Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok abi artarsa depoyu doldurur gezeriz. abi o civar bütçe işte. Bişey satçamda o civarda. Ordan gelecek yani para. Ne tutar bilmiyom. O civarda işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem orda ki motorlu manitaları görmeye geleceğim abisi sen rahat ol
    fatih ben burdaki manitaları görünce kaçıyom. ha bide motorlu olacak öylemi? Onların motoru yağ yakıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    ulen sen gece bekçiliği yapıom die bizimi yiyon yoksa herkes uyuduktan sonra bi yerlerimi kazıon hayır konu o değil para çoksa yimeye gelem aga

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:22 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi artarsa depoyu doldurur gezeriz. abi o civar bütçe işte. Bişey satçamda o civarda. Ordan gelecek yani para. Ne tutar bilmiyom. O civarda işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

fatih ben burdaki manitaları görünce kaçıyom. ha bide motorlu olacak öylemi? Onların motoru yağ yakıyor
    Sen merak etme Fatih çözer o yağ yakma sorununu genç adam sentil çakısıyla ince bi sibop ayarı yapar bi şeycikleri kalmaz motoru olmayanlara motor bile takar alimallah
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi kazmak çok aklımdan geçtide hiç kazmadım. Yok bin lira geçecek elime. Onla hanımla kendime motorcu montu alacaz. Motor alacaktım. Aklımda inzuma vardı ama 10 bin çok para be. 2 bine motorumu satsam geri kalır 8 bin. 8 bin kredi çeksem geri öderken gene 10 bini bulacak. 12 bine gelecek. 5 bin lira civarı 250 cc falan bişey alayım dedim doğru dürüst motor bulamadım. Rks 200 titanik niyetlendim 16 -17 hp biliyodum 13.1 hp çıktı. Titreşim cabası. Bu yüzden bu motordanda vazgeçtim. Hatta bu konuda makseliyle baya bi tartışmamız oldu. Cbf 250 ıstemediğimi söylemiştim zaten önceden. Bu yüzden 250 cc sevdasından vazgeçtim ve köşeyi dönünceye kadar erteledim. Param artarsa motorlarıma masraf yaparım. Eksiklerini tamamlarım. 2005 es e uygun bi kadran takamadım daha. Farı taktım yanlız . Far 10 numara. Vizeye girecek 2005 olan. Sigortasıda geliyor. Masraf çok yani.

Motosikleti
    Tamam tamam ağlama hemen (ağladığına göre kesin parayı bulmuşun sen) şaka bi yana Allah hayırlısını ağız tadıyla yenilebilceğini binilebileceğini versin kardeş bende sen gibi düşünüyorum bu arada cc büyütmekten vazgeçtim masraf hemen katlanarak artıyor forever 125 cc yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi dediğim gibi kafama uyuşan 2 model var. İnzuma ve cbr 250 r. Ama erteledim. Para yok kıyafet şart abi almam lazım. Hatta belki motorcu pantolonu bile alabilirim. Tam takım yani.

Motosikleti
    Tabi tabi yok oğlum bak git

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcanoda güzel motor abi. Öyle deme.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    abi sağolun. Ya uzun zamandır yazmıyodum ybr topiğine. Konuya cevap gelmezse gene yazmıcam. 10 kişiden 9 u beni isteyipte arada 1 kişi beni istemezse bende ister istemez soğuyorum. Sıcak insanlar çok olduğu kadar soğuk insanlarda yok değil yani. Onun için ybr n yok niye yazıyon olayı çıktımı gücüme gidiyor. Halbuki oradaki bana bunu diyenlerden daha çok anlarım ybr den. Çok arkadaşlara yardım etmişliğım vardır. Neyse uzun uzun anlatmayayım. her motorcuyu severim. Boşver yahu. Dostlar sağolsun
    Seni bizim topiğe alalım kimse yok niye yazıyon yok senin motorun titan yok bırak bu köylü motorunu demez Sen gel bağrımıza basarız valla bak
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hayırlısı sabahlar arkadaşlar

o maşallah topiç baya canlanmış
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı sabahlar arkadaşlar

o maşallah topiç baya canlanmış
    fatih artık burası bizim çay ocağımız çay molalarında burda takılıyoruz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih artık burası bizim çay ocağımız çay molalarında burda takılıyoruz
    iyi iyi abi takılın tabi çaylar şirketten

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi iyi abi takılın tabi çaylar şirketten
    abicim ne çay var ne çorba gel adem biz başka topiğe gidelim burası bize göre değil

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni bizim topiğe alalım kimse yok niye yazıyon yok senin motorun titan yok bırak bu köylü motorunu demez Sen gel bağrımıza basarız valla bak
    Sağol arkadaşım. Burlardayım zaten. Dün internetten araştırdım. Bodrumda 2 tane salcano satış noktası ve servisi var. Ybr nin bile yamaha bayisi 1 taneyken salcanonun bayisi 2 tane bodrumda. Helal.

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    arkadaşlar bu 1000 km bakımı garanti kapsamında mı (ücretsiz mi?)....birde ben 1000 km değil de 800 km de yaptırmak istiyorm bu bakımı ,çünkü çok düşük viteslerde katettim km yi??
    yanlış mı düşünüyorum???

Motosikleti
    Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu 1000 km bakımı garanti kapsamında mı (ücretsiz mi?)....birde ben 1000 km değil de 800 km de yaptırmak istiyorm bu bakımı ,çünkü çok düşük viteslerde katettim km yi??
    yanlış mı düşünüyorum???
    ersin ben ilk bakıma gitmedim aldığımdan beri hep bakımları ben yaptım o yüzden yardımcı olamıyacağım maalesef
    ersin90 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış mı düşünüyorum???
    İlk bakımlar daima ücretsizdir Sadece değiştirdikleri yağın parasını alırlar garanti belgesi kaşelensin istiyorsan servise git 800 dede gidebilirsin fark etmez yeterki 1000 km yi fazlaca geçme

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sağol arkadaşım. Burlardayım zaten. Dün internetten araştırdım. Bodrumda 2 tane salcano satış noktası ve servisi var. Ybr nin bile yamaha bayisi 1 taneyken salcanonun bayisi 2 tane bodrumda. Helal.
    eskiden servis mi vardı yumurta adem
    len adem amma söz söylüyorsun ybr nin 5 tane olsa ne olur 10 tane olsa ne olur bak suzuki kawasaki ktm gibi markaların birçok il de bayisi servisi yoktur ama vatandaş gider bu motorları alır parça lazımsa internetten sipariş verir arıza varsa kendi ustasına gider yetkili servisleri hiç sevmem hiç gitmem çok iyi birşey olsalar emin ol ben giderdim ybr nin koruma demiri yetkili serviste 70 tl nette 28 sen olsan yetkili servisten mi alırsın yoksa netten mi
    biz parayı yoldan toplamıyoruz şunun şurasında aldığımız para belli

yetkili servis bi yağ değişimine işçilik olarak en az 20 tl alır 30000km de 16 kere gitsen 320 tl eder
    e şimdi yağı kendin değişirsen bu para sende kalır
    he ben yağı kendim değiştirmem ustaya götürürüm her şeyine bakar 5 tl atarsam alır yoksa istemez bile
    ama honda servislerinde 1 saat işçilik 35 tl ne yapıyorlar onuda anlamış değilim yağ değişimi en fazla 15 dakika değilmi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne bilem olum ben honda servisini? Ömrümde hiç gitmedimki? Sen gidiyomun yoğsam servise fatih?

Motosikleti
    Eyide bu servis işlerinin iç yüzünü sen ben biliyoz sadece ilk defa motor alacak insanlar servisi varmı kaçtane var onlara önem veriyor

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len adem hayatımda hiç serviste bi vida bile elletmedim bizim motorlar ın servislik işi yok abisi değiştir yağını bujisini hava filtresini devam et allah a şükür tık demez yani

merak etme ahmet aga onlarda öğrenir servislerin iç yüzünü
    olmadık şeylerden para aldığını anladığı gün olay patlar abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)