Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Adem ön dişli senin değişmiş,bir diş büyük takılıymış,dişli değişiminde büyük diş yerine uyuyormu bir işleme gerek varmı değiştiğin dişli hangi motorun dişlisi ,yakıtta bir değişiklik oluyormu şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    inazuma şimdilik hayallerde kaldı arkadaşlar. Herkese selam, wolfe devam.

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsın kardesıme bak hele.balık tutmayı ogremek cok basıt.sen yerlerı goster sadece.gezmek olsun da neresı olursa artık....kandıra tarafında bıkac yer bende bılıyorum balık ıcın.hele su ısı bı cozelım bos zaman kollamaya bak dahası...
    ahmet abıyı bursada agırlamak nasıp olmadı galıba ızmıtte agırlıcaz.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

adil abi şile guzel memlekettı yıllar once agva ya hafta sonları gıderdık av ıcın.agvalı bı abımız vardı modokoda halen gorusuruz cagırıyo hep ama zaman ı bı ayarlıyamıyorum.su ızmıt e tasınma ısını halledelım carsamba gunu ızmıtteyım.benım ısımde sıkıntı.4-5 ev buldum netten telle konustum ama gıdıp gormelı.ev den baska daha esya da alınacak ızmıtte mobılya magazası bakıcaz daha.
    tahsın ın belkı tanıdıgı vardır ızmıtte mobılya magazası.yenı alıcam ıcın bursadan da olur ama ızmıte gıdecek deyınce mırın kırın edıyolar.pesın para alacagım ıcın cokta farketmez dıye dusunuyorum.
    Mutlu aman kardeşim mobilyanın parasını eline geçmeden peşin verme kardeşim almıştı çok uğraştı...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bayramdan sonra olursa bende gelmek isterim manisa veya cevresi olursa 4 Tekerle

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma şimdilik hayallerde kaldı arkadaşlar. Herkese selam, wolfe devam.
    Sağlık olsun Adem İnazuma çok beğendiğim bir motor Salcanodan sonraki motorum İnazuma olur biraz zor ama ama çok fiyatlı be kardeşim...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem ön dişli senin değişmiş,bir diş büyük takılıymış,dişli değişiminde büyük diş yerine uyuyormu bir işleme gerek varmı değiştiğin dişli hangi motorun dişlisi ,yakıtta bir değişiklik oluyormu şimdiden teşekkürler...
    ön dişli 15 numara benim. 15 t 2 çeşit ön dişli var. Biri cg ler için, biri ybr tarzları için. Cg ler için olanıda oluyor, kullandım ama bulabilirseniz ybr tarzı 15 t ön dişli kullanın. Ben fatihten aldı alalı 15 t var üzerinde. Onun için yakıttaki farkı bilmiyorum ama mantıken elbette yakıtta değişiklik olur. 2.9 yakıyosa 2.8 e düşebilir ama genede kullanıcı faktörü çok etkiler. 80 kg altında iseniz 15 t iyidir. Ben artçımla toplamda 170 kg ile bile sorun yaşamadım 15 t ile.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    adil abı mobılya ısı tanıdık olmayınca satıs sonrasında ılla sıkıntı oluyo maalesef.oyuzden tanıdık olursa daha ıyı olacak.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem abi hayırlısı olsun bayramda ne yapıyorsun

ön dişli 15 numara benim. 15 t 2 çeşit ön dişli var. Biri cg ler için, biri ybr tarzları için. Cg ler için olanıda oluyor, kullandım ama bulabilirseniz ybr tarzı 15 t ön dişli kullanın. Ben fatihten aldı alalı 15 t var üzerinde. Onun için yakıttaki farkı bilmiyorum ama mantıken elbette yakıtta değişiklik olur. 2.9 yakıyosa 2.8 e düşebilir ama genede kullanıcı faktörü çok etkiler. 80 kg altında iseniz 15 t iyidir. Ben artçımla toplamda 170 kg ile bile sorun yaşamadım 15 t ile.
    Eyvallah Adem verdiğin bilgiler çok işime yarıyacak ben 65 kg ım

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    adil abı mobılya ısı tanıdık olmayınca satıs sonrasında ılla sıkıntı oluyo maalesef.oyuzden tanıdık olursa daha ıyı olacak.
    abi bizde burda mobesko istikbalden aldık ama 1 ayda kolçakları çöktü. aradık. zahmet edip gelmediler. internete şikayet yazdık, taksidi ödemedik .. zorla getirtip tamir ettirdik mobilyaları. 1 ay sonra gene kolçaklar çöktü. kanser ettiler bizi. istikbalden alma abi.

hayırdır abi 2. ye mi evleniyon ? mobilya falan
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adil abi 15t ybr dişlisi tak çok faydasını görürsün
    murat bu gidişle bayramdada çalışacağım gibi gözüküyor
    gezginmotor bunu beğendi.

adil abi 15t ybr dişlisi tak çok faydasını görürsün
    murat bu gidişle bayramdada çalışacağım gibi gözüküyor
    Adem mutlaka faydası olur kilo zaten uygun hatta 15t nin bi üstü bile kaldırır benitekrar sağolasın teşekkürler netten bi bakayım varmı...wolf orjinal ön dişli 11 diş 15 t 12 diş değilmi Adem?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tahsın burda kurulu bı duzenım var zaten.ama burdakı kapıyı kapatamam zıra hastamız var ne olacagı mechul.kaldıkı ablamında yaz tatıllerınde koye gelme durumları var babaocagı bı nevı yegenler fılan.burda goturecegım beyaz esyalar (buzdolabı,c.makınası,b.makınası,fırın ve tv)7-8 ay once aldıgım cekyat tk var bırde.dıgerlerını dugunde oturma odası yatak odasını 12 sene once almıstık tabı deforme oldular.yanı benım alacagım oturma odası yatak odası ıcın cıft kısılık baza evın durumuna gore dolabıda var bırde kızlara baza ve yatak.mınımum 4-5 bın lıralık ıs.bursada 2-3 yerden fıyat aldım bu saydıklarıma 3500-6000 arası fıyat verdıler.ızmıt deyınce mırın kırın edıyolar.artı olarakgecmısımızde mobılyacılık oldugundan bulundugun ılde olmayınca satıs yapan magaza dedıgın gıbı sıkıntı oluyo.(aslında fıkır ıyı hazır möbleleri degıstırırken hatunuda degıstırsekmı?)
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Adem rialliye baktım 15T cbf150 için(15diş)14T ybr için(14diş) 15T uyarmı cbf150 için diyor

http://www.rialli.com/urunler/322_ar...-zincir-grubu/

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Adem mutlaka faydası olur kilo zaten uygun hatta 15t nin bi üstü bile kaldırır benitekrar sağolasın teşekkürler netten bi bakayım varmı...wolf orjinal ön dişli 11 diş 15 t 12 diş değilmi Adem?
    orjinal 14 t yani 14 tane diş var üzerınde. Alacağın 15 t olacak. 15 tane dişli sayısı abi. Wolf diye aratmana gerek yok. Ybr 15t ön dişli diye arat hemen çıkar. Değiştirmesıde basit. Yanlız zincir gerginliğini tekrar ayarlaman gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Adem rialliye baktım 15T cbf150 için(15diş)14T ybr için(14diş) 15T uyarmı cbf150 için diyor

cbf ninki uyuyomu bilmem ama cg ve titanlarınki uyuyor. Ama tavsiyem ybr ön dişli taktırman. Googleden tarattım, sahibindende ybr için 15 dişli buldum. Hemde 5 tl cepten yazıyom. Link ve foto atmasını bilmiyorum

Motosikleti

abi ramazan rialliden cbf 15 dişli almıştı. takamadı. çöpe gitti. aman diyeyim cbf için olanı alma. ybr için olanı dene ama. uyar sanırım..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben ybr için olan 15 t taktırdım uydu. Daha öncesindede cg ler için olan 15 t vardı üzerinde.

Motosikleti
    tahsın burda kurulu bı duzenım var zaten.ama burdakı kapıyı kapatamam zıra hastamız var ne olacagı mechul.kaldıkı ablamında yaz tatıllerınde koye gelme durumları var babaocagı bı nevı yegenler fılan.burda goturecegım beyaz esyalar (buzdolabı,c.makınası,b.makınası,fırın ve tv)7-8 ay once aldıgım cekyat tk var bırde.dıgerlerını dugunde oturma odası yatak odasını 12 sene once almıstık tabı deforme oldular.yanı benım alacagım oturma odası yatak odası ıcın cıft kısılık baza evın durumuna gore dolabıda var bırde kızlara baza ve yatak.mınımum 4-5 bın lıralık ıs.bursada 2-3 yerden fıyat aldım bu saydıklarıma 3500-6000 arası fıyat verdıler.ızmıt deyınce mırın kırın edıyolar.artı olarakgecmısımızde mobılyacılık oldugundan bulundugun ılde olmayınca satıs yapan magaza dedıgın gıbı sıkıntı oluyo.(aslında fıkır ıyı hazır möbleleri degıstırırken hatunuda degıstırsekmı?)
    abi ömür boyu bekar duracak değilsin ya. elbet bi kısmet çıkar. hayat bu. bence ikinci elden ucuzca döşe evini. kısmetin çıkınca zaten sıfırını aldıracak. atarsın çöpe gider.
    mutlu abi bi evlenecek baldızım olsa senle everecem ama 2 baldızda 50 yaşında ve evli

@Adem: İlgi için tekrar teşekkür Adem.

@Tahsin iyiki yazdın cbf dişli almıyim ybr bakıyım saolasın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi not daha ekleyeyim. Ahmet abi şişman. 15t kaldırmaz onu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)