Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı motorsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes uçmuş. db'den sıkıntı yaşayabilirsin. Güngör'ü aradın mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Hele şükür biraz önce motoru teslim ettiler. Sanırım bu tür platformlardan konuyu gündeme getirmem bir şekilde kulaklarına gitmiş olmalı. Çünkü bugün teslim edemeyiz diye konuşuyorlardı. Ama şimdi kendileri arayıp teslim ettiler. Ne oldu? Biz yıprandık. Akşama kadar forum başında yazdık durduk. Sağa sola telefon trafiği yaptık. Sinir tükettik. D&B ile bir daha olmaz abicim. Ben soğudum bu adamlardan.

hayırlı olsun motosaykıl..kazasız belasız kullanman dileğiyle. sonuç olarak db motor kaç gün bekletmiş oldu senı?
    güngörü sen arayıp bana söyledigin için onu aramadım..yarın diğer bayiileri de aramayı düşünüyorum..hatta ankara efe yi de arayayım...
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Motosikletimin ilanini buraya koymustum.Bugun satisini gerceklestirdim.Ilanim artik gecersizdir.Herkese kazasiz belasiz gunler ;)

Merhabalar, sushida ardaşımın motorunu ben aldım (ayrılırken hüzünlü baktı ama) ve aranıza katıldım. aslında planım sıfır almaktı ama bayiilerin saçma fiyat politikaları nedeniyle olmadı. 8.800 ile başlayan fiyatlar 9600 - 9700 anahtar teslime kadar çıkınca bari ikinci elini alayım dedim. 2011 başlarında resimlerini görüp aşık olup, aylardır ofiste duvara bir çıktısını yapıştırıp izlediğim cbr'ımın 4 gündür üzerindeyim. daha önce hiç 250 cc kullanmamıştım ama, sanki bir yıldır beklediğimi bilirmiş gibi hemen uyum sağlayıverdik. havaların çabuk düzelmesini ve uzun yollar yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum. herkese iyi forumlar...

Motosikleti
    CBR250R
    teşekkürler arkadaşlar. İnşallah hayırlısı ile kazasız belasız binerim.

Afatsum, Standart lastik ebatları 140/70/17 110/70/17

Uthec, D&B motor beni 14 gün bekletmiş oldu. Normalde pazartesi vereceklerdi. Böylelikle 17 gün olacaktı. Fakat birden başlarına birşey düştü herhalde ve beni aradılar. Akşama da teslim ettiler. Sanırım burada yazmam etkili oldu. Motordelisinden biri benim bilgilerimi alıp onları aradı. Yani bizde işler paranla bile yürümüyor. Kuvvetli olan sermayedarlar. Tüketici güçsüz, onu öğrendim. Uthec, bence güngörü sen ara ve doğrudan pazarlık yap. Ciddi olduğunu öğrenirlerse indirim yaparlar.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Orjinal lastik kaymıyor diyordum bugün 2 kere kaydı
    1 tanesi asfalttaki beyaz çizgilerde arka freni sıkınca
    diğeride yüksek devirde 3.vitesten 2'ye biranda düştüğümde arka oynamaya başladı, daha 300km deyim acaba lastikleri değiştirsek mi ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Alıntı motorsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar. İnşallah hayırlısı ile kazasız belasız binerim.

Afatsum, Standart lastik ebatları 140/70/17 110/70/17

Uthec, D&B motor beni 14 gün bekletmiş oldu. Normalde pazartesi vereceklerdi. Böylelikle 17 gün olacaktı. Fakat birden başlarına birşey düştü herhalde ve beni aradılar. Akşama da teslim ettiler. Sanırım burada yazmam etkili oldu. Motordelisinden biri benim bilgilerimi alıp onları aradı. Yani bizde işler paranla bile yürümüyor. Kuvvetli olan sermayedarlar. Tüketici güçsüz, onu öğrendim. Uthec, bence güngörü sen ara ve doğrudan pazarlık yap. Ciddi olduğunu öğrenirlerse indirim yaparlar.
    haklısın yarın arayıp ciddi bir konusma yapayım..
    şimdi bu motor sana tüm masraflar dahil galeriden evinin kapısına 8.900 tl yemı geldi..

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal lastik kaymıyor diyordum bugün 2 kere kaydı
    1 tanesi asfalttaki beyaz çizgilerde arka freni sıkınca
    diğeride yüksek devirde 3.vitesten 2'ye biranda düştüğümde arka oynamaya başladı, daha 300km deyim acaba lastikleri değiştirsek mi ?
    bütün lastiklerle bunları yaptıgında kayarsın.
    2 hata yapmıssın. beyaz cizgilerde motosiklet kayar o cizgiler düşmene sebep olur üzerinde gitmemeye calıs elinden geldiği kadar. vitesi o sekılde dusurdugunde dişli zincir yıpranır motosikletin zarar görür. devirinde vites degistirmeyi ögrenmelisin
    tekrarlamaman iyi olur.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62622532/detay Arkadaşlar motorumu araba alacağımdan dolayı satıyorum üstünde pirelli sport demon lastik var düşünen olursa bakabilir iyi günler..

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Görselci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, karbon kaplamanın egsoz ısısı nedeniyle çıktığını söylemişti bir reklamcı. dayanıklı mıdır acaba ısıya?
    aynı karbondan bende kullandım bi sıkıntı olmadı sağlam yani karbon

Motosikleti
    7 tane firma aradım az önce..verdikleri fiyatlar şöyle (plakasız);

Ankara Efe: 9.000
    Mutluhan: 8.900
    Güngör: 8.800
    Konşuk: 8.800
    Anes: 8.750
    Mototal: 8.750
    DB motor: 8.650

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62622532/detay Arkadaşlar motorumu araba alacağımdan dolayı satıyorum üstünde pirelli sport demon lastik var düşünen olursa bakabilir iyi günler..
    ilandaki fiyatın son değilse konuşabiliriz. onun dışında sıfır fiyatları yukarıda yazdım

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün lastiklerle bunları yaptıgında kayarsın.
    2 hata yapmıssın. beyaz cizgilerde motosiklet kayar o cizgiler düşmene sebep olur üzerinde gitmemeye calıs elinden geldiği kadar. vitesi o sekılde dusurdugunde dişli zincir yıpranır motosikletin zarar görür. devirinde vites degistirmeyi ögrenmelisin
    tekrarlamaman iyi olur.
    git biraz süpermoto izle de gör bak ne yapıyo adamlar

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı karbondan bende kullandım bi sıkıntı olmadı sağlam yani karbon
    teşekkürler. yaptırmayı düşünüyorum hemen...

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git biraz süpermoto izle de gör bak ne yapıyo adamlar
    göksel heryerden hortlama senın o gördüklerin türkiyede yapılması ımkansız seyler adamların yol cızgısı bile bızım boktan asvalttan cok yol tutus saglıyor.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 tane firma aradım az önce..verdikleri fiyatlar şöyle (plakasız);

Ankara Efe: 9.000
    Mutluhan: 8.900
    Güngör: 8.800
    Konşuk: 8.800
    Anes: 8.750
    Mototal: 8.750
    DB motor: 8.650

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

ilandaki fiyatın son değilse konuşabiliriz. onun dışında sıfır fiyatları yukarıda yazdım

merhaba ilandaki fiyat sondur motorumun üstünde pirelli sport demon 700 Tl değerinde lastik + keiti tankpad+ vardır anlıyacağınız bence bu fiyata lastik takılı bu temizlikte bu kmde motor yoktur .bende araba alacağımdan satıyorum yoksa çok çok memnunum motorumdan (birazda aile baskısı diyelim) Tabi karar sizin 8500den aşşağı vermeyi düşünmüyorum ... birde eklemek istedim burdaki bayiler 9.250 tlden aşşağı vermiyor plakasız fiyatı birde bukadar İstanbulda öyle olabilir ona birşey diyemem... iyi akşamlar iyi seneler...(not: Üstündeki fabrika lastikleri aşırı kayıyor sıfır alırsanız kesinlikle değisştirin derim. sakın güvenip viraja girmeyin ...)

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    erdal kardeşim motorunu satacaksan öyle 200 - 300 liraya fazla takılmıcaksın . bak ben seni aradım bikaç gün evel adanadan bayaada konuştuk telde inat ediyon bu rakamdan aşşağı olmaz diye yanlış yapıyon . haklısın lastik takmışın pirelli onuda abartmaya gerek yok ben evelki gün mersinden pirelli demon fiatını sordum 550 lira dediler ist dan biraz daha hesaplı gelir . öyle yazdığın yada zannettiğin gibi 700 liraya lastik hiçbiyerde yok . burdan yazıyorum isteyen ark larda olursa 550 tl pazarlık yapmadan aldığım fiattır isteyene yardımcıda olabilirim. sende motorun ocak pulunu bi öde motorunu 8500 liraya satsanda sana kalan 8400 olsun aklın başına gelsin kardeşim.
    PULSAR NS 200

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    altın elbiseli adamın cbr 250r ı test videsunu ANCAK izleye bildim :D gerçetn yaa tek can sıkıcı yer bence depo kapağının elde kalması yoksa tatlı bi motora benziyor...

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altın elbiseli adamın cbr 250r ı test videsunu ANCAK izleye bildim :D gerçetn yaa tek can sıkıcı yer bence depo kapağının elde kalması yoksa tatlı bi motora benziyor...

barkın abiyle ben cbr 250 izlenimlerini bizzat konuştum . kendisinin söylediği hondanın kawa yada hyo kadar hızlı olmadığı ancak malzeme kalitesi olarak her ikisindende üstün bir motor olduğu yolunda . tek kötü tarafı lastikler diyor oda. başkada bişi demiyor
    PULSAR NS 200

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  gereksiz şekilde tartışma yaratıcak mesajlar silinmiştir tekrarı halinde gerekli işlem uygulanacaktır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar bu motoru eleştirirken dikkat etmeniz şey fiyatıdır
    ona göre lastik var arkadaşım
    güzelmi laztik istiyorsun motor olur 1000 tl
    ucuzmu ucuz
    al bin daha nesini kurcalıyosun
    yarıştamısın insan gibi kullan yeterde artar o lastikler sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:55 ----------

Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir yanlış anlaşılmanın önüne geçmek istiyorum. Lastik yanak yüksekliğinin azalması konforu azaltan bir parametredir. Ancak 140/70/17 lastikler ile 160/60/17 lastiklerin yanak yüksekliği hemen hemen aynıdır. Burada ikinci hane olarak belirtilen 70 veya 60 sayıları oransal değerler olup yüksekliği cm veya inch olarak ifade etmez. 140/70/17 lastiklerin yanak yüksekliği 98mm, 160/60/17'ninki ise 96mm dir.
    newton hadi atta şu resimleri salla konuyu
    bende 150 lik düşünüyorum
    ilk başta olmaz dedim ama 160tan sonra gaza geldim

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    newton foto isstiiiiyooooooom eh sonunda söylettin ortaya attın şu milletin zaten merak konusu olan lastik muhabbetini şimdi milleti meraktan çatlatıyorsun
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    İkinci el fiyatları inanılmaz uçuk. İkinci el fiyatı belirlerken neyi baz alıyorlar bilmiyorum ama fiyatı okadar iyi hesaplanip yazılması gerekiyor ki alacak kisiyi sıfır motosikletten uzak tutması gerekiyor. Hayatında ikinci el bisey satmamış. Pazarda sıcak satışa tanık olmamış kisiler var fiyatı sıfır motosikletten daha fazla bile bile fiyat belirliyorlar. Arkadaslar otomobil fiyatlarına bakın telefon fiyatlarına bakın ne kadar fiyat farkı var görün sonra fiyat belirleyin. Tabii istisnalar hariç. Sen motoru bayii fen çıkarttığın anda faturası kesildiği taktirden istersen hiç binme o araç İKİNCİ EL olarak kabul edilir. Biraz gerçekçi olalım. Satacağınız olan motosikletlere SATMAK İÇİN FİYAT BELİRLEMEK LAZIM yoksa alıcı olan arkadaslar ilana bakar bakar dururlar favorilerine eklerler fiyat düşmenizi beklerler sizde aaa ne kadar çok favorilerine ekleyen var diye havaya girersiniz. ;) HADİ BAKALIM HAYIRLI SATIŞLAR OLSUN İYİ SENELER KAZASİZ BELASİZ SAĞLIKLI YILLAR OLMASI DİLGİ İLİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler