Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    amore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    ankara da da 3300 ytl uzun zamandır. ben 1 ay önce aldıımda da fiyat buydu yani, tabi birde + plaka ruhsat masrafı var 150 ytl (bayi çıkarırsa)
    kafana takılan sorlara yardımcı olmak isterim.

motor daha yeni geldi türkiye ye. ben nisan da fln baktığımda siteye bi kaç kişide vardı sadece. Yeni yeni bilgi paylaşımı bile oturmaya başladı. Hatta bildiğim kadarıyla millet rodajını bile yeni doldurdu ki ben dolduramadım daha
    o yüzden ikinci el bulabilceğini şu an sanmıorum. Kimse satmayınca bi piyasası da olmamış oluyo henüz Ama suzuki garantisinden dolayı diğer bi çok çinli den daha kolay elden çıkarılabilecği düşüncesindeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    teşekkür ederim,burdaki bayide tek bir motor var,seninki gibi met. gri .hergün gidip bakıyorum,oturuyorum üzerine,bi kere de deneme sürüşü yaptım,çok tatmin adici buldum (bu fiyata).ilk motorum scooter dı,onu sattım , 100 cc lik
    cup vitesli motor aldım,çok az yakıyo ama ben uzun yol hastasıyım,altımdaki kıytırık bir milyarlık motorla bile 300 km. lik yollara gidiyorum,sürekli geziyorum.ve tabiki 55 kuruş yakan bi motordan sonra beni 250 cc lik bi motor korkutuyo.

fakat bu fym 250 nin tasarımına bayıldım,rüyalarıma giriyo,şu an sattığım motorla birlikta iki motorun taksitini ödüyorum ve bide chopper alırsam üçüncü olacak,bu yüzden ikinci el olsa belki benim için daha cazibeli olacaktı.

ortalama şehir içi yakıt tüketimi nekadar acaba.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    ben gayet memnunum motorumdan (özellikle kalkışından, oldukça seri) 5.5 kuruştan sonra biraz fazla gelebilir tabi ama çok fazla da yakmıyo. Bazı yerler kredi kartına taksit yapıyo (vade farkı koymak kaydıyla) belki öyle daha ii olabilir.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    evet.bende şimdi önceki sayfaları inceliyordum,çok tatmin edici açıklamalar var.uzun yol da 80 - 90 kuruş gibi.mutlu oldum.öte yandan ben uzun zaman dır bu forum sayfalarını inceliyorum , bi çok markayla ilgili görüşlari inceledim ( keeway- mondıal - regal raptor - banhe ) gibi. fym ciler kadar motoruna düşkün kullanıcılara rastlamadım.şayet bende alırsam kimseyle buluşup gezi organizasyonuna katılamıcam,bu üzücü.burda (antalya- kale ) bi tane fym 250 var onuda ben alırsam tek olucam.ne komik demi.zaten burda üç beş tane chopper var.bizde artık burda markaların kardeşliği gezisi organize ederiz

ve arkadş burda chopper la gezilebilecek okadar güzel yollar vaki anlatamam.antalya dan muğla ya kadar yollar gezi yolu gibi,müthiş deniz manzaralı.yeşil ormanlar.yabancı motorcular bu yolu çok kullanıyo.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    hocam ben kale yi (demre) çok iyi biliyorum ya. hatta geçen yaz da ordaydım. ama güzel güzel gezersin işte. bi kaş fethiye patara tarafı bi finike den olympos kemer'e kadar

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    ooo , sn en az benim kadar biliyosun buraları.ben finike doğumluyum, fakat 15 yıl kadar önce ayrıldım finikeden. üniversita falan filan derken (5 yıl da sivasta çalıştım ) 2 yıldır demre deyim.ve denizi balık avlamayı, özellikle de dalmayı çok seviyorum.ara sıra da güzel balıklar vuruyorum.bazen ahtopt,kalamar falan.bu arada olimpos bizim köy diyebilirim.buraları bilen biri olman beni şaşırttı ve sevindirdi.bide işin güzel tarafı buralarda pek çevirma olmuyo,kask varsa geç...

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    abi boyle anlatmayın istanbul u terkedip gelicem yerleşicem oralara. )

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    uzun suredir arastirma yapiyodum mont icin sonunda carrefourdaki tchibo dan aldim yaz icin cok uygun degil ama ben kullanicam ayrica eldiven ve bellikde aldim toplam 260 ytl verdim bence uygun bir alışveriş oldu malzemeler gayet kaliteli

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    xeros bu mağaza bütün carrefour'larda var mı?Bir de sadece monta ne ödedin?

Motosikleti
    Yamaha MT07
    hepsinde olup olmadigini bilmiyorum umraniye carrefourda var bide capitolde var tchibo mağazası sadece mont 200 ytl ama soylemeliyimki mont yazlık değil kış için ideal baharlardada giyilir ben yazın denemeyi dusunuyorum astarını cıkararak. mont resmi
    Eklenti 2365

bu adresten daha rahat bakılabilir

http://www.tchibo.co.uk/is-bin/INTER...&BackTo=Search

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    dostum hayırlı olsun. korumalar tam nihayet, kim tutar seni beaa!

ben de onumuzdeki hafta file korumalıgı alınca yazacagım artık.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    meraba amore,merak ettim sende benim gibi gecenin köründe net te oluyosun.gece mesaisi mi ...?. yoksa benim gibi uykusuzlukmu çekiyosun

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    kötü bi alışkanlık sadece belki de oralardan kalma işte, gerçi öncesinde de potansiyelim vardı ama bu kadar diildi. Akdeniz üni' yi 3. sınıftan bıraktım ben (bu sene 4 oluyo) oralarıda ordan biliyorum, ama özellikle demre yi beymelek su ürünleri nden biliyorum

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    ya arkadaşlar ben motoru almadan ehliyet işine hiç bakmadım önce gittim motoru aldım sonra öğrendim ki bu ehliyeti eylül sonundan önce alamıyorum.Şimdi motorun zevkini de aldım ama korkudan sıklıkla trafiğe çıkamıyorum ve daha 3 ay boyunca rahat olamayacağımı,gezilere gidemeyeceğimi düşündükçe kafayı yiyecek gibi oluyorum.Gitti güzelim yaz ayları.Ama bir yandan da iyi olduğunu düşünüyorum çünkü ehliyetim olsaydı hiç bakmadan atardım kendimi yollara.Oysa şimdi en azından bizim buralar(Bahçeşehir)müsait alışkanlık kazanmak için dolayısıyla ehliyetim olduğunda kendimi daha rahat hissederek trafiğe çıkabilirim.Eylülden sonra geziler düzenlenir mi bilgisi olan var mı?Tek başıma gezmek de bana kesin zevk verir ama topluca gezip eğlenmenin paylaşmanın keyfini de seneye bırakmayı istemiyorum.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    meraba amore,demek su ürünleri....şaşırdım,ben beymelek ilköğretim de öğretmenim.bak ne dicem,93 model yamaha virago 250cc - var,temiz görünüyo ama 13 yaşında tabi.3,100 -ytl. diyo henüz pazarlık edilmedi. tercih edilebilirmi sence.sen olsan ne düşünürdün ?..

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    fıyatta pazarlık olursa fena dııll
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    teşekkür okan.kararsızlık öyle kötü bi sancı ki....şimdilerde internette gördüğüm yeni bi chopper daha var, ( çelik motor ) crown 150 cc.
    2,350 - ytl. insanın kafası karışıyo,ama şunu belirtmeliyim : rüyama giren tek motor şimdilik (genel de gerçekçi rüyalar görürüm - kendimi 25 milyarlık bi motorun üzerinde hiç hayal etmedim ) grand eagle 250

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    eğer tanıdığın iyi bi usta varsa gösterebilirsin aslında. Ama ben alırken 2. el düşünmedim. 2 sene garanti ve bi motorun ilk binicisi olmak daha cazip gelmişti bana.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı mka adlı üyeden alıntı
    meraba amore,demek su ürünleri....şaşırdım,ben beymelek ilköğretim de öğretmenim.bak ne dicem,93 model yamaha virago 250cc - var,temiz görünüyo ama 13 yaşında tabi.3,100 -ytl. diyo henüz pazarlık edilmedi. tercih edilebilirmi sence.sen olsan ne düşünürdün ?..
    bi ustaya gosterdikten sonra ve biraz daha fiyat kırdırabilirsen kaçırma derim. iyi bir başlangıç olur senin için

Motosikleti
    Yamaha MT07
    bugun oglen capitol 1. otopark katinda park edilmis olan siyah Grand Eagle bizden birimi acaba arabayla gecerken gordum plakayi alamadim malesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler