Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım otobüs 20 ocak gibi çıkcak yola..o tarihlerde yağmursuz olur inş..
    Alper anlaşılan iyden iye 0 CBR 250 R almaya karar verdin hadi hayırlısı böylesi daha iyi hoşçakal
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Kardeşim bu sitede 20'si gecesi kar diyor

http://www.accuweather.com/en-us/tr/...forecast2.aspx

---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, sibiarrrr ahalisi

Uzun zamandır acaba 250r mı alsam diye düşünürken arkadaşın motorunu kullandım baya hoşuma gitti.Malum 660'ın o çılgın torkuna alıştık olur mu olmaz mı diye düşüyordum ama öğrenci adamız benzin almış başını gidiyo ve ben artık CC küçültmek istiyorum.
    Severek bindiğim Garfield'ımı satıp cbr250 alcam.
    Cbr125-GT250 son olarak 660'dan gene 250'ye döncem.GT250 bildigin çöp250'ydi

Varsa Cbr'ını satıp büyük bişeyler almak isteyen İlan NO:70663463
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0663463/detay/
    Hayırlısı olsun, sizin motorda çok güzelmiş maşallah.
    Benzin çok önemli bu devirde. Zamanında bende XT serilerini kullanmak istiyordum 125-660 gibi.
    Ama boyum elvermiyor bu motorları kullanmaya. İnşallah kısa zamanda bir kısmeti çıkar.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Hayırlısı olsun, sizin motorda çok güzelmiş maşallah.
    Benzin çok önemli bu devirde. Zamanında bende XT serilerini kullanmak istiyordum 125-660 gibi.
    Ama boyum elvermiyor bu motorları kullanmaya. İnşallah kısa zamanda bir kısmeti çıkar.
    Teşekkürler,ben şuanda 5.5-5.8litre ortalamam var.Topic'de yazılanlara biraz göz attım 3.5litre felan sanırım.
    Biraz bindim kullandım 6.vites 40la gidebiliyo Tek silindir her zaman favorim :p

Daha önce 2 kere satmaya niyetlendim sonra ayrılamadık

Motosikleti
    GSR600 K9
    Şehiriçi için çok ideal bir motor. Dediğiniz gibi 3.5 lt ortalaması var.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper anlaşılan iyden iye 0 CBR 250 R almaya karar verdin hadi hayırlısı böylesi daha iyi hoşçakal
    evet Erhan abi ne yapayım 2. el alınmaz o fiyatlara..sıfır almak daha mantıklı..

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dün gece uyuyamadım valla kararsızlıktan...
    1 martta geleyim diyorum ama o zamana ya zam gelirse!
    şimdi geleyim diyorum yağmur çamur kar fırtına.. ne yapsam bilmiyorum
    en iyisi bir soru sorayım

motorun bakımlarını serviste yaptırmazsam garantiden çıkar mı? Trabzon'da servis yok..bakımlarını kendim yapacağım..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Teşekkürler,ben şuanda 5.5-5.8litre ortalamam var.Topic'de yazılanlara biraz göz attım 3.5litre felan sanırım.
    Biraz bindim kullandım 6.vites 40la gidebiliyo Tek silindir her zaman favorim :p

Daha önce 2 kere satmaya niyetlendim sonra ayrılamadık
    Sercan kardesim hoşgeldin. Umarım tez zamanda müşteri bulursun motoruna gerçekten güzel motor. Yakıt konusunda kendi motoruma göre söylersem 3,1 lt ila 3,5 lt kullanıma göre şehir içi yakıtı var. bende ciddi ciddi GSR600 bakıyordum ki sadece sehir içi kullanıyorum ve tem oto yolunda da 150 nin üstüne zaten çıkan biri değilim bu yüzden yakıtı düşünerek Motoruma tekrardan bağlandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Bu arada arkadaşlar sizinle bir hava durumu sitesi paylaşayım ben herzaman bu siteye göre motoruma binip binmemeye karar veriyorum şimdiye kadar hiç yanıltmadı beni.

http://poseidon.hcmr.gr/weather_forecast.php?area_id=gr
    >>>CBR250R<<<

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaşlar sizinle bir hava durumu sitesi paylaşayım ben herzaman bu siteye göre motoruma binip binmemeye karar veriyorum şimdiye kadar hiç yanıltmadı beni.

http://poseidon.hcmr.gr/weather_forecast.php?area_id=gr
    Bu sitede sadece istanbul'u görebiliyormuyuz?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uthec motoru Marta bırakırsan hem zam gelir (eli kulagında bence) hemde sezon geldiği için pazarlık şansını kaybedersin. Üst üste 2 gol yersin

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Ben de CBR 125R almayı düşünüyorum. Umarım fiyatı müşteriyi küstürecek kadar artırmazlar...

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uthec motoru Marta bırakırsan hem zam gelir (eli kulagında bence) hemde sezon geldiği için pazarlık şansını kaybedersin. Üst üste 2 gol yersin
    ben de öyle düşünüyorum..yagmur çamur yapacak bir şey yok gelicez bu hafta..hasta olmasak bari..
    ümraniyeden hareme eşlik etmek isteyenleri bekliyorum..ben yol iz bilmem)

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Selam, sibiarrrr ahalisi

Uzun zamandır acaba 250r mı alsam diye düşünürken arkadaşın motorunu kullandım baya hoşuma gitti.Malum 660'ın o çılgın torkuna alıştık olur mu olmaz mı diye düşüyordum ama öğrenci adamız benzin almış başını gidiyo ve ben artık CC küçültmek istiyorum.
    Severek bindiğim Garfield'ımı satıp cbr250 alcam.
    Cbr125-GT250 son olarak 660'dan gene 250'ye döncem.GT250 bildigin çöp250'ydi

Varsa Cbr'ını satıp büyük bişeyler almak isteyen İlan NO:70663463
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0663463/detay/
    Oooo Sercan'ım neber iyisindir inşallah walla ben cıbır250r biliyorsun günlük iş ev gez derken bayaa bi km yapıyorum ama velet hiç yakmıyor CBF150 den biraz fazla okadar. Ama senin XT 660 da TORK CANAVARI yerinde tutabilene aşk olsun.

Motosikleti
    cumartesi günü benimle kadıköyü dolaşmak isteyen var mı?
    cbr250 için pazarlık yapmak gibi çeşitli aktiviteler olacak

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    cumartesi günü benimle kadıköyü dolaşmak isteyen var mı?
    cbr250 için pazarlık yapmak gibi çeşitli aktiviteler olacak
    hayırlısı olsun şimdiden biz ister istemez martı bekliyoruz

Motosikleti
    Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun şimdiden biz ister istemez martı bekliyoruz
    ben de Mart'ı beklemekten yanayım ama zam gelmesinden endişeleniyorum.yılbasından önce aradıgım bir bayii 8750 fiyat vermişti, geçen gün aradım 8800 den aşağı inmedi..zam geldi dedi..db mtor 8650 fiyat verdi..

1 saat önce aradım db motoru..geliyorum alacağım dedim kapora istediler..tmm yatırırım dedim anlaştık..sonra birde taksit olayını sorayım dedim kredi kartına taksit olayı nasıl olur diye sordum..15 dakkaya döneyim ben size dedi ama 1 saat geçti dönen eden yok...bu db motorda var bir ayakk..zaten sipariş üzerine getiriyorlarmış motoru ellerinde yokmuş..kıllanmak üzereyim almayacağım ordan böyle giderse..

Motosikleti
    GSR600 K9
    ben de Mart'ı beklemekten yanayım ama zam gelmesinden endişeleniyorum.yılbasından önce aradıgım bir bayii 8750 fiyat vermişti, geçen gün aradım 8800 den aşağı inmedi..zam geldi dedi..db mtor 8650 fiyat verdi..

1 saat önce aradım db motoru..geliyorum alacağım dedim kapora istediler..tmm yatırırım dedim anlaştık..sonra birde taksit olayını sorayım dedim kredi kartına taksit olayı nasıl olur diye sordum..15 dakkaya döneyim ben size dedi ama 1 saat geçti dönen eden yok...bu db motorda var bir ayakk..zaten sipariş üzerine getiriyorlarmış motoru ellerinde yokmuş..kıllanmak üzereyim almayacağım ordan böyle giderse..
    DB motor beni bir hafta bekletmişti. Bende sinir oldum aldım kaporamı geri.
    Gittim Konşuk Motor'dan aldım. Orayı da bir ara istersen. Bana DB'den daha iyi fiyat vermişlerdi.
    Motor gelmez falan İstanbul'a geldiğinle kalırsın. DB elimizde var diyor ama bekletiyor.

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07

ben ehliyetim olmadığı için bekliyorum ocakta zam gelecek diye bende düşündüm gelmedi iyi ki martta birde fuarda yeni modeller farklı ürünler görür müyüm diye düşünüyorum birde fuarda alırsan biraz daha uygun oluyormuş zaten fuar 1-4 mart arası o zaman istanbul'a gidip bakacağım direksiyon sınavım mart 15 gibi belgeleri alınca ehliyeti çıkartıp hemen almak istiyorum daha geç kalırsam yaza yakın illa zam yaparlar diğer arkadaşların dediği gibi sağlık olsun ama senin benim gibi bir problemin yok sanırım

Motosikleti
    az önce aradılar beni..taksitte fark alıyorlarmış..
    dedim onlara bana bir gün verin ona göre otobüs biletimi alacağım..geldiğimde bir aksilik çıkmasın dedim..bugün sipariş verirsek pazartesi gelir dedi bir aksilik cıkmaz kesinlikle dedi...

en iyisi ben geleyim yüzyüze bayiilerle pazarlık edeyim hangisi aklıma yatarsa ondan alayım..ama İstanbulu bilmiyorum işte bana eşlik edecek arkadaş arıyorum..yok mu kadıköy civarında oturan eden motorcu, bir gününü ayırsın bana

Motosikleti
    CBR 250 R
    uthec birde dadaş motor düzceyi arasana , düzce dadaş motor sana ne fiyat verecek , hem dönüş yolunda az olur , adapazarındada ersin motor var direk honda bayi , kenan sofuoğlunun abisidir kendisi ,istersen orayıda ara ve fiyat al ...

Motosikleti
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uthec birde dadaş motor düzceyi arasana , düzce dadaş motor sana ne fiyat verecek , hem dönüş yolunda az olur , adapazarındada ersin motor var direk honda bayi , kenan sofuoğlunun abisidir kendisi ,istersen orayıda ara ve fiyat al ...
    aradım 9.000 tl den aşağı inmiyor..130 tl ye otobüsle gönderirirm diyor..

Motosikleti
    CBR 250 R
    uthec bunu dadaş düzce mi söylüyor yoksa adapazarı mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler