Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

tricolor cbrın jantlarını beyaz yapmayı düşünüyorum. Nerede ve kaça yaptırılır jant boyatma işi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıc fark etmez yeter kı beraber egzoz gazı yutalım
    sabah 9-10 gıbı cıkılıp 19.00 gıbı tekrar bulusma noktasında olunabılecek nereler var ? sızler daha tecrubelısınız benden motorla gıdılebılecek yerler konusunda
    onerılerı burdan-faceden alabılırım

maltepe sahılde de 2 tane trıcolor gordum ben de lakın fazla duramadık meraba ıcın.

valla mangal yapabileceğimiz bi yer olsun, bu arada hgs almadım , hgs nin teslimatı başvuru anında mı yapılıyor yoksa daha sonra mı? alan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
    wolrath bunu beğendi.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar sonunda motorumu Bursa'ya götürdüm Ama götürene kadar bi taraflarımdan çeşitli olaylar nedeniyle terler süzüldü... [ Kaza ]

sabah 7.30daki Yenikapı - Mudanya feribotuna yetişmek için 6.30 sıralarında Erenköy'den çıktım ancak ucu ucuna yetişebildiğim feribota son 5 dk kala girebildim...
    Yenikapı sahil şeridinde hiç yapmadığım hızları şehir içinde yaptım yetişebilmek için ve çeşitli risklerde yaşadım bi daha olsa yapar mısın sorusuna ise büyük ihtimalle yapmam cevabını veririm...
    Neyse motoru feribotun kapısına paralel park ettirdiler. 1saat 30 dakika sonra Mudanya'ya geldim inişte hemen aileye haber verdik tabi...
    Sonra Mudanya çıkışındaki ışıklarda beklerken arkama siyah bir araç yanaştı tabi her durduğumda yan aynalardan arkamdaki araç durana kadar kontrol ederdim. Işıklar hala kırmızı iken arkamda durmuş olan araç birden gaz açıp bana arkadan koyana kadar sıradan bir gündü. Ne olduğunu anlar anlamaz kontağı kapatıp indim adama saydırmaya başladım ve adamın tek dediği ''pardon navigasyona bakıyodum'' Eşşoğlusu beni deli etti direk arka çamurluk plaka taraflarına baktım ve allahtan hiçbişey yoktu, ama hala anlamış değilim o çatur çutur ses nerden geldi... Aklıma adamın ön tampona bakmak gelmedi umarım onun tampon gitmiştir... Neyse sonuç itibariyle bir kere daha sağsağlim varacağım yere geldim...
    Nacizane 3 fotoğraf cep telefonundan çektiğim için pek hoş değil ancak yeterlidir )

Uludağ Üniversitesi-Görükle ayrımı (İzmir yolu)
    Kaan aman dikkat et universitede motosiklet cok zevklidir ama bir o kadar dikkat etmen gerekir. En akilli uslu dedigin arkadasin bile arabasiyla gelir seninle kapismaya calisir.. Bi bas uza gidisini gorelim derler falan herkes en deli fisek caginda tecrube azken aman gaza gelme

-----------

Gecen gun sahildeki bulusmaya gelmek istedim isim vardi gelemedim. Pazar gunu de buyuk ihtimal isim var malesef gelemem sanirim...
    kakare bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla mangal yapabileceğimiz bi yer olsun, bu arada hgs almadım , hgs nin teslimatı başvuru anında mı yapılıyor yoksa daha sonra mı? alan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
    olur :D ama mesela sahil olmaz,zira pazar gunu sıle donusu pendıkten asagı saldık sahıle.aman tanrım BEMBEYAZ duman.sanırsın counterda sıs bombası atmıslar :D goz gozu gormuyor. mumkunse racelerın de gelebılecegı :D cok fazla taslı yol olmayan ama bi yonden de herkesin gelmedıgı,rahatsız olmayacagımız bı yer secelım

hgs ben de almadım daha.en kotu arabadan alırım kullanırım dıye dusunuyorum bu yaza kadar herkes hgs alacak vs dıolar o yuzden beklıyorum. bu adamların ne yapacagı bellı olmaz ogs den 50-60 gırdı zaten bı daha gırmesın

Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen gun sahildeki bulusmaya gelmek istedim isim vardi gelemedim. Pazar gunu de buyuk ihtimal isim var malesef gelemem sanirim...
    ben de ınsanların tatıl gunu olsun dıye kasıyorum.yoksa bana hergun pazar bı dahakıne gelırsın
    tugfox bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr250 (2013)
    2013 cbr250 teslim alan varmı?varsa hangi bayiden? beklemekten sıkıldım valla bi türlü gelmedi gitti. 125likler gelmiş ama.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Merhabalar.2013 CBR lar arasında renge bir türlü karar veremedim.Siyah biraz yavan duruyor gibi Beyaz fark edilebilirlik ve duruş açısından gayet güzel duruyor Siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca foto görelim biraz yaf bu topiğin hali ne böyle
    HONDA

Motosikleti
    cbr250 (2013)
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.2013 CBR lar arasında renge bir türlü karar veremedim.Siyah biraz yavan duruyor gibi Beyaz fark edilebilirlik ve duruş açısından gayet güzel duruyor Siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca foto görelim biraz yaf bu topiğin hali ne böyle
    bayideki 125 liklere baktım siyah ve beyaz vardı kesinlikle beyaz derim. ben 2 ay önce beyaz sipariş etmiştim zaten.gerçi hala kavuşamadık ama :( siyah kendini göstermiyor bence. imkanınız varsa mutlaka görün ikisinide oturun üstüne, mutlaka birine kanınız kaynıyo zaten

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah guzel
    wolrath ve rummenigge bunu beğendiler.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Beyaz 125 bende gördüm siyah jantları gayet güzeldi kasa olarak pek bir fark yok sanırım.Hem karbon falan kaplarım ben egzoz saçlarını göstergelerin etrafındaki siyah plastik aksamları falan onlarıda gösterir beyaz Burada yaptığım gibi
    HONDA

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı ödemiş35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavares bu fotoğrafı nerede çektin? Tanıdık bir yer ama çıkaramadım.

Ayrıca Tire delikanlı honda bayiinde cbr 250 bekleyen İzmir'li arkadaş burada mı acaba?
    Vay Ödemişli Konak yolunda.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı nerol42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayideki 125 liklere baktım siyah ve beyaz vardı kesinlikle beyaz derim. ben 2 ay önce beyaz sipariş etmiştim zaten.gerçi hala kavuşamadık ama :( siyah kendini göstermiyor bence. imkanınız varsa mutlaka görün ikisinide oturun üstüne, mutlaka birine kanınız kaynıyo zaten
    siyahın kendini göstermesine gerek yok bütün gözler onu görür zaten

kakare, wolrath ve KeaSH-07 bunu beğendiler.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tricolor cbrın jantlarını beyaz yapmayı düşünüyorum. Nerede ve kaça yaptırılır jant boyatma işi ?
    beyaz jantı devamlı pırıl pırıl tutabilecek misin

benim gezdiğim yerle mi alakalı bilmiyorum, gri jantlar devamlı yağ kir falan oluyor. sık sık gazlı bezle parlatıyorum, sinir bozucu.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyahın kendini göstermesine gerek yok bütün gözler onu görür zaten

http://m1305.hizliresim.com/19/1/mnt2q.jpg
    bence jantı siyaha boya çok güzel oluyor
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet evet işte böyle yokmu beyazlardan cevap verecek
    HONDA

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R

kakare, wolrath, rummenigge ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Karbonlarıda bunda görmüştüm Motosikletleriniz çok güzel kazasız belasız kullanın inşallah.Ybr 125 satabilsem sıfırını alacağım inşallah.
    chemical bunu beğendi.
    HONDA

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Gece yarısında renk atışması
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ehehe Şöyle bembeyaz bir CBR olsada görsek
    HONDA

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumu uzun zamandır takıp etmeme ragmen ilk defa mesaj yazıyorum. Bu gün izmir kahramanlarda bi motor gördüm 2012 model ve 9000 km gordugum kadarıyla cızık falan yok dışından temiz görünüyor fıyatına 8500 dedi ama sanırım bıraz daha dusurebılırım. Allah kısmet ederse almayı dusunuyorum tabiki yükselişteki ekspertizinden sonra. Yanlız bı sorum olacak 1 senelık motora 9000 km sizce fazla değilmi?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumu uzun zamandır takıp etmeme ragmen ilk defa mesaj yazıyorum. Bu gün izmir kahramanlarda bi motor gördüm 2012 model ve 9000 km gordugum kadarıyla cızık falan yok dışından temiz görünüyor fıyatına 8500 dedi ama sanırım bıraz daha dusurebılırım. Allah kısmet ederse almayı dusunuyorum tabiki yükselişteki ekspertizinden sonra. Yanlız bı sorum olacak 1 senelık motora 9000 km sizce fazla değilmi?
    hergün kullanıyorsa normal bence yıl başına 10.000km olabilir
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler