Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ybrnin bile 3 farklı tip balatası var. 3 üde uymuyor. benzeselerde.
    150cc scooter ların fren aksamı var wolfte. önbalata arka balata km teli scooter ile uyumlu. ilginç

Tahsin tam olarak bu balatanın aynını taktılar benim motora YBR balatası diye aldım parçacıdan acaba modeller arasında farkmı varki ?

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salıh kardes hosgeldın aramıza.79 lusun hsaba gore.bende 79 luyum.buradakı arkadaslık guzel motoruda aldınmı ekıp e bı uye katmanın onurunu asatırsın bızlere.
    pazar gecesı ıstanbul a gıtmıstım bugun dondum.yarın 4 eylul benım dogum gunum arkadaslar...

Nice Mutlu yıllara Mutlu

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,5 aydır forumu yakından takip ediyorum.. yardımlaşma oldukça güzel.. dostluğunuz daim olsun.. bende farkettirmeden ufak ufak aranıza sızıyorum.. he he heee....

Hoşgeldin arkadaşım kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle en az 2-3 sezon binerim 20-30 bin yaparım dediğine göre Wolf tam senlik
    Salih_T bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    insan 1 sene bile 125-150cc kullanıp satsa. bidaha 250cc den aşağısı kesmiyor. bende motoru satsam hayatta 250cc den aşağı alacağımı sanmam..
    Hem fatih kardeşime hem de tahsin abime katılmadan edemiyorum.BEn de alsam sıfır almam, tabi herkesin görüşüne sonsuz saygım var, sıfır malın farkını kimse inkar edemez.

Motosikletle şehir dışına çıkarım gezerim diyorsan en az 250 cc orası kesin.HEdefimiz X city hadi hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Ahmet abi bu mu balata?

http://www.rialli.com/urunler/yamaha...il-balata-ybr/
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat48/30 abi aklımda 250cc vardı cbf 250 alacaktım ama aklıma girdiler alma dediler tsubasa arkadaşta alma deyince almaktan vaz geçtim şu an arayıştayım ucuz temiz wolf denk gelirse 2. el alırım yoksa ybr flan bakacağım sebebi kısa süreliğine alacağım ilerde satması kolay olur diye ybr flan bakıyorum ama ucuza 250-500 cc de denk gelirse alama değil alabiliri hemen

salih_T kardeş ben sıfır almam artık wolf alırsam 2. el temizlerine bakartım sende temiz bulursan 2. el al derim satarken zara ediyoruz çünkü sıfırda ama sen uzun süre bineceksen 2-3 yıl sıfır al kafan rahat olur
    250 cc nüansına takılma fatih. motorda ne aradıgın önemli. sürat arıyor musun? konfor arıyor musun, saglamlık arıyor musun şekil mi istiyorsun?
    cbf 250 nin tvslerden pek farkı yok.
    250 cc diye alırsın cok ugraştırır. 3 bin tl ye 2005 aldı bi arkadaşımız 2 bin lira masraf etti. motor 5 e mal oldu.
    hyoların biraz daha dini imanı vardır bu konuda. v motor üzülmemişse en az 80 90 bin km gider.
    tabi burada karbüratörlüye elini anahtarını sokarsın. istediğin gibi ayar cekersin 2008 öncesine(devir kesici olmayan modelleri) bunlarda sorunlu olabiliyor eger hor kullanılmışsa
    2009 2010 ve sonrasına alırsan enjeksiyonlu buna pek müdahale edemezsin.
    ama hyoyu daha uzun süre kullanırsan. cbf 250 yi egzantirik mili uzun oldugundan değiştirsende bir süre sonra ses yapmaya başlıyor.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc nüansına takılma fatih. motorda ne aradıgın önemli. sürat arıyor musun? konfor arıyor musun, saglamlık arıyor musun şekil mi istiyorsun?
    250 cc diye alırsın cok ugraştırır. 3 bin tl ye 2005 aldı bi arkadaşımız 2 bin lira masraf etti. motor 5 e mal oldu.
    hyoların biraz daha dini imanı vardır bu konuda. v motor üzülmemişse en az 80 90 bin km gider.
    tabi burada karbüratörlüye elini anahtarını sokarsın. istediğin gibi ayar cekersin 2008 öncesine(devir kesici olmayan modelleri) bunlarda sorunlu olabiliyor eger hor kullanılmışsa
    ama hyoyu daha uzun süre kullanırsan. cbf 250 yi egzantirik mili uzun oldugundan değiştirsende bir süre sonra ses yapmaya başlıyor.
    tsubasa bende şu gt250 ye hayranım. enjeksiyonlu 29bg kalıplı fena bir makina. ama benim kadim yamaha motorcusu ustam hyosung alırsan yanıma gelme dedi vardır bir bildiği elbet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img821/1338/8ptg.jpg

Tahsin tam olarak bu balatanın aynını taktılar benim motora YBR balatası diye aldım parçacıdan acaba modeller arasında farkmı varki ?

Nice Mutlu yıllara Mutlu

Hoşgeldin arkadaşım kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle en az 2-3 sezon binerim 20-30 bin yaparım dediğine göre Wolf tam senlik
    abi bitane ybr esd balatası getirdi usta uymadı. sonra başka bir ybr balatası getirdi oda uymadı. sonra scooter ınkini getirdi şıp diye uydu.
    doğrusu oda hafifte ötme yapıyor. daha 9000km yaptım balatayla. keşke kaliteli birşey taktırsaydım
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    tsubasa bende şu gt250 ye hayranım. enjeksiyonlu 29bg kalıplı fena bir makina. ama benim kadim yamaha motorcusu ustam hyosung alırsan yanıma gelme dedi vardır bir bildiği elbet.

http://www.hyosung.com.tr/upload/irenkler/134_hg.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

abi bitane ybr esd balatası getirdi usta uymadı. sonra başka bir ybr balatası getirdi oda uymadı. sonra scooter ınkini getirdi şıp diye uydu.
    doğrusu oda hafifte ötme yapıyor. daha 9000km yaptım balatayla. keşke kaliteli birşey taktırsaydım
    hyo hakkındaki ön yargıya devir kesicisiz apaçiler neden oldular.
    ama sene 2013. bu muhabetin üstünden 6-7 sene geçmiş.
    ben motorcuyum diyip, hyo krank kırıyormuş diyen adamları gördün mü kacarak uzaklaş abi.
    herşeye bizim memleket bir kulp takıyor.
    honda yag yakıyor, hyosung krank kırıyor, yamaha kol cıkartıyor, suzuki egzantarikten ses yapıyor. kawasaki nanik yapıyor. ne lan bu böyle
    bunları duyunca evet abi haklısın diyip kaçıyorum.
    çünkü bunları bi yerlerden duymuş duydugunu bana anlatıyor.
    aslında bi boktan anlamıyorlar.

hyosung naked modelini kullandım, aslında biz böyle bir motor istiyoruz. basınca cok iyi kaçıyor, ebat cok güzel. kronik sorunu olmayan v motor ve en güzel yag sogutmalı olan bir motor.
    önceden bende herkes gibi su sogutma olucak aga diyordum.
    yok hortum patladı, müşür bozuldu, hararet 110 oldu, radyatör de su kalmadı, derdinden ziyade yag pompalı bir 250 cc yi tercih ederim.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    aksesuarlı wolf s diyor... aksesuar fiyata dahil değilmiş.. aksesuarı ile birlikte değil 2.750... 1.750 ye dahi almam.. hor kullanılmış olma ihtimali yüksek.. Akara bu tarz çok motor görüyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28214453/detay

ama şu sanki daha alınası gibi duruyor... 2000 TL ye..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...13814326/detay

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)

Abi 2000 olan apaçi tarzı değil sanki çamurluktaki ek titiz bir insan olduğunu gösterir.Son hızı keser diye bir apaçi o kadar büyük çamurluk aparatı takacağını zannetmem.Sadece egsoz farklı sanırım.6000 de motorun yorulması bir kenara daha yeni yeni açılacaktır.Kaldıki Tahsin abinin söylediği üzerine komple motoru 350 tl ye yaptırabilirsiniz, yani en bitik motorda bile karda sayırlırsınız sıfıra göre(sigorta,plaka dahil) şansi fikrim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35777966/detay
    Şu nasıl
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    aksesuarlı wolf s diyor... aksesuar fiyata dahil değilmiş.. aksesuarı ile birlikte değil 2.750... 1.750 ye dahi almam.. hor kullanılmış olma ihtimali yüksek.. Akara bu tarz çok motor görüyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28214453/detay

Aksesuarlı denen motor benim tabirimle ağır cilt hastalığına yakalanmış sivilce çıkarmış bi wolf uzak dur bencede diğeri kırmızı olan daha iyi duruyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 2000 olan apaçi tarzı değil sanki çamurluktaki ek titiz bir insan olduğunu gösterir.Son hızı keser diye bir apaçi o kadar büyük çamurluk aparatı takacağını zannetmem.Sadece egsoz farklı sanırım.6000 de motorun yorulması bir kenara daha yeni yeni açılacaktır.Kaldıki Tahsin abinin söylediği üzerine komple motoru 350 tl ye yaptırabilirsiniz, yani en bitik motorda bile karda sayırlırsınız sıfıra göre(sigorta,plaka dahil) şansi fikrim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35777966/detay
    Şu nasıl
    onuda gördüm daha mantıklı ama İzmir'e kim gidecek şimdi..
    zaten şu an piyasa araştırması yapıyorum.. kış gibi.. en geç mart ayı alırım motosikleti.. ikinci elde tek sıkıntım toplu ödeme.. sıfırın artısı kredi kartı ile ödeyebilme kolaylığı...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    insan 1 sene bile 125-150cc kullanıp satsa. bidaha 250cc den aşağısı kesmiyor. bende motoru satsam hayatta 250cc den aşağı alacağımı sanmam..
    aynen abi insan artık biraz tork istiyor altında

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsubasa kardeş cbf 250 herkesin dediği gibi sorunlu makine olabilir ancak bana temizi denk gelse yani egsantrikten ses gelmeyen yağ yakmayan bende yine ses gelem<z yağ yakmaz ben hız için almıyacağım onu sadece az torklu yokuşları seri çıkması, rahat olması, 100 km ile sabit gidiyor olması benim için istediğim o yüzden alayım dedim ama yakıtda baya yakıyormuş o yüzden o bile uzaklaştırdı ben i 4-5 litre yakıyor deniyor cbf 250 için o kadar yakıyorsa ben gs500 alırım daha iyi en azından 500 cc ve bastın mı da gider sakin kullanımda 90-110 arasında ise 3,5-4 litre yakıyormuş gs500 bizim burada bir abide var ayarı tam yerinde idi ve gerçekten de az yakıyordu motor ama temizini bulmak zor onunda

artık motor işine biraz ara vermek en iyisi egelim43 Ahmet abi dediğim arabaya bakmayı unutma gerçekten temiz iş görürse alalım onu sen ne dersin
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    onuda gördüm daha mantıklı ama İzmir'e kim gidecek şimdi..
    zaten şu an piyasa araştırması yapıyorum.. kış gibi.. en geç mart ayı alırım motosikleti.. ikinci elde tek sıkıntım toplu ödeme.. sıfırın artısı kredi kartı ile ödeyebilme kolaylığı...
    BEnde aynı durumda sıfır alırım 12 aya birazı peşinat dedim Honda için.Şuanda sahip olduğum Wolfu Raspy_09 nickli Meriç arkadaşımızdan aldım.Sanalpazar.com sitesi var.İphone telefon koyar gibi koydu bende kredi kartımdan %5 komisyon ile 10 aya böldüm, ama Meriç'e tek çekim gibi para gitti.Tabi bunu tanımadığın adama yaptırabilir misiniz orasını bilmemem ama forum içinden birinden alacak olsaydınız daha kolay olurdu.

Motosikleti
    aynen abi insan artık biraz tork istiyor altında

tsubasa kardeş cbf 250 herkesin dediği gibi sorunlu makine olabilir ancak bana temizi denk gelse yani egsantrikten ses gelmeyen yağ yakmayan bende yine ses gelem<z yağ yakmaz ben hız için almıyacağım onu sadece az torklu yokuşları seri çıkması, rahat olması, 100 km ile sabit gidiyor olması benim için istediğim o yüzden alayım dedim ama yakıtda baya yakıyormuş o yüzden o bile uzaklaştırdı ben i 4-5 litre yakıyor deniyor cbf 250 için o kadar yakıyorsa ben gs500 alırım daha iyi en azından 500 cc ve bastın mı da gider sakin kullanımda 90-110 arasında ise 3,5-4 litre yakıyormuş gs500 bizim burada bir abide var ayarı tam yerinde idi ve gerçekten de az yakıyordu motor ama temizini bulmak zor onunda

artık motor işine biraz ara vermek en iyisi egelim43 Ahmet abi dediğim arabaya bakmayı unutma gerçekten temiz iş görürse alalım onu sen ne dersin

facede yazdım burayada yazıom Fatih satmak için alacaksan araba galeride ekmek yenecek bi pozisyonda olsa o fiyatları yazmazlardı ama binmek için dersen ona bi şey diyemem bakmaya her türlü bakarız baktırız sorun değil

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    salih kardeşim bence bekle biraz. illa ayran gönüllü biri alır wolfu. sonra vitesliye alışamadım diye zararına satar.
    alpay ve onur kardeşimiz daha 500km olmadan vitesliye alışamadıklarından 400tlye yakın zararla sattılar motorlarını.
    parayı kolay kazanınca böyle oluyor demek. biri çıkar elbet. bekle bence. sıfırın maliyeti 3100tl yi bulur. beklersen sıfırdan farksız motoru aksesuarlı 2500tl ye kapatırsın...
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEnde aynı durumda sıfır alırım 12 aya birazı peşinat dedim Honda için.Şuanda sahip olduğum Wolfu Raspy_09 nickli Meriç arkadaşımızdan aldım.Sanalpazar.com sitesi var.İphone telefon koyar gibi koydu bende kredi kartımdan %5 komisyon ile 10 aya böldüm, ama Meriç'e tek çekim gibi para gitti.Tabi bunu tanımadığın adama yaptırabilir misiniz orasını bilmemem ama forum içinden birinden alacak olsaydınız daha kolay olurdu.
    tanımadıkla olmaz o iş, forumda temiz kullanılmış bi motor için, bildik bi arkadaş için yapılabilir ama şu an öyle bişeyi düşünmem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

salih kardeşim bence bekle biraz. illa ayran gönüllü biri alır wolfu. sonra vitesliye alışamadım diye zararına satar.
    alpay ve onur kardeşimiz daha 500km olmadan vitesliye alışamadıklarından 400tlye yakın zararla sattılar motorlarını.
    parayı kolay kazanınca böyle oluyor demek. biri çıkar elbet. bekle bence. sıfırın maliyeti 3100tl yi bulur. beklersen sıfırdan farksız motoru aksesuarlı 2500tl ye kapatırsın...
    zaten beklemedeyim 6-7 aya ancak alırım.. öncesi ehliyet ve koruma ekipmanını halledicem.. vitesliye alışamamış bir arkadaş olursada memnuniyetle alırım motosikletini...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facede yazdım burayada yazıom Fatih satmak için alacaksan araba galeride ekmek yenecek bi pozisyonda olsa o fiyatları yazmazlardı ama binmek için dersen ona bi şey diyemem bakmaya her türlü bakarız baktırız sorun değil
    Ahmet abi faceye giremiyoruz iş yerin de akşama bakarım nanca yazına abi Renault r9 burada çok tutuluyor fiyatıda az değil bende temiz ise onu alayım demiştim de orta kasa görünümlü hemide binmelikte alırdım da aslında onu evli olmadan binmelik şuanlık pek araba düşünmüyorum abi sen bir boşluğunda bak galeride olsa belki temizdir sıkışmıştır gerçek sahibi ucuza kapatmış olabilir galeri nakite çevirmek içinde galeride ucuza veriyorda olabilir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    beyler adil abi yok....goren duyan varmı
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler adil abi yok....goren duyan varmı
    kaç gündür yok? Dikkat etmedim. Gerekirse arayalım. Numarası var.

Motosikleti
    Ahmet abi faceye giremiyoruz iş yerin de akşama bakarım nanca yazına abi Renault r9 burada çok tutuluyor fiyatıda az değil bende temiz ise onu alayım demiştim de orta kasa görünümlü hemide binmelikte alırdım da aslında onu evli olmadan binmelik şuanlık pek araba düşünmüyorum abi sen bir boşluğunda bak galeride olsa belki temizdir sıkışmıştır gerçek sahibi ucuza kapatmış olabilir galeri nakite çevirmek içinde galeride ucuza veriyorda olabilir
    Tamam müsait olan en kısa zamanda bakarım Fatihçim ...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adil abi gezide sanırım.

Bu akşam yeni kasa x max sürdüm, sanırım ben aşık oldum .Nasıl anlatılır bilemem ama V stromla asfaltta 5 km gidip gelmiştim, konfor konusunda x max önde.Hani süzülmek tabiri vardır ya, işte tam bu motorun asfalt ile ilişkisi üzerine bu kelime çıkmış olacak.Ne istediğimi tam anlamıyla biliyorum ve maxi scooter için hedefi koyuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)