Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam cbr250r nin incelemesinin video şeklinde kısaltılmışına nerden ulaşabiliriz acaba?

Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Galiba Aranıza Altın Elbiseli Adamı İzleyen Yok !!!
    Her Cumartesi Saat 17.15 de Elinden Geldiğince Motor İncelemeleri Yapan Barkın Abimizden Bahsediyorum.
    Bu Haftaki Programında Honda CBR250 R'yi İnceledi.
    Kendisi Önceki Programlarında Öne Çıkan Diğer 250 cc Motorlarıda İnceledi Testin Sonunda Öne Çıkan Motor Tabiki Honda CBR 250R...
    Dünki Programı İzleyebilmek İçin;
    http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=skyturk
    Alttaki Zaman Diliminden Cumartesi'yi Seçin Ardından Saati 17.16 ya Ayarlayın
    Programın Önceki Bölümlerini Youtube dan İzleyebilirsiniz Lütfen Elimizden Gelen Desteği Yapalım Türkiye de Gençlere Motor Sevgisi Aşılayan Tek Programdır !!!!
    Forum Linki:http://www.motosiklet.net/forum/moto...skyturkte.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Her Cumartesi Saat 17.15 de Elinden Geldiğince Motor İncelemeleri Yapan Barkın Abimizden Bahsediyorum.
    Kendisi Önceki Programlarında Öne Çıkan Diğer 250 cc Motorlarıda İnceledi Testin Sonunda Öne Çıkan Motor Tabiki Honda CBR 250R...
    Programın Önceki Bölümlerini Youtube dan İzleyebilirsiniz Lütfen Elimizden Gelen Desteği Yapalım Türkiye de Gençlere Motor Sevgisi Aşılayan Tek Programdır !!!!
    barkın bey bu motor için benzini kokluyor dedi vede sınıfının en hızlısı değil ama en kalitelisi orası kesin dedi 10km yavas olsun honda olsun
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    evet arkadaşlar irc yani bizim motorların üzerinde gelen lastiklerin sadece commuter model motor lastiği oluğunu öğrendim yani yüksek
    performans lastiği değil elinden gelen m5 sportec e geçiş yapsın yoksa ani bir duruş veya sert bir viraj sakatlayak birimizi dikkatli olalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

arkadaşlar şimdi barkın bayoğlu ile görüştüm 10numara bi abi konuştuk

Motosikleti
    yok :(
    Alıntı Assasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cbr250r nin incelemesinin video şeklinde kısaltılmışına nerden ulaşabiliriz acaba?
    inanamıyorum ya haftalardır bu motoru test etmesini bekliyorum bu sabah kalktım 11 cıvarı actım netten ortda bsy yok face sayfasına bır gırdım saattı degısmıs sımdı ısın yoksa nette yayınlamalarını bekle bolumu off offff artık kesin kararlıyım bu motoru alıcam barkın abimizde madem begenmiş cbr125 ninja 250 derken cbr 250 bence ortası ve ideali diye dusunuyorum benim gibi deneyimsiz bu sezon ehliyeti alıcak bırıne bile bari bu kacıncı bolumdu onu soylermisiniz netten yayını takıp ediyimde min . 4 hafta sonra yayınlanır

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun arkadaşım ,bakırköyde bir mondial bayiyle konuştum 125 mh drift için,anahtar teslim 3000 dedi,vade farksız 12 taksit falan da yaparım dedi. ben fiyatı indirtip nakit vermeyi düşünüyorum. dün baştan sona bu motorun forumunu da okudum, pek şikayet eden yok. kitabına uygun kullanılınca sorun çıkarmayan bir makineymiş.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html bu sayfada biraz resim var,ben yakından da inceledim ,fena gelmedi gözüme
    Başlamak için güzel temel bir modele benziyor. Sorunsuz olması da tabii ki önemli. Beklenmedik bir anda ön teker frenlerken kilitnenince nasıl toparlanılır, trafikte insan kendisini daha iyi nasıl kollar, arka teker kayınca ne yapılır vs. şeyleri "aman motor düşecek mundar olacak !!" diye endişe etmeden öğrenmek çok farklı bunu biliyorum. Ek olarak tavsiyem eğitim almanız ve size orada gösterilenleri en az haftada 1 tekrarlamanız yönünde. Bir süre sonra CBR 250'ye geçip geçemeyeceğiniz sorusunu kendiniz cevaplayabilecek hale gelirsiniz zaten.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fall_racer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanamıyorum ya haftalardır bu motoru test etmesini bekliyorum bu sabah kalktım 11 cıvarı actım netten ortda bsy yok face sayfasına bır gırdım saattı degısmıs sımdı ısın yoksa nette yayınlamalarını bekle bolumu off offff artık kesin kararlıyım bu motoru alıcam barkın abimizde madem begenmiş cbr125 ninja 250 derken cbr 250 bence ortası ve ideali diye dusunuyorum benim gibi deneyimsiz bu sezon ehliyeti alıcak bırıne bile bari bu kacıncı bolumdu onu soylermisiniz netten yayını takıp ediyimde min . 4 hafta sonra yayınlanır
    yukarıda arkadaş link vermiş nasıl izleyebileceğini tarif etmiş ben izledim 4 hafta beklemene gerek yok yani
    izleyemiyorsan yardımcı olalım.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    arkadaşlar bahsi geçen videoyu kolay erişim için youtube'a yükledim. isteyenler buraya tıklayarak izleyebilir.

metzeler lastikleri çok beğenmeme rağmen fiyatı çok fazla geliyor. daha uygun maliyetli iyi lastik tavsiyesi olan var mı?

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    ben şöyle söyleyeyim mıchelın pılot actıve var biraz daha ucuz ama mtzeler ile rekabet edermi bilemem

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bahsi geçen videoyu kolay erişim için youtube'a yükledim. isteyenler buraya tıklayarak izleyebilir.

metzeler lastikleri çok beğenmeme rağmen fiyatı çok fazla geliyor. daha uygun maliyetli iyi lastik tavsiyesi olan var mı?
    video için teşekkürler emeğine sağlık
    ayrıca bende lastik bakıyorum hiç uygun birşey bulamadım michelin var onunda takımı 800 e geliyor.

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şöyle söyleyeyim mıchelın pılot actıve var biraz daha ucuz ama mtzeler ile rekabet edermi bilemem
    pilot road 2ct daha uygun heralde cbr 250r için pilot active ler touringler için üretilmiş öncelikli olarak
    tabi yanlış görmediysem

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    iyi de bizim ebatlar başkasında yok diye ve mıchelının sitesinde marka model girildiğinde bu lastiği ön görüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:57 ----------

iyi de bizim ebatlar başkasında yok diye ve mıchelının sitesinde marka model girildiğinde bu lastiği ön görüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:07 ----------

pilot road 2ct fiyatı ön 396 tl arka ise 504 tl bunuda gördünüzmü?

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    ben izliyorum özellikle cumartesi yayınlanan programı bekliyordum 250 cc sınıfındaki ninja 250 hyo 250 cbr 250 ninja çok yakıyomuş hyo kalitesiz dedi ama cbr 250 de tek begenmediği yer benzin kapağı oldu tamam hızlı değil ama kalite

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bu lastik olayı benimde çok canımı sıkıyor,2 tane motosiklet lastiği 4 tane araba lastiği fiyatından pahalı,bizim ülkemizdeki birçok motorcular soyguncu
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşskkürler. Forumlarda biraz arattım. Metzeller m5 ile değil ama m1 ile kıyaslamışlar hep michelin pilot lastikleri. Açık ara michelin pilot demişler. Ama sonuçta metzeller takımı 900TL ve michelin takımı 800TL ise fiyat açısından benim için çok bir artı yaratmıyor. Benim kastettiğim daha düşük fiyat etiketli (mesela takımı 500TL altında) ve iyi olduğu kanıtlanmış başka modeller var mı?

ARTI: Bir de lastikleri arattırırken birşey dikkatimi çekti. Lastiklere 3000 ila 4000 km arasında ömür biçmişler. Çok az değil mi bu? Motor lastikleri yumuşak olduğu için daha çabuk yıpranıp daha sık mı değiştiriliyor yoksa? Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    tecrübeyle sabit bir yorum yapim : 15000 km den sonra markası ne olursa olsun lastik değişmeli,çünkü lastikleri değişince farkı görüyosunuz
    michelin : kalitesi tartışılmaz ama michelin kullananların yorumları michelinin diğer markalara göre daha çabuk yıprandığı,hatta michelinde çalışan birisinin yorumunuda aktarim : michelin avrupa standardındaki yol yapısına göre lastik üretiyormuş ve malum türkiyedeki yollar berbat.
    metzeler : daha önce kullanma fırsatım oldu,çok övdüler,zaten sümük lastik diyolar diyer lastikler gibi kolay kolay kaymıyo ve bmw marka motorların orijinal lastiği hep bu marka,kullandım farkı fark ettim şiddetle tavsiye ederim
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    merhaba. büyük ihtimalle yılbaşı gibi honda cbr 250 r almayı düşünüyorum. yurt dışında abs opsiyonu olduğu için honda türkiye web sitesinden form doldurarak 2012 modellerinde absli versiyonun ithal edilip edilmeyeceğini sordum. bu sabah 0 262 kodlu bir telefondan aradılar; honda türkiye olarak 2012 planlarında absli model ithalatının olmadığını söylediler.
    motoru alır almaz lastikleri de değiştirmeyi düşünüyorum. hiç tecrübesi olmayan biri olarak sadece netten araştırarak dunlop lastiklerin ucuz bir alternatif olabileceğini düşündüm ama tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak isterim. şimdiden teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam çok teşekkürler çok makbule geçti tekerine taş sekmesin .)

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Teşskkürler. Forumlarda biraz arattım. Metzeller m5 ile değil ama m1 ile kıyaslamışlar hep michelin pilot lastikleri. Açık ara michelin pilot demişler. Ama sonuçta metzeller takımı 900TL ve michelin takımı 800TL ise fiyat açısından benim için çok bir artı yaratmıyor. Benim kastettiğim daha düşük fiyat etiketli (mesela takımı 500TL altında) ve iyi olduğu kanıtlanmış başka modeller var mı?

ARTI: Bir de lastikleri arattırırken birşey dikkatimi çekti. Lastiklere 3000 ila 4000 km arasında ömür biçmişler. Çok az değil mi bu? Motor lastikleri yumuşak olduğu için daha çabuk yıpranıp daha sık mı değiştiriliyor yoksa? Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.
    benim şu anda üzerinde orj. irc lastikler var 5000 km de ve daha ''0'' gibi 15000 rahat görür

birde metzeler yumuşak karakterli bir lastik olduğundan burn out yapılırsa anında biter ama doğru olarak
    kullanıldığında ise zannetmiyorum ki 5000 lerde bitsin tabii ben teorik olarak konuşuyorum kullanan arkadaşlar daha iyi bilir

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Zaten fiyatı biraz fazla gelmese düşünmeden metzeller interact m5 alıcam. İnternetten detaylı özelliklerini inceleyip çok beğendim. Benim derdim onun kadar kaliteli olmasa da yine de kaliteli ama daha ucuz bir lastik bulmak. Michelin ona rakip olabilecek düzeydeymiş sanırım ama onun da fiyatı yüksek. Dunlop lastikler için çok kötü diye duymuştum. Hatta bazı sıfır motorlar yurtdışında üzerinde dunlop ile geliyormuş. Alanlar ilk iş lastikleri değiştiriyormuş. Lastikleri kesin değiştiricem ama ne alıcağıma hala karar veremedim. 3000-4000km lastik ömrü bana çok az gelmişti. 15000km gider diyorsunuz. Bence 15000 makul.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R

arkadaşlar hadi resim yükleyiz azcık hep ben hep ben olmuyor

Motosikleti
    yok :(
    barkın abimin tawsiyeleri yorumları artık kesinlstirdi cbr 250 alcazzz wolky-ksk hocam motor cok guzel nazar degmesin xenon cok yakısmıs hangi marka acaba .?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler