Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Benzine zam gelmiş haberimiz yok 5kuruş 4.39 olmuş. :(
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de öyle düşünüyorum..yagmur çamur yapacak bir şey yok gelicez bu hafta..hasta olmasak bari..
    ümraniyeden hareme eşlik etmek isteyenleri bekliyorum..ben yol iz bilmem)
    kardeş tel i gönderdim ararsan gelirim
    honda cbr 250r siyah

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ben de öyle düşünüyorum..fakat oraları işte bilmediğim için zorlanıcam biraz..
    ocak 18'de izmir'deyim şubat 13'e kadar bende yükseliş'e gidicem motora bakmak için eğer 18 ocak ile 13 şubat arasında izmir'de olursanız yardımcı olurum

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş tel i gönderdim ararsan gelirim
    sağol kardeşim numaranı kaydettim gelirsem arayacağım..şöför ayarlamaya çalışıyorum..
    Youtube: YOL AVCISI

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzine zam gelmiş haberimiz yok 5kuruş 4.39 olmuş. :(
    Durmak yok yolmaya devam 5 olacak bu yaz.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durmak yok yolmaya devam 5 olacak bu yaz.
    5 olsa ne olur, 5'te duraca mı sanki, yine artmaya devam edecek, nasıl kalkıcaz bu kadar zammın altından bilmem
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Benim bir fikrim var, şu zamları toptan yapsınlar bir 5 sene bize dokunmasınlar.
    Her gün zam haberi okumaktan psikolojisi bozuldu insanların.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ocak 18'de izmir'deyim şubat 13'e kadar bende yükseliş'e gidicem motora bakmak için eğer 18 ocak ile 13 şubat arasında izmir'de olursanız yardımcı olurum
    teşekkür ederim..yükselişle konustu Erhan abi (motokurt) benim adıma..fakat 9.000 tl den aşağı inmiyorlar..o yüzden İzmir'i eledim..
    Doğu Batı yolu görünüyor bana sanırım
    Youtube: YOL AVCISI

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Öncelikle merhaba.Cocukluğumdan beri hayal ettiğim racing motorumu dün aldım.Aslında 600rr planlıyordum ama başlangıç için 250r ı önerdiler.(doğrusu cbf 150 önerdiler ama racing tutkumdan dolayı sıcak bakmadım).Güvenliğe önem verdiğim için 1.5 milyara yakın bi kıyafet ve korunma seti aldım..Önceden çekirge kullanmıştım 3-4 ay başka bi deneyimim yok.Ama araba için bile yakın bi duayenden over driving eğitim aldım toplam 30 saat.güvenliğe önem verdiğim için bazı şeyleri sakınmadım.Motorsiklet içinde hocam 150 saatlik bir eğitim programı çıkardı.Uzun lafın kısası bu motor hakkında veya sürüş hakkında iyi veya kötü bildikleriniz var ise bunları benimle paylaşırsanız çok sevinirim..bir de sorum olucak 250r dan 600rr a yakın bi ses almak için(biliyorum tek silindirlik bi motordan 4 silindirlik motor sesi beklemek abes) ne yapmam gerek.yada orjinal sesi daha mı iyi olur sizce.Motor daha gelmedi 1 hafta içinde gelicek..Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    teşekkür ederim..yükselişle konustu Erhan abi (motokurt) benim adıma..fakat 9.000 tl den aşağı inmiyorlar..o yüzden İzmir'i eledim..
    Doğu Batı yolu görünüyor bana sanırım
    nakitte yükseliş baya indirim yapıyor bana 450 tl indirmişlerdi

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba.Cocukluğumdan beri hayal ettiğim racing motorumu dün aldım.Aslında 600rr planlıyordum ama başlangıç için 250r ı önerdiler.(doğrusu cbf 150 önerdiler ama racing tutkumdan dolayı sıcak bakmadım).Güvenliğe önem verdiğim için 1.5 milyara yakın bi kıyafet ve korunma seti aldım..Önceden çekirge kullanmıştım 3-4 ay başka bi deneyimim yok.Ama araba için bile yakın bi duayenden over driving eğitim aldım toplam 30 saat.güvenliğe önem verdiğim için bazı şeyleri sakınmadım.Motorsiklet içinde hocam 150 saatlik bir eğitim programı çıkardı.Uzun lafın kısası bu motor hakkında veya sürüş hakkında iyi veya kötü bildikleriniz var ise bunları benimle paylaşırsanız çok sevinirim..bir de sorum olucak 250r dan 600rr a yakın bi ses almak için(biliyorum tek silindirlik bi motordan 4 silindirlik motor sesi beklemek abes) ne yapmam gerek.yada orjinal sesi daha mı iyi olur sizce.Motor daha gelmedi 1 hafta içinde gelicek..Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler
    aslında sesi o kadar da az değil isteyince
    http://www.youtube.com/watch?v=5Eo50Gp-jRQ

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında sesi o kadar da az değil isteyince
    http://www.youtube.com/watch?v=5Eo50Gp-jRQ
    Bu Honda CBR 250r ama 1992 model, hatırladığım kadarı ile onlar 45 beygir ve 4 silindirdi
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Honda CBR 250r ama 1992 model, hatırladığım kadarı ile onlar 45 beygir ve 4 silindirdi
    Ewet onlar CBR 250 RR ikitane R ile ) 4 silindirli çok güzel sesi var onların tabiki 4 silindir farkı ile yalnız ben bir yer duydum bursa da adamlar egzozun içine bir parça yerleştiriyorlarmış 4 silindirli gibi sesi çıkıyormuş. bizzat bakıcam oraya
    >>>CBR250R<<<

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=qgVKHNin-9c

egzoz'u çıkarınca pek fark yok gibi

Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet onlar CBR 250 RR ikitane R ile ) 4 silindirli çok güzel sesi var onların tabiki 4 silindir farkı ile yalnız ben bir yer duydum bursa da adamlar egzozun içine bir parça yerleştiriyorlarmış 4 silindirli gibi sesi çıkıyormuş. bizzat bakıcam oraya
    http://www.youtube.com/watch?v=g7e-9B5wIio
    bu egzoz'u demek istemiş olabilir misiniz ?

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    ne kadar temiz dimi motor egzoz karbon kaplıydı çıkardım egzoz koruması yamuk onu düzleticem tekrar karbon kaplicam ondan sonra

Motosikleti
    Honda CBR250R
    bu egzoz'u demek istemiş olabilir misiniz ?[/QUOTE]

yok benim dedigim orjinal egzozu cikarip icine bir parca kaynakliyorlarmis farkli bir egzoz deil
    >>>CBR250R<<<

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu egzoz'u demek istemiş olabilir misiniz ?
    yok benim dedigim orjinal egzozu cikarip icine bir parca kaynakliyorlarmis farkli bir egzoz deil[/QUOTE]

arabalara takanlar vardı f1 egsoz diyorlar sanırım ondan mı bahsedıyosunuz acaba? motosiklette uygulayan varmıkı?

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili YASUKAWA (dimi) yi ,değil mi ? anlamındamı kullanıyorsun ?
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar temiz dimi motor egzoz karbon kaplıydı çıkardım egzoz koruması yamuk onu düzleticem tekrar karbon kaplicam ondan sonra
    http://img14.imageshack.us/img14/4452/14012012255.jpg
    http://img51.imageshack.us/img51/4969/14012012254.jpg
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    arkadaşlar ben tek silindirli motorların egsozlarıyla oynamayı çok mantıklı bulmuyorum. ne yaparsanız yapın 4 silindirin o pürüzsüz sesini alamıycağımıza göre uğraşmaya değmez. zaten motoru bi kere kurcalamaya başladın mı görselliği bozuluyor. belki o an anlamıyorsun ama aradan 1-2 yıl geçtikten sonra bi bakıyosun bayiden ilk alındığı gün ne kadar modernmiş meğerse diyosun. çünkü egsoz olayına girdiğin zaman orası kesiliyo burası biçiliyo yok kaynak oluyo falan motorun içine ediliyo hadi 4 silindir olsa akropoviç, arrow v.s tak ama bizim motorların egsozuna patateste tıkasan çomakta soksan olmuyo hatta bence görüntüde seste sanayi işi gibi modifiyeli şahin gibi duruyo bu şekilde orj. hali çok daha modern

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben tek silindirli motorların egsozlarıyla oynamayı çok mantıklı bulmuyorum. ne yaparsanız yapın 4 silindirin o pürüzsüz sesini alamıycağımıza göre uğraşmaya değmez. zaten motoru bi kere kurcalamaya başladın mı görselliği bozuluyor. belki o an anlamıyorsun ama aradan 1-2 yıl geçtikten sonra bi bakıyosun bayiden ilk alındığı gün ne kadar modernmiş meğerse diyosun. çünkü egsoz olayına girdiğin zaman orası kesiliyo burası biçiliyo yok kaynak oluyo falan motorun içine ediliyo hadi 4 silindir olsa akropoviç, arrow v.s tak ama bizim motorların egsozuna patateste tıkasan çomakta soksan olmuyo hatta bence görüntüde seste sanayi işi gibi modifiyeli şahin gibi duruyo bu şekilde orj. hali çok daha modern
    güzel tespit :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler