Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsın ım mangal ıslerı benım ıslerım.ızmıt ı fazla bılmıyorum ben.kandıra tarafında golet var oraya balıga fılan gıtmıstık pıkıge fılan.benım kayıncolar pek bılmez gezmeyı uymaz kafaları.efe soyu bıraz .ama bıseyın olacagınıda gormedım sımdıye laf sadece.bak bı tanısalım bır ıkı gezıdır mangaldır yapalım daha ıyı tanırsın makara muhabbetın oldugu yerde ben herzaman varım.maksat kafayı dagıtmaksa tam anlamıyla oyle olur.
    benım asıl cevrem ıstanbulda.94 99 arası ıstanbul hayatımız var.dudullu yu bılenler ıcın soyluyorum modokoda mobılyacılıgımız var o vakıtlerde.genıs cevreyı toparlarım kısa zamanda.ortam deyınce sohbet muhabbet deyınce akla ılk ben gelırım zamanla tanırsınız.tek sorunum alkole karsıyım.
    Abi mesajını ancak buldum. Masallah bu wolf topiğindeki muhabbet baska topiklerde yok. Acaip güzel bir ortam...

İnsallah yerlesince bol bol teker ceviririz abi,Yuvacık'tan girer,İznik'ten çıkarız...

Bu arada bende alkol kullanmam abi,o konuda sıkıntı yok abi. Meşrubat forevırrr
    salcano_7946 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Murat internetten ybr için, ybr ye uygun bi iridyum buji bulsana. Sipariş verelim 2 tane. Parası neyse veririm sana

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliyor yüklüyorum şuan

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:21 ----------

ilk video
    bu cumartesi izmit perşembe pazarı çıkışlı irfan abimizin iftar davetine giderken çekilen çıkış videosu.
    toplu sürüş alışmasıda başda zor olsada alışınca inanılmaz zekli birşey.
    her motorcunun tatması gereken bişey.
    tek 125cc bende olsada hiç geride bırakmadı salco.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

video yükleyemedim şurdan görebilirsiniz

http://ww.motosiklet.net/forum/mt-il...30#post3108202
    Pianoblack ve gezginmotor bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi ne parası marka var mı istediğin?

Arkadaş iyiki Birkaç resim attım km göstegem çalışmıyor km çalışıyor. Kim nazar ettiyse ödesin kardeşim

Tahsin abi mobilden bulamıyorum Yarın bakıcam

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne parası marka var mı istediğin?

Arkadaş iyiki Birkaç resim attım km göstegem çalışmıyor km çalışıyor. Kim nazar ettiyse ödesin kardeşim

Tahsin abi mobilden bulamıyorum Yarın bakıcam
    nazar diyoruz buna. yolda egsozun düşmesinde
    km halatı tekere temas etmiyor sanırım. banada olmuştu bi aralar.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    mesrubat ın alkol out.ugurcugum kısa zaman sonra guzel gezıler beklıo bızı ozaman.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat tabiki var. Ngk bulabilirsen iyi olur. Ucuz bişey değil. 30 tl civarında.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Valla benimde benzin göstergesinde bir gariplik var. Toplamda 60 tl lik yakıt almıştım birde motoru teslim alırken koymuşlardır azıcık. 280 km yol yaptım E de gösteriyor. Bir ara benzin musluğundan azcık olsa da damlatıyordu. İyi sıkılmamış. Oradan ufak ufak akıp gitti mi acaba.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benimde benzin göstergesinde bir gariplik var. Toplamda 60 tl lik yakıt almıştım birde motoru teslim alırken koymuşlardır azıcık. 280 km yol yaptım E de gösteriyor. Bir ara benzin musluğundan azcık olsa da damlatıyordu. İyi sıkılmamış. Oradan ufak ufak akıp gitti mi acaba.
    ben depoyu doldurduktan sonra 272 km yaptım şu an. İbre yarımdan biraz aşada. Çeğreğe bile düşmedi yani 400 kusur garanti yedeğe düşmesi için. Damlasa nekadar damlayacak? Yarım litre? 1 litre? Yedeğe düşünce bi değerlendirelim.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben depoyu doldurduktan sonra 272 km yaptım şu an. İbre yarımdan biraz aşada. Çeğreğe bile düşmedi yani 400 kusur garanti yedeğe düşmesi için. Damlasa nekadar damlayacak? Yarım litre? 1 litre? Yedeğe düşünce bi değerlendirelim.
    Tatak tatak edince yazarım ben yine Adem abi :D

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kavustum bugun aslanima cok begendin fikirleriniz he yonlenlerdiremeleriniz icin cok tesekkur ederim..bisey daha sorcam ayaklik sivicini iptal edeyim mi sorun yasayan oldumu su dan falan dolayi

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavustum bugun aslanima cok begendin fikirleriniz he yonlenlerdiremeleriniz icin cok tesekkur ederim..bisey daha sorcam ayaklik sivicini iptal edeyim mi sorun yasayan oldumu su dan falan dolayi
    Hayırlı olsun tekrardan. İlk deneyiminiz mi bilmiyorum. Öyleyse biraz kalsın isterseniz, dalgınlıkla unutulur falan.

Motosikleti
    cbf 150
    ben de ılk aldıgımda deneyımlerımı yazmıstım sadekahve nıkıyle.8-9.sayfalara bakarsan senın ıcın tecrube olacaktır.okumanı tavsıye ederım.ben aldıgımda ıptal etmıstım bı oncekı cup motorumdan tecrubelıydım sıkıntı oluyodu.bak 8 ve 9. sayfaya.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Benzin göstergesi farklılık gösterir mesela Bende e defimi yedek bile bitmiş oluyor.

Lubimata hayırlı olsun parasının hakkını veren bir Motosiklet aldın. Ben boşta çalışmaması nı çok Mantıksız buldum Yıldız Tornavida ile 2dkda swich çıkardım

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin göstergesi farklılık gösterir mesela Bende e defimi yedek bile bitmiş oluyor.

Lubimata hayırlı olsun parasının hakkını veren bir Motosiklet aldın. Ben boşta çalışmaması nı çok Mantıksız buldum Yıldız Tornavida ile 2dkda swich çıkardım
    Murat abi şu farklılık göstermesi olayı yani hepsinin aynı şekilde çalışmaması " ne kadar ekmek o kadar köfte " lafına çıkar mı acaba? :D

Motosikleti
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yakıtı 3 kezdir arka arkaya ölçüyorum. 1 litre ile 35km gidiyor benim gariban. kesin rakam. 100km/2.85lt %80 şehiriçi boldurkalklı. %20 şehirlerarası tamgaz. şehiriçi kullanımlarında 150kg şehirlerarası 115kg yüklü garibanda. bence iyi..

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun resim isteriz
    ben ilk iş ayaklık svici ve debriyaj svicini iptal etmiştim. hiçde gereksinim duymadım. çok çok yeniler için belki işe yarabilir bu sviçler.

Motosikleti
    cbf 150
    bence hıc gereklı degıl swıch meselesı.hatta yan ayak acık unutuyosun basıon marsa calısmıo.noluyo dıye bak dur.çozuyon ama o strese degmez

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hıc gereklı degıl swıch meselesı.hatta yan ayak acık unutuyosun basıon marsa calısmıo.noluyo dıye bak dur.çozuyon ama o strese degmez
    Cidden bi noluyor diyor insan Mutlu abi

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cumartesi izmit perşembe pazarı çıkışlı irfan abimizin iftar davetine giderken çekilen çıkış videosu.
    toplu sürüş alışmasıda başda zor olsada alışınca inanılmaz zekli birşey.
    her motorcunun tatması gereken bişey.
    tek 125cc bende olsada hiç geride bırakmadı salco.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

video yükleyemedim şurdan görebilirsiniz

http://ww.motosiklet.net/forum/mt-il...30#post3108202
    Tahsin düzenli bir sürüş olmuş birkaç ayrıntı haricinde ben sonuna kadar seyrettim ve şaşırdım çekim yapan elemanda kask yok hemde kullandığı büyük cc bir motor(motor gözükmüyor ama süratinden ve sesinden belli ediyor)

Motosikleti
    cbf 150
    alpaycıgım guzel kardesım,bılıyoruzda konusuyoruz......
    Pianoblack bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)