Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun bende yeni aldığım yzf r125 ile yana yattım bakalım okul masrafımı ödeyecekmi
    Yanlış hatirlamiyosam konu acmistin sen okudum başından geçenlere üzüldüm kardeşim sanada geçmiş olsun
    Yiğit_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatirlamiyosam konu acmistin sen okudum başından geçenlere üzüldüm kardeşim sanada geçmiş olsun
    gecmis olsun. Allah motorculaei korusun. Afyonlu 003 bilgiler için cok tesekkur ederim. Kendisine ulasmaya calisicam oturup muhabbet etmek istiyorum ayni semtte oturdugumuzu saniyorum

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    sağol inş. öderler hasarı rektörlüğe yazıcam yarın

Motosikleti
    Teşekkür ederim hocam allah kimseye böyle bi acı göstermesin.. İstanbula geldiğimde sizinle de tanışmak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol inş. öderler hasarı rektörlüğe yazıcam yarın
    İnşallah kardeşim bakalım bende belediyeye şikayet yazicam köpeklerin hepsini disaru saldilar dün de bi kuryenarkadasim köpek saldirisina uyradi bakalim nasil cevap alicaz

aykutteksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendisini tanıyorum bmw 1200 motoru ve cbr 250 siyah motoru var.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar..
    Bugün itibari ile motorumu satmış bulunmaktayım..
    Alan arkadaşa sitesin adresini verdim.. Umarım kayıt olur ve aktif bir şekilde bilgi paylaşımında bulunur..
    Cbr250r maceramız burada noktalanmış bulunuyor hayırlısıyla..
    12.200 tl'ye motoru verdim.. 3233 km'de takibinde olan arkadaşlar varsa bilgi vermek amacıyla yazmak istedim..
    ogaakkaya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar..
    Bugün itibari ile motorumu satmış bulunmaktayım..
    Alan arkadaşa sitesin adresini verdim.. Umarım kayıt olur ve aktif bir şekilde bilgi paylaşımında bulunur..
    Cbr250r maceramız burada noktalanmış bulunuyor hayırlısıyla..
    12.200 tl'ye motoru verdim.. 3233 km'de takibinde olan arkadaşlar varsa bilgi vermek amacıyla yazmak istedim..
    Zeki abim hayırlı uğurlu olsun motoru sattın diye bu foruma girmemezlik yapmaz artık

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA

Sahil yolundan sadece 1 kare
    afyonlu003, wolrath, maydin02 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Merhaba arkadaşlar, CBR 250R ve CBR 125R için yapmış olduğumuz koruma takozları satışta. Sahibinden.com üzerinde 110 tl, havale ile almak isteyene de 100 tl. Yakında monte edilmiş fotoğraflarını da yükleyeceğiz. Güvenli sürüşler dilerim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...91579660/detay

papazkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    merhabalar motoruma ebay dan full grenaj getirtmek istiyorum
    Türk Lirası ile 1.000 TL falan tutuyor bide sahibinden.com dan bakarken şu ilanı gördüm
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-cbr-250-kaporta-set-sifir-orijinal-honda-urundur-cbr250r-163176908/detay

sizce hangisi daha sağlıklı olur?? Sahibinden.com da ki ilanda GET(güvenli e-ticaret) de yok bu yüzden ordan sipariş de sıkıntı olur mu ki ??
    fearlesboyy bunu beğendi.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Satıcıyla konuşursunuz Türkiye'dekiyle, get ilan açmasını istersiniz, kredi kartı ile site üzerinden alabilirsiniz. Kesinti %6 ise 1063 tl'lik ilan açar siz de 3 taksitle alabilirsiniz. Yanlış-hatalı bir ürün gelirse de işlemi duraklatıp ürünü geri iade edebilirsiniz. Arada sahibinden.com olursa dolandırıcılık olayı kolay kolay yapılamaz.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    merhabalar motoruma ebay dan full grenaj getirtmek istiyorum http://i.hizliresim.com/PYYAW5.png
    Türk Lirası ile 1.000 TL falan tutuyor bide sahibinden.com dan bakarken şu ilanı gördüm
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-cbr-250-kaporta-set-sifir-orijinal-honda-urundur-cbr250r-163176908/detay

sizce hangisi daha sağlıklı olur?? Sahibinden.com da ki ilanda GET(güvenli e-ticaret) de yok bu yüzden ordan sipariş de sıkıntı olur mu ki ??
    KARDEŞ ZATEN 34 DOLAR KARGOSU VAR KENDISIDE 392 dolar birde gelip gümrüğe takılma olayı var yanı dedıgın gıbı 1000 tl olsa zaten serviste sıfırını alsan şase numarası girmeden alırsın 1000 tl yı bulmaz hem 25 gün 1 ay beklemezsın neden burdan sıfır orjınal almıyorsunçkaldıkı ordakı ürünlerin kalıtesını bılemezsın.yani orjınal olmayıp yan sanayı olabılır ebaydan cok alısverısım oldu bir ara bende düşündüm cbr 250 için farklı grenaj ama malıyetı yuksek olur dıye vazgectım.ama sana baska parça lazımsa özelden ekle yada yaz yardımcı olmya calısayım

Motosikleti
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcıyla konuşursunuz Türkiye'dekiyle, get ilan açmasını istersiniz, kredi kartı ile site üzerinden alabilirsiniz. Kesinti %6 ise 1063 tl'lik ilan açar siz de 3 taksitle alabilirsiniz. Yanlış-hatalı bir ürün gelirse de işlemi duraklatıp ürünü geri iade edebilirsiniz. Arada sahibinden.com olursa dolandırıcılık olayı kolay kolay yapılamaz.
    Anladım hocam servisten fiyat alalım tuzlu çıkarsa satıcıyı ararım artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ ZATEN 34 DOLAR KARGOSU VAR KENDISIDE 392 dolar birde gelip gümrüğe takılma olayı var yanı dedıgın gıbı 1000 tl olsa zaten serviste sıfırını alsan şase numarası girmeden alırsın 1000 tl yı bulmaz hem 25 gün 1 ay beklemezsın neden burdan sıfır orjınal almıyorsunçkaldıkı ordakı ürünlerin kalıtesını bılemezsın.yani orjınal olmayıp yan sanayı olabılır ebaydan cok alısverısım oldu bir ara bende düşündüm cbr 250 için farklı grenaj ama malıyetı yuksek olur dıye vazgectım.ama sana baska parça lazımsa özelden ekle yada yaz yardımcı olmya calısayım
    Anladım hocam bana biraz daha uygun gibi geldi ama gümrük falan takıldı kafama bide servis ne kadar fiyat çıkartır bilmiyorum o yüzden bunlara bakmıştım.

Motosikleti
    KZGN
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam. Hayırlı olsun , güle güle kullanın. Ben İstanbul'da 340 TL'ye yaptırdım. Trafikteki 2.senem. Tahminim Adana'da sizinki 200 TL'yi geçmez. Yaşınız büyük sanırım.

Evet CBR250'ciler. Fırsatı bulanlar gezip tozuyor. Benim gibi işten güçten vakti kalmayanlar da bilgisayar başında gezi fotolarına bakıp hayıflanıyor Dün gece 11 gibi işten çıktım. Dedim biraz turlayayım tek başıma. Sirkeci'den sahil yoluna girdim, geri dönüp Sultanahmete çıktım. Papa geleceği için temizlik filan yapılıyordu. Ben de fazla durmadım. İki fotoğraf atayım ;

Yadigar ile Sultanahmet önünde sigara molam ;

http://i.hizliresim.com/Qgkb6v.jpg

Yalnız gezince tek yoldaşınız kediler,köpekler oluyo. Bu da fotojenik kedi arkadaş (hiç kıpırmadı 3-4 fotosunu çektim)

http://i.hizliresim.com/MlzqOk.jpg

Havalar soğuk, kendinize dikkat edin.

Merhaba,

Işten geç vakit zaman bulup da turlayan sadece ben değilmişim kendime kızıp duruyordum.. zaman ayıramıyorum diye!! aslında normalmiş ))

Anadolu yakasında sahilde yada başka bir yerde turlamak isterseniz beraber sürebiliriz.
    Sürerken bir kenarda denizi frontda görmek güzel aslında ama neyse...
    Ayrıca karşı yakaya bende gelebilirim ama kılavuz olmadan nasıl olur bilmem.
    скиталец

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    [QUOTE=afyonlu003;3495659]Anladım hocam servisten fiyat alalım tuzlu çıkarsa satıcıyı ararım artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Anladım hocam bana biraz daha uygun gibi geldi ama gümrük falan takıldı kafama bide servis ne kadar fiyat çıkartır bilmiyorum o yüzden bunlara baksiyah olsa sıkıntı yoktu hocam her türlü yardımcı olurdum sıfır parcada ama motorunuz beyaz sanırım servisden bır fıyat alın bakalım ne dıycekler

merhabalar. bir sorum olacak.
    cbr 250 almayı düşünüyorum. fiyat sitede 13.500 oalrak gözüküyor. acaba yıl sonu indirimi felan olur mu? onu bekliyeyeim mi?

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Ne indirimi yeni yıl zammı yapıyorlar :D

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    Selam arkadaslar motorumda 2000 kusur tl ye alinmis yoshimura R11 performans eksozu var satiyorum sahibjndene ilan actim dusunen olursa benimle irtibata gecebilirsiniz. 1650 tl. Dusunuyorum.

JacqueS34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelirse Yamaha YZF R25 :)
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar. Biliyorum bu konu herkesi çok sıkmıştır ama yaptığım araştırmalar sonucunda tam net bir fikire varamadığımdan sorma gereği duydum ve tamamen affınıza sığınarak soruyorum 21 yaşındayım ve 1.5 yıl scooter kullandım. 250cc lik bir motor almak istiyorum. Fakat 2014 CBR250R ile Hyosung GT250 arasında kaldım, Megelli'de görünüş bakımından aklımı çeliyor ama çok olumsuz şey okudum. CBR ve Hyosung'a gelicek olursak "performans ve görünüş" açısından ne diyebilirsiniz.İki Motoruda görmedim ve bu yüzdende kullananlara soruyorum. Hani insan para verdiği zaman motor birazda göze gözüksün istiyor ister istemez. Tekrardan hayırlı akşamlar abilerim,kardeşlerim..

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JacqueS34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar. Biliyorum bu konu herkesi çok sıkmıştır ama yaptığım araştırmalar sonucunda tam net bir fikire varamadığımdan sorma gereği duydum ve tamamen affınıza sığınarak soruyorum 21 yaşındayım ve 1.5 yıl scooter kullandım. 250cc lik bir motor almak istiyorum. Fakat 2014 CBR250R ile Hyosung GT250 arasında kaldım, Megelli'de görünüş bakımından aklımı çeliyor ama çok olumsuz şey okudum. CBR ve Hyosung'a gelicek olursak "performans ve görünüş" açısından ne diyebilirsiniz.İki Motoruda görmedim ve bu yüzdende kullananlara soruyorum. Hani insan para verdiği zaman motor birazda göze gözüksün istiyor ister istemez. Tekrardan hayırlı akşamlar abilerim,kardeşlerim..
    Istanbulda yasiyosan fuari bekle derim ve gidip kendi gozunle gor yamaha r25 de gelmis olur hem secenekleri arttirirsin acele etme derim ben

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler