Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Drift
    Sehpayi cozdum tesekkurler rolentiye gelicek olursak karburator nerde bilmiyorum ama bulurum sikinti suku ilk calistiriyorum bosta aragazla 1000 en fazla 2000de oynuyor 3-4 km gezip geldim bosa aldim 4000devirde vitese alsam gidicek yani dusurmelimiyim napmaliyim odevir oyleyken kokuda geliyor balatalardan olabilir belki dusuriyimmi dusurmeyimmi bilemedim damlama seside sanirim deponun ustune degen benzin giderken durunca geri icine damladi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sehpayi cozdum tesekkurler rolentiye gelicek olursak karburator nerde bilmiyorum ama bulurum sikinti suku ilk calistiriyorum bosta aragazla 1000 en fazla 2000de oynuyor 3-4 km gezip geldim bosa aldim 4000devirde vitese alsam gidicek yani dusurmelimiyim napmaliyim odevir oyleyken kokuda geliyor balatalardan olabilir belki dusuriyimmi dusurmeyimmi bilemedim damlama seside sanirim deponun ustune degen benzin giderken durunca geri icine damladi
    515 ve 516. sayfadaki resimlere bakarsan rolanti ayar vidasini gorebilirsin sari renkli.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Mondial Drift'in katalog çekimlerinden bir kaç kare

Bugün 7 motosiklet Susurluk yapıp geldik toplam 100 kilometre güzel - kısa bir oldu

kdiner ve LynXMaSTeR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    maşallah bizim burda gezecek adam yok özendim şimdi kaan mondial seninle aynı kiliti kullanıyor sanırım :Dd

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Pulsar başlığı olmasada eski bir drift ailesi üyesi olarak sizlerle paylaşmayı uygun gördüm.

almpoz, C.Kaan ve ENİGMA bunu beğendiler.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Kaan renkleri açınca benim motor beyaz melek gibi çıkmış

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    az daha açılsa senin motor gözükmicek :DD

kdiner abi daha motor yokmuydu onlar azmış :D
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah bizim burda gezecek adam yok özendim şimdi kaan mondial seninle aynı kiliti kullanıyor sanırım :Dd
    Yakalandık

Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaan renkleri açınca benim motor beyaz melek gibi çıkmış
    Hahahah :D

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az daha açılsa senin motor gözükmicek :DD

kdiner abi daha motor yokmuydu onlar azmış :D
    Pulsar iyi tuttu yav, keşke 250 cc olsa o zaman Driftten sonra Pulsar'a geçmeyi düşünürdüm.
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Motosikleti
    Mondial Drift
    Dedigin sayfalara baktim ama benden kaynakli goremedim nasil birsey aradigimida bilmiyorum ondan kaynakli onu bulabilirsem yarin 30dakika rolentide calistircam artarsa hicbirsey olmadan sadece isininca dusurucem bulabilirsem ve iyiki 600cc motorum yok 5dk motoru acik birakmaya korkuyorum komsulardan laf gelir diye birde o resimlerde gordum benzin muslugu benim ustte serviste ust acik sol kapali asagi yedek demislerdi benmi yanlis biliyorum resimdenmi yanlis anladim yoksa

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    dedigim sayfalardaki resimlerin altinda yada ustte veya resimlerin icinde neyin ne ise yaradigi yaziyor

Motosikleti
    Mondial Drift
    Okulda bilgisayar labarautarinda tekrar bakicam Benzin muslugunu nasil kullanmaliyim beninim var yukarida musluk

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Bilgisayardan gorebildim acaba motor 0 diyemi 3000 4000de calisiyor diye dusundum sabah motoru isiticam sonra 1500 e kadar dusurucemama benzin muslugunu goremedim simdi benzinim var yukarda duruyor servis yukari acik demisti diye hatirliyorum yoksa benimmi hatam var

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedigin sayfalara baktim ama benden kaynakli goremedim nasil birsey aradigimida bilmiyorum ondan kaynakli onu bulabilirsem yarin 30dakika rolentide calistircam artarsa hicbirsey olmadan sadece isininca dusurucem bulabilirsem ve iyiki 600cc motorum yok 5dk motoru acik birakmaya korkuyorum komsulardan laf gelir diye birde o resimlerde gordum benzin muslugu benim ustte serviste ust acik sol kapali asagi yedek demislerdi benmi yanlis biliyorum resimdenmi yanlis anladim yoksa

fullpusat1 kardeşim, benzin musluğunda kova işaretleri var, dolu kova benzin ana depo da demektir, yarım kova ana benzinin bittiği zaman yarım kova kısmına alıcaksın, diğeri ise kapalı bilirsiniz zaten, jikle kolunuzu resimde olduğu şekle getirin, rolanti civatası ise görüyorsunuz zaten resimlerde ne olduğu yazıyor. servisin ne dediğini birak benzin musluğunda kova işaretlerini takip et.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

biraz daha ekleme yapim o zaman.

bu da hafta sonu oktay motor bajaj servisinin düzenlemiş olduğu sucuk partisi,resimler orda çekildi güzel bir etkinlik oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

buda pulsara yapmış olduğum sis farlaım çakarlıdır.
    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
    C.Kaan ve almpoz bunu beğendiler.

Azcı canlansın şuralar yav :D

Motosikleti
    Resim - Video atında canlansın

Hadi :D
    kdiner, almpoz ve C.Kaan bunu beğendiler.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Pazar gununden kalma

[n]http://i.hizliresim.com/Vl06GR.jpg[/img]
    kim demis izmirde kar yok diye :D
    kdiner, almpoz ve C.Kaan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Motorun bir yerine ismimi + kan grubumu yazdırsam'mı acaba ? kararsız kaldım bu konuda.

Bilgilendirme: Akaryakıt istasyonlarında bulunan köpüğün kostik olduğunu ve bu maddenin otomobil - motosikletlerinizin boyasına ve plastik aksamına zarar verdiğini, far - sinyal vb. parçaların sararmasına neden olduğunu biliyor'muydunuz ? Mümkün olduğu kadar kullanmamaya çalışalım bu köpükleri eğer kullanmak durumunda kalıyorsak sadece metal bölgelere sıkmanızı tavsiye ederim.

ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun bir yerine ismimi + kan grubumu yazdırsam'mı acaba ? kararsız kaldım bu konuda.

Bilgilendirme: Akaryakıt istasyonlarında bulunan köpüğün kostik olduğunu ve bu maddenin otomobil - motosikletlerinizin boyasına ve plastik aksamına zarar verdiğini, far - sinyal vb. parçaların sararmasına neden olduğunu biliyor'muydunuz ? Mümkün olduğu kadar kullanmamaya çalışalım bu köpükleri eğer kullanmak durumunda kalıyorsak sadece metal bölgelere sıkmanızı tavsiye ederim.

http://i.hizliresim.com/WV0b1q.jpg
    Metal bölümlere kesinlikle zarar vermez dmi ?

Motosikleti
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metal bölümlere kesinlikle zarar vermez dmi ?
    Metal bölümlerde'de uzun vadede aşınmaya yol açar mümkün oldukça bu köpükleri kullanmayın gidin kaliteli oto şampuanı alın onlarla yıkayın motorunuzu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Elbet bu karların sonu gelecek

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    kar demişken

bu arada motorum satılıktır arkadaşlar bilginize...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)