Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    izmir noldu abi tire fikri? kimse yazmamış bişey gidelim işte güzel güzel haftasonu, yaptıralım egsozlarımızı bi tire kebabı yer döneriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı ecaglar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese, CBR250R için yurt dışından aksesuar vs alışveriş yapabileceğim bildiğiniz güvenilir ve ucuz bir site var mı? (Çin, Hindistan Malezya vs kaynaklı olanilir)
    Teşekkürler

http://www.aliexpress.com/
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    2. el cbr250 düşünen arkadaşlar için aşağıdaki motordan uzak durmalarını tavsiye ederim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1451767/detay/

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el cbr250 düşünen arkadaşlar için aşağıdaki motordan uzak durmalarını tavsiye ederim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1451767/detay/
    Alacağımdan değil tabi kide merak ettim neden olduğunu. biraz daha açıklayıcı olabilirmisin?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    herkese merhaba ..2012 model 5000 km de cbr m ile bende aranızdayım..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ama söylemeden edemiyeceğim o çanta hiç olmamış be !

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    herkes öle diyor ama eşimsürekli artçım oluyor onun için koymak zorundaydım..
    ama tek kullanımda genelde cıkartıyoerum..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Uygun fiyatlı, şık ve görüşü etkilemeyecek ayna tavsiyesi verebilir misiniz?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kazasız belasız kullan, eksoz korumayı düzelttirir ve karbon kablatırsan görünüşte başka sorun kalmayacak
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağımdan değil tabi kide merak ettim neden olduğunu. biraz daha açıklayıcı olabilirmisin?
    motor hakkında bilgim yok..şahıs için diyorum..adama insanca bir soru sordum ve küfürle karşılık verince öyle birisinden motosiklet alınmayacağını düşündüm ve cbr250 düşünen arkadaşlarımı da uyarmak istedim..
    Youtube: YOL AVCISI

Sahibinden.com a bakiyorumda yaz sezonu olmasina ragmen cok dusuk kilometrede bile 7000 tl ye bulmak mumkun acaba sikintili makinalarmi yoksa piyasasimi boyle

prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün erken haber verseydın bende gelirdim yanına. evet Bakkallarda satılıyo gaz yağı genelde itfaiyenın ordakı bakkalda buluyo 1 lt 5 tl mi ne idi en son bende pazar sabahtan temizlerim zinciri. öğleden sonrada yağlarım. bu arada shellden benzın alma. motor mallaşıyo. ben aldım bin pişman oldum. motorun sesi de bi garip çıkmaya basladı benzıni alana kadar bişi yoktu. depoyu bitirmeye çalsııyo yapıstırıyom bitsin hemen diye. eski yerden almaya devam..
    evet itfaiyenin oradan buldum küçük su şişesi 3,75lira benzini opetten alıyorum ben shellin mazotu iyidir ;))

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enis çekilen resmı koysana şans kaza karsılaşmamız bide arkadasımın kardeşi cıkman benı cok şaşırttı ya

Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    arkadaşlar geçen günlerde biri motorun durdugu yerde yağ akıttığından bahsetmişti. neydi o sorun? şimdi benimkinden de böyle koyu kıvamlı bi yağ akıyor ve yan sehpa üzerinden yere dökülüyor. o sorunu hatırlayan var mı? önemli bişey midir?

birşey daha, zinciri motul racing chain lube ile düzenli olarak yağlamama rağmen hangi servise götürdüysem bu zincir kuru dedi. Haklılar aslında kullanırken ben de farkediyorum. siz hangi zincir yağını önerirsiniz? motul dısında hepsi iyidir bence

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen günlerde biri motorun durdugu yerde yağ akıttığından bahsetmişti. neydi o sorun? şimdi benimkinden de böyle koyu kıvamlı bi yağ akıyor ve yan sehpa üzerinden yere dökülüyor. o sorunu hatırlayan var mı? önemli bişey midir?

birşey daha, zinciri motul racing chain lube ile düzenli olarak yağlamama rağmen hangi servise götürdüysem bu zincir kuru dedi. Haklılar aslında kullanırken ben de farkediyorum. siz hangi zincir yağını önerirsiniz? motul dısında hepsi iyidir bence
    bendede würth var. bendekide kuru gibi duruyo yaw. bı daha yağlayacam bakalım zıncırı benıde ayar etmeye basladı bu yağ konusu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet itfaiyenin oradan buldum küçük su şişesi 3,75lira benzini opetten alıyorum ben shellin mazotu iyidir ;))

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

http://m1307.hizliresim.com/1c/m/qhhqn.jpg
    resim harıka cıkmıs ;) enis aksamları napıyosun ? bu arada abin nerelerde buralarda mı ? 7 sene oldu onu görmeyeli facebooktan baktım ama bulamadım. özelden telefonunu yaazarsan aksamları filan görüşürüz. Hatta bu aksam Safranboluda Üniversite Öğretim görevlileri filan motosiklet grubu oturur sohbet edilir. istersen gidebiliriz.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r

castrol racing yağ aldım ben yağlama çok iyi
    arkadaşım motul kullanıyor yağ zift gibi oluyor bir zaman sonra onun zinciri öyle en azından ama ben 400km bindim şuan castrol ile hala elimi sürünce yağ akışkan ve fiyat motuldan ucuz ben 23tl ye aldım

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah

debriyaj milinin motora bağlandığı yerdeki keçeden kaçırmıştı bende iki kere keçeyi değiştirdiler anes te, gerçi anes için yan sanayi parça kullanıyor söylentileri var etrafta, aynı parçanın iki kez sorun çıkartması kuşkularımı arttırdı
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj milinin motora bağlandığı yerdeki keçeden kaçırmıştı bende iki kere keçeyi değiştirdiler anes te, gerçi anes için yan sanayi parça kullanıyor söylentileri var etrafta, aynı parçanın iki kez sorun çıkartması kuşkularımı arttırdı
    bende iki kez keçe değiştirdim Çağatay Aneste yan sanayi değilde cbf150 nin keçesini kullanıyorlar dikkat edin.
    rebelrider bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende iki kez keçe değiştirdim Çağatay Aneste yan sanayi değilde cbf150 nin keçesini kullanıyorlar dikkat edin.
    o zaman ben öle servisin ta ...............
    rebelrider bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://m1307.hizliresim.com/1c/m/qhhqn.jpg
    botun bu mu acaba?

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2295.html
    prohonda bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ta kendisi
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler