Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 modeller hariç motosikletlerin tasarımı hoşuma gitmiyor
    fakat 2012-2013 siyah cbr alıp jantları kırmızı veya bordu yapsam
    üstüne birde, grenajlara kırmızı sticker veya yakışacak yerleri kırmızıya boyasam nasıl olur sizce?
    Mis gibi olur, arkadasta metalik maviye boyadi jantlari resmen hasta oldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    üstüne birde, grenajlara kırmızı sticker veya yakışacak yerleri kırmızıya boyasam nasıl olur sizce?
    Bi konu başlığında cbr 250 almıştım ivmelenmesinin 125r den farkı yok diyen kişi siz değil miydiniz? (Yanlış hatırlıyosam kusura bakmayın)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben lastikcinin uygun gordugu hava basincini uyguluyorum vede cevremde kullanan arkadaslarimda bu degerleri kullaniyo mesela on lastik indiginde gidon turu agirlasiyo ve cukurlardan tumseklerden gecerken jant degiyo nerdeyse 33 psi bastiginda bu sikintilar olmuyo bunlar benim gozlemledigim seyler ama bu degerleri kafamdan sallamadim boyle kullaniyorm 1 senedir
    hocam motorla seyir halinde iken lastiğin yere tamamen temas etmesi lazım, fazla hava basarsan yumurta gibi olur sadece uç kısmı temas eder ve fazla tutunamaz, o sanki lastik inikmiş gibi hissi normal ama olması gereken bu

qezgin bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motorla seyir halinde iken lastiğin yere tamamen temas etmesi lazım, fazla hava basarsan yumurta gibi olur sadece uç kısmı temas eder ve fazla tutunamaz, o sanki lastik inikmiş gibi hissi normal ama olması gereken bu

http://store.donanimhaber.com/a1/84/...77EE58A3A2.gif
    Belkide dogrusu odur ama istanbulun bozuk yollarinda janti kirip elime almak istemem bu degerlerden memnunum ben dedigim gibi 1 yildir da kullniyorum honda serviste bile bu degerler kontrol edildi icim rahat yani gerek virajda olsun gereksede fren mesafesinde bi problem yasamadim hic

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Zincir kilit alıcam hangisini almalıyım ?
    - Motosiklet normalde garajda duruyor, sadece seyehatlerda kullanabiliceğim bir zincir almayı düşünüyorum, iki zincir arasında kararsız kaldım.

http://www.hepsiburada.com/liste/sxp...oryId=20029248

veya

http://www.hepsiburada.com/liste/lam...oryId=20029248

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı yaso2867 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi konu başlığında cbr 250 almıştım ivmelenmesinin 125r den farkı yok diyen kişi siz değil miydiniz? (Yanlış hatırlıyosam kusura bakmayın)
    evet benim, halada sözümün arkasındayım.
    uzun yola gideceğiz. lazım olacak diye düşünüyorum.

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mis gibi olur, arkadasta metalik maviye boyadi jantlari resmen hasta oldum.
    teşekkürler, sanırım bunu yapacağız.
    ama henüz karar vermedik.

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Plasti dip yaparsan çok güzel olur.Beğenmezsen sökersin
    Herkesten hızlı sürmen, yalnız süreceğinin garantisidir.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Selamlar lastiklerden konu açılmış iken;
    Avon roadrider am26: 738tl
    Bridgestone battlax bt45: 707tl
    Dunlop arrowmax: 749tl
    Metzeler lasertec: 623tl
    Michelin pilot activ: 736tl
    Pirelli rosso II: 752tl
    Pirelli sport demon: 736tl

Ebatlar orjinaldir rossoII dışında başka lastik tecrübesi olan var mı acaba? Varsa biraz bilgi lütfen!!
    Hava olayına gelirsek hangi marka model lastik olursa olsun.. Kitapçıkta yazan
    Tek:29-29
    Çift:29-33 geçerlidir.. Farklı basınçta kullananlar için ise kendi tercihi der saygı duyarım.. İyi akşamlar
    LynXMaSTeR ve GP500-1st bunu beğendiler.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Kitapçıkta yazanlar irc'ler için tavsiye edilen basınç değerleri. Yeni lastik takıldığı zaman lastik üreticisinin kendi sitesinde yazdığı basınç değerlerinin kullanılmasını doğru buluyorum.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Yağ 1.5 Lt koymak gerekiyor doğru dimi arkadaşlar ?

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar belki hatırlarsanız aralık ayında büyük bir kaza geçirmiştim çok şükür bende bir şey olmadı ama çarptığım köpek direk boyundan darbe aldığı için olay yerinde ölmüştü. Aradan geçen 4 ay içresinde çok araştırma yaptım grenajlar için hatta Ankara dan birisi ile anlaşıp gittiğimde o şahsı aradıkça açmadı telefonu zaten daha önce telefon konuşmamız da parçalar gelecek az kaldı isterseniz parayı gönderin ben size kargo ile gönderirim demişti Allah dan bu tongaya düşmedik. Biraz daha araştırma yaptıkça baktık millet dolandırıcı veya da çalıntı mal satıyor en güzeli honda bayisinden almak oldu parça listesini tekrar atmak istiyorum hem fiyatları ile bir bilgi almış olursunuz.

parçaları sipariş geçtikten 4 gün sonra aradılar ve parçanın geldiğini söylediler hemen gidip aldım fazla vaktim olmadığında fotoğraflarını çekemedim ama koca bi kutunun içinde gelmiş kontrol ederek teslim aldık hemen motoru arabanın arkasına yükleyerek tamircinin yanına götürdük. Bu arada neden honda bayisinde yaptırmadığımı açıklamıştım tekrar söylemek istiyorum benden işçilik için 500-600 civarı para istediler sözde ön tarafta yamukluk varmış binmeden sürmeden anladı(?). Her neyse motoru verdikten bir gün sonra kontrol için motoru komple soydu

özellikle radyatöre bakmak için çünkü kaza da oda darbe almış ve yamulmuş ama bi sorun çıkarmadı sadece radyatör hortumu zedelenmiş onu da değiştirdik. Motor çalışırız vaziyete geldikten sonra turlamaya çıktı ön takım taş gibi bi sıkıntısı yokmuş. grenajları taktık dan sonra yağ, yağ flitresini değiştirip bastık marşa Bugün çıkardım motorumu aşırı mutlu oldum Bu arada işimin yoğun olmasından dolayı tamir sırasında foto çekemedim ama kazadan sonra elimde kalan parçalar bunlar:

geri kalanı pek yok bulamadık başka birşey Yazım biraz uzun oldu kusura bakmayın okuduğunuz için teşekkür ederim Bu kazadan sonra çıkardığım dersler, yol boş diye gaz açmamak lazım her an önünüze bir şeyler çıkabilir bu köpek, kedi veya da ufak bi pet şişesi olabilir DİKKATLİ olmak lazım.. Ve ekipman kaskın eldiven mont mutlaka ama mutlaka takın.. Bu kaskımın hali :

Eldivenin montun resmini bulamadığım için onları atamadım vee buda bugün yani çıktıktan sonra çektiğim foto

Siz siz olun bir parçaya ihtiyaç olduğu zaman kimseye güvenmeyin özellikle o malum sitedeki satıcalara tabi hepsi için geçerli değil. Bana kazadan sonra iyi dilek mesajları atan abilerime kardeşlerime çook teşekkür ederim . Herkesin tekeri düz bassın sağlıcakla kalın
    Mitoqondri, akteni, Safety First ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Cok gemis olsun ki zaten gecmis, temennim birdaha kaza yasamaman insallah birgun satmak zorunda kalirsan motorunu herseyini oldugu gibi anlatarak satarsin, zira durust insanlara cok ihtiyacimiz var piyasada.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitapçıkta yazanlar irc'ler için tavsiye edilen basınç değerleri. Yeni lastik takıldığı zaman lastik üreticisinin kendi sitesinde yazdığı basınç değerlerinin kullanılmasını doğru buluyorum.
    rosso 2 için de pirellinin sayfasında yazan değerler;
    ön 2 bar, arka 2,25 bar
    1 bar = 14,5 psi olduğu için
    ön 29 psi, arka 33 psi denk geliyor.
    yine kitapçıkta yazılan değerlerle aynı.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok gemis olsun ki zaten gecmis, temennim birdaha kaza yasamaman insallah birgun satmak zorunda kalirsan motorunu herseyini oldugu gibi anlatarak satarsin, zira durust insanlara cok ihtiyacimiz var piyasada.
    Satmak istersem.mutlaka herşeyini söylerim değişenlerini neden değiştiğini falan alan kişi bilsin sonradan arkamdan beddua almak istemem

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R

ön cama kırmızı film yaptırdım nasıl olmuş

birde kırmızı xenon mercek far yaptırmak istiyordum. kırmızı sinirli bakış yakalamak istiyordum. ama muayeneden geçmiyormuş. üzülerek vazgeçtim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

birde şu plakalıktan kurtulmak istiyorum ama kesip biçme işi olmadan. yutubda bi kız çok güzel yapıyor plakalığı. yokmu öyle yapan biyer
    ykocabay ve afyonlu003 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/P5LBbN.jpg

ön cama kırmızı film yaptırdım nasıl olmuş

birde kırmızı xenon mercek far yaptırmak istiyordum. kırmızı sinirli bakış yakalamak istiyordum. ama muayeneden geçmiyormuş. üzülerek vazgeçtim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

birde şu plakalıktan kurtulmak istiyorum ama kesip biçme işi olmadan. yutubda bi kız çok güzel yapıyor plakalığı. yokmu öyle yapan biyer
    Ebay da güzel bi plakalık çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam hem sinyalli falan ordan bakabilirsin youtube da bi adamın değiştirme videosu da vardı bulabilirsem linkini atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Hot Bodies Modified Fender Eliminator - CBR250R: https://youtu.be/k_m4pbSTKNU

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    Güzel bi Video ama bunu kendi başıma yapabilirmiyim bilmiyorum

Motosikleti
    Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi Video ama bunu kendi başıma yapabilirmiyim bilmiyorum
    Elin biraz yatkınsa yapabilirsin veya da tanıdığın sevdiğin bi usta varsa ona yaptıra bilirsin

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşım motoruna tekrar kavuşmana gerçekten sevindim, forumda sen paylaşım yaptıkça empati yapıp içim burkuluyordu. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Paylaşımların için de ayrıca teşekkürler
    afyonlu003 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım motoruna tekrar kavuşmana gerçekten sevindim, forumda sen paylaşım yaptıkça empati yapıp içim burkuluyordu. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Paylaşımların için de ayrıca teşekkürler
    Çok teşekkür ederim kardeşim kavuşmam uzun sürdü ama yine de kavuştum sonunda Piyasa çok karışık bende bunu size aktarmak istedim Tekrar dan teşekkür ederim kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler