Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İZMİRLİ ARAKDAŞAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM.

ARKADAŞLAR BİR ARKADAŞLA KONUŞTUMDA, ANLAŞTIM GİBİ. YALNIZ MOTOR İZMİRDE YAKIN OLAN ARKADAŞIMIZ YARDIMCI OLABİLİRLER Mİ BEN CUMA GÜNÜ GİDİCEM İZMİRE.. GİTMEDEN ÖNCE BU ARKADAŞIN MOTORUNA BAKMA ŞANSI OLAN ARKADAŞIMIZ VARMIDIR ACABA

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-250-siyah-sifir-ayarinda-143605805/detay/

İLANDAKİ ADRESE YAKIN KİMSE VARMI ACABA :(
    Abi bana yakın gibi geçerken bakmaya çalışacağım ama bence temize benziyor dama 1300 km de fiyatıda çok uygun ihtiyacından satılıkmış zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bana yakın gibi geçerken bakmaya çalışacağım ama bence temize benziyor dama 1300 km de fiyatıda çok uygun ihtiyacından satılıkmış zaten
    kardeşim adama kapora verdim konuştum, maalesef işlerimden dolayı önümüzdeki hafta içi alabileceğim motoru gidip, ben izmir yükselişi aradım, motor 1000 bakımına girmiş, sonra yok, zaten adamda öyle dedi ama biliyorsun bu motorlarda pek güven olunmayan kaza felan olabilir ihtimalinden dolayı müsaitsen şöyle kısaca bir bak çalıştır sesinde felan kmsinde felan sıkıntı yoksa dediği gibiyse zaten güvenilir demektir. diye düşünüyorum

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen almadın mı ?
    alamadım o gösterdiğim motosiklet sorunlu çıkmıştı, ybrnin satılmasını bekliyorum

egemen5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX636R Special Edt.
    Arkadaşlar ilk aldığımdan beri bir sorun var yani en azından sorun olduğunu yeni anladım. Arka frene sert basınca tak tak tak ses geliyor arkadan bayada geliyor. Aynı abs gibi ama tabi tekeri kitleyip bırakmıyor :D teker kitleniyor olması gerektiği gibi ama tak tak tak ses var. Başıma gelen var mı?

Motosikleti
    honda 250 r
    merhabalar bnde de cbr 250 r var siyah incim bi sorun yok şükür ama ses hiç yok uzun yolda aslan olan motor şehir içinde kedicik oluyo düzgün bi egzoz takmayı düşünüyrum ama fazla abartıya gitmek istemiyorum ceza olayna falan takılmak istemiyorum egzoz önerilerinizi bekliyrum
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı sadnans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar bnde de cbr 250 r var siyah incim bi sorun yok şükür ama ses hiç yok uzun yolda aslan olan motor şehir içinde kedicik oluyo düzgün bi egzoz takmayı düşünüyrum ama fazla abartıya gitmek istemiyorum ceza olayna falan takılmak istemiyorum egzoz önerilerinizi bekliyrum
    kardeş kendi fikrimi belirtmemde sakınca görmessen eğer, ses takılma zaten 4 silindir olmadığı sürece ne yaparsan yap, alacağın ses apaçi motor sesidir, boşuna eksozu değiştirip motoru yorma, orjinalliğini bozma, yazıktır alete, al ömürlük bin...

Motosikleti
    honda 250 r
    hocam doğru diyosun zaten bi 600lük sesi beklemiyorum bi kaç egzoz sesine baktm sırıtmayan sesler var ama bunlar cezai işleme takılır mı vs soru işaretlerim var

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Beyaz cbr ının camını siyah veya daha farklı bir renk yapan oldumu ?
    fearlesboyy bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim adama kapora verdim konuştum, maalesef işlerimden dolayı önümüzdeki hafta içi alabileceğim motoru gidip, ben izmir yükselişi aradım, motor 1000 bakımına girmiş, sonra yok, zaten adamda öyle dedi ama biliyorsun bu motorlarda pek güven olunmayan kaza felan olabilir ihtimalinden dolayı müsaitsen şöyle kısaca bir bak çalıştır sesinde felan kmsinde felan sıkıntı yoksa dediği gibiyse zaten güvenilir demektir. diye düşünüyorum
    Sen isim soyisim söle bana adam öyle gideyim
    Şimdi kaparo aldım dşyecek bana

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz cbr ının camını siyah veya daha farklı bir renk yapan oldumu ?
    gecmıs sayfalarda vardı ben filmle falan ugrasmak yerine double orhınal kesımlı siyah cam almıstım uygun fıyata aliexpres ve ebayd bulabılırsın

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    ferdinand Eagle7 ve ANKOV tşk. ler arkadaşlar

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı yapiressami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferdinand Eagle7 ve ANKOV tşk. ler arkadaşlar
    rica ederiz makineni alınca bir iki resim atıver o yeter

Motosikleti
    Alıntı egemen5454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk aldığımdan beri bir sorun var yani en azından sorun olduğunu yeni anladım. Arka frene sert basınca tak tak tak ses geliyor arkadan bayada geliyor. Aynı abs gibi ama tabi tekeri kitleyip bırakmıyor :D teker kitleniyor olması gerektiği gibi ama tak tak tak ses var. Başıma gelen var mı?
    Dostlar bir yardim edecek yok mu. Bir deneseniz baksanız sert basınca teker kilitlenince tak tak ses yapıyormu sizde de? Hondaya gittim normaldir diyor zincir boşluğa mı düşüyormuş neymiş adama ne göstersem hepsi normaldir diyor

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Sanmam ya, öyle çok sık abanmamışımdır frene ama mutlaka fark ederdim öyle bir şey olsa. Normal olamaz..
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen isim soyisim söle bana adam öyle gideyim
    Şimdi kaparo aldım dşyecek bana
    kardeşim sen giderim dersen ben adamla konuşurum, akşam üzeri müsait olduğu bi zamanı öğreneyim, bir arkadaşım gelip kısaca bi bakıcak derim bişey demez.. sen benim arkadaşım olarak kontrol etmiş olursun olurmu kardeşim.

Motosikleti
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmam ya, öyle çok sık abanmamışımdır frene ama mutlaka fark ederdim öyle bir şey olsa. Normal olamaz..
    İşte bi deneyebilmeniz mümkün mü böyle 70 80 ile giderken veya yavaşlamaya yakın birden ön feenle birlikt veya ayrı farketmiyor sadece sert basın tak tak tak vurduruyor

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    bende de oluyor ,sebebi de zincir belli bir hızla dönerken birden dönmesi durduğu için vuruyor,bir problem yok yani

cykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu davranış çok çok normal. O sesi duyacaksınız. Aktarma "Ne oluyoruz yahu!" gibi bir pozisyona girip afallıyor. Siz koşarken çarpmadan biri eliyle tutmaya çalışsa siz de ne oluyoruz der afallarsın

Ben de 6 yıldır 125 ve 250cc kullanıyorum. Acaba 600'e geçsem mi diyorum. Bir yandan o kadar kilometre yapsam da Yazın 6000 Km yaptığım zamanlar oldu yine de 600'e geçmekte kararsızım. Bir yandan da 250 artık yetmiyor gibi geliyor. Sesini 600'lük duyunca bir iç çekiyorum Bu arada CBR Kulübü'ne beklerim. www.cbrclub.net

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaşlar Size Minik Yavrularımı tanıtıyım
    cykilic bunu beğendi.

cykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahhhh çok tatlılar allah bağışlasın
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler