Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    motosiklet tercihinde wolf e sıcak bakıyorum... wolf ile wolf s arasındaki tek fark karşılaştırdığım kadarı ile far kısmı.. diğer özellikleri aynı doğru mu aceba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet tercihinde wolf e sıcak bakıyorum... wolf ile wolf s arasındaki tek fark karşılaştırdığım kadarı ile far kısmı.. diğer özellikleri aynı doğru mu aceba?
    evet aynen öyle.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    cub alıp tecrübe kazanayım diyordum ama geçenlerde bi deneyeyim dedi.. 1,83 boy 87 kilo ile pek hoş olmadı.. vitesli düşünüyorum artık.. drift ve wolf f/p oranı olarak iyi görünüyor anladığım kadarı ile.. driftinde resimler pek hoşuma gitmedi.. ehliyet ve ekipmanı bi alayım sonrasında motoru çekicem. hayırlısı bakalım kısmetimizde ne varsa... birde gidip bayide görmek lazım..

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    cub alıp tecrübe kazanayım diyordum ama geçenlerde bi deneyeyim dedi.. 1,83 boy 87 kilo ile pek hoş olmadı.. vitesli düşünüyorum artık.. drift ve wolf f/p oranı olarak iyi görünüyor anladığım kadarı ile.. driftinde resimler pek hoşuma gitmedi.. ehliyet ve ekipmanı bi alayım sonrasında motoru çekicem. hayırlısı bakalım kısmetimizde ne varsa... birde gidip bayide görmek lazım..
    1,83 kesinlikle Wolf almalı.Ben 1,87 yim 125 lik daha kalıplı motor yok sanırım.Drift spor tarzı dolayısı ile daha çok sırıtır altınızda
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    zaten wolf e sıcak bakıyorum.. yollarda görüyorum ama bide totoyu seleye yerleştirmek lazım.. yazıldığı kadarıyla selede rahatmış... wolf s diye düşündüm ama, rüzgarın etkisini kırması ve ilerde ekstra cam için wolf daha iyi bir seçim olur gibi...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    drift çok güzel motorda, kafa küçük ondan küçük duruyor. wolfun kafa büyük. ondan gören 150 lilikmi diyor. benim boyum 1.90 kilom 115.

salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bu sefer 412 km gitti. Daha doğrusu yedeğe geçtim geçecem derken benzinlikte buldum kendimi. yedeğe çevirmeden aldım. Geçen sefer 440 km gitmiştim. Neyse. 5.11 tl den 60 tl benzin aldım po dan. İndirim gelmişmiş benzine.hepsi hikaye. Cart curt.
    Salih t iyi seçim

Motosikleti
    üçerlerde sahibinden de 2.790 fiyat yazıyor. Ankara tayfun motor 3.150 demiş (ilk bakım ve uyduruk kask hediye)... fiyat farkı baya var.. malum taksitle alıcaz.. uygun bi fiyatı denk getirmek lazım.. Aceba kışın alsam indirim olur mu?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    salih bak bende taksitle almam gerektiğinden sanal pazar aracılığı ile 2. el aldım. Zaten peşin alamıyorsan durumlar pekte parlak değildir demek oluyor.2. eli çok düşük olduğundan sitede temiz satan arkadaş var ise tavsiye ederim.Sen birinden almak istedikten sonra taksit nasıl yapılır detaylı konuşuruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sefer 412 km gitti. Daha doğrusu yedeğe geçtim geçecem derken benzinlikte buldum kendimi. yedeğe çevirmeden aldım. Geçen sefer 440 km gitmiştim. Neyse. 5.11 tl den 60 tl benzin aldım po dan. İndirim gelmişmiş benzine.hepsi hikaye. Cart curt.
    Salih t iyi seçim
    Abi indirim 12 den sonra.İyi gitmişsin yine 420 desek keşke hemen almasaydın bende yarın alıcam artık, gerçi depoda bizi çok etkilemiyor ama kimsenin cebine 1 kuruş akıtasım yok.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla muratcım indirim olacağından haberim yoktu. Yoksa yarın alırdım.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla muratcım indirim olacağından haberim yoktu. Yoksa yarın alırdım.
    Ağa adama koymaz boşver abi innazuma alınca düşün orasını artıkın

Motor almak isteyenler Tahsin babayı takip etsin.Adam prof oldu Wolfte

Motosikleti
    2 elden pek anlamam, garanti olsun diye sıfır istiyorum.. tabi sıfırında ayrı bi güzelliği oluyor... en az 2-3 yıl 30.000 km binmeyi, sonrası 250 cc ye geçmeyi planlıyorum... 2.el arıza yapar falan beni motosikletten soğutmasın..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağa adama koymaz boşver abi innazuma alınca düşün orasını artıkın
    pazar bi anlaşma vardıya, dün ıptal oldu, vazgeçtik yani. İnazuma başka bahara kaldı

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    2 elden pek anlamam, garanti olsun diye sıfır istiyorum.. tabi sıfırında ayrı bi güzelliği oluyor... en az 2-3 yıl 30.000 km binmeyi, sonrası 250 cc ye geçmeyi planlıyorum... 2.el arıza yapar falan beni motosikletten soğutmasın..
    Aynı düşünce ile Cb almıştım, ah şimdi bu kafa olsaydı çoktan 250 lik parası birikiyordu .Sen sayfada problemi olup öyle kalan motor gördünmü bu başlıktaki ustalar nerede var

Adem ağabey herşeyin hayırlısı diyelim

Motosikleti
    1,5 aydır forumu yakından takip ediyorum.. yardımlaşma oldukça güzel.. dostluğunuz daim olsun.. bende farkettirmeden ufak ufak aranıza sızıyorum.. he he heee....

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı düşünce ile Cb almıştım, ah şimdi bu kafa olsaydı çoktan 250 lik parası birikiyordu .Sen sayfada problemi olup öyle kalan motor gördünmü bu başlıktaki ustalar nerede var

Adem ağabey herşeyin hayırlısı diyelim
    başka teklifler ve anlaşmalara kaldık gene. Herşey gene bitmiş değil yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

1,5 aydır forumu yakından takip ediyorum.. yardımlaşma oldukça güzel.. dostluğunuz daim olsun.. bende farkettirmeden ufak ufak aranıza sızıyorum.. he he heee....
    yaş kaç? Nerelisin? He he hee

Motosikleti
    yaş 34, evli, çocuk 1 , aslen Kırşehir - Kaman, ikametgah Ankara, işim muhasebe...kan gurubum B rh +

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    yaş 34, evli, çocuk 1 , aslen Kırşehir - Kaman, ikametgah Ankara, işim muhasebe...kan gurubum B rh +
    hoşgeldin abi o zaman alırsın bi 0 wolf bak keyfine ondan sonra

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

Murat abi ledler hayırlı olsun güzel olmuş hem yukarıda daha çok dikkat çeker gündüz farı sonuçta
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    ehliyete yazıldım 2 hafta sonra sınav var.. emniyet var daha, sonra ekipman alıcam.. Kışında motoru alırım artık.. ilkbahara tam takım hazır olurum....

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yaş 33, ruh 13, evli, 1 çocuk, bodrumluyum. Özel bekçi (güvenlik)
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)