Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Sizin yaptiginiz diyotlu sistem vardi ona baktim fakat diyot ne model hangi kodlu onu bulamadim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    19 lt damacanayı bile motorla taşıyorum

atamert35 bunu beğendi.

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    diyotun ne olduğu hiç farketmiyor onu farkettim. şarj aletinin içindeki bile yeter

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    sizin koruma demiriniz bu vermiş olduğum 1. linktekinden mi yoksa 2. linktekinden mi bilgi verirseniz sevinirim.
    1)http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6652283/detay/

2)http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5208473/detay/

Motosikleti
    Var
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin koruma demiriniz bu vermiş olduğum 1. linktekinden mi yoksa 2. linktekinden mi bilgi verirseniz sevinirim.
    1)http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6652283/detay/

2)http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5208473/detay/
    1. nci liktekinden

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6652283/detay/

Düz olanlardan alma aralara girerken sıkıntı olur 2 tipi var biri bu

Biride bu

Satan yerlere bi uğra bakarak alman daha uygun olur

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. nci liktekinden

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6652283/detay/

Düz olanlardan alma aralara girerken sıkıntı olur 2 tipi var biri bu

http://www.kalyoncumotor.com/image/c...22-500x500.JPG

Biride bu

http://www.yildizticaret.com/images/...t/Big/1410.jpg

Satan yerlere bi uğra bakarak alman daha uygun olur
    benim ikinci linkteki verdiğim biraz daha dışa açık ve daha fazla koruma sağlayacak gibi duruyor, sizin ki içe yatık ve allah korusun birşey olduğunda fazla fayda sağlamaz sanırsam. ikinci linkte kini düşünüyorum sizin içinde daha iyi olmaz mı nedersiniz. Aralarda pek fazla işim olmuyor ama 2. linktekide fazla yanlara açık değil gibi. vermiş olduğunuz linke baktım benim düşündüğüm tip, linkte dışa açık gibi duruyor ama içe basık sanırsam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

bu resimde dışa açık gibi duruyor, sizin kide bundan diyorsunuz ama motor üzerinde duruş şekli kener kısımları içe dönük duruyor.
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Var
    Depoyu dizle tutugumuz yerin altında kalıyor zaten son resimlerde görebilirsin dizler açık leylek gibi gitmedigime göre icim rahat resimlerde bakmayla olmuyor en iyisi ikisinide yan yana koy begendigini al daha kazada yapmadım motorla birlikde sürüklenmedim olay basit kaza yapmayıverecen olup bitecek

2 linktekine dısa dogru fazla kavis verilmemis gibi duruyor benim koruma demirinde dısa dogru uzanan kavis var 2 linktekini yakından görmedigim icin yorum yapmıyayım genede satıcılara ugra ikisinede bakarak hangisini alacagına karar ver

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bugün eve dönmem gerek ama rüzgar çok fazla var ne yapçaz bilmiyorum

Motosikleti
    bu modelinide ben pek fazla sevmiyorum daha fazla koruma sağlıyor ama ötekinin de estetiği var
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün eve dönmem gerek ama rüzgar çok fazla var ne yapçaz bilmiyorum
    hızını düşür tın tın git korkma uçmazsın, redbul içersen o başka

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öneriler için çok teşekkür ediyorum, eşim için wolf ü satmak ve araba almak durumunda kaldım, ufaktan bir araçta alacağım mecbur, o sebeple kürkçü dükkanına döndüm açıkçası seneye cbr alana kadar drift düşünüyorum ama bazı arkadaşlar 150 mr vulture ile kafamı çeliyor açıkçası. o motoruda inceledim ama biraz fazla yakıyor gibi geldi
    Caner abi yine mi motoru değiştiriyorsun şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin Benim daha 1700km oldu çok yardımcı olamayacağım sana. Ama kurttan inip kuzuya binmek gibi olacak senin iş biraz. İstanbul trafiğinde drift 2.6-3 litre arası yakar(fazlası olur mu bilmem ama azı olmaz ). Wolf grubunu faceden takip ettiğim kadarıyla söylüyorum driftle arasında çok yakıt farkı yok.

Tecrübem yeterli olsa takasa girerdik. İçimde büyük bir kurt sevgisi var

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

benim ikinci linkteki verdiğim biraz daha dışa açık ve daha fazla koruma sağlayacak gibi duruyor, sizin ki içe yatık ve allah korusun birşey olduğunda fazla fayda sağlamaz sanırsam. ikinci linkte kini düşünüyorum sizin içinde daha iyi olmaz mı nedersiniz. Aralarda pek fazla işim olmuyor ama 2. linktekide fazla yanlara açık değil gibi. vermiş olduğunuz linke baktım benim düşündüğüm tip, linkte dışa açık gibi duruyor ama içe basık sanırsam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

bu resimde dışa açık gibi duruyor, sizin kide bundan diyorsunuz ama motor üzerinde duruş şekli kener kısımları içe dönük duruyor.
    http://<a href="http://hizliresim.co...Mg.jpg</a></a>

