Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Sezon açılsın, kesin gider . Şimdi alsa 1,5-2 ay kullanamayacağı için düşünmüyorlar diye bir fikir yürüteyim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    mıllet acele etme dıo ama ne bılım ya.ben zararında degılım olayın ama duzgun 600 vs de pek yok pıyasada takasa gırılecek.hep elde kalmıs ahı gıtmıs vahı kalmıs aletler var :(

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben de eylül ayında 40 gün bekledim satılması için...gerçi ankara için normal ama seninki biraz uzun oldu açıkçası izmir gibi sezonun geç kapandığı yerde...

ben de VFR 800 için anlaştım ama bazı problemler dolayısıyla satışı yapamadık...sabırsızlıkla bekliyorum...

Motosikleti
    pani / 3colore
    vfr 800 cok agır geldı bana ya.ılerı-gerı gıderken bıle zorlandım aslında en hosuma gıden motor kendısı ama ne bılım 600rr dan sonra gercekten dev gıbıydı.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vfr 800 cok agır geldı bana ya.ılerı-gerı gıderken bıle zorlandım aslında en hosuma gıden motor kendısı ama ne bılım 600rr dan sonra gercekten dev gıbıydı.
    aynen alet gemi gibi...ama üzerine oturunca güven geldi kendime açıkçası, manevra olayı çok zor eşşek ölüsü gibi...otopark vs bi yerden çıkarken, çok hafif eğim varsa bile yardım şart yine de avantajını ve cazibesini kaybetmiyo, özellikle yorumları okuduktan sonra...bahsettiğim yorumlar kullanıcı yorumları değil, kullanıcılar zaten öve öve bitiremiyolar da motordan anlayan araştırmacı kişiliklerin görüşlerinin hepsi olumlu...

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun sonunda adanadan bir cbr'ci forumda çok sevindim :D
    saolasın kardeşim inşallah bir gün denk geliriz

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı omerta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın kardeşim inşallah bir gün denk geliriz
    pazartesi-salı belki çarşamba hava durumuna bağlı adanada olabilirim ve sürekli geziyor olurum umarım karşılaşırız

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    yıne ındırıme gıttım

4sılındır600cc sevdası fena ya :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-firsat...2000tl-artisiyla-ciziksiz-ve-sadece-8500-103681861/detay/
    kusuruma bakmayın ama motorunuzun üzerinde 2000 tl lik ne gibi aksesuarlar var anlayamadım.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusuruma bakmayın ama motorunuzun üzerinde 2000 tl lik ne gibi aksesuarlar var anlayamadım.
    tam fıyatlar dıger laptopumda ama 3asagı 5yukarı hatırladıklarım:

motorgraphics tankpad 20
    hrc sticker 20
    cbr jant şeridi 40
    keiti depo padi 40
    keiti cam vidaları 40
    keiti sibop kapakları 10
    keiti koruma takozu 150
    rizoma elcik 150
    rizoma elcik topuzu 120
    redline manet 150
    l/r sinyalli aynalar 80
    hotbodies gömme ön sinyaller 80
    carbon ledli arka sinyaller 60
    puig siyah ön cam 250
    custom plaka 60
    on taraf 4cm alcaltma 60
    alt sakal boyama & koruma filmi (beyaz) 130
    yan panel boyama (beyaz) 130
    depo yanları boyama (mavi) 130
    kadran boyama (mavi) 100
    arka camurluk boyama (kırmızı) 130

bunları sen bastan toplamaya yapmaya kalksan cok daha fazlasını verırsın emın ol anlamıssındır umarım.

ha sımdı sen boyaya 600-700 verılır mı dıyeceksın emınım.ben de sana ben 250 lıra verırım cam takarım 10 lıra fılm yapmam,15 lıraya spray ıle boyarım dıyeceksın ben de sedeflı fırın boya yaptırırım derım

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen alet gemi gibi...ama üzerine oturunca güven geldi kendime açıkçası, manevra olayı çok zor eşşek ölüsü gibi...otopark vs bi yerden çıkarken, çok hafif eğim varsa bile yardım şart yine de avantajını ve cazibesini kaybetmiyo, özellikle yorumları okuduktan sonra...bahsettiğim yorumlar kullanıcı yorumları değil, kullanıcılar zaten öve öve bitiremiyolar da motordan anlayan araştırmacı kişiliklerin görüşlerinin hepsi olumlu...
    orası baska.ozellıkle uzun yol motoru.dengesı muazzammıs.vtec sesı-performans-v4 bambaska zaten.gecen gun arastırdım bı abımız supercharger taktırmıs yurtdısında.asırı besleme arastırırken gordum.

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.php/topic/62726-aa-performance-6th-gen-supercharger-kits/

bu konu altında.
    arrow nıcklı abımız ıstanbuldan.
    ben uyeyım sen de ol eger kesın alacaksan

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni CBR alanlara, motosikletini degistirenlere hayirli olsun

Havalar 10derecenin uzerine cikti artik rahat bineriz derken bu sefer yagmurlar pesimizi birakmiyor. Ara sira alip cikiyorum ama yetmiyor

VFR800'a bir arkadasim icin bakmistik. Gorunusu korkutucu gelmisti gercekten heybetli agir gorunen bir motosiklet. Bunun yaninda cok iyi gidip cok da iyi durdugu soyleniyor cok da dengeliymis. Kesinlikle dusunulebilir.

Motosikleti
    We_R1
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesi-salı belki çarşamba hava durumuna bağlı adanada olabilirim ve sürekli geziyor olurum umarım karşılaşırız
    Hafda içi full çalışıyorum kardeş güzel bir günde hafda sonu buluşuruz inşallah
    Bu arada daha sigortasını yaptırmadım sigorta ücreti ne kadar bilen varmı.

Motosikleti
    pani / 3colore
    kombıne abs var oturus tarzı super. lakın cantasız 210kg :D artcılı cbr 250 gıbı

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

sıgortasız gezmenın cezası var.aman dıyım.
    +
    100lıra cıvarı tutması gerekıyor adana ıcın bence.

Motosikleti
    We_R1
    Cezası çok yüksek değildir inşallah perşembe aldım devrini daha

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Cezası çok yüksek değildir inşallah perşembe aldım devrini daha
    Motorumun sigortası geçeli 2 ay olmuştu ve çevirmede farkına vardım. Polis çok iyi niyetliydi Allah'tan. Sadece şunu dedi : " Eğer var diyip yok çıkarsa bağlarım , aksi halde lütfen bir an önce yaptır. ". Ertesi gün yapılmıştı. Şunu da belirteyim. Ne kadar gecikirsen o kadar kötü hani bilgin olsun. Polisin bana dediği gibi bir an önce yaptır çünkü işin cezasını da geç , Allah korusun sigortasız kaza yapsan olan her türlü sana olur. Söyleyememiştim hayırlı olsun
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motor babamın üstüne 50 tl felan demişti galiba bir senede 100 tl felan işte

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Herkese iyi geceler. Bugün A2 direksiyon (gidon demek gerekiyor aslında)))) sınavından başarıyla geçtim.
    ilk kez sayfa 479 da ve 494 te yazmıştım. ( seigen ve pain e selam) Motorum olmadığı için fazla kalabalık etmemeye özen gösteriyorum. Genel olarak sadece okuyup öğrenmeye çalışıyorum.
    ancak ilk elden (profosyonel, usta siz nasıl tarif ederseniz) çok önemli bilgiler ediniyorum, Genelde forumda konuşulan muallak sorunları not aldım nokta atışı denilebilecek cevaplar ediniyorum. En kısa zamanda paylaşacağım.
    Mart Nisan arası cbr250r ile aranızdaki yerimi alacağım. İlk yüz sayfadaki muhabbetleri yaşıyorum. Gelmedi motor yarın, haftaya, önümüzdeki ay ((( Beklemek çok yorucu gerçekten.
    Herkese keyifli, kazasız belasız sürüşler. Tekeriniz düz bassın. Yakında görüşmek üzere...
    Pain, RuzgarSA, wolrath ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    CBRmi satali oldu 2 kusur ay ama hala burayi da takip etmeye devam ediyorum Herkese guzel bir pazar dilerim. Istanbul'da hava guzel, kesin gorurum bazilarinizi herhalde
    tugfox bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    yıne ındırıme gıttım

4sılındır600cc sevdası fena ya :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-firsat...2000tl-artisiyla-ciziksiz-ve-sadece-8500-103681861/detay/
    kardeş acele etme şubat sonu veya mart gibi nasipse bi terslik olmadığı takdirde ben talip olucam motora daha öncede özelden konuşmuştuk zten.ama durum o zamana çıkışcak nasipte varsa döner dolaşır bakarız anlaşırsak ben alırım
    wolrath bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun senin motora alışamamanda 850 km yolu 3 molayla yağmurda Antalyadan İstanbula gelirken yaptım çok keyifliydi daha önce bu tür motor kullanmadıysan alışana kadar biraz zorluk çekiyorsun. Motorunu güle güle kullan.
    dostum Antalya dan İstanbul a kaç saate gittin?ben burdur dayım bi İstanbul projem var da

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    [QUOTE=wolrath;2911998]tam fıyatlar dıger laptopumda ama 3asagı 5yukarı hatırladıklarım:

motorgraphics tankpad 20
    hrc sticker 20
    cbr jant şeridi 40
    keiti depo padi 40
    keiti cam vidaları 40
    keiti sibop kapakları 10
    keiti koruma takozu 150
    rizoma elcik 150
    rizoma elcik topuzu 120
    redline manet 150
    l/r sinyalli aynalar 80
    hotbodies gömme ön sinyaller 80
    carbon ledli arka sinyaller 60
    puig siyah ön cam 250
    custom plaka 60
    on taraf 4cm alcaltma 60
    alt sakal boyama & koruma filmi (beyaz) 130
    yan panel boyama (beyaz) 130
    depo yanları boyama (mavi) 130
    kadran boyama (mavi) 100
    arka camurluk boyama (kırmızı) 130

bunları sen bastan toplamaya yapmaya kalksan cok daha fazlasını verırsın emın ol anlamıssındır umarım.

ha sımdı sen boyaya 600-700 verılır mı dıyeceksın emınım.ben de sana ben 250 lıra verırım cam takarım 10 lıra fılm yapmam,15 lıraya spray ıle boyarım dıyeceksın ben de sedeflı fırın boya yaptırırım derım [COLOR="Silver"]

Ben de aldığım motorlara bir çok aksesuar takıp masraf yaparım ama hepsi daha çok konfor ve sağlıkli bir sürüş için.Sizin yaptırdıklarınız sanki kazalı bir motorun ayıbını örtmek için yapılmış gibi geldi bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler