Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun gittim servise yagi degistirdik ama bende motul 5000 10w40 vardi usta onermedi onumuz yaz bu ince kalir dedi motul 5100 15w50 koydu bilmiyorum belki 10w50 de olabilir.Ama cok super bi bakim yapti izmirde olan varsa oneririm...
    Arkadaşım bende Karşıyaka da oturuyorum. Benim driftin 4000 bakımı geldi. Gittiğin bu servis nerede yazarmısın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Bugun gittim servise yagi degistirdik ama bende motul 5000 10w40 vardi usta onermedi onumuz yaz bu ince kalir dedi motul 5100 15w50 koydu bilmiyorum belki 10w50 de olabilir.Ama cok super bi bakim yapti izmirde olan varsa oneririm...
    Arkadaşım bende Karşıyaka da oturuyorum. Benim driftin 4000 bakımı geldi. Gittiğin bu servis nerede yazarmısın.
    ENİGMA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bu hafta içinde bir gün hava güzel olursa İzmir/Konak tarafına geleceğim müsait olan Driftçiler ile görüşmek isterim kısada olsa

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta içinde bir gün hava güzel olursa İzmir/Konak tarafına geleceğim müsait olan Driftçiler ile görüşmek isterim kısada olsa
    dostum bana saat ve günü ver dicem ama hafta içi çalışıyorum ya bu yazıyı yazarken jeton düştü :D

İlerki tarihlerde Bayburttan Erzurum'a gitmeyi düşünüyorum motosikletimle ordan köyüme 400 km yolum var Havalar da bi ısınsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Birde 3 tane wd 40 aldım tanesi 7.40 liradan 200ml kaskım için de siyah vizör sipariş ettim. Buğu olayı beni deli ediyorrrrrrrrrrrr çözümü yok mu
    ENİGMA bunu beğendi.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlerki tarihlerde Bayburttan Erzurum'a gitmeyi düşünüyorum motosikletimle ordan köyüme 400 km yolum var Havalar da bi ısınsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Birde 3 tane wd 40 aldım tanesi 7.40 liradan 200ml kaskım için de siyah vizör sipariş ettim. Buğu olayı beni deli ediyorrrrrrrrrrrr çözümü yok mu
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...-FuME_630.html

http://www.motosikletaksesuarlari.co...ersal_620.html

BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ

Abi buğudan kurtulmak istiyorsan ırıduım gold diye geçer bu vizör kullan ayna gibi olanlardan yani,benım kaskta pınlock onda bile buğu yapıyor

Siyah vizör olanı yok mu abi

Abi buğudan kurtulmak istiyorsan ırıduım gold diye geçer bu vizör kullan ayna gibi olanlardan yani,benım kaskta pınlock onda bile buğu yapıyor
    Onu duydumda altın rengi vizör mü yok mu bunun siyahı :D

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Siyah vizör olanı yok mu abi

Onu duydumda altın rengi vizör mü yok mu bunun siyahı :D
    yok abi onun özelliği zaten altın rengi olması :D

yok abi onun özelliği zaten altın rengi olması :D
    Link varsa alayım bi :D cross olsa güzel durur da ne bileyim bizim motorun üstünde biraz garip kaçar :D

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Link varsa alayım bi :D cross olsa güzel durur da ne bileyim bizim motorun üstünde biraz garip kaçar :D
    http://www.gungormotor.com/urun/799/LS2-FF-351---FF-369---FF-384-VIZOR-IRIDIUM-GOLD.html

bunun gibi tabi kendi kask modeline göre arama yaparsan iyi olur her modele uygun olmayabiliyor

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Gece motor kullanmıyorsan eğer siyah vizör alınır ama kullanıyorsan siyah vizörle gece yolculuk yapmazsın görüşün kısıtlanır
    kdiner bunu beğendi.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Gündüz suratımın gözükmesini sevmiyorum :D daha esrarengiz olsun.

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar siz driftin ön ve arka tekerleklere kaç hava basıyorsunuz? Artçısız. Benim lastik havaları arada bir azalıyor normalmi?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs

3 gün önce hava güzeldi baya bir turladım 2 gün önce ise biraz cross macerası yaşayalım dedik jawa 350 ve ben tarla yolları tarla içleri çamur batak geziyorduk bizim ön çamurluklar çamur topladı ikimizinde tekerleler kitlendi birbirimize ulaşamıyoruz motorlar ayaklıklarda durmuyor ön tekerlekler dönmüyor çamur batak içinde düz bi yere çekip çalı çırpı ile çamurluk arasını çok az temizledim zar zor tekerlek sıkışıkta olsa dönüyordu geri dönerken 2-3 kez daha kitlendi tekerlek temizledim yeni bıçak çekilmiş yola girdik kum motoru 1 e takıoyrum 2 ye takınca yürümüyor ön tekerlek okadar kasıyor zor zor gitmeye çalışıyorum bi süre sonra rahatladı dedim 2 ye attım 9 bin devirlerde 60 civarı gidiyorum ön tekerlek kum toplanmış yere geldiği an kitledi yan yattım biraz sürüklendim koruma demiri kaynaktan kopardı kendini bende çok az ağrı var başka birşey yok tekeriniz düz bassın
    son olarak göstergem 2.ye kablolarını kopartıyor bi kere uzatmıştım 2.5luk kablo taktığım için kalın gelip kendi kendine çıkmış yerinden göstergeiy tammen söktüm yeni kablo çekip full lehimledim artık ben çeksemde kopmuyor 3 saatimi aldı ama deydi gerçekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

bu arada yanp yanmaması korkarımki göstergenin altından seninde kablo kopmuş far karenakjını çıkar kabloların göstergeye girdiği yerleri kontrol et

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Motorda orijinalinden farklı ayna kullananınız var mı arkadaşlar ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/mGa7dy.jpg

http://i.hizliresim.com/M6bgEa.jpg

http://i.hizliresim.com/ZLaQJZ.jpg

http://i.hizliresim.com/lk8rvX.jpg

http://i.hizliresim.com/nAamM0.jpg

http://i.hizliresim.com/BZ162g.jpg

3 gün önce hava güzeldi baya bir turladım 2 gün önce ise biraz cross macerası yaşayalım dedik jawa 350 ve ben tarla yolları tarla içleri çamur batak geziyorduk bizim ön çamurluklar çamur topladı ikimizinde tekerleler kitlendi birbirimize ulaşamıyoruz motorlar ayaklıklarda durmuyor ön tekerlekler dönmüyor çamur batak içinde düz bi yere çekip çalı çırpı ile çamurluk arasını çok az temizledim zar zor tekerlek sıkışıkta olsa dönüyordu geri dönerken 2-3 kez daha kitlendi tekerlek temizledim yeni bıçak çekilmiş yola girdik kum motoru 1 e takıoyrum 2 ye takınca yürümüyor ön tekerlek okadar kasıyor zor zor gitmeye çalışıyorum bi süre sonra rahatladı dedim 2 ye attım 9 bin devirlerde 60 civarı gidiyorum ön tekerlek kum toplanmış yere geldiği an kitledi yan yattım biraz sürüklendim koruma demiri kaynaktan kopardı kendini bende çok az ağrı var başka birşey yok tekeriniz düz bassın
    son olarak göstergem 2.ye kablolarını kopartıyor bi kere uzatmıştım 2.5luk kablo taktığım için kalın gelip kendi kendine çıkmış yerinden göstergeiy tammen söktüm yeni kablo çekip full lehimledim artık ben çeksemde kopmuyor 3 saatimi aldı ama deydi gerçekten

http://i.hizliresim.com/WVy9b8.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

bu arada yanp yanmaması korkarımki göstergenin altından seninde kablo kopmuş far karenakjını çıkar kabloların göstergeye girdiği yerleri kontrol et
    geçmiş olsun cok üzüldüm gercekten,farin o siyah seyi kirilmis ama sinyal saglam ben iki arac arasindan gecerken bile trafik surtuyo bazen aynalar falan

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Teşekkür ederim o sinyal kırılmıyor ilk aldığımda motoru arkadşaıma verdim 2 kez düştü kırılmadı 70 ile arabaya vurdum ondan başka heryer hasar gördü yine kırılmadı :D

Mertcan39 geçmiş olsun bayağı üzüldüm . Bugün bende motoru çıkarırken merdivenden aşşağı iniyoduk az daha zar zor çıkardım tek başıma hafif çizik oldu sol ön maşada 3-5 gün çıkarmayacağım motoru sürdüğüm yerde bi tek bende drift var bakım yaptığım için bayağı göze çarpıyor .

Arkadaslar on tekerden ciyak ciyak ses gelyo surerken neyden olabilir

Disk sürtüyor olmasın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)