Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    newton foto isstiiiiyooooooom eh sonunda söylettin ortaya attın şu milletin zaten merak konusu olan lastik muhabbetini şimdi milleti meraktan çatlatıyorsun
    newton walla ayip bi resim yuklemek bukadar zormu??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    newton walla ayip bi resim yuklemek bukadar zormu??
    Adam motorumun yanında değilim fotoğraf çekemiyorum dedi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben 1570 km`deki motorumu 7.900`den sattim.Gayet uygun fiyata verdigimi dusunuyorum.Sahibinden.com`daki ilanlar motorun gercek degerini yansitmiyor.

Motosikleti
    Honda CBR250R (olacak)
    Merhabalar, motoru aldıktan sonra nasıl güvende tutacağımı bilmiyorum çünkü oturduğum apartmanın bir otoparkı veya garajı bulunmuyor. Sizler nasıl koruyorsunuz?

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı GeceBekcisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, motoru aldıktan sonra nasıl güvende tutacağımı bilmiyorum çünkü oturduğum apartmanın bir otoparkı veya garajı bulunmuyor. Sizler nasıl koruyorsunuz?
    Bu durum nickName'ine mi yansıdı ?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı GeceBekcisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bir otopark ile anlaş bence istanbulda ne önlemi alırsan al sokakta bırakırsan motoru Allah korusun götürürler.Otopark bulamazsanda disk kilidi normal kilit alarm taktır kesin birde branda ile üstünü kapat derim.

Motosikleti
    Honda CBR250R (olacak)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durum nickName'ine mi yansıdı ?
    Bu rumuzu 2005'ten beri kullanıyorum, yeni değil Ayrıca motoru henüz almadım, alacağım.

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bir otopark ile anlaş bence istanbulda ne önlemi alırsan al sokakta bırakırsan motoru Allah korusun götürürler.Otopark bulamazsanda disk kilidi normal kilit alarm taktır kesin birde branda ile üstünü kapat derim.
    Çevremde otopark yok maalesef. Bu kilitleri nereden ediniyoruz?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yukarda anes motorun reklamları var hocam tıkla sitesinde bulabilirsin hertürlü kilit var

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bende motoru almama 1 hafta kaladan beri aynı düşünceleri paylaşıyorum.
    Her ne kadar site içersinde otursamda kapalı bir alan yok, Ayrıca rüzgardan falan düşmemesi için neler yapabilirim diye gözüme uyku girmiyordu.
    Sonunda Sitede üzeri kapalı ama yaları açık bir yer buldum, Çok sağlam bir kilit ilede ayrıca bağladım. Biraz düşünüp gözlem yaparsan bir çözüm bulacağına eminim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Kapalı garajı,bırakacak yeri olmayan arkadaşlar çok dikkatli olmalı bence.Bende site içinde oturuyorum fakat otoparkta yok kapalı alanda.Şansıma senelerdir yanımızda bir halısaha var sahibide motorcu bi abimiz onun motorunun yanına bırakıyorum.Yanları açık ama üstü kapalı bir alan,kapalı garaj tarzı bir depo da var fakat uğraşmak istemediğim için direk sahibinin kendi motorunun yanına bırakıyorum.Benimde ilk zamanlar hep içim gidiyodu aklım kalıyodu.Çevremizde ruh hali,kişiliği bozuk bir çok insan olduğundan çalınmasa bile ufak çaplı şeyler olabiliyo.Ben 1 haftadır kullanmıyodum motorumu,yanına gittiğinde bir baktım plaka bilinçli bir şekilde bükülmüş,aynalarla oynanmış.Ki motor brandalı ve kilitli.Çok sinirlendim haliyle.Ne kadar önlem alınırsa alınsın insanların çok olduğu yerlerde bırakmak tehlikeli.Bırakacak bir yer yoksa durum cidden kötü,motoru aldıktan sonra bi ton stres.Ben yarın 2-3 km uzaklıktaki babamın arkadaşının kapalı dükkanına koyucam motoru.Boş bir ofis ve çok güvenli.İstediğim zaman çıkaramam o ayrı.Ama zaten kış geldi,artık motoru yatırmak en iyisi.Motorum dibimde olup sinir stres olacağıma biraz uzakta olsun güvende olsun.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E_R_K_A_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el fiyatları inanılmaz uçuk. İkinci el fiyatı belirlerken neyi baz alıyorlar bilmiyorum ama fiyatı okadar iyi hesaplanip yazılması gerekiyor ki alacak kisiyi sıfır motosikletten uzak tutması gerekiyor. Hayatında ikinci el bisey satmamış. Pazarda sıcak satışa tanık olmamış kisiler var fiyatı sıfır motosikletten daha fazla bile bile fiyat belirliyorlar. Arkadaslar otomobil fiyatlarına bakın telefon fiyatlarına bakın ne kadar fiyat farkı var görün sonra fiyat belirleyin. Tabii istisnalar hariç. Sen motoru bayii fen çıkarttığın anda faturası kesildiği taktirden istersen hiç binme o araç İKİNCİ EL olarak kabul edilir. Biraz gerçekçi olalım. Satacağınız olan motosikletlere SATMAK İÇİN FİYAT BELİRLEMEK LAZIM yoksa alıcı olan arkadaslar ilana bakar bakar dururlar favorilerine eklerler fiyat düşmenizi beklerler sizde aaa ne kadar çok favorilerine ekleyen var diye havaya girersiniz. ;) HADİ BAKALIM HAYIRLI SATIŞLAR OLSUN İYİ SENELER KAZASİZ BELASİZ SAĞLIKLI YILLAR OLMASI DİLGİ İLİ
    O ilanını gördüğün kişiler satma niyetinde değil. Gerçekten otomobil almak niyetindeysen veya nakit lazımsa 200-300 e bakmassın.

Gidip sıfır motor alanlar en doğrusunu yapıyor

Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1570 km`deki motorumu 7.900`den sattim.Gayet uygun fiyata verdigimi dusunuyorum.Sahibinden.com`daki ilanlar motorun gercek degerini yansitmiyor.
    Hayırlı olsun

Demekki 5000 km dekinin değeri için 7500-7700 normalmış oda motor tutulduğu için yoksa kışın o fiyatlara motor almak yine ne kadar mantıklı tartışılır

Motorunu 8000'e satmak isteyenler yazın o fiyata gidicek zaten kışın ilana verip o fiyatta diretmek tam angarya işler

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bu aralar cbr250 arıyorum alacağım..8 bin tl den aşağı siyah cbr250 bulursam satıcıyla irtibata geçiyorum...onun dışındakilere sadece bakıp geçiyorum
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Hayırlı olsun rakam bence iyi bir rakam 2. el olarak

Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkesin yeni yılını kutlarım.
    Yeni motor alan arkadaşlarada hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah.

Sizlere danışmak istediğim bir konu var, bizim motor için arka sehpa almak istiyorum.
    Tavsiye ettiğiniz bir yer var mı? Feyizoğlunda var bir tane ama bizim motora oluyor mu bilmiyorum?
    Arka spool'lardan kaldırma oluyormuş, bizim motorlara spool'u nereye takacağız bilen var mı acep?
    Sahibinden'de var bir kaç tane ama tam emin olamadım..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    CBR250R

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Evet bunun fiyatı çok iyiymiş gerçekten.
    Bunun için kaldırma topuzuda almak lazım değil mi?
    Bu topuzu nereye takacağız onu anlamadım..
    Şaseden kaldırma olsa daha iyi olur gibi sanki.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    newtooooon

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende 160lık resimleri 4 gözle beklemekteyim

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    160'lık fotoğraflar gelene kadar ben size benim daha 390km deki Siyah CBR'ın fotoğraflarını göndereyim burası biraz şenlensin

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    @Deryali fotoğraflar çok güzel kazasız belasız sürüşler dilerim.Kim ne derse desin 125te de 250dede tüm renkler ayrı güzel.

---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68941871/detay

Acaba 125lere de olur mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler