Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Arkadaşlar herkese merhaba 2 ay önce almış olduğum motosikletim 3500 km yi geçti ve bu süre zarfında beni en çok rahatsız eden lastikler oldu ve değiştirmeye karar verdim prelli diablo rosso 2 modelini almayı düşünüyorum aranızda kullanan ve lastik hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaslar,

Bayiden beyaz renk bir turlu alamadım, konsuk' da var diye gittim o da ben gidene kadar 1 saatde satılmıs, nasıl ıs anlamıyorum ? Artık 2. ellere bakıyorum, az km ve temiz 2013 beyaz renk istanbul' da satan ya da satılık bilen birisi varsa yardımcı olabılırse cok sevınırım.

Tesekkurler

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba 2 ay önce almış olduğum motosikletim 3500 km yi geçti ve bu süre zarfında beni en çok rahatsız eden lastikler oldu ve değiştirmeye karar verdim prelli diablo rosso 2 modelini almayı düşünüyorum aranızda kullanan ve lastik hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkürler.
    Ben kullanmadım ama tavsiye ederim.

Ben de o lastikten alacaktım ama Kocaeli'deki bayilerini beğenmediğim için Michelin Pilot Activ aldım. Bu akşam takacağız.

Pirelli Diablo Rosso 2 biraz daha uzun Km yapıyormuş diye duydum. Kalite olarak şüphen olmasın zaten.

Michelin ve Pirelli motosiklet lastiklerinde çok iyi ;)

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, bayiden beyaz renk bir turlu alamadım, konsuk' da var diye gittim, gidene kadar 1 saatde satılmıs, nasıl ıs anlamıyorum ?
    Artık 2. ellere bakıyorum, az km ve temiz 2013 beyaz renk Istanbul' da satan ya da bilen birisi varsa yardımcı olabılırse sevınırım.
    Genelde tutarsız olmayan, eli yüzü düzgün ilanlar "1" gecede satılıyor. Ne hikmetse millette gece koyuyor ilanları, bunu henüz anlayabilmiş değilim

__ Zamanın varsa eğer şu ilan gidip görülmeye değer bence, fiyatıda hiç fena sayılmaz.

Çantaları demirleri memirleri falan düşersen 8700 TL civarına gelir ki 2013 çıkışlı beyaz için daha iyi fırsat 1-2 kez görmüşümdür

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1933546/detay/

__ Istanbulda sadece su var ve bi haftadır duruyor, sebebi hakkında hiçbir fikrim yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2296684/detay/
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    tree color düşünen varsa motorum satılık bilenler beni biliyor zaten motoruda hertürlü kefilim mt den arkadaş olursa fiyatta anlaşırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2517516/detay/
    wolrath bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Pirelli Diablo Rosso 2 kullanmadım ama ilgilenirsen Michelin Pilot Activ kullanıyorum, çok memnunum. Cumartesi günü Ağva'ya gittim dağ yolundan. Dönüşte kaybolup abidik gubidik dağ yollarına girdim, yollar müthiş bozuktu ve çok keskin virajlarla doluydu. Bazılarını kestiremeyip çok hızlı girdiğim oldu, ensemden soğuk terler aktı ama yol tutuşunu bir an bile kaybetmedim. Yağmurlu havadaki yol tutuşu da harika bence. Tek sıkıntısı çok çabuk yıpranıyor. Şimdiden bir sürü ufak yarıklar oldu lastikte, ufak tefek taşlara dikkat etmek lazım.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    wolrath, prohonda ve theplatoon bunu beğendiler.

gmsi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys kle650
    Ben kullanıyorum çabuk ısınan, iyi tutan, Hamuru oldukça yumuşak bi lastik.
    Bu Hayatta Tek Güç Bilgidir!
    http://www.angaraj.com/

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    yoğun trafikte birbirlerine çarpmadan devirmeden düşürmeden çok iyi gidiyorlar ve birbirleriyle yol kavgası yapmıyorlar
    cx571 bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    sirk gösterisi gibi aynı gülermisin ağlarmısın
    cx571 bunu beğendi.

Trafigi zapdetmek diye buna derim ;) ist trafini boyle düşünüyorum haha;)
    cx571 bunu beğendi.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ani kalkış sırasında debriyajı hızlı bırakıyorsun dişliler birbirine aniden oturduğu için bi ses gelmiş olabilir.sorun olcağını zannetmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

%90 şarj dinamosunda arıza var kardeşim.onun dışında motorda elektrik aksamını etkilcek xenon gibi şeyler varsa bi sorun yaratmş olablr götür baktır.yoksa eğer şarj dinamosundan.motor demekki sen hareket halindeyken yeterli şarjı etmiyor ve farlarda kapanmadığı için bitiriyor
    Teşekkürler.

Birde koruma takozu nu nerden bulabiliriz uygun fiyat li ?

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Nerden yaziyorsun telden girdigim icin goremiyorum ama bazi honda bayileri satiyor onun disinda izmirdeysen kahramanlardaki motorcularda bulabilirsin. Ama en guzeli internetten siparis etmen kendin montajini yapabilirsin zor degil.yanlis hatirlamyrsam anes motorda mi ne olmasi lazim 150 tl fiyati vardi. Cbr 250 diye aldgnda kendnde kolayca takarsn

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    kim dedi burda 8000 devir üzeri çok güzel diye. 7 den aşşaya inemiyorum artık. çok eğlenceli.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Maximum itis saglamak istiyorsan 7000 devir(max tork) ve 8500 devir (max guc) arasinda tutmalisin motoru.9000 binden sonra guc anlaminda gucunu kaybediyor dyno test sonclrna gore.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    avcagatay, theplatoon ve Pasali1921 bunu beğendiler.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    az önce anadolu sigortadan aradılar kaskonuzu yenileyek diye, geçen seneki fiyat 1200 tl %10 muafiyetti, kaskoyu hiç bozmamama rağmen bu seneki fiyat 1830 tl %25 muafiyet , e artık bi kaç sene sonra 5000 tl alıp %100 muafiyet derler
    ne diyim, keriz bulun beraber öpelim diyim kendilerine...
    RuzgarSA bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Kasko için bana 3400TL fiyat vermişlerdi, güldüm geçtim ne yapayım :D

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    direkt notere gidip tapusunuda verek de tam olsaymış 3400tl ne yaww
    ormankebabi ve KeaSH-07 bunu beğendiler.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    bende şair sigortayla bi haftadır uğraşıyorum bi fiyat verdiler 2.350 tl yok efendim gelin biz sizi görelim tanışalım bi kahvemizi için resminizi çekelim valla ben o paraya ne kahve içmeye tanışmaya gelirim nede resim çektiririm dedim bakalım ağzından bi %40 indirimi çıktı hgs gelince gideceğim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler