Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumla dün gece saat 12:30 saatlerinde arkadaş ile ilk denemeyi yaptık tabi ben artçı henüz vitesli kullanamadığımdan dolayı arkaşla beraber 100 km yi gördük gerçektwn motor kaçıyor bu kadar performans beklemiyordum açıkcası arkadaş 75 kilo ben 80 iyimi sizlere göre yapılan km hızı ?
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah motorunun performansı gayet güzel maşallah
    Benimde bi kaç gündür vites kolunun altından yağ sızıyordu geçen hafta pikniğe gitmiştik oğlumla arkada o varken bi tümseğe çıkalım dedik o sırada altı sürtmüştü sanırım o zaman oldu bu gün götürdüm ustama vaktim yoktu bıraktım halletmiş akşama aldım "şanzuman oringli contamı ne dedi bi parçası değişmiş 30 TL ye mal oldu bana işçilik dahil ahanda değişen parça bu
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

"HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah motorunun performansı gayet güzel maşallah
    Benimde bi kaç gündür vites kolunun altından yağ sızıyordu geçen hafta pikniğe gitmiştik oğlumla arkada o varken bi tümseğe çıkalım dedik o sırada altı sürtmüştü sanırım o zaman oldu bu gün götürdüm ustama vaktim yoktu bıraktım halletmiş akşama aldım "şanzuman oringli contamı ne dedi bi parçası değişmiş 30 TL ye mal oldu bana işçilik dahil ahanda değişen parça bu
    http://<a href="http://imageshack.us...geShack.us</a>
    http://img24.imageshack.us/img24/6505/goruntu2323.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/4186/goruntu2322.jpg

abi benimde o conta değişti abi ama bana maliyeti 3-5 tl idi senden 30 tl çok almışlar abi malzeme 5 tl olsa işçilikte 10 eder 15 tl bence 30 tl çok
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    benimde 1520 km oldu baya bi limitöre sokarak kullandım motoru ama sıkıntı yaşamadım bundan sonra da sıkıntı vermez gibime geliyor gerçekten sağlam motormuş

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benimde o conta değişti abi ama bana maliyeti 3-5 tl idi senden 30 tl çok almışlar abi malzeme 5 tl olsa işçilikte 10 eder 15 tl bence 30 tl çok
    Biliyorum Fatih tabiri caizse acık keklendik ama napalım hiç vaktim yoktu başında duramadım motorun conta 15 TL dedi çıktı bizim usta 15 de işçilik dedi sesimi çıkaramadım işte verdim gitti Allah kimseyi sanayiye düşürmesin Allahtan masrafsız motora biniyozda her zaman gelmiyo böyle şeyler başımıza
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

kardeş bende ybr tarzında bi makine alacağım ama çok değişik rivayetler var... kimi diyo kadırga da ybr ile aynı kimi arkadaşlar wolf125 al diyo.. bi türlü karar veremiyorum..kadırga ya da baktım aynı ybr. hatta ybr de ki titreşim yok.. wolf ile ilgili ne dersin acaba ? ha bu arada kadırga 2800 falan. plaka ruhsat ws..3200 ü buluyor.. ya da 2013 bekleyip marttaki fuardan sonra mı alsam.. mondıaldenn bıktım artık !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar salcano wolf 125 alan yok galiba bu sitede sadece ben varım vay be tek olmak çok kötü :(
    kardeş bende ybr tarzında bi makine alacağım ama çok değişik rivayetler var... kimi diyo kadırga da ybr ile aynı kimi arkadaşlar wolf125 al diyo.. bi türlü karar veremiyorum..kadırga ya da baktım aynı ybr. hatta ybr de ki titreşim yok.. wolf ile ilgili ne dersin acaba ? ha bu arada kadırga 2800 falan. plaka ruhsat ws..3200 ü buluyor.. ya da 2013 bekleyip marttaki fuardan sonra mı alsam.. mondıaldenn bıktım artık !!!

Motosikleti
    Kadırgayı bilmemde Salcano wolf 125 in motor aksamı tamamen YBR 125 ile aynı hatta aynı fabrikada üretiliyorlar Jıanshe Motor Co. isimli çinli bi firma üretiyor iki motoruda

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano wolf al diyen bendim. 2600 tl sıfırı. Ybr ile aynı fabrikadan çıkmış, motor kısımları aynı. Diğer parçalarıda hemen hemen aynı. Sadece salcanonun deposu biraz büyük. 17 litre. Kadırga önermememin sebebi salcano bayilerinin kadırgaya göre daha çok olması. Mesela bodrumda 2 tane salcano bayisi varken hiç kadırga servisi yok. Motor parçalarını ilerıde arıza yaparsa ybr parçası kullanabilirsin. Oda peynir ekmek gibi heryerde var. Salcano al, bak keyfine

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Bence de Salcano wolf yada wolf s al keyfine bak bende yeni aldım 2. El şimdilik memnunuz çok şükür..
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Arkadaşlar ankaradan akşehire gelirken ayaklarım çok üşümüştü bi kauçuk bot alayım dedim dunlop marka...
    hudson deri de 40 TL
    fabrikamarkette 15 TL
    bu ikisi aynı ürün fiyat farkına bakın....

http://www.hudsonderi.com/?urun-1590...torsiklet.html

http://www.fabrikamarket.com/asp/sho....05.036&view=2

ne diyorsunuz?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hudson deri den al arkadaşım. Kalite herzaman kalitedir.

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    aynı ürün ama?? ikiside dunlop marka ve ikisinn de modelleri aynı

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ozaman aynı malsa tabiki ucuzu nerdeyse ordan al. Ben ayrı ayrı 2 mal zandettim.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum Fatih tabiri caizse acık keklendik ama napalım hiç vaktim yoktu başında duramadım motorun conta 15 TL dedi çıktı bizim usta 15 de işçilik dedi sesimi çıkaramadım işte verdim gitti Allah kimseyi sanayiye düşürmesin Allahtan masrafsız motora biniyozda her zaman gelmiyo böyle şeyler başımıza
    yapa yapa öğrenirsin abi o yüzden gitmiyorum ya ustalara
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    egelim, fatih. Özelden salcano soruyor arkadaşlar bana. Bildiğim kadar anlatıyorum. Sizde özelden soru yağmuruna tutuluyomusunuz?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem bey bende size özel birşey sorabilirmiyim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem bey bende size özel birşey sorabilirmiyim
    çok ama çoookkk özel olsun fatih

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egelim, fatih. Özelden salcano soruyor arkadaşlar bana. Bildiğim kadar anlatıyorum. Sizde özelden soru yağmuruna tutuluyomusunuz?
    bana bi arkadaş ard arda 4 mesj yollamış ,elmden geldğnce yardmcı olmaya çalıştm...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    galiba banada aynı arkadaş. 2 kişiydi ama. Elimden geldiğince yardım ettim.

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    bende çok soru sormuştum motoskletimi alana kadar insallah pisman olmazlar

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Bende bugün ufaktan ara caddelere çıkmaya başladım hayırlısı ile 2. El aldım allaha şükür sorun çıkmadı daha
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)