Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    İstanbuldaki herkes gelsin tabiiki konusulacak cok konu var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    [QUOTE=motokurt;2540047]suhasonisik sana yardımcı olabildiğme çok memnun oldum .. .. Haaa bu arada ERKAN arkadaşımızın hitabiyatından anladığım kadarıyla yaştaşız ,yani ellibeş yaş cıvarı çok merak ettimm!

[QUOTE=suhasonisik;2539984]
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili genç arkadaşım gerçekten yan çantasız olmuyor bende çantaları ilk aldığımda lastiğe sürttüm ama erken uyandım ve şöyle yaptım çokda memunum şerit metrenin bir ucunu artçının ayağını koyduğu deliğe tuttum arka çamurluğun içinden plaka vidasına değecek şekilde geçirip öbür taraftaki artçı ayaklığındaki deliğin ölçüsünü aldım o ölçüde bir lama demiri kesip uU şekline getirdim U nun tam ortasına ve iki ucuna delik açtım ortasındaki deliği plaka vidasına iki ucundaki delikleride ayaklıktaki deliklere pul,cıvata ,somun mote ettim bak yukarda fotoğrafta azda olsa görünüyor İnşallah yardımcı olabilmişimdir hoşçakal
    Erhan bey kusura bakmayın hitap tarzımdan dolayı özür dilirim sizden yaş olarak küçüğünüzüm Abi olarak hitap etmem gerekli idi.
    Bazen telefonla bağlandığım için böyle sıkıntılar oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 31 ekim 2011 tarihinde umarsız bir sürücü yüzünden bir trafik kazası geçirdim. Sollama şeridine çıkıp bir kaç araçlık bir seriyi sollarken, araçlardan birisi şeridi hiç kontrol etmeden önüme aracını kırdı. Araç şeridime girmeye çalıştığında o kadar yakınındaydım ki frene basacak zamanım bile olmadı sadece manevrayla kaçmaya çalıştım. Ancak motorumun sağ tarafı aracın sol yanın sürttü ve düştüm. Dizlik takmayı unuttuğum için arada sıkışan dizimde epeyce hasar oluştu. Bu kaza sonrasında gün kadar yürüyemedim. Bu 20 günlük süreçte bir şekilde karşı tarafın sürücüsü kaza günü verdiği ifadeyi değiştirmiş ve olayı tamamen farklı bir şekilde raporlandırmayı da başarmış. Kaza sonrası olayı takip etmeye başladım ancak bütün bunları geçtiğimiz hafta içinde öğrendim. Her ne yaptıysam da mağduriyetimden kurtulamadım.

Kaza sonrasında ailem kati şekilde motoru bırakmam konusunda baskı yapmaya başladı ve motorumu satmak zorunda bıraktılar beni. 8800km'de siyah renkli CBR250R'ımı satılığa çıkarıyorum. Kaza sonrasında motorda hem sağ hem sol grenajlarda çizikler oluştuysa da motorda sadece marş motoru basma düğmesi, eksoz muhafaza kapağı ve birkaç küçük plastik parça kırılmıştır. Kaza sonrası fotoğraflar mevcut olup motor şu an Honda Anes İstoç Servisinde onarımdadır. Onarım sonrasında motosikletimi kullandığım koruyucu ekipmanlar ile birlikte satılığa çıkarıyorum. Motor hakkında yazdıklarımın dışında kaza sonrasında onarılmamış motoru görmek isteyenler Honda Anes'te görebilir ya da fotoğraflarını gönderebilirim

Motosiklete ek olarak;
    Michelin Pilot Road 160/60/17 arka lastik 120/60/17 ön lastik vardır ve lastikler 300km'dedir.
    Nolan N63 mat siyah kask (full face)
    LS2 beyaz siyah desenli artçı kaskı (full face)
    Venom marka siyah racing koruyucu ceket
    Venom Marka mafsallı dizlikler
    IXS marka racing eldivenleri
    IXS marka parmakları kesik yazlık eldivenler
    Masterlock 2.0m uzunluğunda boru kesimle motosiklet kilidi
    Masterlock 1.8m uzunluğunda çelik halat motosiklet kilidi
    Yağlama ve koruma kimyasalları
    Kullanma ve bakım kılavuzları yedek anahtarlar ve başka motorla ilgili her ne varsa
    Geçmiş olsun

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizel alacaksanız Jetta'yı DSG'li almayın saçma sapan vites seçimleri var tam otomatik modda. Ayrıca ben manuel arabada çok daha sarsıntısız ve yumuşak vites değiştiriyorum DSG hikaye.
    yok dostum otomatik vites bana göre degil 1.2 TSİ COMFORTLİNE alıyorum 105 hp 175 nm tork var. 1.6 hdi 110 hp 240 nm torklu bı berlingo dan jetta ya gecince performans acısından biraz hayal kırıklıgı yasarım belkı ama citroen den volkswagen e gecmek süper olucak :D

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili Erkan özürün kabul edilmiştir. Ve bu kibarlığından dolayıda ayrıyeten teşekkür ederim. Erkancığım Topikteki isminin altına hangi şehirde ikamet ettiğinide yazarsan çok iyi olur . Bu konuya çoğu arkadaşlar dikkat etmiyorlar hangi şehirdeki arkadaşla görüştüğümüzü bilirsek daha iyi olur diye düşünüyorum hoşçakal herşey gönlünce olsun genç kardeşim

Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Erhan bey kusura bakmayın hitap tarzımdan dolayı özür dilirim sizden yaş olarak küçüğünüzüm Abi olarak hitap etmem gerekli idi.
    Bazen telefonla bağlandığım için böyle sıkıntılar oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Geçmiş olsun
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Erkan özürün kabul edilmiştir. Ve bu kibarlığından dolayıda ayrıyeten teşekkür ederim. Erkancığım Topikteki isminin altına hangi şehirde ikamet ettiğinide yazarsan çok iyi olur . Bu konuya çoğu arkadaşlar dikkat etmiyorlar hangi şehirdeki arkadaşla görüştüğümüzü bilirsek daha iyi olur diye düşünüyorum hoşçakal herşey gönlünce olsun genç kardeşim
    Erhan Bey form sitelerinde resim atma prfofile resi koyma ve birçok işlemleri yapmayı becermiyorum bakalım yapmaya çalışacam

Motosikleti
    Honda CBR250R
    arkadaslar kitlerden ne haber?

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    mrb arkadaşlar bende cbr 125 son kasa ve mondial 150 mc kullanıcısı olarak diğer başlıklarda bir süredir yazışıyorum. bu siteden tvs kullanıcısı bir arkadaştan duyduğuma göre motosikletin km saatine bağlanan yolculuk süresini, ortalama hızı, belirli bi hıza kaç sanieyede çıktığınızı kaydeden v.s özellikleri olan bi cihaz varmış hatta cbr 250 ye takmışlar 4.2 saniyede 0-60 km/h kaydetmiş. bende bu cihazdan almayı düşünüyorumda bilen var mı aranızda ? fiyatı 60 tl imiş imperiaer nickli arkadaş bahsetmişti bu cihazın adını bileniniz var mı ? özellikle 0-60 yada 0-100 gibi hızlanma değerlerini ölçmesi açısından çok iyi bence

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Konu içi arama yaptım ama tatmin edici cevap bulamadım...
    Arkadaşlar bu tek silindire has küçük bir titreşim sorunu olur diyorlar bu motosiklet için...
    Titreşim ne düzeyde bilgi verebilir misiniz?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bugün ilk kez sağnak yağışta kullandım motoru
    bütün motor bloğum çamur içinde yarın baya vaktimi alcak temizlemek
    daha önceden scooter kullandığım için ayaklarıma su gelmiyordu
    bu motorda ise ön tekerlek direk olarak suyu ayaklarıma sıçrattı
    acaba 600lük ss lerdede böylemi bu durum

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ilk kez sağnak yağışta kullandım motoru
    bütün motor bloğum çamur içinde yarın baya vaktimi alcak temizlemek
    daha önceden scooter kullandığım için ayaklarıma su gelmiyordu
    bu motorda ise ön tekerlek direk olarak suyu ayaklarıma sıçrattı
    acaba 600lük ss lerdede böylemi bu durum
    Tüm racinglerde aynı olduğunu düşünüyorum.
    Banada scooterdan sonra yağmurda bu motoru kullanmak eziyet haline geldi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bot yağmurluğu tavsiye ederim..ben kullanıyorum memnunum..10 TL
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bot yağmurluğu tavsiye ederim..ben kullanıyorum memnunum..10 TL
    Marka model söyler misin ?

Motosikleti
    GSR600 K9
    Her yagmurda benimde ayaklarim su doluyordu.
    İndirimden bir tane bot aldim. Su gecirmiyor ama kazik gibi, vitesi zor degistiriyorum. Alisamadim daha.

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:12 ----------

Bu arada arka sehpa icin dun gungor motora gitti. Bir arkadas orada 150 TL demisti. Gittim almak icin ama 187 TL dediler ve bir kurus inmediler. Bende kizdim almadim. Esnaflik kalmamis bu zamanda. İlgi desen sifir.
    Gitmisken xenon montajini da sordum. Usta fiyat icin baya bir dusundukten sonra 100 TL dedi. Resmen vurguncu bunlar. Onlara para kazandircama kendim yaparim montaji.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirimden bir tane bot aldim. Su gecirmiyor ama kazik gibi, vitesi zor degistiriyorum. Alisamadim daha.

Bu arada arka sehpa icin dun gungor motora gitti. Bir arkadas orada 150 TL demisti. Gittim almak icin ama 187 TL dediler ve bir kurus inmediler. Bende kizdim almadim. Esnaflik kalmamis bu zamanda. İlgi desen sifir.
    Gitmisken xenon montajini da sordum. Usta fiyat icin baya bir dusundukten sonra 100 TL dedi. Resmen vurguncu bunlar. Onlara para kazandircama kendim yaparim montaji.
    Okuyanlar bilir benim güngörden neler çektiğimi.Orda bi usta var adını hatırlamıyorum şişman,oda olmasa ben satılığa çıkaracaktım motoru.Diğerleri yalan.Manetler değişsin diye motoru bi götüdüm başıma gelmeyen kalmadı.Bi fren manetini değiştiremez mi koskoca honda servisi ya ?

Anadolu yakasında en iyisi konşuk.

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R

Arkadasım ben 50 tl ye aldım suanda telefonda yazıyorum b. Sayar basına geçtiğimde link koyarim

Motosikleti
    Yamaha MT-09

Bot olayı güzelde dediğin gibi kaba.
    Ayrıca motordan indiğin andan çıkarman gereken bir aksesuar. Hadi çıkardın diyelim, yanında yedek ayakkabı taşıyacaksın, ee bagaj yok ! Onca şey sırt çantana sığacak mı
    Bu cbr250 kışın eziyet

Belki fiyatı çok pahalı botlar daha esnektir. Ama bence Bot yağmurluğu daha güzel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Güngör motorun neden fiyat indirmediğini anlayamadım. Benim oradan aldığım 3. sıfır motor. Bakımlarıda %80 oraya yaptırıyordum. Ben sorun yaşamadım, hep indirim yaparlar ve ilgilenirler.
    Ama eskiden Satış'ta Gökmen Bey ve ismini hatırlayamadığım birde bayan vardı onlar çok ilgiliydi uzun zaman önce işten ayrıldılar.
    Ama bebi çok önceden tanıdıkları için herhalde ilgi olmasada fiyatta birşeyler yapıyorlar.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka model söyler misin ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8210981/detay/

zam gelmiş..10 tl ye almıştım ben..çok işime yarıyor..sıcak da tutuyor
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Burdan alan olursa 130'a vereceğim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65982544/detay

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bot olayı güzelde dediğin gibi kaba.
    Ayrıca motordan indiğin andan çıkarman gereken bir aksesuar. Hadi çıkardın diyelim, yanında yedek ayakkabı taşıyacaksın, ee bagaj yok ! Onca şey sırt çantana sığacak mı
    Bu cbr250 kışın eziyet

Belki fiyatı çok pahalı botlar daha esnektir. Ama bence Bot yağmurluğu daha güzel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Güngör motorun neden fiyat indirmediğini anlayamadım. Benim oradan aldığım 3. sıfır motor. Bakımlarıda %80 oraya yaptırıyordum. Ben sorun yaşamadım, hep indirim yaparlar ve ilgilenirler.
    Ama eskiden Satış'ta Gökmen Bey ve ismini hatırlayamadığım birde bayan vardı onlar çok ilgiliydi uzun zaman önce işten ayrıldılar.
    Ama bebi çok önceden tanıdıkları için herhalde ilgi olmasada fiyatta birşeyler yapıyorlar.
    O zaman arka sehpanın fiyatını sana indirirler

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan alan olursa 130'a vereceğim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65982544/detay
    Ekrem ben almayı isterim ama önümüzdeki ay alabilirm ancak.
    Bu ay xenon işini halledeceğim ya o yüzden.
    İstersen kapora göndereyim
    Bizim motorlara oluyor değilmi bunlar.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    O zaman arka sehpanın fiyatını sana indirirler

Ekrem ben almayı isterim ama önümüzdeki ay alabilirm ancak.
    Bu ay xenon işini halledeceğim ya o yüzden.
    İstersen kapora göndereyim
    Bizim motorlara oluyor değilmi bunlar.
    Senin canın sağ olsun abi ne kaporası Evet oluyo,zaten paketin üstünde de cbr 125/250 yazıyo.Doğu Batı motordan aldım orasıda aynı şeyi söyledi zaten.

Ayrıca geçen sahibindene baktığımda arka sehpa 150 liraydı,E_R_K_A_N arkadaşımızın aldığı.İlandaki numarayı aradım,havale yap site komisyon alıyo fazla paran gider dedi tamam dedim.Hesap numarasını yollayacak hala 1 haftadır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler