Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı fyildirok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt rizoma istoç anesten aldım ben bunları,fiyatı hatrlamıyorum ama en uygun orası sanrım piyasada...
    bide yandan fotona bakmak lazım belki senınkılerde öle durabılır
    Yok senin diğer fotoyada baktım.Bende istoç anesten aldım,aynı topuz ama garip.

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:33 ----------

Zevklerimiz aynı galba,aynı renk sibop kapağı aynı renk tank pad aynı renk elcik ve topuz ve aynı renk jant şeridi kullanmışız

Birde bişey soracağım,egzosu nasıl boyadınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaslar bi yan soft cantalardan almayi dusunuyorum bilgisi fikri olan varmidir? motorsikletin kilidini dahi koyacak yer bulamiyorum bu arada alali 1 hafta oldu hergun her kullandigimda iyiki almisim diyorum.. CBR250R buu piyasayi karistirir.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bi yan soft cantalardan almayi dusunuyorum bilgisi fikri olan varmidir? motorsikletin kilidini dahi koyacak yer bulamiyorum bu arada alali 1 hafta oldu hergun her kullandigimda iyiki almisim diyorum.. CBR250R buu piyasayi karistirir.
    Ben de çok istiyorum saddle bag. Bi ara çok araştırdım ama %100 içime sinen bişey bulamadım. Bi de saddle bag monte etmek için ayrı bi düzenek yerleştirmek gerekir mi bilemedim. Şu markaların bizim CBR250R lara uyan modelleri vardı => cortech , dowco ... istersen internette bi arattır

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    700 derece isiya dayanikli boya ile 20 lira falan isteyen olursa gonderirim

Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar motosikletim pazartesi geliyor , en geç salı teslim edecekler . şimdi sizlerin önerileri neler ? yüzde doksan siyah olacak , siz ne dersiniz tercihiniz ne olurdu , tricolor mu siyah mı ? siyah küçük gösterir deniyor , tricolor mu tercih edeyim ?

ayrıca jant ve egzosu boyayınca güzel duruyor mu nerede yaptırabilirim ?

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Arka çanta (TopCase) demiri ile orta sehpa demiri alacağım nerede bulurum

Motosikleti
    CBR 250 R
    www.sahibinden.com da var , motosiklet sehpası deyince sıralıyor , uygunda bugün anese özen e ve birkaç yere sordum çook pahalı....

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.sahibinden.com da var , motosiklet sehpası deyince sıralıyor , uygunda bugün anese özen e ve birkaç yere sordum çook pahalı....
    Arka kaldırma sehpası değil bana orta sehpa (Takoz) lazım. Hani motora takılan ayağımızla basıp motoru geriye çekerek ayakta durmasını sağlayanlardan

Motosikleti
    honda
    Coming soon owen painting black wheels;))))

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Artçılı olarak uzun yola çıktım. istanbuldan kuşadasına kadar gittik. Soft çanta takımı ve bir depo üstü çantamızla tatile gittik. Bu kadar yüklü iken bile 140 km hıza çıktım daha da artacaktı fakat basmadım. yakıt tüketimi gayet iyi. yola sabah çıkıp akşama doğru kuşadasında olduk. çok yorulmadım fakat saat başı 5- 10 dk sigara molası verdik. motorum 3000 km'yi çoktan devirdi.

Arkadaşlar 2 ay önce ilk motorum olarak yamaha ybr 125 aldım. Bu sene sürüş tecrübemi bu motorlar artırmak istiyorum. 2. motorum olarak alacağım motor ise sizin de tercihiniz olan honda cbr 250 r olacak. Bu kış almayı planlıyorum ki bahara altımda olsun motorum. Elazığ'da ikamet ediyorum ve şimdiden 23 şubat 2012 de başlayacak olan motor fuarı için uçak biletlerimi gidiş dönüş olarak aldım. Amacım 250r ın kırmızını satın almak. Biliyorum türkiye'de satışa sunulmadı o renk ama eğer imkanım varsa fazladan para vermeye de razıyım. Gümrük vergisini ödeyip başka ülkeden getirmeye bile değer bence. Kırmızı olmazsa siyah alacağım ama ilk planda mevcut şartları zorlayıp kırmızıyı almaya şartlandım. Dileğim fuara geldiğimde önümüzdeki yıl kırmızı seçeneğinde satışa sunuluyor olması. Fakat olmazsa şayet kırmızıyı gerirtme şansım var mı? bana yardımcı olabilir misiniz?
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Egzos un cok guzel olmus gule gule kullan bende bu tarz bir islem yapmak istiyorum kaplama veya boyama seninki mantikli geldi 700 derece diyorsun kaplama surpriz ne olcagi belli degil acaba nereden temin ettin marka model nedir birde uygulamasi kolay mi tesekkur ederim herkese iyi surusler

Arkadaşlar şu jantlardaki kırmızı şeritler çok hoş. Nereden bulabiliriz acaba?

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    arkadaşlar dün gece şöyle bir gezeyi dedim ataköyden sahil yoluna çıktım sarıyer ve bahçeköyden devam edip kemerburgazdan çıktım ve size şu kadarını söyleyeyim bahçeköy yolu ve kemer burgaz yolu bir harika sanki bu motor için yapılmış o virajlardan dönerken aldığım hazzı size tarif edemem ve TEM e çıktığım da da bir deneyeyim dedim ibre 168 i gördü sonra dedimki keşke bir iki motor daha olsasydıda birlikte dolaşsaydık inanın bana tek kelimeyle muazzam

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Suan yurtdisindayim.markayi verirseniz alabilirim yada dondugunuzde sizde yollayabilirsiniz farketmez

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka kaldırma sehpası değil bana orta sehpa (Takoz) lazım. Hani motora takılan ayağımızla basıp motoru geriye çekerek ayakta durmasını sağlayanlardan
    Böyle bişey varsa ben de takabilirim

Coming soon owen painting black wheels;))))
    Merakla bekliyorum resimleri. Hep hayal etmişimdir gümüş rengi parçalar siyah olsaydı daha güzel durmaz mıydı diye

Alıntı fkaya23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 ay önce ilk motorum olarak yamaha ybr 125 aldım. Bu sene sürüş tecrübemi bu motorlar artırmak istiyorum. 2. motorum olarak alacağım motor ise sizin de tercihiniz olan honda cbr 250 r olacak. Bu kış almayı planlıyorum ki bahara altımda olsun motorum. Elazığ'da ikamet ediyorum ve şimdiden 23 şubat 2012 de başlayacak olan motor fuarı için uçak biletlerimi gidiş dönüş olarak aldım. Amacım 250r ın kırmızını satın almak. Biliyorum türkiye'de satışa sunulmadı o renk ama eğer imkanım varsa fazladan para vermeye de razıyım. Gümrük vergisini ödeyip başka ülkeden getirmeye bile değer bence. Kırmızı olmazsa siyah alacağım ama ilk planda mevcut şartları zorlayıp kırmızıyı almaya şartlandım. Dileğim fuara geldiğimde önümüzdeki yıl kırmızı seçeneğinde satışa sunuluyor olması. Fakat olmazsa şayet kırmızıyı gerirtme şansım var mı? bana yardımcı olabilir misiniz?
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Kırmızı renk benim de favorimdi. Ama sonra sadece Amerika ve Avustralya'da satıldığını öğrendim. Avrupa'da bile yok. Dolayısıyla oralardan morotu almayı başarsan bile buraya nakliyesini nasıl başaracaksın ? +başarsan bile dünya kadar navlun tutar. Bu nedenle elimizdeki renklerin en iyisiyle yetinmekten başka çare yok şimdilik bence. Fuar tarihini not aldım ben de katılıcam.

Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün gece şöyle bir gezeyi dedim ataköyden sahil yoluna çıktım sarıyer ve bahçeköyden devam edip kemerburgazdan çıktım ve size şu kadarını söyleyeyim bahçeköy yolu ve kemer burgaz yolu bir harika sanki bu motor için yapılmış o virajlardan dönerken aldığım hazzı size tarif edemem ve TEM e çıktığım da da bir deneyeyim dedim ibre 168 i gördü sonra dedimki keşke bir iki motor daha olsasydıda birlikte dolaşsaydık inanın bana tek kelimeyle muazzam
    168'i nasıl görüyor bir türlü anlayamıyorum ya... Yokuş aşağıyı mı bahsettiğiniz yol? Benimki 150'lerde kalıyor

siyaha boyanmış en çok merak eden benim sanırım...saat başı kontrol ediyorum başlığı..

kırmızı rengi benim de çok hoşuma gitti ancak getirmeyecekler gibi...onun yerine düzgün kırmızı sticker bulunabilir belki internetten yada boyama yapılabilir (mi?)...

@CaptainHakan

bu arada 168 i nasıl görüyor demişsiniz...internette gördüğüm bir video da biri 174 e çıkarmıştı ve makinasının stok olduğunu söylüyordu...bulursam tekrar link veririm...

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    sabah sapancaya gittim gecen haftaki gibi. bu sefer kilit 150-160 yerine, ortalama 100km/s ile gidip geldim. gecen hafta 4.9litre/100km harcamistim, bu hafta 3.34litre/100km.. toplamda 43tl para verdim benzine yaptigim yol 296km

Motosikleti
    honda

Ben bunu kullaniyorum iyi kuruma yaptiginizda cizigi falan onluyor..
    Tabi isteyen olursa gonderiirim

Motosikleti
    Honda CBR250R

Ben bunu kullaniyorum iyi kuruma yaptiginizda cizigi falan onluyor..
    Tabi isteyen olursa gonderiirim
    Nereden aldın boyayı ve kaç TL tutuyor? Resimleri bekliyorum eğer jantlar güzel olursa ben de alabilirim. Jantların hep siyah olmasını istemiştim zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler