Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm anladım ersin

adem abi buradan alalım sana salcanoyu hem alanyayı görmüş olursun otobüse biner götürürsün yada plakayı çıkartır gelirsin binerek gidersin rodajıda yapmış olursun yolda
    Fatih parlak fikirlerin var dostum patronlar ayın 10 undan sonra gidecek. Olmazsa neyse parası yollarım, sen bana evrakları postalarsın. Bende plakayla gelir alırım. ama bi bekleyelim bakalım şimdilik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih parlak fikirlerin var dostum
    len fatih bu adem e uyma sen adam her daim son gaz gidiiyor motoru aldim 1 yil oldu ademle 1 gun gezdkik motoru hic bu kadar uzun zorlamistim 450 km yaptik 350 si hep son gaz yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem senin motorgercekkten guzel gidiyor rampa. Da kalkista super ama duzde de 120 yetse ama yetmiyor ac gözlù adem
    Kalkar kalkmaz direk 110 na dayanıyo ibre. Ybr arkadan ıkınırken cbf nin rampada beni tutamadığı doğru.düzde sabit 110-120 arası gidiyor. Tek sikayetim yağ yakıyor. Gerçi cbf lerde yakıyor.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kalkar kalkmaz direk 110 na dayanýyo ibre. Ybr arkadan ýkýnýrken cbf nin rampada beni tutamadýðý doðru.düzde sabit 110-120 arasý gidiyor. Tek sikayetim yað yakýyor. Gerçi cbf lerde yakýyor.
    beyler adem in motor 2 zamanlu gibi 10 lt benzin 300 gr yag

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

28 civarý galiba. Tam bende bilmiyom
    adem tsk ederim beni 2 yaş genç goordugun icin

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    selam arkadaşlar. Akşam fatihle demin bi bodrum yaptık. Benimki galiba fatihin motoru hızlanana kadar öbür ışıkları buluyo. Şehir ici hızlanmalarda ybr zayıf kalıyor. Şehir içi fatihe iyi duman yutturuyom fatih diyoki hep böylemi sürüyosun? Eveeeett

bodruma salcano bayine gittik. Bu ne yav? 1 tane cup var gerisi bisiklet yok kart verdiler falan. Bu numarayı ararsanız belki gibisinden falan. salcano alacaktık yok. Galiba titana devam gibi gözüküyor. Başka motor aklımda yok. Tvs apache var ama pahalı. Napsam acaba? Karar veremiyorum. Ybr alacağıma salcano alalım dedik, bulamadık. ybr yede o kadar para vereceğime tvs apacheye veririm o parayı. Fikir verin bana yahu?
    Tamam Adem buluşuruz. Milasta salcano bayii var salcano motorlarda vardı geçenlerde isterseniz bi uğrarım varmı diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

ccelal buralar cok guzel iiyiki gelmisim tatil on numara geciyor cok guzel yerller gordum super yani
    Evet ege çok güzel yerlerle dolu Fatih , zaten vatanımın her yeri ayrı bir güzellik
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Adem buluşuruz. Milasta salcano bayii var salcano motorlarda vardı geçenlerde isterseniz bi uğrarım varmı diye
    adres telefon bulabilirsen bi yazsana. Sonra yazsanda olur. Acelesi yok.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    adres telefon bulabilirsen bi yazsana. Sonra yazsanda olur. Acelesi yok.
    adres bu dostum

Muğla / MİLAS
    ÜNVAN : KARYA BİSİKLET / M.BAKİ ÇORBACIOĞLU
    ADRES : İSMET PAŞA MAH.KAZIM KARABEKİR CAD.NO:17 MİLAS / Muğla
    TEL : 0252 513 80 26
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Beyler siz bu adem in cbr 250 gectim dedigine bakmayin yalan yani bu gun osman diye bi adam geldi. Adem in akrabasi bunu cinli sukutir. La geciyorum ben dedi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len oğlum benim nasıl motor sürdüğümü gördün. Ama intihar edercesinede sürmem. Osman intihar edercesine sürüyor sıkışık trafikte. Alim (birader) de vardı orda ogün. Kırmızı titanıyla. Benim motor kırmızı titanı rahat solluyor. Arkamda hanım vardı. Baktım adam ölümüne basıyor yahu sıkışık trafikte. Kendimi ve hanımı o kadar tehlikeye atamam. Canımı sokakta bulmadım. Dip gaz giderim. Işılardan kalkarken bütün arabalara motorlara fark atarım. Bodrum içinde zaten seriliğinden dolayı beni geçecek ybr yok. Uzun yolda sonradan açılıp düzde geçen tek ybr zaten fatihinki. Ama seri değil. Sehir içi ani hızlanmalarda cbr 125 e kalkışta fark atarım. Eksozumu koklatırım. Fatih biliyo benim motorun kalkışını ve rampalardaki gücünü

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres bu dostum

Muğla / MİLAS
    ÜNVAN : KARYA BİSİKLET / M.BAKİ ÇORBACIOĞLU
    ADRES : İSMET PAŞA MAH.KAZIM KARABEKİR CAD.NO:17 MİLAS / Muğla
    TEL : 0252 513 80 26
    teşekür ederim. Not alıcam. Veya bi ara gelir bakarım.
    cesur509 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    al apache ıyıdır.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al apache ıyıdır.
    4500 tl verde alalım izzet

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm anladım ersin

adem abi buradan alalım sana salcanoyu hem alanyayı görmüş olursun otobüse biner götürürsün yada plakayı çıkartır gelirsin binerek gidersin rodajıda yapmış olursun yolda
    Fatih Alanya'daki Salcano bayide ne kadar Wolf S ?
    Ulem Anamurda bayisi yok bi gideyim göreyim inceleyeyim dedim. Üstüne üstlük 5 saatlik uzakta bağlı olduğumuz Mersinde de bayisi yok. En yakını Alanya
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    adem senin motorgercekkten guzel gidiyor rampa. Da kalkista super ama duzde de 120 yetse ama yetmiyor ac gözlù adem
    fatih abi adem abinin motorunda tork var o yüzden kalkışta yokuşda iyi ama son hızda düşük o kadarda olacak eğer son hızı iyi olursa bu seferde çekmez kalkışta hantal kalır

Fatih parlak fikirlerin var dostum patronlar ayın 10 undan sonra gidecek. Olmazsa neyse parası yollarım, sen bana evrakları postalarsın. Bende plakayla gelir alırım. ama bi bekleyelim bakalım şimdilik.
    abi bulamassan oralarda o manada dedim birde bazı yerlerde pek satılmadığından pahalı veriyorlar oda var burada plaka ruhsat dahil 3 tü en son sorduğumda eğer uyarsa peşin alırsan indirim flan yaptırırız iyi kötü

len fatih bu adem e uyma sen adam her daim son gaz gidiiyor motoru aldim 1 yil oldu ademle 1 gun gezdkik motoru hic bu kadar uzun zorlamistim 450 km yaptik 350 si hep son gaz yani
    abi sende uydun demek adem abi ye devamlı dip gaz ha ben olsam gitmem abi ya acırım motora bir basarım iki basarım sonra tıntın giderim işim olmaz dip gazla

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih Alanya'daki Salcano bayide ne kadar Wolf S ?
    Ulem Anamurda bayisi yok bi gideyim göreyim inceleyeyim dedim. Üstüne üstlük 5 saatlik uzakta bağlı olduğumuz Mersinde de bayisi yok. En yakını Alanya
    en son sorduğumda 3 dediler herşey dahil üstelik 10 taksit flandı galiba kredi kartına ama peşin alırsan plaka hariç indirim yaptırırız 2600 e flan alınır her hal plakasız
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    bzm burda kartsız 10 a boluomus cok ıyı geldı stajdan 220 alcam 1500 den sonra 10 boldurcem aylı 260 gelcek ama 3 ay para brıktırcem kenara koyam 3ayı apache daha ıyı valla ybr den alcak.yatıom yarın ıs varrr.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    [QUOTE=F54;2810663]senin gibi gencleri pistlerde gormek isteriz mayk
    ybr dumani yutmayan ademi anlayamaz yegen[COLOR="Silver"]
    Genç olan sensin ben değilim gel o zaman burada pistte var doğru söylüyon hiç ybr dumanı yutmadım anlayamıyorum Ademi ama bi kaç YBR ye ş.içinde ışıklarda mesela Salco dumanı yutturdum hatta biri siyahdı 81 plakaydı sanırsam
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben acımam fatih. Allah ne verdiyse hep.devri 130 larda bitmiyor. Zaten imkansız. Çünkü 4 te 125 e rahat çıkıyom rampa aşa kesıciye girmeden. 5 e sallıyom artık fazla devirlenmiyo 130-135 arası kalıyo. Eskiden 140 tan aşa düşer giderdi. zopa istiyo bu motur.
    salcano işi biraz askıda kalacak gibi. Belki fikrimde değişir.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Aman yavaş Adem 125-140 arası gidiyosun 120 yapan YBR yi geçemiyosun nasıl oluyo bu iş
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman yavaş Adem 125-140 arası gidiyosun 120 yapan YBR yi geçemiyosun nasıl oluyo bu iş
    abi o rampa aşa hızım. düzde sabit 110, arada duruma göre 120. Fatih şahit.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    ben acımam fatih. Allah ne verdiyse hep.devri 130 larda bitmiyor. Zaten imkansız. Çünkü 4 te 125 e rahat çıkıyom rampa aşa kesıciye girmeden. 5 e sallıyom artık fazla devirlenmiyo 130-135 arası kalıyo. Eskiden 140 tan aşa düşer giderdi. zopa istiyo bu motur.
    salcano işi biraz askıda kalacak gibi. Belki fikrimde değişir.
    hayırlısı olsun abi allah gönlüne göre versin

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ahmet abi 125-130 yapıyor diyor ama ybrye yeniliyor düzde nasıl iş ise

abi o rampa aşa hızım. düzde sabit 110, arada duruma göre 120. Fatih şahit.
    adem abi sende atma ya inişle düz arasında 20-25 km fark olur mu
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len oğlum rampa aşa diyorum o hızları. Düzdeki hızıni yazdım yukarı. Huhhh
    vallahi okadar fark var fatih? Eski randımanı yok.inişte şu an max 135, düzde max 120. 15 km fark var. 20, 25 değil fatih.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)