Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor olarak ne düşünüyorsun abi.kaçtan sattın?
    Valla ben uzun yolcuyum enduro düşünüyorum. Şu RX3 de aklımı çeliyor yani.

Bir de 10-12 yaşında; bmw f650, aprilla pegaso 650, suziki freewind 650, honda transalp 650, honda nx falcon(400cc),yamaha xt 600/660

vs gibi modellere de bakıyorum, hatta cbf 150 düşündüm dedim o da kesmez az gelir onu çıkardım listeden.

Bu yazdığım motorlar 6000-10.000 tl arasında ki fiyatlar da bir çok seçenek var ama aklım karışık

E fuarı bekleyeyim diyorum eyvallah kış sezonu atlatırız yeni bir şeyler çıkar alırız mart nisan gibi sezon açılırken binerim diyorum, yada yine mart nisan gibi ikinci el başka motor alacağım yani.

Her gün saatlarce sahibinden.com da çeşit çeşit enduro yeni ilan motorlara göz atıyorum artık ezberledim

Bu arada bizimkini de 2500 e verdim

- Motor 2013 beyaz 8100 km de ve son bakımını da bu hafta yaptım.
    - Topcase
    - Pilot street lastikler takılı
    - koruma demiri
    - üçgen stop lamba
    - LS2 kask
    - Bagaj lastikleri, wd-40, zincir yağı, yazlık eldiven falan vs.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    ucuza satılmış ya o kadar ekstra var üstünde yinede para etmiyor sanırım bizim motorlar ben zinciri bile oringli yaptım.bizimkinin ederide 2.500 olacak anlaşılan.Eğer İstanbuldaki fuara gideceksen abi bir gün belirleyelim görüşürüz hem orada?

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    ucuza satılmış ya o kadar ekstra var üstünde yinede para etmiyor sanırım bizim motorlar ben zinciri bile oringli yaptım.bizimkinin ederide 2.500 olacak anlaşılan.Eğer İstanbuldaki fuara gideceksen abi bir gün belirleyelim görüşürüz hem orada?
    Para ediyor sorun yok sadece bakımlı temiz vuruk kırık orjinal olsun bilinçli kullanıcı olsun mal satılır bir şekilde.

İnşallah gidebilirsem ve sende gelebilirsen görüşürüz neden olmasın. Fakat bilet işini nasıl edeceğiz
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    Honda CB650F
    Fuarın tam olarak nerede yapılacağını bulamadım eğer beylikdüzü tarafında yapılacaksa bir tanıdığım yardımcı olabilir.Veya ben 1-2 gün erken giderim alırım olmazsa.Ablamda kalıcamda.Bana kalsa direk motorla gelicem ama havanın güzel olması lazım

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Motosiklet, bisiklet kulüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin’de ziyaretçilerine kapılarını açacak.

http://www.motobikeexpo.com/

Adres: Maslak Mahallesi Maslak Meydanı Sokak Beybi Giz Plaza No:1 K:2 D:3-4 SARIYER/İSTANBUL

https://www.google.com/maps/d/viewer...I.k96PSOuvUBPY
    almpoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Bileti kapıdada alırız gerçi.Ablamın evi şişli de fazla uzak değil.Biletler tükenmez zaten para için adamlar sınırsız bilet basar 28 inde buluşalım olmazsa hem seninde tatil günün olur sanırım.

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bileti kapıdada alırız gerçi.Ablamın evi şişli de fazla uzak değil.Biletler tükenmez zaten para için adamlar sınırsız bilet basar
    Umarım öyle olur bakalım biletler bir daha ki ay piyasaya çıkar.

Sen ne yaptın motorun çanta işini hallettin mi yaptın mı ?

Aslında hafif olması için alüminyumdan yan çanta yapsan kilitli falan enduro motorlarda oluyor ya onlardan

BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    Honda CB650F
    aklıma gelmedi değil ama abi maliyet fazla çıkar gibime geliyor hazırları zaten çiftini 1000 tlden satıyorlar.Sanayidede böyle birşey yaptırabileceğim adam yok denecek kadar az veya düzgün yapabilen çıkması zor eğer yapım aşamasının olduğu bir site varsa incelerim.Çantalara el atamadım anca demirleri yapıldı duruyor evde.Bütünleme sınavlarından uğraşamadım.

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    Honda CB650F
    hafta içi hemen kolları sıvıyorum gerçekten adam yapmış ya bunlar bile yeterli bana

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    evet malzeme olduktan sonra herşey yapılabilir.
    almpoz bunu beğendi.

"AKINCILAR..."

Arkadaslar motoru alali 1ay oldu daha 430 km de binemedim yagmurdan isten gucten bgun isim cikti turlayim dedim otobanda tapa gaz 110u gecmei 9 bin devirde sabit ittim 500km olunca bakima goturucem motor acilmadi herhalde daha sizin max hizlarinis nedir?

Motosikleti
    Honda CB650F
    kardeşim yanlış yapıyorsun rodaj esnasında o kadar zorlama motoru.1000 km den sonra civatalar somunlar dişliler birbirine alışmış oluyor siz böyle son gaz kullanırsanız 1000 km yi bile görmeden arıza vericek motor.İlk 500 km ye kadar 6 bin deviri geçme 1000 km ye kadarda 8 bin deviri geçmemen lazım.

Tesekkur ederim yok zaten motoru cok sakin kullaniyorum ama bi deneyeyim dedim 4bin civarlarinda vites arttiriyorum 70kmh i gecmiyorum
    almpoz bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Herkese iyi akşamlar 1 yılın sonun motoru alıyorum pulsar için herşey tamamdı ama hesapta olmayan borçlar çıktı yani biz 5 bilirken 10 çıktı tapuyla ilgili onun yüzünde driftte karar kıldım aslında ilk kararım driftti pulsar çıkınca drifti silip ona yönelmiştim olmadı...sağlık olsun.Şimdi bi kaç sorum var konuyu baya okudum ama aradığımı bulamadım gözlerim kanlandı artık.

Motoru sıfır alıcam kredi kartına 9 ay vade yapacaklar 0 faiz..
    Bu evraklar ne kadar sürede hazır olur ? plaka vesaire bide ne kadar mal olur ?
    Koruma demiri önemli şuan izmir karşıyakada oturuyorum önerebileceğiniz yer varmı montajda yapacak.Bilmiyorum alt çenede olur mu ?
    Sorularım bu kadar alıntı yaparak cevaplarsanız iyi olur..

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    @scarface123 oo 110 ne ya vites atmayı unutmuş olmayasın? Ben 160 görüyorum çeyrek gazla. Şaka bi yana zaten motorun maksimum yapacağı o dostum açılma diye bişey yok. Ha gün gelir rüzgar arkana düşer belki 120 falan görürsün ancak düzde 110 normal.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Ben bir kere denedim sadece iyi bir yokuş aşağı hızlanmıştım 130 u gördü ama motor artık yeter basma yeter der gibi bağırıyordu tabi tavsiye etmiyorum.O gün acelem vardı ondan hazır denedim.

xkeconx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh 125 Drift
    merhaba arkadaşlar benim drift in egzozundan bugün garip sesler gelmeye başladı araştırdım içi dökülmüş meğer yarın servise götürcem ne düşünüyorsunuz daha 3900 km de 4 aylık motor sizlerde böyle sorun varmı

Motosikleti
    Honda CB650F
    Sağ ayaklığın hemen alt kısmında iki yola ayrılan bir kısmı var egzoz borusunun içinde.orası parçalanmıştır ordan delik açıp kaynak yapacaklar ama bu durumun olması için ya motorun eski olması lazım yada üretiminde hata yapılmıştır.Düzgün yapılmadıysa sorun yaratır.Garantiden değiştirsinler normal değil yani

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    benim basima gelmiati ama benim aicak egsozun icine su dokunce kaynak kopmustu bizim egsozlarin ici cift boru borunum kaynagi kopmustur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)