Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    sıfırı 8.500 e hiç bir bayii vermez...verdirtmezler...taa 2012 ocakta 8.650 ye almıştım ben..
    bir arkadaş plaka ruhsat dahil 9.650 ye alıyordu geçenlerde..
    wolrath bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    selam arkadaşlar, cbr'ı arkadaşım daha yeni 9.650 ye aldı güzel motor gerçekten ama oturuş pozisyonu bana göre değil banada ufak geldi galiba motor

birde 2013 yeni kasa bu heralde...full siyah...

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, cbr'ı arkadaşım daha yeni 9.650 ye aldı güzel motor gerçekten ama oturuş pozisyonu bana göre değil banada ufak geldi galiba motor

http://img831.imageshack.us/img831/9...6088662486.jpg
    bu kadar küçük değildi bu motor yaw..senin boyun kaç dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar küçük değildi bu motor yaw..senin boyun kaç dostum
    yanlış oldu..arkadaşının boyu kaç dostum

Motosikleti

http://img831.imageshack.us/img831/9...6088662486.jpg
    arkadasın teknosada mı calısıyor

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfırı 8.500 e hiç bir bayii vermez...verdirtmezler...taa 2012 ocakta 8.650 ye almıştım ben..
    bir arkadaş plaka ruhsat dahil 9.650 ye alıyordu geçenlerde..
    bu kadar iddialı konuşmak niye. Yalan mı konuşucam arkadaşım yaşımız başımız belli. Her insanın bayii ile arasındaki dialog farklıdır ben tüm motorlarımı aynı bayiden alıyorum bakımlarınıda aynı bayide yaptırıyorum dolayısıyla muhabbetim iyi avatarımda yazan motorlarımıda oradan aldım. Yazın bana 9300tl fiyat verdi sezonun göbeğinde almadım,aralık 2012de ise 8500tl plaka ruhsat hariç fiyat aldım ister inan ister inanma. Ama bu herkese o fiyattan verileceği anlamına gelmez ben abs li modeli beklediğim için almadım bakalım gelirse bin lira fazla verip abs liyi almak istiyorum.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung/kanunı kore malı yahu

bu arada transalp/vstrom vs kullanıp 1200gs'e gecen bı abım der ki...dıgerlerının toplamı kadar konfor - guc vs hersey var gercekten fena alet. beraber gezerken cbr'dan sogudum cok kez ama tarzı bana uygun degıl. 2006 ama cok hos - dengelı.65kg adam 265kg yu rahatca abrıyor. yanı kafanızda vstrom 650 alıp devam ederım olmasın gs'e kayarsınız 1-2 sene sonra
    Tüm motorlar bir yana 1200GS bir yana öyle bir motor o meret Adamlar şaftı bile 2 kademeden değişken yapmışlar gaz kolundakı tepkiyi ölçüp arka lastigi herşeyden bagımsız aşagı yukarı ayarlıyor
    bmw telelever sistemide var benim cbrla 110la girdiğimde limit hissi verdiği keskin virajlarda GS'le 150le giriyordum dahada girerde BMW'den test için almışız patlamayalım diye limit yapmadan bide

wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar iddialı konuşmak niye. Yalan mı konuşucam arkadaşım yaşımız başımız belli. Her insanın bayii ile arasındaki dialog farklıdır ben tüm motorlarımı aynı bayiden alıyorum bakımlarınıda aynı bayide yaptırıyorum dolayısıyla muhabbetim iyi avatarımda yazan motorlarımıda oradan aldım. Yazın bana 9300tl fiyat verdi sezonun göbeğinde almadım,aralık 2012de ise 8500tl plaka ruhsat hariç fiyat aldım ister inan ister inanma. Ama bu herkese o fiyattan verileceği anlamına gelmez ben abs li modeli beklediğim için almadım bakalım gelirse bin lira fazla verip abs liyi almak istiyorum.
    doğrudur o zaman..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    arkadasın teknosada mı calısıyor

evet teknosada çalışıyor,senle konuşmuş herhalde birinden bahsediyordu ama

bu arada toprağım oluyosun kardeştrabzonluyum bende (çaykara)

fotodaki benim,boyumda 1.83 ama motor bana küçük geldi okadar ki cbf üzerindeyken bana daha büyük geliyor ama cbr dışardan bakınca daha kalıplı genel anlamda kullanması gücü çok iyi gerçekten beğendim...

bu arkadaşın motordaki hali,uzun boylular için ufak duruyo ama kullanımı çok kolay,tek sıkıntı cbfe göre farklı olan oturuş pozisyonu hep bayır aşağıya gider gibi

uthec bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soyledıklerımızın saygıyla alakası yok, ayrıca bende saygı yasa karsı degıl.Ama bılgı sahıbı olmadan kesın hukum verılmesı benı rahatsız edıyor,durum bundan ıbaret...(sonuc olarak burada yazılanlar bınlerce kısı tarafından okunuyor,bılmeden konusarak ınsanları yanlıs yonlendırmek bence ayıp)
    Bilmeden ne konusmusum acaba ? Oncelikle bastan sona iyice oku yazdiklarimi arti olarak diyelim yanlis yazdim sana mi duser laf soylemek... Yaptigin hareket yanlis burada benden ozur dileyecegin yerde halen dikkafalilik yapiyosun, motormus arabaymis bunlar bos seyler maneviyat olmadiktan sonra...

bende 1:83'üm üstünde çok sırıtmıyoruz ama aynalarda çok problem yaşıyorum birtürlü istediğim gibi olmuyor

wolrath bunu beğendi.

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1:83'üm üstünde çok sırıtmıyoruz ama aynalarda çok problem yaşıyorum birtürlü istediğim gibi olmuyor
    http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...26000788_n.jpg
    http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...21899532_n.jpg
    Sende iyi durmus cbr dostum

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeden ne konusmusum acaba ? Oncelikle bastan sona iyice oku yazdiklarimi arti olarak diyelim yanlis yazdim sana mi duser laf soylemek... Yaptigin hareket yanlis burada benden ozur dileyecegin yerde halen dikkafalilik yapiyosun, motormus arabaymis bunlar bos seyler maneviyat olmadiktan sonra...
    Hyosung çinli değil koreli,10000 tl nin üzerinde fiyatlara değil.Malını bilen doğru düzgün kullanan adam fiyatını da makul yazıyor gerçekçi olmayan ilanları düşünmemek lazım.cbr 250 de de yükseten uçanlar daha az değil.Yerilecek kadar düşük parça kalitesi yok, kullanmayı bilen için zevkli bir motor.Evet pahalı yedek parçaları var satış sonrsında türkiye de honda nın yanından geçemez.Kullanıcı sorunlu olduktan sonra piyasada gt250r dan çok daha kötü cbr 250 lerde var.Krank problemi deniyor, cbr 250de de krank kıran var,hatta iyi bildiğim kullanıcılarda bile motor kitlendi. gt250 r da sorun motorda ve ya kalitede değil, seçen kitlenin çoğu apaçi diye tabir edilen cinsler. Burada gt250r başlığına bkarsan ne kadar temiz kullanılabildiğini ve ne kadar zevkli olduğunu görebilirsin.Sonuç olarak dediklerinin çoğu yanlış... Apaçinin teki krank krırıyor motor kronik hatalı oluyor fakat cbr 250 de olduğunda istisnai deniyor fakat durum aynı.
    RuzgarSA ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung çinli değil koreli,10000 tl nin üzerinde fiyatlara değil.Malını bilen doğru düzgün kullanan adam fiyatını da makul yazıyor gerçekçi olmayan ilanları düşünmemek lazım.cbr 250 de de yükseten uçanlar daha az değil.Yerilecek kadar düşük parça kalitesi yok, kullanmayı bilen için zevkli bir motor.Evet pahalı yedek parçaları var satış sonrsında türkiye de honda nın yanından geçemez.Kullanıcı sorunlu olduktan sonra piyasada gt250r dan çok daha kötü cbr 250 lerde var.Krank problemi deniyor, cbr 250de de krank kıran var,hatta iyi bildiğim kullanıcılarda bile motor kitlendi. gt250 r da sorun motorda ve ya kalitede değil, seçen kitlenin çoğu apaçi diye tabir edilen cinsler. Burada gt250r başlığına bkarsan ne kadar temiz kullanılabildiğini ve ne kadar zevkli olduğunu görebilirsin.Sonuç olarak dediklerinin çoğu yanlış... Apaçinin teki krank krırıyor motor kronik hatalı oluyor fakat cbr 250 de olduğunda istisnai deniyor fakat durum aynı.
    ben sıfırından bahsettim orada, 10652 TL HYOSUNG 9900 TL CBR250, bu fiyatlara malzeme ve işçilik kalitesine bakınca japon varken kore alınmaz... bmw varken audi almak gibi bişey hoş audinin parça sorunu yok kalite bmw'ye çok yakın orası ayrı... haa benim param beynim yok dersen parça sorunu, servis azlığı sorun değil benim için dersen tutmayalım buyrun alın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

fotodaki benim,boyumda 1.83 ama motor bana küçük geldi okadar ki cbf üzerindeyken bana daha büyük geliyor ama cbr dışardan bakınca daha kalıplı genel anlamda kullanması gücü çok iyi gerçekten beğendim...

bu arkadaşın motordaki hali,uzun boylular için ufak duruyo ama kullanımı çok kolay,tek sıkıntı cbfe göre farklı olan oturuş pozisyonu hep bayır aşağıya gider gibi

http://img194.imageshack.us/img194/6...6103017486.jpg
    bu arkadaş benim motor için geldi sohbet ettik 8600 verdi anlaşamadık sıfır almış demekki hayırlı olsun kazasız belasız binsin inşallah ;)

Motosikleti

http://img194.imageshack.us/img194/6...6103017486.jpg
    evet konuşmuştuk onunla...motoru çok güz<elmiş..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

1.70 boydada böyle duruyor..

DALGIC_800 bunu beğendi.

Honda'ya binip Hyo'ya binipte memnun kalan görmedim, 2 yıl önce görüntüsüne aldanıp başımıza bi bela almıştık 2009model 5000km'de motora bak çilçil ama içi traş,o gaz kolunun dizel araba gibi tepki vermesi,hiç 250cc gibi yakmadığı benzini,frenleri yani albenisi dışında traş bence alıp bindim kullandım da sağdan soldan duyma lafla konuşmuyorum.
    Cbr'a 1 yıldır biniyorum,tek marş bas devam kafam soru işareti yok,aman şurda tank slapper yapar mı aman burda fren güçsüz duramassam derdi yok yapıştır git

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'ya binip Hyo'ya binipte memnun kalan görmedim, 2 yıl önce görüntüsüne aldanıp başımıza bi bela almıştık 2009model 5000km'de motora bak çilçil ama içi traş,o gaz kolunun dizel araba gibi tepki vermesi,hiç 250cc gibi yakmadığı benzini,frenleri yani albenisi dışında traş bence alıp bindim kullandım da sağdan soldan duyma lafla konuşmuyorum.
    Cbr'a 1 yıldır biniyorum,tek marş bas devam kafam soru işareti yok,aman şurda tank slapper yapar mı aman burda fren güçsüz duramassam derdi yok yapıştır git
    aynen kardeşim biz boşa konuşmuyoruz ;) fren yok lan motorda bi kere , durmuyor... çift disk koysan ne olur istersen 32 disk koy... arkadaşımda 2007 vardı satana kadar canı çıktı çocuğun şimdi gitti cbr600rr aldı honda abi gerisi yalan diyo...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Oturuş pozisyonu bana göre değil, banada ufak geldi galiba motor birde 2013 yeni kasa bu heralde...full siyah...
    Okadarda deil gibi, bence sırıtmamış Mücahit. Üzerindeki yağmurluklar falan olmasa taş gibi durur hatta

1.70 lik arkadaşın fotoğrafında motosiklet heybetli durmuş mesela (bende 1.70 im) Demekki CBR250 için ideal boy 1.75-1.80
    wolrath bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kardeşim biz boşa konuşmuyoruz ;) fren yok lan motorda bi kere , durmuyor... çift disk koysan ne olur istersen 32 disk koy... arkadaşımda 2007 vardı satana kadar canı çıktı çocuğun şimdi gitti cbr600rr aldı honda abi gerisi yalan diyo...
    Aynen öyle yeni kasalarında frenler düzelmiş diyorlar ama denemedim
    2007 arkadaşımda da vardı almadan önce bak alma etme dedim yok illa alcam dedi gitti aldı 1 ay sonra cbr125 ile takas edip abi 125 olsun hondaya binerim dedi

evet konuşmuştuk onunla...motoru çok güz<elmiş..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

1.70 boydada böyle duruyor..

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...31097495_n.jpg
    Maaşallah çeken de çok güzel çekmiş..güzel foto..cbr 250 başka motor yaaa..Ninja 250 den daha güzel..ikisini de denedim

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bırakın bu ayakları ya yok freni tutmuyomuş yok gaz kolu dizel araba gibiymiş niye 2009 model hyosungla 2011 hondayı kıyaslıyosunuz ? 2011-2012 Hyo yu kıyaslayın bakalım aranızda kaçınız aradaki kalite farkına şahit oldunuz .Aldığınız 2009 hyosung orjinal km demiydi?Ben 2011 yılında 2007 model hyosung aldım hiç bir sorun yaşamadım hiç bir pişmanlıkda duymadım. sıfırınıda aldım 2012 model şimdi onu kullanıyorum mükemmel fren performansı var .Herhangi şikayetim olsa sıfırını almazdım böyle kulaktan dolma bilgilerle insanları yanıtlmayın.Son olarak burda model bazında kıyaslama yapıyoruz Hyosung honda dan daha iyi bir markadır demiyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler