITMAK İSTİYORUM

1976 MODEL KIRMIZI OLAN CB 125S ( PLATİN BEKLİYORUM )
    2008 MODEL CBR 125R ( KAZALI PARÇALARI BEKLİYORUM)
    2013 MODEL CBR 250 R ( SON MAKINEM YAPILDI VE GELDİ)

Aslında 1 tane daha var motorda Garajda nereye soktum bulamadım

Omzum rayına girdi %80 kaynadı motora bınmeye basladım bile Dayanamadım artık tak etti canıma. kendımı zorlamadan yokluyorum.. Çok özlemisiz birbirimizi...
    [URL=http://imgur.com/uQTUZM8][IMG]

ormankebabi, erays ve theplatoon bunu beğendiler.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı thermik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motorumu yakın bir arkadaşa verdim kullanmasi için. Ama arkadas ufak bi olay geçirmiş motorun alt kismini sert bisekilde vurmuş. Ayakliktaki elektrik akimini kesen parca hasar görmüş motor bosta calisiyor vitese atinca otomatik sönüyor parça işlevini yitirmis motoru yurutemedim bu yüzden disarda birakmak zorunda kaldim.Sanırım motor surekli ayakligin açık olduğunu algılıyor. Servis pazartesi açılıyor. Ne yapmaliyim onerisi olan varsa yardimci olabilir mi? Herkese güvenli surusler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Ve de bu olaya çok sıkıldı canım 2000 kmdir kusursuz bisekilde kullanıyordum. Bu kadar şanssızlık olamaz sanırım
    benımkı de darbe sonucu aynısı oldu..kabloları kesip birbirine bağladım..kısa devre yaptım..sistem tamamen devre dışı kaldı..ayaklık acıkken de kapalıyken de motor çalışıyor artık..13bin km dir böyle kullanıyorum.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR SİZE HONDA AİLEMİ TANITMAK İSTİYORUM

1976 MODEL KIRMIZI OLAN CB 125S ( PLATİN BEKLİYORUM )
    2008 MODEL CBR 125R ( KAZALI PARÇALARI BEKLİYORUM)
    2013 MODEL CBR 250 R ( SON MAKINEM YAPILDI VE GELDİ)

Aslında 1 tane daha var motorda Garajda nereye soktum bulamadım

Omzum rayına girdi %80 kaynadı motora bınmeye basladım bile Dayanamadım artık tak etti canıma. kendımı zorlamadan yokluyorum.. Çok özlemisiz birbirimizi...
    [URL=http://imgur.com/uQTUZM8][url]
    http://i.imgur.com/w3haDlh.jpg
    http://i.imgur.com/dhEegfc.jpg
    Bak ya, benim de canım çekti şimdi Az gezeyim, virajlı virajlı gazlayayım. Türkmenistan'a gitme durumum var zaten. Gidersem satacağım motoru, bunlar motorumla son kaçamaklarım olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler