Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uthec bunu dadaş düzce mi söylüyor yoksa adapazarı mı ?
    Ersin motor söylüyor...Dadaş motora baktım netten yamaha bayiisi yazıyor..o yüzden hiç aramadım..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Zamanım müsait olursa sana eşlik ederim. Söz vermeyeyim

Dadaş motordan da alabilirsin fiyat iyi olursa, güvenilir firmadır.
    İlk motorumu oradan almıştım. Hemşehrim olurlar
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    CBR 250 R
    Dadaş yamaha bayisi ama eski honda bayilerindendir , elinde cbr 250 r siyah var dı en son , ben motorumu dadaş dan aldım , stepfunk unda dediği gibi güvenilir ve saglamcıdırlar , düzgün adamlar yani bence bir ara belki iyi fiyat verirler ...

Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ehliyetim olmadığı için bekliyorum ocakta zam gelecek diye bende düşündüm gelmedi iyi ki martta birde fuarda yeni modeller farklı ürünler görür müyüm diye düşünüyorum birde fuarda alırsan biraz daha uygun oluyormuş zaten fuar 1-4 mart arası o zaman istanbul'a gidip bakacağım direksiyon sınavım mart 15 gibi belgeleri alınca ehliyeti çıkartıp hemen almak istiyorum daha geç kalırsam yaza yakın illa zam yaparlar diğer arkadaşların dediği gibi sağlık olsun ama senin benim gibi bir problemin yok sanırım
    Merhaba;
    bende şuan sizin gibi ehliyeti beklemekteyim bu dönem yazıldım ehliyeti mart sonu gibi alırız diye düşünüyorum bi aksilik olmaz ise..Söylediğiniz gibi 1-4 mart arası fuar var bende fuardan alacağım beraber alabiliriz uygun olursa sizin içinde? zaten ben hiç dört tekeri sevemedim kurtuldum ondan ilk motorum olacağından en iyi tercihin bu olduğunu düşünüyorum.

Motosikleti
    ben ehliyetim olmadığı için bekliyorum ocakta zam gelecek diye bende düşündüm gelmedi iyi ki martta birde fuarda yeni modeller farklı ürünler görür müyüm diye düşünüyorum birde fuarda alırsan biraz daha uygun oluyormuş zaten fuar 1-4 mart arası o zaman istanbul'a gidip bakacağım direksiyon sınavım mart 15 gibi belgeleri alınca ehliyeti çıkartıp hemen almak istiyorum daha geç kalırsam yaza yakın illa zam yaparlar diğer arkadaşların dediği gibi sağlık olsun ama senin benim gibi bir problemin yok sanırım
    ehliyet derdini hallettim çok şükür 3 yıl önce
    benim şuanki sıkıntın İstanbul'dan uzak olmam

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanım müsait olursa sana eşlik ederim. Söz vermeyeyim

Dadaş motordan da alabilirsin fiyat iyi olursa, güvenilir firmadır.
    İlk motorumu oradan almıştım. Hemşehrim olurlar
    sağolasın Can..kendimi bir Kadıköy'e atayımda haberleşiriz o zaman..gelemezsende önemli değil canın sağolsun

Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dadaş yamaha bayisi ama eski honda bayilerindendir , elinde cbr 250 r siyah var dı en son , ben motorumu dadaş dan aldım , stepfunk unda dediği gibi güvenilir ve saglamcıdırlar , düzgün adamlar yani bence bir ara belki iyi fiyat verirler ...
    9250 dediler..ana bayiii olmadıgı için indirim yapamadı

Birde 2012 honda cbr 250r incelememde (hondanın resmi internet sitesinde) yapılan testlerde bir galon benzinle 77 mil yani 123.2km yol yapıldığını (tabi kullanıcı faktörüne ağırlığa artçıya göre değişiklik gösterebileceğini belirtmişler) 3.4 galon olan full depoyla 418.88 km yol yapılabileceğini söylüyorlar bu 2012 modelde olan bi yakıt kısma teknolojisimidir yoksa 2011 modellerde de olan bi özellikmidir? şaşırdım biraz bu bilgiyi okuyunca.

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı TurkishTango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    bende şuan sizin gibi ehliyeti beklemekteyim bu dönem yazıldım ehliyeti mart sonu gibi alırız diye düşünüyorum bi aksilik olmaz ise..Söylediğiniz gibi 1-4 mart arası fuar var bende fuardan alacağım beraber alabiliriz uygun olursa sizin içinde? zaten ben hiç dört tekeri sevemedim kurtuldum ondan ilk motorum olacağından en iyi tercihin bu olduğunu düşünüyorum.
    ben şuan Isparta'da öğrenciyim arkadaşımla birlikte buradan birlikte gideceğiz fuara, büyük ihtimalle 1ince orada olmayı planlıyoruz bakalım durum ne gösterir bilinmez olabilir tabi ama fuarda alınca hemen işlemleri halledip vermezler herhalde fuardan sonra gerçekleşir teslimat diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Birde 2012 honda cbr 250r incelememde (hondanın resmi internet sitesinde) yapılan testlerde bir galon benzinle 77 mil yani 123.2km yol yapıldığını (tabi kullanıcı faktörüne ağırlığa artçıya göre değişiklik gösterebileceğini belirtmişler) 3.4 galon olan full depoyla 418.88 km yol yapılabileceğini söylüyorlar bu 2012 modelde olan bi yakıt kısma teknolojisimidir yoksa 2011 modellerde de olan bi özellikmidir? şaşırdım biraz bu bilgiyi okuyunca.
    cahilliğime verin ama şöyle bir şey olabilir mi yeni araçlarda (4 teker) araçın gaz pedalinden çektiğinizde kendi hızı ile giderken motora yakıt göndermiyor böyle bir şey mi acaba ?

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet derdini hallettim çok şükür 3 yıl önce
    benim şuanki sıkıntın İstanbul'dan uzak olmam
    ben biraz 4 tekerle gezdikten sonra karar verdim anca ikna edebildim bizimkileri

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Uthec sen hayırlısıyla bir gelde, bişeyler olur illaki
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

ben şuan Isparta'da öğrenciyim arkadaşımla birlikte buradan birlikte gideceğiz fuara, büyük ihtimalle 1ince orada olmayı planlıyoruz bakalım durum ne gösterir bilinmez olabilir tabi ama fuarda alınca hemen işlemleri halledip vermezler herhalde fuardan sonra gerçekleşir teslimat diye düşünüyorum
    Hayırlısı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

cahilliğime verin ama şöyle bir şey olabilir mi yeni araçlarda (4 teker) araçın gaz pedalinden çektiğinizde kendi hızı ile giderken motora yakıt göndermiyor böyle bir şey mi acaba ?

ben biraz 4 tekerle gezdikten sonra karar verdim anca ikna edebildim bizimkileri
    Estagfurullah yakıtla ilgili yazdığım otomobil değil 2012 cbr250r ile ilgili hondanın resmi internet sitesinde motorun özellikleri adı altında verilen bir bilgi!

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sayın uthec bende kocaelindeyim motorumu alırken çok araştırdım malum kocaelide honda bayisi yok Sakarya ersin motor hiç indirim yapmaz çünkü sakaryada baya bir potansiyel var ve bu çevrede tek olduğundan sıkıntısı yok.Düzce dadaşta tok satıcıdır orayada çevre illerden gelen olur.Ben istanbulda aramadığım bayi kalmadı nakit parayla gittim en uygun fiyatı ve kolaylığı Konşuk motor verdi Mehmet konşuk birebir sor muhabbet et bende plakasız aldım kocaelinde plaka çıkarttım.Hatta geçen msj geldi 250cc ve altına 12 ay sıfır faizle kredi kartına taksit yapıyolar bende şuan cbf150 var bende cbr250r almayı düşünüyorum para durumunu ayarlamış olsam direkt konşuk motora giderdim peşin paraya plakasız 8500e bırakırlar gibi geliyor bana ama telefonla değil parayı cebine koy git sıcak pazarlık yap ben pazarlık yaptım hatta korumalar ve yan ayaklığı hediye almıştım hayırlısı olsun şimdiden.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    ben pek inanamadım 418 km full depo ben 5-7 bin devir arası kullandım 315 km gitti hadi 350 olsun 418 km bana pek inandırıcı gelmedi 100 lük scooter değilki bu meret

Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pek inanamadım 418 km full depo ben 5-7 bin devir arası kullandım 315 km gitti hadi 350 olsun 418 km bana pek inandırıcı gelmedi 100 lük scooter değilki bu meret
    Banada pek inandırıcı gelmedi doğrusu 225 sayfa cbr 250r kullanıcılarının paylaşımlarını okudum böyle bişey görmedim hangi şartlar altında bu veriyi aldılar merak konusu iterek götürdülerse belki gerçek olmasa bile inanması zevkli

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    1 depo ile 418 km gitimesi demek, 100km de 3.14Lt yakıt tüketmesi demekki buda bence gayet makul.
    Geçen gün ben Bu rakamı saatte 60km hızı geçmeyerek yakalayıp forumda da yazmıştım.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 depo ile 418 km gitimesi demek, 100km de 3.14Lt yakıt tüketmesi demekki buda bence gayet makul.
    Geçen gün ben Bu rakamı saatte 60km hızı geçmeyerek yakalayıp forumda da yazmıştım.
    bu söylediğinizi bende denicem bakalım gerçekten yapabilecekmi

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce aradılar beni..taksitte fark alıyorlarmış..
    dedim onlara bana bir gün verin ona göre otobüs biletimi alacağım..geldiğimde bir aksilik çıkmasın dedim..bugün sipariş verirsek pazartesi gelir dedi bir aksilik cıkmaz kesinlikle dedi...

en iyisi ben geleyim yüzyüze bayiilerle pazarlık edeyim hangisi aklıma yatarsa ondan alayım..ama İstanbulu bilmiyorum işte bana eşlik edecek arkadaş arıyorum..yok mu kadıköy civarında oturan eden motorcu, bir gününü ayırsın bana

Dostum İzmirde yükselişte siyah 250 lik var 2 gün önce servise gittiğimde görmüştüm orayı da bi ara sor istersen

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın uthec bende kocaelindeyim motorumu alırken çok araştırdım malum kocaelide honda bayisi yok Sakarya ersin motor hiç indirim yapmaz çünkü sakaryada baya bir potansiyel var ve bu çevrede tek olduğundan sıkıntısı yok.Düzce dadaşta tok satıcıdır orayada çevre illerden gelen olur.Ben istanbulda aramadığım bayi kalmadı nakit parayla gittim en uygun fiyatı ve kolaylığı Konşuk motor verdi Mehmet konşuk birebir sor muhabbet et bende plakasız aldım kocaelinde plaka çıkarttım.Hatta geçen msj geldi 250cc ve altına 12 ay sıfır faizle kredi kartına taksit yapıyolar bende şuan cbf150 var bende cbr250r almayı düşünüyorum para durumunu ayarlamış olsam direkt konşuk motora giderdim peşin paraya plakasız 8500e bırakırlar gibi geliyor bana ama telefonla değil parayı cebine koy git sıcak pazarlık yap ben pazarlık yaptım hatta korumalar ve yan ayaklığı hediye almıştım hayırlısı olsun şimdiden.
    ben de öyle düşünüyorum..fakat oraları işte bilmediğim için zorlanıcam biraz..

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitede sadece istanbul'u görebiliyormuyuz?
    Yunanistani secersen istanbul da cikiyor
    >>>CBR250R<<<

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Birde 2012 honda cbr 250r incelememde (hondanın resmi internet sitesinde) yapılan testlerde bir galon benzinle 77 mil yani 123.2km yol yapıldığını (tab
    i kullanıcı faktörüne ağırlığa artçıya göre değişiklik gösterebileceğini belirtmişler) 3.4 galon olan full depoyla 418.88 km yol yapılabileceğini söylüyorlar bu 2012 modelde olan bi yakıt kısma teknolojisimidir yoksa 2011 modellerde de olan bi özellikmidir? şaşırdım biraz bu bilgiyi okuyunca.
    2011 -2012 ayni haziran ayindan sonra alinan motorlara model yili 2012 yaziyorlar.300 km yolu anca gidiyorsun tabi illa tasarruf yapacagim demezsen.ama guzel motorlar gayet seri.350 cc yapsalar tam olacak

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan kardesim hoşgeldin. Umarım tez zamanda müşteri bulursun motoruna gerçekten güzel motor. Yakıt konusunda kendi motoruma göre söylersem 3,1 lt ila 3,5 lt kullanıma göre şehir içi yakıtı var. bende ciddi ciddi GSR600 bakıyordum ki sadece sehir içi kullanıyorum ve tem oto yolunda da 150 nin üstüne zaten çıkan biri değilim bu yüzden yakıtı düşünerek Motoruma tekrardan bağlandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Bu arada arkadaşlar sizinle bir hava durumu sitesi paylaşayım ben herzaman bu siteye göre motoruma binip binmemeye karar veriyorum şimdiye kadar hiç yanıltmadı beni.

http://poseidon.hcmr.gr/weather_forecast.php?area_id=gr
    Tşkler abi.Bende şimdiki motorumdan çok memnunum ama yakıt faktoru zorluyor çok hız meraklısı değilim bende uzun yolda sıkmasın rahat olsun bana yeter.
    Ve cbr250'nin parçaları çok ucuz gerçekten 2008 cbr125'ım vardı bi yan grenaj 150 Lira'idi cbr250'nın yan grenajı 50-60lira bişeymiş.
    Honda gerçekten fiyat/performans olarak çok iyi bu yıl.
    Alıntı E_R_K_A_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo Sercan'ım neber iyisindir inşallah walla ben cıbır250r biliyorsun günlük iş ev gez derken bayaa bi km yapıyorum ama velet hiç yakmıyor CBF150 den biraz fazla okadar. Ama senin XT 660 da TORK CANAVARI yerinde tutabilene aşk olsun.
    Cıbır'ı aklıma sokan sensin
    Emre'ninde aklına girdim oda Transalp'ın parasını alıp 250 alcak bu yaz cıbırlarla Türkiye turu yaparız biz ;)

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu konunun hızına yetişemiyorum artık
    bugün çamur içindeki motorumu güzelce yıkadım
    bidahada yağmurda çıkmam arkadaş kıyamam motora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler