Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bir fotoda benden olsun... Nedense hiç durup fotograf çekmeyle uğraşmıyorum ama bugün Kilyos yolunda ufak bir molada aklıma geldi bir tane çekeyim dedim oğlumun fotosunu

barodi ve cx571 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir fotoda benden olsun... Nedense hiç durup fotograf çekmeyle uğraşmıyorum ama bugün Kilyos yolunda ufak bir molada aklıma geldi bir tane çekeyim dedim oğlumun fotosunu

http://i43.tinypic.com/2i44x.jpg
    depo üstü çantan(ların) çok hoş olmuş nerden kaça aldın link var mı ? kullanımı nasıl yüksek süratlerde sıkıntı oluşturuyor mu ?
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red

http://i43.tinypic.com/2i44x.jpg
    cok guzel fotograf , ls2 kasktan memnunmusunuz ?

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj milinin motora bağlandığı yerdeki keçeden kaçırmıştı bende iki kere keçeyi değiştirdiler anes te, gerçi anes için yan sanayi parça kullanıyor söylentileri var etrafta, aynı parçanın iki kez sorun çıkartması kuşkularımı arttırdı
    3. de yolda , hatalı üretimmiş
    RuzgarSA bunu beğendi.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    3. de yolda , hatalı üretimmiş
    Sat kurtul hacı motoru çektim 10 numara içim içime sığmıyor

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sat kurtul hacı motoru çektim 10 numara içim içime sığmıyor
    resim video vs bekliyoruz,olmadı bi akşam al gel motoru bakırköye büroya

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    resim video vs bekliyoruz,olmadı bi akşam al gel motoru bakırköye büroya
    Yarın müsaitim buluşuruz istersen duruma göre ararsın. İst ten gelmek isteyen olursa buluşmada olabilir

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok guzel fotograf , ls2 kasktan memnunmusunuz ?
    Değilim dostum... Çok aceleye geldi kask malesef en kısa zamanda fiber bir kask ile değiştiricem. ( memnun olmama nedenim kalite değil termoplastik olması )

Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo üstü çantan(ların) çok hoş olmuş nerden kaça aldın link var mı ? kullanımı nasıl yüksek süratlerde sıkıntı oluşturuyor mu ?
    Ların değil dostum tek çanta o hatta hayatımda gördüğüm en süper çanta en altta fermuar var bir yerde durdunmu çıkartıp sırt çantası olarak kullanabiliyorsun... Ayrıca direk motorsiklet sırt çantasınıda aldım. e-bay uk den bulabilirsin. biraz tuzlu oluyor ama kesinlikle değiyor... :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Şşşş Beyler benim oğlan yaşını almış bugün

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın müsaitim buluşuruz istersen duruma göre ararsın. İst ten gelmek isteyen olursa buluşmada olabilir
    saat 2-3 ten sonra boşum, araşırız, gelmek isteyen olursa yarın bi buluşma yapalım beyler
    RuzgarSA bunu beğendi.

prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Değilim dostum... Çok aceleye geldi kask malesef en kısa zamanda fiber bir kask ile değiştiricem. ( memnun olmama nedenim kalite değil termoplastik olması )

Ların değil dostum tek çanta o hatta hayatımda gördüğüm en süper çanta en altta fermuar var bir yerde durdunmu çıkartıp sırt çantası olarak kullanabiliyorsun... Ayrıca direk motorsiklet sırt çantasınıda aldım. e-bay uk den bulabilirsin. biraz tuzlu oluyor ama kesinlikle
    değiyor... :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Şşşş Beyler benim oğlan yaşını almış bugün

http://i43.tinypic.com/29n6npw.jpg
    çok güzel duruyor link ya da marka isim verebilir misin ?
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok güzel duruyor link ya da marka isim verebilir misin ?
    http://www.alpinestars.com/moto/bags...l#.UerqUo2nci0 Çanta bu. 30lt hacim var kask ve birton malzeme çok rahat sığıyor içerisine... ayrıca istersen mıknatısla eğer depo plastik ise direk içerisinde takma aparatlarıyla kullanabilirsin. içerisine entegre yağmurluğu da var ( çok karizma ya ) birde özellikle sürüş esnasında üzerine yatmak çok rahat

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    yıllık izine çıkıcam agustosun 12 sinde sakarya ordan izmir çeşme selçuk oradan muğla marmaris fethiye bodrum ordan antalyaya gidicem bu yüzden cbr 250 r ile uzun yolda zorluk çekmemek adına orta siklet sınıf 78 beygirlik resimde görmüş olduğunuz makinayı alıcam. 2 gün önce gittim gördüm motosikleti birde size sormak resimlerde göstermek istedim. bu arada cbr i ilana koydum 9.750 den satıyorum. rizoma elcik set redline manet set ön cam ile birlikte.
    diversion f 600 cc 4 silindir 785 mm selesi var cbr ile aynı yükseklikte yarı naked yarı sport touring bir makina son hızı 260 270 km civarı.resimdeki makina 17.550 km de 2011 model kazası çiziği yok bakımları yapılmış sadece kış sezonu içn lastikler değişmesi lazımmış .fiyatıda 17000 ancak ben lastik te alacağım için fiyatta pazarlık yapıcam ancak 17000 tl ye fiyat verdi. 16.250 16.500 e verirse ustayla baktırıp gidip alıcam. sizin yorumlarınız nedir?

Uploaded with ImageShack.us

Akşam motora binmeye niyetlendim ancak görünen o ki yine o bana bindi. 3000 km'deki motorumun sanırım aküsü bitti. En son iki hafta önce Cumartesi binmiştim. Geçen hafta da zincir temizledikten sonra arka sehpa üzerinde 2-3 dakika çalıştırdım gaz verdim. Motoru stop ettiğim zaman kontağı hiç açık bırakmam. Gerçi motor ben aldığımda 2400 km'deydi önceki kullanımını bilmiyorum. Bu kadar erken bitmesi normal mi?

Aküyü şarj mı ettirsem yoksa yenisini mi alsam acaba. Şarj ettirmenin ve yenisinin fiyatını bilen var mı?

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllık izine çıkıcam agustosun 12 sinde sakarya ordan izmir çeşme selçuk oradan muğla marmaris fethiye bodrum ordan antalyaya gidicem bu yüzden cbr 250 r ile uzun yolda zorluk çekmemek adına orta siklet sınıf 78 beygirlik resimde görmüş olduğunuz makinayı alıcam. 2 gün önce gittim gördüm motosikleti birde size sormak resimlerde göstermek istedim. bu arada cbr i ilana koydum 9.750 den satıyorum. rizoma elcik set redline manet set ön cam ile birlikte.
    diversion f 600 cc 4 silindir 785 mm selesi var cbr ile aynı yükseklikte yarı naked yarı sport touring bir makina son hızı 260 270 km civarı.resimdeki makina 17.550 km de 2011 model kazası çiziği yok bakımları yapılmış sadece kış sezonu içn lastikler değişmesi lazımmış .fiyatıda 17000 ancak ben lastik te alacağım için fiyatta pazarlık yapıcam ancak 17000 tl ye fiyat verdi. 16.250 16.500 e verirse ustayla baktırıp gidip alıcam. sizin yorumlarınız nedir?
    http://img600.imageshack.us/img600/9867/4jhw.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/9896/5ej9.jpg

http://img809.imageshack.us/img809/1360/mcym.jpg

Motosiklet size çok yakışmış Ancak benim aklıma şöyle bir soru geliyor neden fazer değil ? Fazer ikinci eli olsun,yedek parçası olsun,aksesuarları olsun,gayet kullanışlı bir motosiklet.Fazer'a çanta takıcam dediğiniz zaman aparatlarını hemen bulursunuz mesela..Hayırlısı olsun umarım gönlünüze göre bir motosiklet bulursunuz
    barodi bunu beğendi.

Alıntı Miskin_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam motora binmeye niyetlendim ancak görünen o ki yine o bana bindi. 3000 km'deki motorumun sanırım aküsü bitti. En son iki hafta önce Cumartesi binmiştim. Geçen hafta da zincir temizledikten sonra arka sehpa üzerinde 2-3 dakika çalıştırdım gaz verdim. Motoru stop ettiğim zaman kontağı hiç açık bırakmam. Gerçi motor ben aldığımda 2400 km'deydi önceki kullanımını bilmiyorum. Bu kadar erken bitmesi normal mi?

Aküyü şarj mı ettirsem yoksa yenisini mi alsam acaba. Şarj ettirmenin ve yenisinin fiyatını bilen var mı?
    Bu arada kontağı açtığımda farlar ve gösterge çalışıyor. Akü bitse bile bunların çalışması normal değil mi?

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Botdan memnun musunuz ? Bu havalarda terleme yapiyormu ve korumasi nasil acaba ? Ben YDS diablo 7.2 almayi dusunuyordum ama bu da guzel birseye benziyor, yardimci olabilirseniz sevinirim.

Tesekkurler
    prohonda bunu beğendi.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    evet ta kendisi
    ben de o bottan düşünüyorum ama trabzonda oldugum için görüp deneme şansım hiç yok..bot hakkında düşüncelerin nedir..yürürken rahatsız ediyormu veya terleme konusu nasıl......senin yorumlarına göre alıp almamaya kararımı verebilirim..ayağındayken çekilmiş bir kaç fotografta gönderebilirsen sevinirim zahmet olmazsa motoroad.org@gmail.com
    özelden de gönderebilrisin buradan da hiç farketmez..

bir arada rider denim pantolonun için yorumlarını alacagım :D
    prohonda bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Barodi motor guzel ama aksesuarsiz fiyati bir tik fazla geldi bana 15.5 16 en fazla. Senin motor güzel ama 2. Elde aksesuara malesef bakmiyolar o yuzden zor gidebilir misal 500 daha veririm sifirini alirim derler. Cbr ilk motorundu sanirim 4 silindir fazla gelmesin 78bg az degil yanilma.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı Miskin_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada kontağı açtığımda farlar ve gösterge çalışıyor. Akü bitse bile bunların çalışması normal değil mi?
    gaz kolunun üstündeki kırmızı düğmeyi bi kontrol et arkadaşım, açık kalmasın, sorun onda değilse eğer akünün değişip değişmeyeceğini serviste ölçüp söylüyorlar

@Barodi
    Orhan hani kendi resimlerini koymayacaktın ramazan dolayısıyla bi kaç kilo vermiş gibi duruyorsun,
    motora gelince, tecrübenle paralel mi cc yükseltiyorsun? görünüş olarak tam senlik motor ama arkadaşın fazer la ilgili söylediklerini de dikkate almanı isterim, sonuçta biraz da zevk meselesi tabi.
    barodi bunu beğendi.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Barodi hocam diversion f in 260-270 görmesi hayal. Arkadaşımda 2005 model zx636r vardı 135 beygir civarı olması lazım ve o bile 273 gördü tabi kendi ibresine göre. Sanırım gerçek son hızı 265 civarlarında.
    Diversion f 78 beygirile asla o hızları göremez 220-230 dur kapasitesi. Benim gibi birisi için bu bile fazlasıyla yeterli fakat satıcıların uydurmalarına kanmamak ve yanlış bilgi paylaşımını önlemek amacıyla düzeltme gereği duydum yanlış anlaşılmasın.
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler