Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Buğu için farı garantiden mi değiştirdiler? Eğer öyleyse hondaya helal olsun. Benim farda da buğu olmuştu yıkadığımda sonra geçti bende geçmiycek diye heycan yapmıştım eğer tekrar olur buğu gitmezse sanayiye değil servise gideriz
    wolrath bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşlar gemiden inecek gıcır gıcır 2013 cbr sini beklemeye sabrı kalmamış biri olarak herkesten çok rica ediyorum
    altından sükut sahibi gibi biraz lafa ara verip FOTO paylaşın. böhüğööö ))))

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    paylaşacak resmim kalmadı ki hepsini paylaştım burda :D
    b.dog bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gemiden inecek gıcır gıcır 2013 cbr sini beklemeye sabrı kalmamış biri olarak herkesten çok rica ediyorum
    o zaman bu benden gelsin, devamıda arkadaşlardan gelir

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşacak resmim kalmadı ki hepsini paylaştım burda :D
    bende de kalmadı dicem ama zaten toplasan 5-6 tane var ;) hiç fotoğraf çekenim olmadı yalnız kurt dolaşıyorum napam

Uploaded with ImageShack.us

Bu arada ön fardaki parlama güneş, resimle oynayarak abidik gubidik bi ışık koymadım oraya
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Ben de bekleyenlerdenim. Bayii ile anlaştınız mı? Anlaştıysanız ne kadara maloldu, paylaşırsanız biz de ona göre pazarlığımızı yapalım Foto bekliyoruz )
    b.dog bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı ödemiş35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bekleyenlerdenim. Bayii ile anlaştınız mı? Anlaştıysanız ne kadara maloldu, paylaşırsanız biz de ona göre pazarlığımızı yapalım Foto bekliyoruz )
    10.200 tl anahtar teslim. Konşuk motor.

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    10.200 tl anahtar teslim. Konşuk motor.
    aga bende bekliyom motoru ne zaman gelir?bayi size bir tarih verdimi acaba? bi fikrin varmı bana nisan 2. haftasından sonra gelir demişlerdi
    beklemedeyiz hala

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Cbr i abs yaptirmamiz mumkunmu

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende almayı düşünüyorum ama cbf gibi kullanılmıyor üzerine yatmadan kullanılıyor olsa hiç düşünmem alırım

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kocaolgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende almayı düşünüyorum ama cbf gibi kullanılmıyor üzerine yatmadan kullanılıyor olsa hiç düşünmem alırım
    yatma yok eğilme var...cbf ile kıyaslanmaz orası ayrı konu...

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Ne yatması??? Yatılamıyor ki zaten Benim göğsüm daha depoya değemedi.
    wolrath bunu beğendi.

Nasıl yanı cbf gibi dik pozisyonda surulebılıyormu açıkcası cc yükselteceğim ikinci ellere güvenemıyorum Honda nın nc 700 ler 20000 tl cıvarı yanı beni asıyor ama cbr nın kullanımı nasıl rahatmı uzun yola gıdermi reyzing tarzı üstüne yatılarak sürülen motorları sevmıyorum cbr de öylemi

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bende bekliyom motoru ne zaman gelir?bayi size bir tarih verdimi acaba? bi fikrin varmı bana nisan 2. haftasından sonra gelir demişlerdi
    beklemedeyiz hala
    Konşuk'un demesi ay sonu. Honda Türkiyenin demesi Mayısın ilk haftası. Yani ortalama mayıs ortası diyebilirsin.
    En sağlamı gelince görücez artık ama ben ara sıra sıra yokluyorum yeni bi bilgi varmı diye. Gelişme olursa paylaşırım.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Gayet kıvrak, kullanımı çok rahat, özellikle düşük süratlerde. CBFden sonra vites aralıklarını yadırgayabilirsin. Selesi CBF'den daha sert, gidon ters-v, dirseklerini yana açamıyosun. Eh birazcık öne eğiliyosun kullanırken ama yatmak yok. Galeride veya bir tanıdığın motosikletinde, üzerine bir oturmanı tavsiye ederim. Oturuş pozisyonunu ne kadar anlatsam da hissetmeden olmaz o.

Gidip deneyeceğim konşuk motor da ama sizlerin görüşleride önemli kullanan olarak uzun yolda nasıl iyimidir cbf 150 uzun yolda rahat sorunsuz ama yavaş 100-110 en son bu arada konşuk motoru aradım önümüzdeki hafta gelecekmiş motorlar

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Nasıl yanı cbf gibi dik pozisyonda surulebılıyormu açıkcası cc yükselteceğim ikinci ellere güvenemıyorum Honda nın nc 700 ler 20000 tl cıvarı yanı beni asıyor ama cbr nın kullanımı nasıl rahatmı uzun yola gıdermi reyzing tarzı üstüne yatılarak sürülen motorları sevmıyorum cbr de öylemi
    yaklaşık 22 derecelik bi eğilme söz konusu, motorla türkiye turu yapan motokurt adlı bi abimiz var...gezi yazısını okuyabilirsin...tipi reyzing ama kendi reyzing değil
    wolrath bunu beğendi.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    arkadaşlar arka tekeri en fazla nekadar geniş bağlıyabiliyoruz bilgisi olan varmı

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka tekeri en fazla nekadar geniş bağlıyabiliyoruz bilgisi olan varmı
    Buz motorda bana 2 senedir 160lık taktıklarını ve şimdiye kadar şikayet eden olmadığını söylemişlerdi. Ben yine de 140lık taktırdım. Geniş lastik taktırıp da viraj performansının kötüleştiğini yazmıştı biri forumda...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Gidip deneyeceğim konşuk motor da ama sizlerin görüşleride önemli kullanan olarak uzun yolda nasıl iyimidir cbf 150 uzun yolda rahat sorunsuz ama yavaş 100-110 en son bu arada konşuk motoru aradım önümüzdeki hafta gelecekmiş motorlar
    cbf150 ile 100km gitmek bile ölüm yol bitmiyor 80-90la 100 yapıncada cbf bağırıyor canını alıyosun makinenin. cbr250yi 100-110 sabitle yol akıp gidiyor hafta sonları can sıkıntısından izmit-bursa yapıp geliyorum ortalama git gel 250-300km gibi sadece bursada yemek yiyip dönüyorum hiç yorgunluk hissetmiyorum üzerine yatma olayına gelince eğer 120+km lere çıkacaksanız zaten rüzgardan dolayı üzerine yatıyosun yoksa rüzgar manyağı olursun.
    barodi bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Fabrika verisi olan 140 km hıza kadar motorun üstüne yatmıyorum problem olmuyor hızlanmasında aşırı rüzgar yoksa ama ondan sonra dahada gitmesi için mecburi üzerine uzanmanız gerekir ki kafayı camın altına koymakla cam hizasında tutmak arasında 2 km gibi bir hız oynuyor galiba.ama yatarak gidince her türlü dahada az yakıyor :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler