Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lubimaya hayırlı olsun, Gri varmı seçeneklerde titiz insan için beyaz ve gri iyidir.

Değerler arkadaşlar Arwiç 46 litre çanta almak istiyorum, fiyatı güzel kullananlar memnun diye duydum var mıdır ''ALMAAA'' diyebilecek biri?
    Murat abi kullanıpta bir şikayeti olanı duymadım. Fuarda da çok yoğun olmalarına rağmen benimle ilgilenmişlerdi. Ama ben maxem kullanıcısıyım. Alternatif olarak da düşünebilirsin. Ha ama şuan alacak olsam Arwic alırdım. En azından yerli marka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Lubimaya hayırlı olsun, Gri varmı seçeneklerde titiz insan için beyaz ve gri iyidir.

Değerler arkadaşlar Arwiç 46 litre çanta almak istiyorum, fiyatı güzel kullananlar memnun diye duydum var mıdır ''ALMAAA'' diyebilecek biri?
    hiç kötü yorum duymadım. gugi amcaya sordun mu ?

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemsin Mutlu az gülmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Rialliden alışveriş yapmayın ufacık debriyaj teline haddinden fazla kargo parası aldılar,daha uygun yerler var kargo ücretide yazıyor bazılarında ücretsiz kargo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

46 lt çok büyük o motora Murat dengeni bozar biraz daha küçüğünü al derim seçim senin,benimki dost tavsiyesi...Ama kilon dengeleyebilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Hayırlı olsun bende beyaz derim tozu belli etmez güneşin altında yanmaz güneşi çekmez...
    Adil abi rialli den debriyaj teli aldığında kaç para kargo ödedin acaba? Birde şu çoklu alıntılı mesaj yazma olayı nasıl oluyor yahu? Bir mesaj yazınca bilmem kaç saniye bekletiyor beni. Bari toplu yazalım da beklemeyelim.

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gri gelmemis..beyazla kirmiziya yanyana bir bakayim ona gore son karari verecem..mudurden erken cikmak icin izin kopurmaliyim

Motosikleti
    cevap yazacağın yazılara alıntı yapmak yerine alıntının yanındaki artı tuşuna bas.
    en son alıntıya bas . hepsini birleştirip tek mesajda cevap yazarsın
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Tam yazacaktım Tahsin vermiş cevabı Hatırlamıyorum ama fazla olduğunu hatırlıyorum

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    adil abi;bende kantar meselesi gibi daha ne hikayeler var...bi banka anısı;ytl den tl ye gectıgımız gunler.yılbasındadan bkac gun evvel akbank kbey subesıne 4 mılyar para yatırdım bı alıs verıs sonrasında.hatta nakıtte degıl karsı taraf havale yoluyla.9 ocak tarıhınd araba aldım.bızım 4 mılyar 4 bın oldu ya.3500 unu cekmeye gıdıyorum arac shıbıyle bırlıkte.buraya kadar hersey normal....
    ytl gecıs esnasında hesaptakı param 4.000.000 mılyon olmusmu.yanı 4 trılyon.venedekı bayanın davranısı bırden degıstı.degısmelıde aslında karsında trılyoner var...buyrun efenım fılan paranız bosta mudur beyle goruselım uygun faızle degrlendırelım fılan.bende mevzuyu anlamadım hop mudurun yanına gıttık.adam anlattı anlattı taki aylık fazın 33 bın oldugunu duyunca konuyu anlatıım.adamları ıkna edemıom. gun hesaplar ıncelendı dılekceler yazıldı bursa merkeze gıdıldı.işin finalinde karakola ıfade dahi verdim...saolsunlar 3 gun sonra odemeyı yaptılar....bu da baska bı hıkayem.daha bunun gıbı neler.avea musterı hızmetlerıyle olan dıyalogu anlatmadım bıle....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

dun bı yazıa yaptıgım yorumdan oturu uyarı almısım moderatorden.......halbukı o konuyu guzelce okunsa beım msj ımdan sonra ortamın yumusadıgını gormek ıcın psıkolog olmaya gerek yok.vaktı olan baksın 3 kez yazdım cevap babında.konu baslıgı az once sahıncıyı dovuyordum......
    Pianoblack ve gezginmotor bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap yazacağın yazılara alıntı yapmak yerine alıntının yanındaki artı tuşuna bas.
    en son alıntıya bas . hepsini birleştirip tek mesajda cevap yazarsın
    Eyvallah abi valla çok makbule geçti

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam yazacaktım Tahsin vermiş cevabı Hatırlamıyorum ama fazla olduğunu hatırlıyorum
    5-6 tl falan ödemen lazım abi normalde. Daha fazla ödediysen gerçekten fazlaymış o zaman

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar, arwic 46 alacağım önümüzde hafta.

Bu arada bayram programını kesinleştirdim.

8/08/13: 19:30 Aydın'a gitmek için yola çıkacağım.
    9/08/13: sabahtan Nazilli'ye el öpmeye gideceğim, akşam Aydın'a
    10/08/13:sabah boşum, akşam Kuşadasına geçeceğim.
    11/08/13:Güzelçamlı'da akşam edip, Bodrum'a ya akşamdan, ya da sabahtan döneceğim.

Yolu kesişen var ise görüşelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-zirvemotor-dan-arwic-marka-canta-46-lt-siyah-130322991/detay

Siparişi verdim maaşı bekleyemedim, kasadan biraz alıp veririm sonra maaşla kapatırız kasayı
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Dün bugün yollardaydım salkoyla. gidiş dönüş 210 km civarı yol yaptım artçılı
    Mudurnuya gitmem gerekiyordu giderken yaylalardan dönüşte e5ten bolu dağından bastım geldim. Oruçlu olduğumdan biraz yorucu oldu ama salcano üzmedi beni
    Kutu tıka basa dolu üstüne 2 kişi (babamla) motoru biraz yorduk

Tankpad aldım

Yeni anahtar yaptırdım eskisi hoşuma gitmiyordu

@Murat 48/30
    abi hayırlı olsun kutu şimdiden. ben kullanıyorum tık yok kutuda (maaşallah diyelim) büyük kutu acayip iş yapıyor
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Enes iyi gezmişsinz, Wolf uzun yolda adamı yormuyor gerçekten,kafana koy çık-git-gel.Keşke tankpad alacağına bizimki gibi üzeridne kılıf atsaydın.
    Bayramda bende gezeceğim, alıcam kırbacı vurucam Atmacaya

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...30322991/detay
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    benimde rialli siparişim gelmiş.
    salconun hava filtresini izmitte bulamadım. doğrusu buldumda yansanayi yoktu. orjinal yamaha filtreyede 30tl vermedim elbet.
    hava filtresi buji ve egsoz bogaz contası aldım rialliden. 6tl kargo parası verdim. hatay-kocaeli aras kargo ile.

Motosikleti
    Satıldı

11/08/13:Güzelçamlı'da akşam edip, Bodrum'a ya akşamdan, ya da sabahtan döneceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-zirvemotor-dan-arwic-marka-canta-46-lt-siyah-130322991/detay

Siparişi verdim maaşı bekleyemedim, kasadan biraz alıp veririm sonra maaşla kapatırız kasayı
    Hayırlı olsun Murat abi
    benimde rialli siparişim gelmiş.
    salconun hava filtresini izmitte bulamadım. doğrusu buldumda yansanayi yoktu. orjinal yamaha filtreyede 30tl vermedim elbet.
    hava filtresi buji ve egsoz bogaz contası aldım rialliden. 6tl kargo parası verdim. hatay-kocaeli aras kargo ile.

http://img824.imageshack.us/img824/737/snd9.jpg
    Hava filtresi ve buji kaç km gidiyor abi?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

hayırlı olsun murat,
    bende rialliden cox 52 litrenin siparişini vermiş bulundum
    bakalım kaç tl kargo isteyecekler,

tahsins alma dedi ama burda bir arkadışmda var cbf 150 sinde cok memnunun deyip duru bakalım artık
    şans meselesi
    salcodan kalan canta tek kask alıyor iş yerine gelince elimde dizlik ceket le giriyorum kaska cantaya koyuyorum
    buna hepsini koymayı hedefliyorum
    gerci biraz kaba duracak motorun arka tarafa cok cılız ama ne yapalım önemli olan iş görmesi dimi
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Abiler kardeşler herkese selamlar. iki üç gün içinde İzmir'den Mersin istikametinde motoruyla yolculuk yapacak olan var mı veya ortalarda katılmak isteyen? Birlikte gitmek daha keyifli olacaktır. Bunu takıldığım diğer konulara da yazacağım...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Teşekkürler arkadaşlar bakalım hayrını görecekmiyiz, Ramazan sen yine salcano mu aldın?46 çok büyük diyoruz sen 52 diyorsun hadi hayırlısı

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yok murat mondiye takacam salcodan kalan cantayı kullanıyordum kücük gelmeye başladı dediydim,,,
    52 de iyi olur heral ne varsa sallarız da canta demiri bulmam lazım bir an önce malum salco gibi değil
    canta demirini plastikten yapmış cinli kardeşler,

Motosikleti
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Murat abi

Hava filtresi ve buji kaç km gidiyor abi?
    hava filtrem halen orjinal. aradabir söküp hava tutup geri takarım. keyfekeder aldım yenisini. orjinali daha çok gider.
    bujiyi 8000kmde değiştim. dahada giderde 6tl lik birşey. değiştim gitti. ngk cr7hsa buji kullanıyorum. bujiyide 1000kmde söküp zımparalarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok murat mondiye takacam salcodan kalan cantayı kullanıyordum kücük gelmeye başladı dediydim,,,
    52 de iyi olur heral ne varsa sallarız da canta demiri bulmam lazım bir an önce malum salco gibi değil
    canta demirini plastikten yapmış cinli kardeşler,
    demek ramazan sende mükemmelliğin markasını seçtin. plastik çanta demiri heee
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Satıldı
    hava filtrem halen orjinal. aradabir söküp hava tutup geri takarım. keyfekeder aldım yenisini. orjinali daha çok gider.
    bujiyi 8000kmde değiştim. dahada giderde 6tl lik birşey. değiştim gitti. ngk cr7hsa buji kullanıyorum. bujiyide 1000kmde söküp zımparalarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

demek ramazan sende mükemmelliğin markasını seçtin. plastik çanta demiri heee
    Bunlar kulağıma küpe olsun işte Havayı neyle tutuyorsun Tahsin abi?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar kulağıma küpe olsun işte Havayı neyle tutuyorsun Tahsin abi?
    Kompresör

Ben 2 -3 bin arası keyfe keder yağ, hava filtresi değiştiriyorum.8000 de de ngk buji değiştiriyorum.Hava filtresi 7,50tl, buji 6 tl, yağ 18 tl.Sudan ucuz, ayrıyetten değişimi pratik ve kolay.
    tahsins ve Pianoblack bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)