Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sadece bindiği motora mok atırtmak istemiyo o kadar. Kabullenememe olayı bu. Eminim cb yi satıp başka motor alsa cb nekadar moktan bi motormuş diyecek diğerleri gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Bence iyi olur değişmesi. Salcano bu işi kıvıramıyor (bence).

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3 gundur foruma bakamadım.adil abi ve murat acil şifalar diliyorum her ikinizede,üniversıte ye gıdecek arkadaslarıda tebrık edıyorum.bugun ögleden sonra kısmetse kocaeli ye dogru gaz açacaz 3 motor.karamursel de ıftara katılmak var planda.
    hepınıze sevgıler saygılar kendınıze ıyı bakın.
    mutlu abi bugün hiç foruma giremedim. bende irfan abinin iftarındaydım. bugüne kadar senden ses seda çıkmayınca gelmeyeceğini düşündüm. senide göremedim iftarda. geldin mi ki sen ??
    geldiysende tanışamadıysak üzülürüm.

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son duzlukteyim beyler drift le karsilastirirsak salcona nasil birde renk olarak wolf icin yeni renk olan beyazimi alayim kirmiziyimi..100 km hizla sabit gidilirmi
    gidilmez kardeşim. 125cc motorla 100km sabit gidilmez. gitmeye kalkarsan kısa zamanda krank piston eline alırsın. 125cc 85-90 km dir.

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahatlık istiyosan Wolf hız diyosan Drift
    Wolf alacaksan beyaz al derim asil duruyor
    enes yalnız kalıyorum. gel kocaeli mt de yalnız bırakma beni

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes abi senin meslek nedir acaba? Yaptığın işlemlerden sonra grafiker misin acaba diye sordum kendime?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Bu arada Tahsin abinin debriyaj teli değimini gösterdiği sayfayı okudum. Gayet basit bir işlem olarak gözüküyor. Tel elimizde olduktan sonra tamirciye gitmeye gerek yok. Boşuna israf.
    bilgi paylaşmak için alpay. zincir germe , yağ değişme gibi basit şeyleride ayrı ayrı konularda anlatacağım inşallah.

Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üzerindeki orjinal lastikleri değiştireceğim, Michelin mi IRC mi tavsiye edersiniz? Motoru götürdüğüm usta irc tavsiye etti sizinde görüşünüzü alayım. Yağmurda pek binmem ama binince de bi yere gidebilelim.
    (15 gün içinde ufak yollu bir tatile gidip geleceğim o zaman kadar motorun talibi çıkmaz ise biraz harcama yapıp bineceğim. O sebeple lastiklerden başlayacağım. ).
    irc bizimki gibi sabahtan akşama limitlerinde kullanılan motorlar için biçilmiş kaftan. acayip dayanıklı. 12.000 km yaptım. 1 tanede fitili var. ona rağmen bir bukadar daha gider. ama yoltutuşu frenlemesi falan vasat. bence yumuşak hamurlu kaliteli bir lastik taktır. irc sana gelmez.

Bence iyi olur değişmesi. Salcano bu işi kıvıramıyor (bence).
    zaten salcano parça istediğimiz olmuyor. illaki bir motorun bir tarafı uyuyor bizim motorlara..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tahsin niye gidilmesin sabit 100 le? Ben 85 kg yum 100 le sabit gidebiliyorum. Sen 110 kg sın gidemiyosun. Bu kadar basit. yanlız muratta 110 kg. Oda sabit 100 le gidebiliyo

Motosikleti
    Satıldı
    Tahsin abi bu arada debriyaj değiştirme anlatımın için teşekkürler, söylemeyi unuttum
    tahsins bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsin niye gidilmesin sabit 100 le? Ben 85 kg yum 100 le sabit gidebiliyorum. Sen 110 kg sın gidemiyosun. Bu kadar basit. yanlız muratta 110 kg. Oda sabit 100 le gidebiliyo
    abi herşeyden önce tehlikeli. bir yan rüzgarda feleğin şaşabilir.
    100le giderken devir saati 8000 devire geliyor. 125cc motorun devamlı 8000 devir le gitmesi bence sağlıklı olmaz.
    tamirciyle akraba eder, motor yaptırmak ata sporu olur

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşil süper olmuş gerçeğe çevirebilsek keşke
    eyvallah sağol
    Enes abi senin meslek nedir acaba? Yaptığın işlemlerden sonra grafiker misin acaba diye sordum kendime?
    hocam abi demeni gerektirecek yaşta mıyım bilmiyorum(yaş18)
    Grafiker değilim ama ilgi duyduğum bi alan.Logo tasarımı olsun site yapmak olsun vs. Bi hevesle fotoşop öğrenmiştim bi zamanlar arada işe yarıyor işte
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi herşeyden önce tehlikeli. bir yan rüzgarda feleğin şaşabilir.
    100le giderken devir saati 8000 devire geliyor. 125cc motorun devamlı 8000 devir le gitmesi bence sağlıklı olmaz.
    tamirciyle akraba eder, motor yaptırmak ata sporu olur
    benim ön dişli bi numara büyük. 7000 devirlerde yakalıyorum 100 km/h zı. Ayrıca rüzgar yönünden çok tecrübeliyim. 80 km lik bi fırtınada tam gaz rahat giderim. Yan yan yengeç gibi

Motosikleti
    Satıldı
    eyvallah sağol

hocam abi demeni gerektirecek yaşta mıyım bilmiyorum(yaş18)
    Grafiker değilim ama ilgi duyduğum bi alan.Logo tasarımı olsun site yapmak olsun vs. Bi hevesle fotoşop öğrenmiştim bi zamanlar arada işe yarıyor işte
    Tamamdır. Benim de yaş 21. En küçük ben sanıyordum öyle dedim Bende senin gibiyim profesyonel olmasa da photoshop la bir geçmişim var Hem okul derslerinde kullanıyoruz hemde fotoğrafçılıkla ilgilenince mecbur oluyor

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Buradan devam edelim Adem abi. Drift biraz daha hassas olduğu için, eğer ikinci el alırsam çok yeni olması lazım ya da sıfır alırım.
    Çok çabuk sıkıldığım için daha az zarar etmek için ikinci el almak istiyorum.
    Bahsettiğim wolfun linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06324264/detay
    Koruma demiri bile yok. Sizce fiyat iyi mi? Yoksa biraz daha pazarlık yapılabilir mi?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2 bin dediyse biraz masraf yapacağım falan ayaklarına yatarak 1850 tl civarında alabilirsin. ama illaki wolf al da demiyorum. Wolften önce 3 seçenek daha var. Ybr, cbf, apache.zaten 150 km de gıcır gıcır motor. Paraya ihtiyacıda varmış. Kaçırma derim. 1900 e el sıkışın gitsin. Plaka ruhsat çıkarma bile 600 tl olmuş diyolar. Sıfır alsan 3 bini geçecek. Plaka ruhsatı çıkmışsa 2 bin iyi fiyat.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    2 bin dediyse biraz masraf yapacağım falan ayaklarına yatarak 1850 tl civarında alabilirsin. ama illaki wolf al da demiyorum. Wolften önce 3 seçenek daha var. Ybr, cbf, apache.
    Şimdilik ucuz makinelerle idare etmem lazım. Kredi ve kredi kartları beli büküyor zaten. Ekstra masraf yapamam.
    Yani 1850'ye verirse alayım mı? Bence o fiyata verir.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla hiç kaçırma derim. Wolf sorunlu bi motor değil zaten. Konforda 10 numara. Ybr de bile yok wolf taki konfor.
    egelim 43 bunu beğendi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tahsin kardesim bugun yola 9 bucuk gıbı cıkıp bursaya vardık.fakat 3 motor cıktık yola.gelen arkadasların sadece merakı var yol yapmaya ama cesaretlerı yok.bursa kent meydanına geldıgımızde resmen tır tır tıtredıler korkudan ne trafık varmıs kabılınde.motorları kent meydanında bırakıp gazcılara mont almaya yurume gıttık anlayıver ıste
    saat 3 gıbı hadı cıkalım yola dedım kıvırmalar fılan.ben gıdıyorum deyıncede bı ton laf ettıler.saat 4 gıbı karacabeye donuse gectık.hadı oldu mudanyadan gıdelım denız gorelım dedım hık mık ettıler.yolu yarıladıktan sonra bastım onlerınden geldım karacabeye.20 dk sonra geldıler pasaja cay ıctık fılan.yani bugun kı dersımızın konusu.alur olmaz adamla yola cıkmamak lazım.bas gıt kardesım ..ne dıyım ıste boyle boyle ınsan tanıcaz.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik ucuz makinelerle idare etmem lazım. Kredi ve kredi kartları beli büküyor zaten. Ekstra masraf yapamam.
    Yani 1850'ye verirse alayım mı? Bence o fiyata verir.
    aynalarını takmamışlar motorun.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Abi yer Adana olunca ona pek dikkat etmemek lazım. Burada apaçilik bir kültür

valla hiç kaçırma derim. Wolf sorunlu bi motor değil zaten. Konforda 10 numara. Ybr de bile yok wolf taki konfor.
    O zaman yarın satıcıyı arayıp bir konuşayım. Yardımın için sağol abi.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Siyah da geldii Siyah Saldırganoo

abi hafif apaçilik var o zaman arkadaşta motoru zorlamış vs. olabilir dikkatli olmak lazım
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    tahsin kardesim bugun yola 9 bucuk gıbı cıkıp bursaya vardık.fakat 3 motor cıktık yola.gelen arkadasların sadece merakı var yol yapmaya ama cesaretlerı yok.bursa kent meydanına geldıgımızde resmen tır tır tıtredıler korkudan ne trafık varmıs kabılınde.motorları kent meydanında bırakıp gazcılara mont almaya yurume gıttık anlayıver ıste
    saat 3 gıbı hadı cıkalım yola dedım kıvırmalar fılan.ben gıdıyorum deyıncede bı ton laf ettıler.saat 4 gıbı karacabeye donuse gectık.hadı oldu mudanyadan gıdelım denız gorelım dedım hık mık ettıler.yolu yarıladıktan sonra bastım onlerınden geldım karacabeye.20 dk sonra geldıler pasaja cay ıctık fılan.yani bugun kı dersımızın konusu.alur olmaz adamla yola cıkmamak lazım.bas gıt kardesım ..ne dıyım ıste boyle boyle ınsan tanıcaz.
    abi olur öyle şeylerde. gelipte buluşmadan gitseydik hakkaten üzülürdüm. hayırlısı herşeyin. apache yi almadınmı ?

Motosikleti
    Satıldı
    Mutlu abi ben bu işten bir şey anlamadım. Neden tedirgin oldular acaba?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Rahatlık istiyosan Wolf hız diyosan Drift
    Wolf alacaksan beyaz al derim asil duruyor
    Driftte balansör var titreşim yanından geçmemiş 90 la cok rahat gider drift 6.500 devirde yanılmıyorsam tam ölcmedim 2 vitesi cok güçlü dağ ayır dinlemez o viteste yakıtı 2.5 ile 2.8 arası degisir son hızda 3.4 leri bulabilir ama yaktıgı benzinin hakkını verir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)