Fotoğrafta tam belli olmuyor. Bende de konyalıdaki koruma demirinden var. Tam karşıdan şöyle duruyor. Bence gayet yeterli ve şık yardımı olur umarım:

Motosikleti
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caner abi yine mi motoru değiştiriyorsun şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin Benim daha 1700km oldu çok yardımcı olamayacağım sana. Ama kurttan inip kuzuya binmek gibi olacak senin iş biraz. İstanbul trafiğinde drift 2.6-3 litre arası yakar(fazlası olur mu bilmem ama azı olmaz ). Wolf grubunu faceden takip ettiğim kadarıyla söylüyorum driftle arasında çok yakıt farkı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Fotoğrafta tam belli olmuyor. Bende de konyalıdaki koruma demirinden var. Tam karşıdan şöyle duruyor. Bence gayet yeterli ve şık yardımı olur umarım:

http://i.hizliresim.com/on4bgo.jpg
    şekil güzel kilolu biri değilim ama biraz geniş adamım, bu resimdekinin kulaklarını biraz açmam lazım ki sinyal koruma görevi de görebilsin bana da yardımcı olsun.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

şekil güzel kilolu biri değilim ama biraz geniş adamım, bu resimdekinin kulaklarını biraz açmam lazım ki sinyal koruma görevi de görebilsin bana da yardımcı olsun.
    Tabiki de size en uygun hangisi geliyorsa onu alın

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşlar slmlar,

bi tane buldum motorda 1800 kmde 2014 model 2100 tl ye alınırmı acaba ? değer mi ne dersiniz.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    1800 km nedirki bence alınır apaçi değilse bugün istanbuldan geri döndüm tam 139 km saydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

uykusuzluktan tipe bak :D
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09

http://i.hizliresim.com/on4bgo.jpg

Sagol kardesim yakit normal yol yapin biraz sattim ben motoru bakalim kismetse pazartesi 1800 kmde bi drift alicAz, ama su yukardaki far hosuma gitti neyin fari o acaba nerden buluruz varmi bilgisi olan

Sagol kardesim yakit normal yol yapin biraz sattim ben motoru bakalim kismetse pazartesi 1800 kmde bi drift alicAz, ama su yukardaki far hosuma gitti neyin fari o acaba nerden buluruz varmi bilgisi olan
    Yukarıda okudum, 2100 lira süper bir fiyat o kmdeki bir drifte göre. İnşallah bir sorunu yoktur iyice incele. O fiyata o kmde dediğim gibi baya baya iyi..

Far olarak Konyalının stuntçu farını mı kastediyorsun yoksa atamertin mercek farını mı ? İkisi de bulabileceğin farlar

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Yukarıda okudum, 2100 lira süper bir fiyat o kmdeki bir drifte göre. İnşallah bir sorunu yoktur iyice incele. O fiyata o kmde dediğim gibi baya baya iyi..

Far olarak Konyalının stuntçu farını mı kastediyorsun yoksa atamertin mercek farını mı ? İkisi de bulabileceğin farlar
    Aynen su posetler asili olan fari dedim varmi linki acaba

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bugün sanayi de ki dükkanları alt üst ettim led lamba bulamadım. Elimde ki farın içindeki ampülü değişreyim dedim ama olmadı.

Motosikleti
    Var
    Aynen su posetler asili olan fari dedim varmi linki acaba
    Plastiği göstermelik çabuk çizilebiliyor ampül H3 12v 35 w diye geçiyor sis farıymış google amcadan duyduguma göre çabuk patlıyormuş benim ikiside patladı piyasada fazla bulunmuyor bu ampüllerden olanlar 55 w arabaya olanlardan bizimki 35 w oldugundan 55 w olanları takmak sakıncalı

Aydınlatma xenon kadar olmasada iyi anlamayan vatandaş beyeniyor bende yakıştırıyorum bakan caktırmadan bir daha bakıyor

Aliexpressde var ücretsiz kargoluydu simdi mobilden linke bakamadım 20-35 dolar arası aratırsan bulabilirsin
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastiği göstermelik çabuk çizilebiliyor ampül H3 12v 35 w diye geçiyor sis farıymış google amcadan duyduguma göre çabuk patlıyormuş benim ikiside patladı piyasada fazla bulunmuyor bu ampüllerden olanlar 55 w arabaya olanlardan bizimki 35 w oldugundan 55 w olanları takmak sakıncalı

Aydınlatma xenon kadar olmasada iyi anlamayan vatandaş beyeniyor bende yakıştırıyorum bakan caktırmadan bir daha bakıyor

Aliexpressde var ücretsiz kargoluydu simdi mobilden linke bakamadım 20-35 dolar arası aratırsan bulabilirsin

Yani almaya degmez mi diyosun hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)