Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    eğer çakma gösterge alırsanız dikkat edin soketlerdeki kablo yerleşimleri farklı dikkatli bakın arızaya sebebiyet verir bende ncr marka aldım baktım soketlerin yeri farklı hemen değiştirdim iyikide farketmişim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Egzozdan nasıl ses geliyor bende şu ana kadar hiç bir yerinde sorun olmadı her zaman çıvatalarını kontrol ederim motor kısmı hariç ilk başlarda sadece zincir gerdirme olayım vardı oda çözuldu en son ne zaman gerdirdiğimi bile hatırlamıyorum ama kontrol ettiğimde bir bolluk yok. Zaten bir arıza verdimi gerisi çorap sokuğu gibi gelir dikkat edelim. Allah nazardan korusun tüm moturcuları.

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Düz bir yolda bile gitsem debriyaji sikinca tenekenin içindeki taşın çıkardığı sese benzer bir ses.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ben video atmistim foruma egsoz sesiylr ilgili ama hatirlamiyorum onu.bulursam atarim o sese mi brnziyor cingir cingir otuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

https://m.youtube.com/watch?v=3TfzaOeCR_E

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

https://m.youtube.com/watch?v=nYaHZLoyDzc

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Ses bumu teldeyim link atabildim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Telefondayim linkleri ceviremesim ses bunami benziyor

Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben video atmistim foruma egsoz sesiylr ilgili ama hatirlamiyorum onu.bulursam atarim o sese mi brnziyor cingir cingir otuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

benim motor 4500km de şu ana kadar böyle bir ses oluşması yok, arka fren ayaklık egzoza temas edebilir mesafesini bir kontrol edin, egzozda bulunan tüm somunları kontrol edin motorda temas edebilecek yerleri bir kontrol edin. bugün genel bir somun civata kontrolü yaptım, herhangi bir sorun yok kullanmaya devam. antikanın biri kim olduğunu bilmiyorum iki ayanamlada oynama yapılmış, çıkarmaya çalışmamış ama aynayla oynanmış. kesin kedi yapmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

arkadaşlar şöyle bir düşüncem var benim ikametgahım istanbul, trabzondan motor satın alsam sıfır olucak ve plakası istanbul mu olur yoksa trabzon plakası mı olur, bilgisi olan varsa cevap verebilir mi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Yok abi bizim egsoz borusu ciftli icinden bir boru daha geciyor onun kaynagi kopmus 10 tl ye yaptirdim ben o sorunu senin sorunu bilmiyorum :S benkm motorda 25 bin oluyor hehe

Edit bizim aynalar sert kedi pek oynayamaz bence

Motosikleti
    Honda CB650F
    hangi ilden plakayı almak istersen o ilin plakasını verirler

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799

Ses o kadar fazla değil. Bi çukur tumsek kasisten falan geçince bide eksoza biraz vurunca geliyo ses. videodaki gibi gaz verirken çıkmıyor.

Motosikleti
    Yok abi bizim egsoz borusu ciftli icinden bir boru daha geciyor onun kaynagi kopmus 10 tl ye yaptirdim ben o sorunu senin sorunu bilmiyorum :S benkm motorda 25 bin oluyor hehe

Edit bizim aynalar sert kedi pek oynayamaz bence
    motorda oynama yok ama aynalarla oynanmış, pek fazla küçük çocukta yok ama bilmiyorum.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    bi zırıltı geliyor motorun ön tarafından çözemedim bi türlü

arkadaşlar 2014 model 0 rks titanic 150 fiyatı ne kadar bayilerde?

Motosikleti
    Alıntı scarface123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2014 model 0 rks titanic 150 fiyatı ne kadar bayilerde?
    sahibindende 3690 a ve 3450 ye olan var sifir satılık.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Arkadaşlar şuan sahibindende 2850TL sıfır 2014 mh drift. Motorsiklet dünyasından hasan bey sanırım satıyor. Nasıl bilirsiniz bu firmayi, fiyat sizce nasıl ucuzsa bu ucuzluğun içinde bir bit yeniği olabilir mi yani firma güvenli midir ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler,saygılar.

Bende sürekli görüyorum o ilanlarıda stokları var sanırım ama anlam veremedim. Bende alıcam da hala bekliyorum.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Fabrika da stoklanmis parcalarin birlestirilerek ve 2014 model olarak satilmasiyla oluyor diye dusunuyorum. Mesala tekerleklerde uretim yili haftasi yazar bakmak lazim veya baska aksamlarina parcalarina. Eger baska biseler varsa bilen arkadaslar bilgi verirse iyi olur.

voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Valla ben de bu satış yapan yer hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını bekliyorum işte arkadaşlar.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Motorun önü çok hafif hani azıcık daha güçlü olsa 2 ye çekerken bile kafa kaldıracak. Dönerken falan sıkıntı yaşatıyor debriyajı kontrollü kullanmak lazım yeri öpmek an meselesi.

Motosikleti
    Honda CB650F
    tekerlekleri michlen ile değiştirirsen farkını anlayacaksın üstünde gelen berbat dandik cst marka lastiklerle denemeyin yanağın ucuna kadar yatırdım yinede kaymadı motor iyiki değiştirmişim tekerlekleri.Motorun atikliği süper yalnız ona denecek söz yok çift kişi bile hızlı kalkışlarda ön teker şahlanmak istiyor bu beni memnun etti açıkçası torkunu hissettiriyor.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Merhaba,

Malum havalar soğudu, yeni lastik almak istiyorum.

Aklımda IRC Winter Grid, PirelliDura Traction ve Michelin Pilot Street var.

Benim sıkıntım kesinlikle kar veya buz değil. Islak zemin için istiyorum. Bunun için Pirelli gibi arazi lastiğine benzer değil de su tahliyesi kuvvetli olan bir dizayna sahip lastik kullanmak istiyorum. Siz hangi markaları kullanıyorsunuz, az daha CST ile sürersem kesin öleceğim. En ufak harekette kayıyor, frenleme 0

Durum o kadar vasatmi lastiklerin durumu,tavsiye lastik onerin baride ona gore tedbir alalim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)