Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Tusubaza ben geldim gordum geziyorum

kismetse de seneye baska yere giiderim her senne ege olmaz ama harbi cok guzel yollar yapiyorum muhtesem yerrrler goruyorum enfes koylarda denize giriyorum hayatimda hiic boyle gezmemistim eglenmemistim

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

kismetse de seneye baska yere giiderim her senne ege olmaz ama harbi cok guzel yollar yapiyorum muhtesem yerrrler goruyorum enfes koylarda denize giriyorum hayatimda hiic boyle gezmemistim eglenmemistim
    ama adem ve ailesi cok sicak insanlar hic yabancilik cektirmediler bana
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

ama adem ve ailesi cok sicak insanlar hic yabancilik cektirmediler bana
    adem abiyle tanışmak nasip olmadı ..
    ama şu net ortamında en cok tanışmak istediğim insan o =)
    seneye bizim bu tarafa gel hacı sen
    seninle bozcaada gökceada asos ayvalık dikili her tarafı karış karış gezeriz =) cadır kurar kamp yaparız
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    28 civarı galiba. Tam bende bilmiyom

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    o bizim topiç baya canlanmış
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Dün ilk defa benzin aldım, depoyu fulledim, ne kadar yaktığını ölçmek istiyorum. İlk 300km de 50tl gibi bir şey yaktı galiba, ikinci depoda net olarak ölçüp sonucu buraya yazarım.

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Fatih'in dediği gibi tıpiç canlanmış kanlanmış herkez birbirine meydan okuyor
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bendenmi kaynaklanıyo acaba? Sevgili dostlarla muhabbet çok güzel oluyor yahu. Sırf bu yüzden salcanoyu seçtim. Mondial, mc, mcx,mr veya kanuni windy s 150 seçebilirdim.boşver yahu bu saatten sonra hızlı gidipte ne olcek? Al bi ybr yerine salcano ,100 gitse yeter. Ama şu fatihi düzde sollamam lazım

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendenmi kaynaklanıyo acaba? Sevgili dostlarla muhabbet çok güzel oluyor yahu. Sırf bu yüzden salcanoyu seçtim. Mondial, mc, mcx,mr veya kanuni windy s 150 seçebilirdim.boşver yahu bu saatten sonra hızlı gidipte ne olcek? Al bi ybr yerine salcano ,100 gitse yeter. Ama şu fatihi düzde sollamam lazım
    aynen abi uzun yolda 80-90 benim için çok iyi bir hız hemde 2,2 gibi bir yakıt yakıncada 100 km de çok iyi oluyor

bu arada fatihi geçmen için nos takarız motora abi kısa sürede olsa geçersin
    F54 bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Merhaba Arkadaşlar Milastaki arkadaş benim Adem seninlede daha yüzyüze tanışamadık İznini ayarlayabilirsen buluşuruz. Benim pek gazlamayla aram iyi değil. Motoru üzmeden kullanıyorum 90-100 'ü geçmiyorum yani rahat olun Fatih(F54) inş. beğenmişsindir buraları. Görüşmeden gitme sakın Kendinize iyi bakın görüşürüz

fat280 (fatih) Nasılsın neler yapıyorsun görüşemiyoruz artık Gelmiyormusun buralara gene Görüşmek dileğiyle
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Fatih kardeş ,önerdiğin Pirelli Dura Action lastiği aldım...Lastik mükemmel bişey ,yol tutuşu süper ,yere çok güzel tutunuyorum şimdi Motorun gidişini fln bukadar değştreceğmi düşünmemştm...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bu arada Arkadaşlar Akşehir'den Isparta Eğirdir'e bi gezi yaptım iki kişiydik ikimiz toplam 150 kg eşyalar falan 200 kg ,çıkmadığımız yokuş bırakmadık ...
    Gitmeizi ısrarla tavsiye ediyorum ...fotoları ekliyorum ...

Buarada Eğirdir de kocamaaan plaj var , Telefonu emanete bıraktığım için Plajın fotolarını çekemedim ,okadar temiz ki yüzmeyen bin pişman ...Su tuzlu olmadığı için istediğin kadar su yut ,susuzluğunu gideriyo insan

Motosikleti
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Milastaki arkadaş benim Adem seninlede daha yüzyüze tanışamadık İznini ayarlayabilirsen buluşuruz. Benim pek gazlamayla aram iyi değil. Motoru üzmeden kullanıyorum 90-100 'ü geçmiyorum yani rahat olun Fatih(F54) inş. beğenmişsindir buraları. Görüşmeden gitme sakın Kendinize iyi bakın görüşürüz

fat280 (fatih) Nasılsın neler yapıyorsun görüşemiyoruz artık Gelmiyormusun buralara gene Görüşmek dileğiyle
    o celal ab, nasılsın ne yapıyorsun evet bayadır görüşemiyoruz sizin oralara gelesim var ama şu aralar hesap çarşıya uymuyor inş. ayarlarsam geleceğim kış gelmeden hakan hocamada slm söyle bu arada

ersin güzel yerler resimler güzel elinize sağlık devamını bekleriz bu arada sen ankarada mısın akşehirde mi

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o celal ab, nasılsın ne yapıyorsun evet bayadır görüşemiyoruz sizin oralara gelesim var ama şu aralar hesap çarşıya uymuyor inş. ayarlarsam geleceğim kış gelmeden hakan hocamada slm söyle bu arada

ersin güzel yerler resimler güzel elinize sağlık devamını bekleriz bu arada sen ankarada mısın akşehirde mi
    tatillerde Aksehire gelyrm Ailem orda ,ankarada okuyorum 9-10 ayım ankarada geçiyor...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam arkadaşlar. Akşam fatihle demin bi bodrum yaptık. Benimki galiba fatihin motoru hızlanana kadar öbür ışıkları buluyo. Şehir ici hızlanmalarda ybr zayıf kalıyor. Şehir içi fatihe iyi duman yutturuyom fatih diyoki hep böylemi sürüyosun? Eveeeett

bodruma salcano bayine gittik. Bu ne yav? 1 tane cup var gerisi bisiklet yok kart verdiler falan. Bu numarayı ararsanız belki gibisinden falan. salcano alacaktık yok. Galiba titana devam gibi gözüküyor. Başka motor aklımda yok. Tvs apache var ama pahalı. Napsam acaba? Karar veremiyorum. Ybr alacağıma salcano alalım dedik, bulamadık. ybr yede o kadar para vereceğime tvs apacheye veririm o parayı. Fikir verin bana yahu?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bendenmi kaynaklanýyo acaba? Sevgili dostlarla muhabbet çok güzel oluyor yahu. Sýrf bu yüzden salcanoyu seçtim. Mondial, mc, mcx,mr veya kanuni windy s 150 seçebilirdim.boþver yahu bu saatten sonra hýzlý gidipte ne olcek? Al bi ybr yerine salcano ,100 gitse yeter. Ama þu fatihi düzde sollamam lazým
    adem o vakit senin koylu tarzi motor alip onu 221 cc yapman lazim anca beni yakalarsin
    ama 250 cc yaparsan belki geceersin

Motosikleti
    Yamaha x-city 250

Evet yahu. Bi türlü tanışamadık pazar öğleden sonra bişeyler ayarlamaya çalışalım fatıhle.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Merhaba Arkadaþlar Milastaki arkadaþ benim Adem seninlede daha yüzyüze tanýþamadýk Ýznini ayarlayabilirsen buluþuruz. Benim pek gazlamayla aram iyi deðil. Motoru üzmeden kullanýyorum 90-100 'ü geçmiyorum yani rahat olun Fatih(F54) inþ. beðenmiþsindir buralarý. Görüþmeden gitme sakýn Kendinize iyi bakýn görüþürüz

fat280 (fatih) Nasýlsýn neler yapýyorsun görüþemiyoruz artýk Gelmiyormusun buralara gene Görüþmek dileðiyle
    ccelal buralar cok guzel iiyiki gelmisim tatil on numara geciyor cok guzel yerller gordum super yani

Motosikleti
    Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatillerde Aksehire gelyrm Ailem orda ,ankarada okuyorum 9-10 ayım ankarada geçiyor...
    hmm anladım ersin

selam arkadaşlar. Akşam fatihle demin bi bodrum yaptık. Benimki galiba fatihin motoru hızlanana kadar öbür ışıkları buluyo. Şehir ici hızlanmalarda ybr zayıf kalıyor. Şehir içi fatihe iyi duman yutturuyom fatih diyoki hep böylemi sürüyosun? Eveeeett

bodruma salcano bayine gittik. Bu ne yav? 1 tane cup var gerisi bisiklet yok kart verdiler falan. Bu numarayı ararsanız belki gibisinden falan. salcano alacaktık yok. Galiba titana devam gibi gözüküyor. Başka motor aklımda yok. Tvs apache var ama pahalı. Napsam acaba? Karar veremiyorum. Ybr alacağıma salcano alalım dedik, bulamadık. ybr yede o kadar para vereceğime tvs apacheye veririm o parayı. Fikir verin bana yahu?
    adem abi buradan alalım sana salcanoyu hem alanyayı görmüş olursun otobüse biner götürürsün yada plakayı çıkartır gelirsin binerek gidersin rodajıda yapmış olursun yolda

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abiyle tanışmak nasip olmadı ..
    ama şu net ortamında en cok tanışmak istediğim insan o =)
    seneye bizim bu tarafa gel hacı sen
    seninle bozcaada gökceada asos ayvalık dikili her tarafı karış karış gezeriz =) cadır kurar kamp yaparız
    gelirim aga ne demek oraya da gelmek isterim cunda yi da merak ediyorum
    Yani

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm anladım ersin

adem abi buradan alalım sana salcanoyu hem alanyayı görmüş olursun otobüse biner götürürsün yada plakayı çıkartır gelirsin binerek gidersin rodajıda yapmış olursun yolda
    Fatih parlak fikirlerin var dostum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    selam arkadaþlar. Akþam fatihle demin bi bodrum yaptýk. Benimki galiba fatihin motoru hýzlanana kadar öbür ýþýklarý buluyo. Þehir ici hýzlanmalarda ybr zayýf kalýyor. Þehir içi fatihe iyi duman yutturuyom fatih diyoki hep böylemi sürüyosun? Eveeeett

bodruma salcano bayine gittik. Bu ne yav? 1 tane cup var gerisi bisiklet yok kart verdiler falan. Bu numarayý ararsanýz belki gibisinden falan. salcano alacaktýk yok. Galiba titana devam gibi gözüküyor. Baþka motor aklýmda yok. Tvs apache var ama pahalý. Napsam acaba? Karar veremiyorum. Ybr alacaðýma salcano alalým dedik, bulamadýk. ybr yede o kadar para vereceðime tvs apacheye veririm o parayý. Fikir verin bana yahu?
    adem senin motorgercekkten guzel gidiyor rampa. Da kalkista super ama duzde de 120 yetse ama yetmiyor ac gözlù adem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)