Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bizimkiler bunada çanta takar
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Eski Kasa 125 R tipi grenajların bağlantı noktası resimde gördüğüm kadar. yine aynı sekılde eski kasa 125 r kafası gibi sadece geliştirilmiş hali. 125 cc den 300e qeçilir. ama 250 den 300 e geçilmez 500 R gelsede baksak.
    erays bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda milleti CBR manyağı yaptı

CBR125
    CBR150
    CBR250
    CBR300
    CBR400
    CBR500

Şimdide Ninja 650 ye ayar olsun diye

CBR600R çakabilirmiş, millet kusacak yeter daha çıkarma artık

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimkiler bunada çanta takar
    Ben takarım valla
    www.erkakurye.com

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Şu Honda birde plastik kaplama sevmeyenleri düşünse birazcık ya, harbi yeter artık

Elin oğluna VTR ler, 250cc Hornet ler... utanmasa CB1100 ün bile 250cc liğini yapacak, bize hala plastiği yaslıyor

He bizimkilerde az deil, 50cc ouuuuuvvvvv dehşet uçarız hem ledde var 1 kuruşluk 6 adet, offf beee ilkokul defteri etiketide var hemide mavi kırmızı yani yarışabiliriz

Ya motosiklet gelsin artık normal motosiklet

Ağaç dendiğinde kimsenin aklına bonzai gelmiyor ki, doğdugumuzdan beri resim defterlerine çizdiğimiz, bildiğimiz buluta benzeyen ağaç geliyor, artık o gelsin işte ya çok mu

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba Arkadaşlar
    Topic uçmuş çok güzel bilgiler var Ama hepsini okumak mümkün değil
    4 senedir Fazer 6 kullanıyorum. Motoru değiştirmeyi düşünüyorum.250r geçmek istiyorum. Fiyat performans görünüş
    Şehir içi kullanım rahatlığı 2 dir Motora gidip bakıyorum .Ama bi karar veremedim.
    600 lük ten sonra 250r çok küçükmü gelir. Büyük cc den 250r geçen var mı?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Ben cok beğendim tasarımı gercekten çok güzel olmus ama arkadaşın dediği gibi bunun bari abs olanını getirseler ve birde sesi nasıl aceba ?? egzoz bizimkilere göre daha büyük ama tabı tork da önemli

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    ben daha önce hep küçük cc kullandım ilk 600 cc kullanmaya başladıktan 800 km sonra arkadaşımın cbr250r na bindim bana çok itici yabancı geldi motora tutunamadım bile ki ben cbr250r 20 bin km sürdüm gerisini sen düşün motorunu satmadıysan 20 yada 30 km bi 250 cc kullan derim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Guzelmis 300 cc sonraki motorum bu olabilir farları guzel olmus tabi benzin fiyatları aynı devam ederse 50 cc scoter da alabilirim bu gidisle
    www.erkakurye.com

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar cbr ına sis farı çakmaklık gibi ilaveler takan arkadaşlar varmı uzun yol yaptığım ve grup sürüşleri yaptığım için ihtyaç duyuyorum fakat herkes enjeksiyon aksamına akü voltajını düşürüp zarar verebilir diyor mesela en azından 1-2 w lık led farlardan alınıp birde çakar modülü yaparak aküden yeni hat çekilerek çakar ve f1 stop olarak kulanılsa genede bir zararı olurmuki???

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    cbr300R ın keskin hatlarına jantlar olmamış eski kalmış... Sanırım kasımda Milan fuarında sergilenecekmiş... Kawa yüzünden 250 likler tarih olacak gibi görünüyor.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha önce hep küçük cc kullandım ilk 600 cc kullanmaya başladıktan 800 km sonra arkadaşımın cbr250r na bindim bana çok itici yabancı geldi motora tutunamadım bile ki ben cbr250r 20 bin km sürdüm gerisini sen düşün motorunu satmadıysan 20 yada 30 km bi 250 cc kullan derim.
    Yakıt fiyatlarından aşırı derecede rahatsız olan, şehir içi gezemiyorum pek diyen adam için Fazer 600 den sonra yarı yarıya yakıt ve bakım maliyeti mantık evliliği mahiyetinde olur

Ama ninja 650 ile cbr 250 sadece performans olarak düşünülürse 500 beygir ferariden inip 200 beygir golf GTi adama zevk verimi olayı bu, vermez tabi...

72 beygir - 27 beygir torkta da beygirde de 3 katı fark var
    66 tork - 23 tork

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr ına sis farı çakmaklık gibi ilaveler takan arkadaşlar varmı uzun yol yaptığım ve grup sürüşleri yaptığım için ihtyaç duyuyorum fakat herkes enjeksiyon aksamına akü voltajını düşürüp zarar verebilir diyor mesela en azından 1-2 w lık led farlardan alınıp birde çakar modülü yaparak aküden yeni hat çekilerek çakar ve f1 stop olarak kulanılsa genede bir zararı olurmuki???
    ben çok düşündüm böle bişi yapmayı ama sis farı gitmiyo buna takmak istesen bile takacak yer yok
    ben arkaya f1 çakar koydum firene baglı yanıp sönüyo

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    ebay'den bir çakmaklık aldım, fotoğrafını hafta içi gönderebilirim. Gidona bağlanma aparatı var ama cbr için biraz zor bu. Akü voltajını falan da düşürmez, yeterki seyir halindeyken kullan.
    Bir gün + Bir gün daha..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay'den bir çakmaklık aldım, fotoğrafını hafta içi gönderebilirim. Gidona bağlanma aparatı var ama cbr için biraz zor bu. Akü voltajını falan da düşürmez, yeterki seyir halindeyken kullan.
    Link gönderebilir misiniz?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok düşündüm böle bişi yapmayı ama sis farı gitmiyo buna takmak istesen bile takacak yer yok
    ben arkaya f1 çakar koydum firene baglı yanıp sönüyo
    Yer ayarlamak sıkıntı değil benim için önemli olan zararı olurmu olmaz mı??

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ben çakmaklık kullanıyorum..su geçirmeyenlerden aldım..direkt aküye bağladım bagaja koydum..2 metrede kablo kullandım, kamp yerinde lazım olur, çadırın içine çekerim diye..motor giderken de gitmezken de kullanıyrom bir sorunla karşılaşmadım..telefon şarj etmek için kullandım hep..

Motosikleti
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çakmaklık kullanıyorum..su geçirmeyenlerden aldım..direkt aküye bağladım bagaja koydum..2 metrede kablo kullandım, kamp yerinde lazım olur, çadırın içine çekerim diye..motor giderken de gitmezken de kullanıyrom bir sorunla karşılaşmadım..telefon şarj etmek için kullandım hep..
    Peki kaç km dir bu şekilde kullanıyorsunuz??

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    o çakmaklığa cep şarjı haricinde bişi takmazsan hiç bir zararı olmaz
    aydınlatma lambası takarsan özellikle motor çalışmazken akü biter

Motosikleti
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o çakmaklığa cep şarjı haricinde bişi takmazsan hiç bir zararı olmaz
    aydınlatma lambası takarsan özellikle motor çalışmazken akü biter
    yok çakmaklığı sedece tel şarj etmek için ki onun acelesi yok , aydınlatmak için kullanacağım lamba takmıcam zaten cbr ın böyle birşeye hiç ihtiyacı yok aydınlatması süper ,sadece çakar amaçlı led kullanıcam bunuda grup sürüşlerinde diğer araçları uyarırken dikkat çekmek için kullanıcam ve tabiki görüntüsü hoşuma gittiği için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler