Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esımın bu kadar ılımlı yaklasacagını dusunmuyordum acıkcası 250lıgı bıel zor bela aldım.almısken doldurayım dedım.ızın cıkınca degerlendırcez tabı 4 sılındır yasamak lazım.gürül gürül
    nc700 650cc ustu oldugu ıcın ısterse 4yaksın bana mantıksız gelıyor o vergi.
    er-6f cok guzel ama 2 sılındır :(
    diversin f dusunmez mısın andac? hem az yakar hem 4 sılındır hem de naked ama f lerı cok guzel-grenajlı
    kawa ya göre daha iyi servis olarak ama benim baktığım modelden bi tane var istanbulda onuda görmek istemiyorum şeytan dürter alırım diye ama güzel makine http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-granajli-diversion-f-113850286/detay diğer versiyonları S ve N o kadar diri durmuyorlar.
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    senin motora 8000 az vermişler ben 10 gün önce 8600 gördüm orjinal egzostuyla , tiger'ı da 250-350 artık neye satılır bilmiyorum 8850-8900 eder ;) 2012 7000km'de benim motor...
    wolrath bunu beğendi.

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nette dolaşırken bu siteyi buldum ve ilginizi çeker diye linkini ekliyorum

http://kinbo.en.alibaba.com/product/...cycle_eec.html
    çin malı cbr mi bu şimdi

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar nette dolaşırken bu siteyi buldum ve ilginizi çeker diye linkini ekliyorum

http://kinbo.en.alibaba.com/product/...cycle_eec.html
    İnşallah türkiyeye gelir.Milletin bu motora 10 bin tl verilmez lafını görürler.Getirsinler satsınlar kalitesini görsünler sonrada verilirmiş yahuu desinler bekliyorum herkese önerecem aynı kasa daha ucuzu diye alsınlar görsünler :D
    wolrath bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah türkiyeye gelir.Milletin bu motora 10 bin tl verilmez lafını görürler.Getirsinler satsınlar kalitesini görsünler sonrada verilirmiş yahuu desinler bekliyorum herkese önerecem aynı kasa daha ucuzu diye alsınlar görsünler :D
    Valla hocam bence de verilmez...motor 10 000 tl eder ama verilmez. eğer dişinden tırnağından artırıyosan mantıklı değil...şunu öğrendim ki bi çok kişi ilk motoruna uzun süre binmiyor..uzun ve sürekli bineceksen eyvallah...ama o fiyat aralığında alternatiflerine baktığın zaman verilmemesi gerektiği ortaya çıkıyo...ilk motoru için şekli ön planda tutan, maddi problemi sıkıntısı olmayan için güzel bi motor, çok da kaliteli...biniş süresince yakıttan ve kaliteden dolayı gelen sorunsuzluktan kar yapılıyosa amenna, onu da uzun süreli binilecekse verilebilir diye belirttim başta...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam bence de verilmez...motor 10 000 tl eder ama verilmez. eğer dişinden tırnağından artırıyosan mantıklı değil...şunu öğrendim ki bi çok kişi ilk motoruna uzun süre binmiyor..uzun ve sürekli bineceksen eyvallah...ama o fiyat aralığında alternatiflerine baktığın zaman verilmemesi gerektiği ortaya çıkıyo...ilk motoru için şekli ön planda tutan, maddi problemi sıkıntısı olmayan için güzel bi motor, çok da kaliteli...biniş süresince yakıttan ve kaliteden dolayı gelen sorunsuzluktan kar yapılıyosa amenna, onu da uzun süreli binilecekse verilebilir diye belirttim başta...
    Hocam maddi sıkıntısı olan adam motorada binemez, hem racing istiyor adam hem parası yok, o zaman gitsin ybr125 alsın ;) yani millet istiyor hem millet bakınca off motora bak desin hemde ucuz olsun diyolar öyle bi dünya yok hocam, kalite istiyosan paran olacak, bak en basitinden söylüyorum kıçı kırık hyosung 250gt kaç para cbr250den pahalı, ayaklıklarına bak manetlerine bak, işçiliğe malzeme kalitesine bak anlarsın, hem 10000 liradan fazla para vericem hem çin malı hyosung alıcam... fiyat/performans olarak en makulu cbr250dir, yedek parça fiyatları en uygunuda honda'dır...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hyosung/kanunı kore malı yahu

bu arada transalp/vstrom vs kullanıp 1200gs'e gecen bı abım der ki...dıgerlerının toplamı kadar konfor - guc vs hersey var gercekten fena alet. beraber gezerken cbr'dan sogudum cok kez ama tarzı bana uygun degıl. 2006 ama cok hos - dengelı.65kg adam 265kg yu rahatca abrıyor. yanı kafanızda vstrom 650 alıp devam ederım olmasın gs'e kayarsınız 1-2 sene sonra

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam maddi sıkıntısı olan adam motorada binemez, hem racing istiyor adam hem parası yok, o zaman gitsin ybr125 alsın ;) yani millet istiyor hem millet bakınca off motora bak desin hemde ucuz olsun diyolar öyle bi dünya yok hocam, kalite istiyosan paran olacak, bak en basitinden söylüyorum kıçı kırık hyosung 250gt kaç para cbr250den pahalı, ayaklıklarına bak manetlerine bak, işçiliğe malzeme kalitesine bak anlarsın, hem 10000 liradan fazla para vericem hem çin malı hyosung alıcam... fiyat/performans olarak en makulu cbr250dir, yedek parça fiyatları en uygunuda honda'dır...
    dediklerinde haklısın ama 250 cc de fazla durulmadığı için bunlara bakmak anlamsız, maddi durumu kötü dediğim en azından orta gelirli, olup harcamasına dikkat etmesi gereknlerden bahsediyorum, kötü olan için zaten uygun değil...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bilip bilmeden konuşmakta bu olsa gerek...
    RuzgarSA bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa ya göre daha iyi servis olarak ama benim baktığım modelden bi tane var istanbulda onuda görmek istemiyorum şeytan dürter alırım diye ama güzel makine http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-granajli-diversion-f-113850286/detay diğer versiyonları S ve N o kadar diri durmuyorlar.
    guzel alet beyaz akar ama . felaket buyuk gosterıyor motorları...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    hyosung nasıl oluyor da honda dan pahalı oluyor ikinci el hondalara 9500 istiyorsunuz 2012 sıfır hyosungları bayi 9500 tl ye veriyor.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    hyosung nasıl oluyor da honda dan pahalı oluyor ikinci el hondalara 9500 istiyorsunuz 2012 sıfır hyosungları bayi 9500 tl ye veriyor.
    sahibindende zaten çoğu cbr250 sıfır fiyatında. Geçen bayilerde son kalan cbr250 için plaka ruhsat hariç 8500tl rakam verdi bayi bana. Bende fuarı bekliyorum sırf 2013 modelde abs seçeneği gelecekmi diye bakalım hayırlısı.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke mart ın ortası gibi 2013 cbr ler gelse Türkiye ye..imkansız ama..

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibindende zaten çoğu cbr250 sıfır fiyatında. Geçen bayilerde son kalan cbr250 için plaka ruhsat hariç 8500tl rakam verdi bayi bana. Bende fuarı bekliyorum sırf 2013 modelde abs seçeneği gelecekmi diye bakalım hayırlısı.
    Honda fuara katılmayacak gibi gözüküyor. Firma listesinde yok.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda fuara katılmayacak gibi gözüküyor. Firma listesinde yok.

Geçen sene show yapıp bu sene fuara katılmamak nası bi mantık ürünü olabilir ki? yeni olarak sunabileceği ürün yok ondan dolayı mı?

hiç olmazsa bile şu an elle tutulur bi kendisi var..bence katılmaması kurumsal imaj açısından kötü olur ama pek salladıklarını düşünmüyorum...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    500R kesin geliyor tanıtıcağı motorlar var ve fuarada gelicek görücez hep beraber bu arada 2013 cbr250r tasarımı gelmiş marmara hondada gördüm beylikdüzünde siyah jant siyah egsoz 2013 tasarım fakat 2012 model :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilip bilmeden konuşmakta bu olsa gerek...
    abin yaşındayım biraz saygılı ol...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi bayi isim verirsen bende bir sormak istiyorum, benim duydugum rakam en düşük 9500'e veriyorlar diye duydum o da emin değilim...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Akıl yaşta olsaydı...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıl yaşta olsaydı...
    ben sana saygılı olmanı söyledim yaşıma hürmeten, ama sende bunu anlayabilecek kapasite yok hala akıldan bahsediyorsun, ben daha ne diyeyim Allah ıslah etsin...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    soyledıklerımızın saygıyla alakası yok, ayrıca bende saygı yasa karsı degıl.Ama bılgı sahıbı olmadan kesın hukum verılmesı benı rahatsız edıyor,durum bundan ıbaret...(sonuc olarak burada yazılanlar bınlerce kısı tarafından okunuyor,bılmeden konusarak ınsanları yanlıs yonlendırmek bence ayıp)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler